Νέα

Μπουρδελότσαρκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnny20
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johnny20

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παίδες!

Αναρωτιόμουν αν μπορούμε να μαζευτούμε κάποια μέλη για να κανονίσουμε μπουρδελότσαρκα. Παίζει άτι τέτοιο; Θα είχε πιο πολύ πλάκα από το να πηγαίνει ο καθένας χωριστά και προσωπικά δεν αισθάνομαι άνετα να το συζητ'ησω με φίλους.

ΥΓ Ελπίζω να μην σπάω κάποιο κανόνα το φόρουμ. Αν ναι, συγγνώμη και διαγράψτε την δημοσιεύση!
 

Επισκέπτης
Εχώ προτείνει σε ένα μέλος αλλά αρνήθηκε.....αν είναι ας πάμε όλοι μαζί :grouphug:
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
7
Πόντοι
1
Γεια σας παίδες!

Αναρωτιόμουν αν μπορούμε να μαζευτούμε κάποια μέλη για να κανονίσουμε μπουρδελότσαρκα. Παίζει άτι τέτοιο; Θα είχε πιο πολύ πλάκα από το να πηγαίνει ο καθένας χωριστά και προσωπικά δεν αισθάνομαι άνετα να το συζητ'ησω με φίλους.

ΥΓ Ελπίζω να μην σπάω κάποιο κανόνα το φόρουμ. Αν ναι, συγγνώμη και διαγράψτε την δημοσιεύση!
Αν είσαι από Θεσ/νίκη,τότε μέσα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.092
Κριτικές
493
Like
60.031
Πόντοι
39.662
ειμαι απο πειραια και ειμαι μεσα....
 

Anakasioths

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
293
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
1
count me in..Αθήνα πάντα
 
OP
OP
J

johnny20

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ναι, Αθήνα πάντα.
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Εγώ λέω να κανονίσω με τον SPEED και με όποιον άλλον έχει παρόμοια γούστα, μια ομαδική στουντιότσαρκα για να στριμώξουμε καμία τσατσά.
 

Επισκέπτης
Εγώ λέω να κανονίσω με τον SPEED και με όποιον άλλον έχει παρόμοια γούστα, μια ομαδική στουντιότσαρκα για να στριμώξουμε καμία τσατσά.


Πάρε και τον απόλυτο.....και πάτε για καμάκι σε κανά ΚΑΠΗ να πούμε.....έλεος :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
ποιος θελει να τον ξεναγησω σταμονοπατια του αγοραιου ερωτα  και φυσικα να τσουτσουνισουμε και καμια εκδιδομενη κυρια ε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom