Νέα

Σας έτυχε να μην σας σηκωθεί σε μπουρδέλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baby-cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Επειδή πιστεύω ότι δεν είμαι ο μόνος που έχω πάθει αυτή τη νίλα και την έπαθα προσφάτως σε studio της Θεσσαλονίκης θα ήθελα όποιος έχει παρόμοια εμπειρία να την αναφέρει μήπως και βρώ τί φταίει? Ένας λόγος πιστεύω ότι δεν μου άρεσε πολύ η κοπέλα όταν την είδα στο σαλόνι και δεν έπρεπε να περάσω μέσα. Μετά και η κοπέλα πιστεύω δεν ήξερε πως να αντιμετωπίσει τέτοιες καταστάσεις και έτσι έφυγα άπραγος.Για να μην αρχίσουν τα σχόλια περί ανικανότητας σημειώνω ότι πρώτη φορά μου συνέβη αυτό. Ένα άλλο θέμα είναι δικαιούμαστε να ζητάμε τα λεφτά μας ή μέρος αυτών που δώσαμε πίσω από την τσατσά ή όχι?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Σε ολους τυχαινει φιλαρακο..... χαλαρωσε  δεν ειναι τιποτα...

Βγαλε απο το μυαλο σου οτι σκεψεις, αγχος, προβληματα, μπορει εχεις 
και ξαναπηγαινε σε αλλη, η και στην ιδια εαν σου φερθηκε καλα...
 
OP
OP
baby-cool

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Σε ολους τυχαινει φιλαρακο..... χαλαρωσε  δεν ειναι τιποτα...

Βγαλε απο το μυαλο σου οτι σκεψεις, αγχος, προβληματα, μπορει εχεις 
και ξαναπηγαινε σε αλλη, η και στην ιδια εαν σου φερθηκε καλα...

Μάλλον φταίει φίλε μου ότι είμαι για πιο gfe καταστάσεις και το απότομο στυλ ορισμένων επαγγελματιών με κομπλάρει.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
νταξυ συμβαινουν αυτα ..  :grin:
συκωνετε,  πευτει , δε λεει να τελειωσει .. :cheesy:

ποια ηταν η γκομενα ?  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
σε ολους εχει συμβει.....λογοι


συνηθως πατατα γκομενα,ελαχιστα προκαταρτικα,ατεχνη πιπα.κακη διαθεση κοπελας και προχειροτητα,λιγοτερο παιζει ρολο η κουραση  η δικια μας.....αλλοι λογοι ψυχολογιας και πιεσης χρονου ,χτυπηματα πορτας,κουδουνια κλπ μπορει να επηρεασουν....το αγχος της πρωτης φορας,το αγχος της αποδοσης με μια γκομενα πολυ πιο ωραια απο σενα μπορει να επηρεασουν....απο κει πηγαζει και ο μυθος οτι οι ασχημες γαμιουνται καλυτερα κατι που φυσικα δεν ειναι και απολυτα αναληθες......


λεφτα πισω απο την στιγμη που στοιχειωδως χαμουρευτηκες με μια πουτανα δεν δικαιουσαι και ειναι και λογικο εν μερει.....σκεψου να τραβουσαν ολοι 5 μαλακιες πριν ,να παιρναν και ματι,να καναν και μπαλαμουτι μεσα και μετα να φευγαν και με τα λεφτα τους στην τσεπη να τραβηξουν αλλες 3  μαλακιες σπιτι......δεν γινεται αυτο......απλα προσεχεις και αν την πατησεις δεν ξαναπατας....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase
OP
OP
baby-cool

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
σε ολους εχει συμβει.....λογοι


συνηθως πατατα γκομενα,ελαχιστα προκαταρτικα,ατεχνη πιπα.κακη διαθεση κοπελας και προχειροτητα,λιγοτερο παιζει ρολο η κουραση  η δικια μας.....αλλοι λογοι ψυχολογιας και πιεσης χρονου ,χτυπηματα πορτας,κουδουνια κλπ μπορει να επηρεασουν....το αγχος της πρωτης φορας,το αγχος της αποδοσης με μια γκομενα πολυ πιο ωραια απο σενα μπορει να επηρεασουν....απο κει πηγαζει και ο μυθος οτι οι ασχημες γαμιουνται καλυτερα κατι που φυσικα δεν ειναι και απολυτα αναληθες......


λεφτα πισω απο την στιγμη που στοιχειωδως χαμουρευτηκες με μια πουτανα δεν δικαιουσαι και ειναι και λογικο εν μερει.....σκεψου να τραβουσαν ολοι 5 μαλακιες πριν ,να παιρναν και ματι,να καναν και μπαλαμουτι μεσα και μετα να φευγαν και με τα λεφτα τους στην τσεπη να τραβηξουν αλλες 3  μαλακιες σπιτι......δεν γινεται αυτο......απλα προσεχεις και αν την πατησεις δεν ξαναπατας....

Εσύ φίλε gl μιας και είσαι πολύ έμπειρος επιδιώκεις να τις φιλάς τις πουτάνες γιατί η συγκεκριμένη όταν της είπα ότι ούτε ένα φιλάκι έτσι πεταχτό να φτιαχτώ δεν μου δωσε έπεσε να με φάει.Η πούτσα και το μουνί μου είπε είναι πιο καθαρά από το στόμα δεν πρέπει να φιλάς ποτέ στο στόμα και άλλα τέτοια. Συμφωνείς?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
σε ολους εχει συμβει.....λογοι


συνηθως πατατα γκομενα,ελαχιστα προκαταρτικα,ατεχνη πιπα.κακη διαθεση κοπελας και προχειροτητα,λιγοτερο παιζει ρολο η κουραση  η δικια μας.....αλλοι λογοι ψυχολογιας και πιεσης χρονου ,χτυπηματα πορτας,κουδουνια κλπ μπορει να επηρεασουν....το αγχος της πρωτης φορας,το αγχος της αποδοσης με μια γκομενα πολυ πιο ωραια απο σενα μπορει να επηρεασουν....απο κει πηγαζει και ο μυθος οτι οι ασχημες γαμιουνται καλυτερα κατι που φυσικα δεν ειναι και απολυτα αναληθες......


λεφτα πισω απο την στιγμη που στοιχειωδως χαμουρευτηκες με μια πουτανα δεν δικαιουσαι και ειναι και λογικο εν μερει.....σκεψου να τραβουσαν ολοι 5 μαλακιες πριν ,να παιρναν και ματι,να καναν και μπαλαμουτι μεσα και μετα να φευγαν και με τα λεφτα τους στην τσεπη να τραβηξουν αλλες 3  μαλακιες σπιτι......δεν γινεται αυτο......απλα προσεχεις και αν την πατησεις δεν ξαναπατας....

Εσύ φίλε gl μιας και είσαι πολύ έμπειρος επιδιώκεις να τις φιλάς τις πουτάνες γιατί η συγκεκριμένη όταν της είπα ότι ούτε ένα φιλάκι έτσι πεταχτό να φτιαχτώ δεν μου δωσε έπεσε να με φάει.Η πούτσα και το μουνί μου είπε είναι πιο καθαρά από το στόμα δεν πρέπει να φιλάς ποτέ στο στόμα και άλλα τέτοια. Συμφωνείς?
σωστα σου τα ειπε η κοπελα.....

μπορει να κολλησεις ενα καρο παρασημα απο το τιποτα.....

αποφευγε το αν μπορεις ...

ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ !!!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
προσωπικα επιδιωκω φιλια και γλωσσοφιλα αν κατσουν και δεν σιχαινομαι γενικα....αλλοι σιχαινονται και δεν μπορω να τους κατηγορησω γιαυτο.....αλλα καλα γλωσσοφιλα πχ μπορει να σε απογειωσουν.....

τωρα βεβαια ελαχιστες κανουν αν και επειδη τα χρονια αλλαξαν ,οι νεες γενιες συναγωνιστων ειναι εν γενει πιο καθαρες και επειδη και αυτες ξερουν τι αρεσει στο ευρυ κοινο πολλες το εχουν ενταξει στο μενου τους....

τωρα τα περι καθαριοτητας μουνιου,πουτσου και στοματος θα σου πω ολα τα ιδια σκατα ειναι....αλλα γενικα, οτι ενα ανθρωπινο στομα παιζει να εχει περισσοτερα μικροβια ακομα και απο ενα σκυλισιο στομα ναι....ισχυει....

παντως γενικα αν εισαι φιλος των πολλων και καλων προκαταρκτικων το μπουρδελο δεν ειναι σιγουρα για σενα και απο τις στουντιοκορασιδες επισης λιγες θα ειναι καταλληλες......γυρνα το καλυτερα σε κολγκερλ ή μασαζ κλπ......
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πες ποια ηταν να σου πω τι εφταιξε  :cool2:
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Επειδή πιστεύω ότι δεν είμαι ο μόνος που έχω πάθει αυτή τη νίλα και την έπαθα προσφάτως σε studio της Θεσσαλονίκης θα ήθελα όποιος έχει παρόμοια εμπειρία να την αναφέρει μήπως και βρώ τί φταίει? Ένας λόγος πιστεύω ότι δεν μου άρεσε πολύ η κοπέλα όταν την είδα στο σαλόνι και δεν έπρεπε να περάσω μέσα. Μετά και η κοπέλα πιστεύω δεν ήξερε πως να αντιμετωπίσει τέτοιες καταστάσεις και έτσι έφυγα άπραγος.Για να μην αρχίσουν τα σχόλια περί ανικανότητας σημειώνω ότι πρώτη φορά μου συνέβη αυτό. Ένα άλλο θέμα είναι δικαιούμαστε να ζητάμε τα λεφτά μας ή μέρος αυτών που δώσαμε πίσω από την τσατσά ή όχι?
Ο Γύπας μου χάρισε το πρώτο ριγκάκι στις 03/10/2009. Από τον Σεπτέμβρη του 2008 (που ξεκίνησα το σπορ) μέχρι τον Οκτώβρη του 2009 έκανα στουντιότσαρκες με "άδεια χέρια" (κουβαλούσα μαζί μου μόνο το πορτοφόλι με 60 ευρώ). Κατά το διάστημα αυτό, μου είχε τύχει αρκετές φορές να καταλήξω σε κάποιο στούντιο, μόνο και μόνο επειδή θαμπώθηκα από τα ριγκάκια της τσατσάς. Στις 07/01/2009 είχα καταλήξει στο στούντιο της οδού Ιπποκράτους 144, επειδή η τσατσά φορούσε τρικ-τρικ. Η πουτάνα όμως δεν φορούσε τίποτα. Αποτέλεσμα; Τζάμπα χρήματα. Δεν μου σηκωνόταν ούτε με γερανό. Και βγαίνοντας από το δωμάτιο είχε κόσμο. Αποτέλεσμα; Δεν μπορούσα να χαιρετήσω την τσατσά με διευθυντικό sandwich.
 

Επισκέπτης
Ρε φιλε στους περισσοτερους συμβαινει καποιες φορες αυτο που επαθες, εσενα πρωτη φορα σου συνεβη? Αν εισαι γεννημενος το 1974 και σου συνεβη τωρα για πρωτη φορα, τοτε μιλαμε εισαι φαινομενο καβλας!  :o

Πιστευω οτι ειναι πολυ λιγοι αυτοι που δεν τους εχει συμβει ουτε μια φορα να μην τελειωσουν, προσωπικα ξερω μονο εναν ο οποιος ειναι 35 και δεν εχει φυγει ποτε ατελειωτος αλλα ο ανθρωπος μιλαμε ειναι ζωο, βρωμαει τεστοστερονη λεμε!  :grin:

Εγω ας πουμε, που γαμαω 3 φορες τη βδομαδα, μου εχει τυχει φετος απο την αρχη του χρονου 6 φορες να μην τελειωσω. Σε αυτη την περιπτωση παντα πληρωνω δευτερο γυρο στην ιδια ή σε αλλη πουτανα γιατι δε γουσταρω να φευγω ατελειωτος. Αλλα μου συμβαινει αρκετες φορες γενικα να δυσκολευομαι, ειναι περισσοτερο θεμα ψυχολογιας και αγχους πιστευω.

Οσον αφορα τα φιλια στο στομα, εγω παντα τα επιδιωκω γιατι ειμαι αγαπησιαρης - οχι γλωσσοφιλα ομως - αλλα παω μονο με πουτανες που ξερω οτι δεν κανουν ελευθερο στοματικο.  ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Μία παρόμοια άσχημη φόλα π είχα φάει ήταν πριν 2 χρόνια στο Βαρδάρη δεν θυμάμαι σε ποιο ακριβώς μπουρδελάκι, πάντως ήταν μια ξανθιά γύρω στο 1,70 αν θυμάμαι καλά λεγόταν Μισέλ και δεν ήξερε καθόλου Ελληνικά... Τρελό κομοδίνο (δεν ξέρω αν έχει βελτιωθεί τώρα), με το που μπαίνει κατευθείαν περνάει λάστιχο και αρχίζει πίπα πολύ χαμηλού επιπέδου.. Είχε και ένα βλέμα αγελάδας απλανές γμστ.. Δεν μ σηκώθηκε με την καμία από την ξενέρα την έδιωξα και τα έψαλα και στην τσατσά για τα μπαζάκια π φέρνουν...
 

fuckercretan

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή πιστεύω ότι δεν είμαι ο μόνος που έχω πάθει αυτή τη νίλα και την έπαθα προσφάτως σε studio της Θεσσαλονίκης θα ήθελα όποιος έχει παρόμοια εμπειρία να την αναφέρει μήπως και βρώ τί φταίει? Ένας λόγος πιστεύω ότι δεν μου άρεσε πολύ η κοπέλα όταν την είδα στο σαλόνι και δεν έπρεπε να περάσω μέσα. Μετά και η κοπέλα πιστεύω δεν ήξερε πως να αντιμετωπίσει τέτοιες καταστάσεις και έτσι έφυγα άπραγος.Για να μην αρχίσουν τα σχόλια περί ανικανότητας σημειώνω ότι πρώτη φορά μου συνέβη αυτό. Ένα άλλο θέμα είναι δικαιούμαστε να ζητάμε τα λεφτά μας ή μέρος αυτών που δώσαμε πίσω από την τσατσά ή όχι?
Eγώ συνέχεια το παθαίνω.
Τσαμπα λεφτα μου φευγουν στα μπουρδελα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
μου εχει συμβεί αρκετές φορές. Είναι για μένα κυρίως θέμα ψυχολογίας, ανάλογα με το πως είμαι σε κάποια περίοδο έχει και τις ανάλογες επιπτώσεις στο κρεβάτι. Πρίν το καλοκαίρι επι ένα μήνα τελείωνα με το ζόρι αλλα μετα που χαλάρωσα εφτιαξαν τα πράγματα.
 

fuckercretan

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ο Γύπας μου χάρισε το πρώτο ριγκάκι στις 03/10/2009. Από τον Σεπτέμβρη του 2008 (που ξεκίνησα το σπορ) μέχρι τον Οκτώβρη του 2009 έκανα στουντιότσαρκες με "άδεια χέρια" (κουβαλούσα μαζί μου μόνο το πορτοφόλι με 60 ευρώ). Κατά το διάστημα αυτό, μου είχε τύχει αρκετές φορές να καταλήξω σε κάποιο στούντιο, μόνο και μόνο επειδή θαμπώθηκα από τα ριγκάκια της τσατσάς. Στις 07/01/2009 είχα καταλήξει στο στούντιο της οδού Ιπποκράτους 144, επειδή η τσατσά φορούσε τρικ-τρικ. Η πουτάνα όμως δεν φορούσε τίποτα. Αποτέλεσμα; Τζάμπα χρήματα. Δεν μου σηκωνόταν ούτε με γερανό. Και βγαίνοντας από το δωμάτιο είχε κόσμο. Αποτέλεσμα; Δεν μπορούσα να χαιρετήσω την τσατσά με διευθυντικό sandwich.
Εσυ μη μιλας ανωμαλαρα,δεν μετρας.
Τρεχα στο Δαφνι που γραφεις και κριτικες βλακα
 

Επισκέπτης
μου εχει συμβεί αρκετές φορές. Είναι για μένα κυρίως θέμα ψυχολογίας, ανάλογα με το πως είμαι σε κάποια περίοδο έχει και τις ανάλογες επιπτώσεις στο κρεβάτι. Πρίν το καλοκαίρι επι ένα μήνα τελείωνα με το ζόρι αλλα μετα που χαλάρωσα εφτιαξαν τα πράγματα.

Συμφωνω απολυτα. Εμενα, σκεψου, απο τις 6 φορες που μου εχει τυχει φετος να μην τελειωσω στον πρωτο γυρο, οι 5 ηταν το τελευταιο διμηνο και αυτο επειδη ειμαι στρεσαρισμενος με αποφασεις που πρεπει να παρω για το εργασιακο μου μελλον. Παιζει μεγαλο ρολο η γενικοτερη ψυχολογικη κατασταση!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Επισκέπτης
Εσυ μη μιλας ανωμαλαρα,δεν μετρας.
Τρεχα στο Δαφνι που γραφεις και κριτικες βλακα
Ώπα ψηλέ,δικαίωμα.Μπορεί και να είναι ανωμαλάρα,όπως κι εγώ,όπως και πολλοί άλλοι εδώ μέσα κι εδώ έξω.Αλλά σίγουρα είναι μοναδικός ο τρόπος που γράφει,οπότε καλά κάνει και γράφει!
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Χμμ, να μην μου σηκώνεται δεν μου έχει συμβεί ποτέ, να μου πέσει όμως στην πορεία αρκετές φορές. Πιο συχνά μου έχει συμβεί με κοπέλες που δεν με τρέλεναν κιόλας εμφανισιακά ή ήταν ψυχρές, και ως μπόνους μέσα τους έπειτα ένιωθα σαν να μπήκα σε άβυσσο(κοινώς τίποτα - εκεί ξενέρωνα πλέον εντελώς και άντε να σηκωθεί μετά). Το μυστικό πάντως είναι να μην αγχώνεσαι με τίποτα και να είσαι συγκεντρωμένος σε αυτό που κάνεις, χωρίς το μυαλό σου να πλανάται αλλού (προσωπικά είμαι ικανός να γαμάω για ώρες αν το μυαλό μου πλανάται και να μην τελειώνω με τίποτα  :headbang:). Κάθε φορά που έκανα σεξ όντως "φορτωμένος" από οτιδήποτε, σχεδόν ποτέ δεν το ευχαριστήθηκα, τουλάχιστον όσο θα μπορούσα. Πολλοί πάνε "φορτωμένοι" σε ιερόδουλη μετά από πράγματα που συνέβησαν κατά την διάρκεια της ημέρας, κάτι που προσωπικά το θεωρώ κακή τακτική, όσο και αν μπαίνεις σε πειρασμό σε τέτοιες μέρες πιο πιθανό να περάσεις καλύτερα αν κάνεις υπομονή και πας σε καλύτερη στιγμή και για σένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom