Νέα

Τι παιζει στην κηφισιας/

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα icedog
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lakisglukoulis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Σε αυτο το μαγαζι, δεν εχω παει , αλλα εχω παει στο αλλο που ειναι στην Νιρβανα και Αχαρνων.Σε αυτα τα club, επιτρεπονται μονο ζευγαρια, και γυναικες, αντρας μονος εκει δεν μπαινει, παντως 2 φορες που εχω παει στην Νιρβανα, εχει πολυ κοσμο, κανεις καλο παιχνιδι, ειναι εμπειρια, (αν μπορεις να πας με φιλη κ οχι την γκομενα σου ή την γυναικα σου) εγω με φιλη πηγα που γουσταρε τετοια φαση κ περασαμε σουπερ, αλλαγη παρτενερ κ τετοια
 
OP
OP
icedog

icedog

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2011
Μηνύματα
153
Like
7
Πόντοι
1
σε ευχαριστω για την περιγραφη αλλα ξερω τι παιζει γενικα. στο συγκεκριμενο ρωταω αν εχει παει κανεις και εχει τιποτα σχολια να κανει γιατι δεν το εχω ξαναδει. για την νιρβανα τα παντα ειναι γνωστα πλεον
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Επαναφέρω την ερώτηση γιατί χθες έψαχνα για καμιά ώρα  το swing4 αλλά μάταια  :idiot: :think:.Πήγα από εθνική και βγήκα στην έξοδο του Ρέντη,κοίταξα τα νούμερα και ήμουν Λ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60 περίπου,προσώρησα ευθεία,έψαξα τα γύρω στενά τίποτα :headbang: :headbang:,μετά το έκοψα και από το άλλο ρεύμα πάλι τίποτα :huh: :rolleyes:.Αναρωτιέμαι αν έκανα  :jerking: :jerking: ή έχει γίνει κάτι με το μαγαζί :uglystupid: :uglystupid:
 

gps49

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
εψαχνα για swingers και ειδα new entry αλλα δεν βλεπω κανενα σχολιο πουθενα.
εχει παει κανεις ? ξερετε τι παιζει?

απ'οτι ακουσα στο la stola δεχοταν αντρες μονους (και μαλιστα με εισοδο 150 ευρω) :jerking:, οπότε καποια στιγμη σταμάτισαν να πατανε τα ζευγαρια και εμειναν μονο οι αντρες  :2funny:
 

gps49

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Επαναφέρω την ερώτηση γιατί χθες έψαχνα για καμιά ώρα  το swing4 αλλά μάταια  :idiot: :think:.Πήγα από εθνική και βγήκα στην έξοδο του Ρέντη,κοίταξα τα νούμερα και ήμουν Λ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60 περίπου,προσώρησα ευθεία,έψαξα τα γύρω στενά τίποτα :headbang: :headbang:,μετά το έκοψα και από το άλλο ρεύμα πάλι τίποτα :huh: :rolleyes:.Αναρωτιέμαι αν έκανα  :jerking: :jerking: ή έχει γίνει κάτι με το μαγαζί :uglystupid: :uglystupid:

Κηφισού 35  Νέο Φάληρο (Πειραιάς Στο GPS)
Πρώην Ξενοδοχείο Κηφισός
Πλησίον Νοσοκομείου Metropolitan
εδω εχει και χαρτη:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
Κηφισού 35  Νέο Φάληρο (Πειραιάς Στο GPS)
Πρώην Ξενοδοχείο Κηφισός
Πλησίον Νοσοκομείου Metropolitan
εδω εχει και χαρτη:

Πλησίον Μετροπόλιταν σίγουρα όχι :headbang: :headbang:.Δεν είχα τζι-πι-ες για να το πατήσω αλλά σίγουρα θα ξαναπροσπαθήσω γιατί σπάστηκα πολύ την Παρασκευή που το έψαχνα για καμια ώρα και τίποτα :jerking: :jerking:.Μάλιστα ρώτησα και 2 ταρίφες και ο καθένας μου είπε και κάτι διαφορετικό(κανείς δεν το είχα ξανακούσει :think: :think:)
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
σαν μπαρ δεν λεει και πολλα (το 2+2) ειναι καλύτερο αλλα στο υπογειο εχει ωραιο χώρο για παιχνίδι με lockers να αφήσεις τα πράγματα σου και πολύ καθαρο περιβαλλον (μεχρι και σεντονια αλλαζουν μετα απο καθε παιχνιδι)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.235
Πόντοι
5.097
σαν μπαρ δεν λεει και πολλα (το 2+2) ειναι καλύτερο αλλα στο υπογειο εχει ωραιο χώρο για παιχνίδι με lockers να αφήσεις τα πράγματα σου και πολύ καθαρο περιβαλλον (μεχρι και σεντονια αλλαζουν μετα απο καθε παιχνιδι)

Αν και είναι off topic το ποστ,είσαι σίγουρος ότι το 2+2 έχει χώρο στο υπόγειο :huh: :rolleyes: :think:.Γιατί εμένα δεν μου είπανε κάτι τέτοιο την Παρασκευή που πήγα :S :rockon:
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Ας καταθεσω και γω τις γνωσεις μου για το SwingClub4, εδώ αφού δεν βλέπω αλλο ειδικό τοπικ.

Ηταν η πρώτη μου επίσκεψη σε ελληνικο swinger club, και εγινε 14/02, σε μερα Underwear Party (γιαυτο πήγα βασικά). :grin:

Ευγενικοτατη υποδοχή, μας υποδεχθηκε μια μικρη κοπελιτσα, πιθανοτατα η ιδιοκτητρια του μαγαζιου. Μας οδηγησε σε ντουλαπακια στο υπογειο οπου αλλαξαμε (ξεντυθηκαμε για την ακριβεια) και μετα ανεβηκαμε στο κυριως μαγαζι.
Σαν bar, τιποτα σπουδαιο, κεντρικό bar, ανετος χώρος τριγύρω, με πολυθρόνες, stands κλπ, mainstream μουσική και ικανοποιητικά ποτά.
Αυτό που με εξέπληξε θετικά ήταν η ποιότητα του κόσμου. Γυναικάρες, οι περισσότερες κατω των 35, με απίστευτα κορμιά και δημιουργικά εσώρουχα.  :sunglasses:

Το μαγαζι δεν γεμισε ποτέ τελείως αλλά γύρω στα 40-50 άτομα θα τα έφτασε. Δεν άργησε να αρχισει το παιχνίδι με πολλά φασώματα μετά χορού, μέχρι και  :pipa1: για κάποιες ασυγκράτητες.
Η δράση σύντομα μεταφέρθηκε στο υπόγειο, εκεί όπου βρίσκονται και τα αποδυτήρια. Το υπόγειο είναι ένας χώρος με ντουζ, πετσέτες, μεγάλα κρεβάτια τριγύρω, προφυλακτικά, και κατι σαν κουνιες και glory holes σε μια ακρη. Επίσης υπήρχε και ειδική ρεσεψιον στην είσοδο, μαλλον για επίβλεψη, και καθάρισμα όταν η δράση ελάμβανε τέλος.
Οταν κατέβηκα εγώ κατω σχεδόν δεν υπήρχε χώρος καθως υπήρχε φουλ παιχνίδι.

Γενικά το θεώρησα αξιοπρεπέστατο μέρος, καθαρό και προσεγμένο, με πολύ υψηλό επίπεδο κόσμου.
Κρατώ μια μικρή επιφύλλαξη επειδή ήταν ειδική βραδιά και μου είπαν ότι αλλες μέρες δεν μαζεύει τόσο κόσμο.
Επίσης κάτι αλλο που με προβλημα΄τισε ήταν ότι οι περισσότεροι γνωρίζονταν ήδη μεταξύ τους, οπότε είτε είσαι τολμηρός και χώνεσαι είτε μένεις να παρακολουθείς.

Θα ήθελα να επισκεφτώ και να συγκρίνω και τα αλλα δυο μαγαζιά, αλλά για το Νιρβανα οι αποψεις συγκρουόνται τοσο πολύ, ενώ για το 2+2 οι πληροφορίες είναι ελλιπέστατες.
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
ειμουν μαι εγω στο party με τα εσωρουχα ηταν οντως πολυ καλο και αρκετα ποιοτικος κοσμος. οι περισσοτεροι γνωριζονται γιατι ειναι μελη στα swingersite.
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
ειμουν μαι εγω στο party με τα εσωρουχα ηταν οντως πολυ καλο και αρκετα ποιοτικος κοσμος. οι περισσοτεροι γνωριζονται γιατι ειναι μελη στα swingersite.
τα οποία site είναι;;; (δεκτές απαντήσεις και με pm)

To Swing Club 4 ανακοίνωσε ότι θα ξανακάνει Underwear Party  :dancing:

εδιτ: τώρα παρατήρησα ότι άνοιξε και ειδικό θεμα για το SC4  :idiot:
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
τα οποία site είναι;;; (δεκτές απαντήσεις και με pm)

To Swing Club 4 ανακοίνωσε ότι θα ξανακάνει Underwear Party  :dancing:

priveclub.net , spicymatch.com & sdc.com . το prive ειναι το ελληνικο τα αλλα δυο ειναι ξενα αλλα εχουν αρκετους ελληνες και εχουν και συνδρομη. το sdc δεχεται και single αντρες.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μια φουσκα ειναι τα swinger και τιποτα αλλο.μην χανετε το χρονο σας σε μαλακιες
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
σοδομα και γομορα μαγκες ερχεται το τελος...
τι να λεμε τωρα... :2funny:
γαματε γιατι χανομαστε κατασταση δλδ
:rockon:
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
για να ειμαστε και εντος θεματος.  το la stola στην κηφισια  σα χωρος ηταν παρα πολυ καλο αλλα εκλεισε εδω και αρκετα χρονια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom