Νέα

Ποιός έχει πάει με μαύρη από Γιαννιτσών ή Μοναστηρίου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα muresan79
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

muresan79

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
96
Like
18
Πόντοι
0
Ποιος εχει παει  με μαυρουλα απο γιαννιτσων η μοναστηριου?
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Ποιος εχει παει  με μαυρουλα απο γιαννιτσων η μοναστηριου?

O Χαρος!

deathgf.jpg
 

nikanton666

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2009
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
εγώ πάντως που περπάτησα τη γιαννιτσών και τη μοναστηρίου ένα βράδυ καθημερινής περί τις 2-3 είδα ότι υπήρχαν αξιόλογες εμφανισιακά μαυρούλες...

και σε διάφορες τιμές...
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
αμα πληρωνουν καλα μπορει και να παμε  :tooth: :tooth: :tooth:
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
αμα πληρωνουν καλα μπορει και να παμε  :tooth: :tooth: :tooth:

Θα ψιλοσυμφωνήσω. Σε γενικές γραμμές είναι ΑΣΤΕΙΕΣ όλες...
Μία λόγω βυζιού και ψιλοεπιεεικούς φάτσας κάτι έλεγε
και άλλη μια ψηλή, προστυχοκαυλόφατσα, αδύνατη ίσως
ήταν για έναν πούτσο, αλλά και πάλι ΙΣΩΣ...
Αν πήγε κανείς ας μας δώσει καμιά πληροφορία και κυρίως
να μας πει αν μετά το γαμήσι δίνουν και κανα σιντι δώρο
από τον γκομενομαστρωπό...
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
754
Πόντοι
366
Εμένα παντως την πιο καλη πιπα μου την εκανε μαυρη.
Δυνατο το μωρο πολυ καλη αλλα εχουν την ταση της ξεπετας.
Ψεκαστε σκουπιστε τελειωσατε.
Την πηρα πηγαμε στην καβατζα της εγινε τι εγινε και ανοιγει πορτα και φευγει ποδαρατα! Καλα καλα ουτε γεια δεν ειπαμε!
Παντως εχει καλα κομματια που σηκωνουν και πολυ παζαρεμα.
Κατι σαν τις αγορες στην Τουρκια!!!
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
184
Κριτικές
21
Like
288
Πόντοι
31
πηγα με μαυρη το καλοκαιρι που μας περασε...περνοντας απεναντι απο την αγ.παντων φτανεισ στην διασταυρωση γιαννιτσων,στριβεις αριστερα και ητανε εκει μια μαυρουλα...την πηρα με 40 ευρω στο αμαξι και ητανε πολυ μαπα...μου εκανε 30'' πιπα και μου λεει αντε ελα γκαμησι

τι αντε ελα γκαμησι ρε τι λεω για να γκαμησι πρεπει να σηκωθει..και μου εκανε και αλλη πιπα με μιση καρδια...
παντως βογκουσε καλα αλλα τετοιο μουνι πηγαδι...δεν ενιωθα τπτ απολυτως....την πηγα πισω ξενερωμενος και τι να δω

αν εστριβα το κεφαλακι μου δεξια και οχι αριστερα ητανε μια μαυτη πανηψυλη κορμαρα και πανεμορφη..καλα να παθω....
 

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
100
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
Συναγωνιστες καλημερα!!!! Δουλευω νυχτα security με αυτοκινητο και περναω καθε βραδυ (λογω δρομολογιου) απο μοναστηριου! Το τι γινετε εκει και απο τις δυο μεριες δεν λεγετε! Απο αγ.παντων σχεδον μεχρι λιγο πριν την Π.Υ.! Υπαρχει κανεις που να εκανε κανενα καταδρομικο να δωσει πληροφοριες???
 

panos thess

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2015
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ΜΑΚΡΙΑ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΞΕΠΕΤΑ ξυνες και δεν ξαρεις τι μπορει να εχουν πηγα τρεις φορες μαζι τους και χαλια ολα 
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
82
Πόντοι
6
πολλες φορες,ευχαριστη σταση πριν τη δουλεια για  :pipa1: !!! ναι συμφωνω οτι οι πιο πολλες ειναι για τα μπαζα αλλα υπαρχουν και κοματια που περνουν τη βαση
 

giorgosftw

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
γνωμη για τις μαυρες π ειναι μπροστα στο today?
 

Hermes30

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Έχω πάει καμιά 4 με 5 φορές με μαύρη. Να πω την εμπειρία μου είναι αρκετά ξενέρωτες. Τελευταία είχα πάρει μία βυζαρού από την Γιαννιτσών λίγο πριν τα tooay. Μου είπε με 50 σε δικό της χώρο. Καυλωμένος εγώ με τις βυζάρες τις λέω οκ. Πήγαμε στο σπίτι της στους Αμπελόκηπους. Αχούρι στην κυριολεξία. Γδύνετε και πετάει έξω τις τεράστιες βυζάρες της. Μ άφηνε να τις πιάσω και να τις γλύψω αλλά μέχρι εκεί. Όταν μπ΄πηκα μέσα της σαν να πηδούσα πτώμα. Έχυσα και έφυγα κλαίγοντας τα 50 ευρώ που είχα δώσει.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
720
Κριτικές
14
Like
1.418
Πόντοι
496
Είχα πάρει μια πριν χρόνια για πίπα. Μετά από παζάρια 10 ευρώ η πίπα, από 30 ξεκίνησε. Δεν άξιζε ούτε για 5. Σε 30 δευτερόλεπτα άρχισε να παραπονιέται να τελειώσω. Μόλις τελείωσα άνοιξε την πόρτα και έφυγε τρέχοντας. Νόμιζα ότι μου έκλεψε τίποτα αλλά όχι όλα οκ. Τζάμπα τα 10 ευρώ, αλλά φανταστείτε να έδεινα 30! Και είμαι σίγουρος ότι ακριβώς τα ίδια θα έκανε. Γενικά το μετάνιωσα γιατί πολύ ρίσκο και δεν πέρασα καλά. Κατά την γνώμη μου δεν πρέπει κανένας να τις περνει
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
754
Πόντοι
366
Εμένα έφυγε και μου άφησε ανοιχτή και την πόρτα!
Θελουν ένα χέρι ξύλο μια φορά, να δεις πως θα στρώσουν.
Άλλη την κατέβασα όταν της είπα βγάλε μπλούζα και με άρχισε τα δικά της.
Κρίμα θα μπορούσαν να κλείσουν σπίτια ορισμένες, έχει απίστευτα κορμιά εκεί έξω.
 

L3fos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
38
Like
44
Πόντοι
0
Εγώ πλέον στις μαύρες πάω μόνο για πίπα με 10€ πριν να πάω στα μπουρδέλα... Όντως οι περισσότερες είναι για ξεπετα

Μου έχουν τύχει 2 πολύ καλές περιπτώσεις την μια με 15€ παζάρι πίπα-γαμησι στο δρόμο... Ήταν πράγματι πολύ καλό

Την δεύτερη μια Τζένιφερ με 80€ σπίτι της για 2 γαμησια... Γδυθηκε εντελώς... Άφηνε να την γλείφω τα βυζάκια της, να την φιλάω λαιμό και πλάτη και δεν είπε όχι σε σφαλιάρες στον κωλο... Το δεύτερο γαμησι ήταν περίπου στα 40 λεπτά και την σταμάτησα εγώ αυτή δεν είπε κάτι (έχω θέμα στην δεύτερη φορά αργώ αρκετα) Την δεύτερη φορά που την πέτυχα έγινε η δουλειά με 20€ στον δρόμο

Και οι 2 ήταν από Γκάνα, ότι έχω πετύχει από Γκανέζες δεν μύριζαν και ήταν και καλές
 

ΦΑΛΑΠΕΡΔΑ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
333
Like
578
Πόντοι
81
Πριν απο 4 χρονια περιπου μια ωραια μαυρουλα με γαματο σφιχτο κωλαρακι (ονομα ουτε ρωτησα). Ενα βραδυ την πηρα στο καπανι και μια ακομα φορα στο στενο κατω απο τα ακμη.κανονικα εξω αναμεσα σε αμαξια χαχαχα....τελειο σφιχτο κωλαρακι.την δευτερη φορα την εχυσα στα βυζια με μαλακια τα οποια εβγαλε χωρις να ζητησει κατι παραπανω.τωρα τελευταια μαγκεψανε για να βγαλουν σουτιεν ζητανε παραπανω.

Αυτη που αξηζει ειναι ραστα μαλλι μαζεμενο,αδυνατη και η πιο ομορφη απ αυτες που καθονται συνεχεια απεναντι απο το one η τυπησα παιρνει πολυ καλες πιπες και οχι αερα. Επισης γαματο στησιμο και σφιχτο κωλαρακι.αξιζει δεν αξιζει εγω εδοσα καλα παντως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom