Νέα

Οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrakis29
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 396
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ο Πιτσιλιστης ειχε γραψει ενα κειμενο στο Thread Russia Sex&Vodka Οτι οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα.Εγω δεν συμφωνισα.Να το κειμενο του-------------σου ειπα εγο οτι ι πετρουπολι εινια σαν ομονια ρε χιστι?μιποσ να παμε φιλισ να χισισ λιγακι να καθαρισι ο πορνοεγγεφαλοσ σου απο τιν επικινδινι σισορευσι σπερματοσ?
στιν αγια απετρουπολι δε θα κινδινεψισ ποτε σαν τουριστασ!κανισ δε θα σε πειραξι ποτε!
ιπαρχι κουλτουρα σε αυτι τι πολι.ποσεσ φορεσ θεσ να στο πο να το πορνοκαταλαβισ?
α ...μου θεσ και αλιθινι ροσια(επαρχια μαλοον θα θεσ εσι) χορισ να ξερισ ροσικα ε?
θεσ να βγαλισ και γκομενα επισισ χορισ ροσικα ε??
πολλα ζιτασ χιστι μου!!!!
να εχισ ιποψι σου οτι αμα δε ξερισ ροσικα ακομα και αγια πετρουπολι που θεοριτε μεγαλι πολι θα εχισ μεγαλο προβλιμα σινομιλιασ...σκεψου να πασ και επαρχια που μαλλον θεσ εσι!!!χαχαχα!ασε που επαρχια θα σε πιασι καταθλιψι.ροτα και πορνομεταναστι να σου τα πι.ειναι ειδιμονασ.
εγο τιν προτι φορα χορισ να ξερο ροσικα γνορισα μια κοπελα σε ενα κλαμπ...αλλα μονο χορεψαμε και φιλιθικαμε....
δε προχορισε γιατι δεν ξεραμε να σινενοιθουμε!!!χαχα!
τι δευτερι φορα που πιγα πιγα μετα απο κανα χρονο να σιναντισο μια γκομενα που μιλουσαμε μεσο ιντερνετ!
και εμινα μαζι τισ κανα δεκαιμερο αν θιμαμε καλα....   
οταν ειχα παι τιν προτι φορα με τον cebalie fidele γενικα στα κλαμπ στιν αγια πετρουπολι και γενικα στο δρομο οι γκομενεσ μas χαμογελουσαν και μασ καυλαντιζανε αλλα δεν ξεραμε ροσικα οποτε πιρφοριζαμε*

*απο το ριμα πιρφοριζο.σιμενι αυνανιζομε!νεο επαναστατικο πορνοδεσ ριμα!
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Αυτη ηταν η απαντηση μου-----------------------Δεν ξερω γιατι εβγαλες αυτο το ρημα προς τιμην του Πιρφορου.Ο καημενος ο Πιρφορος ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!Γιατι αλλοι περισσοτερο  :knockinb: ?Με εμενα ειναι παρεξηγημενος διοτι του ειπα οτι αυτος φταιει που δεν βγαζει γκομενες και δεν φταινε οι γκομενες που δεν τον θελουν.Δε λεω Ανατολικη Γερμανια το 1989 να ζεις σε φοιτητικη εστια και να μη   ειναι εξωπραγματικο.Αυτο που του φταιει καταρχην ειναι η συμπεριφορα του με της γκομενες που ειναι ΑΠΑΙΣΙΑ!Και το ντυσιμο του ΧΑΛΙΑ!Καθεται στρωνει εφημεριδες στο πατωμα και  :jerking: .Δε γαμαει αλλα δεν πειραζει κανεναν.Γιατι ο Redpaeinz που ετρεχε στα χωρια της Μολδαβια μπας και  (Τον βαζω σαν παραδηγμα γιατι τον εχουμε δει ολοι.Οχι οτι εχω τιποτα προσωπικο.Αλλα σαν παραδηγμα ταιριαζει περισσοτερο) ή αυτοι ολοι που γνωρισες και πηγατε μαζι Μολδαβια.Που τσαμπα δεν  :knockinb: κανεις τους.Οι αλλοι δηλαδη   :knockinb:?Και ο Πιρφορος οχι?Τουλαχιστον ο Πιρφορος ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΑΡΑς ΝΑ ΣΕ ΚΛΕΨΕΙ και να σε εξαπατισει.ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ!Και στο κατω κατω δεν κοιμαται στο αυτοκινητο αν παει καπου.Δεν κορο'ι'δευει κανεναν ουτε λεει οτι   :knockinb:!Εχει μια αξιοπρεπεια.
 

Επισκέπτης
Οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Καταρχην ο φιλος Πιτσι ας μας διευκρινιση την εννοια του Πιρφόρου?εννοει τον ανθρωπο Πιρφόρο?οσους ζουνε ετσι δυστηχισμενα υποφεροντας απο την αγαμια,παιζοντας μονο μαλακια?ή κατι αλλο?Πιτσι γιατι προς χαρη του Πιρφορου εφτιαξες αυτο το ρημα?Δηλαδη οι φουκαραδες Ελληνες που πηγαινουν Βουλγαριες,Ρουμανιες και κυνηγανε να γαμησουνε γυφτησες ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΡΦΟΡΟΙ?Ενταξει ο Πιρφορος Μολδαβια ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΣΑΜΠΑ και ΕΙΠΕς ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕς ΤΟΝ ΣΥΧΑΙΝΟΤΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΑΝ.Δε λεω μπορει να ειναι ετσι ΑΛΛΑ τα  αλλα ΜΠΑΚΟΥΡΙΑ  που ησασταν μαζι  :knockinb: τσαμπα? :2funny:γιατι ο Πιρφορος να ειναι παραδηγμα της  :jerking:και οχι καποιος αλλος?
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Οι ΠΙΡΦΟΡΟΙ κατεστρεψαν την Ελλαδα :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
Η γνωμη μου ειναι οτι ΤΗΝ  ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΝ 1.ΤΟΝ REDPEINZ :χωριατες,αξεστοι,αφραγκοι που πηγανε  στη Ρουμανια και στη Βουλγαρια φαγανε λεφτα απο κοσμο ειναι μπατηριδες ερωτευθηκανε μια μαλακω και ακομα και αν ειχαν καποια λεφτα χρωκοπισαν τελειως :2funny:και2. ανθρωποι σαν το Βασιλη απο τη Σουηδια (τον αναφερω σαν παραδηγμα γιατι τον εχεις δει στο Skype) που παιρνει γκομενες που γνωριζει στο Pip show της φερνει Ελλαδα για διακοπες και χαλαει και 5000-6000 Ευρω για να  :knockinb: μια γκομενα που οι Ρωσσοι  :knockinb: με 2000 ρουβλια :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: (την γκομενα που ειχε σαν επισημη την βρηκα στο amurspb 2000 ρουβλια την ωρα :2funny:)ΜΕΓΑΛΑ ΘΥΜΑΤΑ!Ο Πιρφορος τα μονα λεφτα που χαλαει ειναι στα κωλομπαρα και για να γαμαει γριες στα μασσατζαδικα.----------ΜΗΠΩς ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΠΙΡΦΟΡΟς??????
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Εγω. ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ Pitsilisti! Oι ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! Ελλαδα η χώρα της ΜΑΛΑΚΙΑΣ!!!  :jerking: :bigdick:
 

Επισκέπτης
Η γνωμη μου ειναι οτι ΤΗΝ  ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΝ 1.ΤΟΝ REDPEINZ :χωριατες,αξεστοι,αφραγκοι που πηγανε  στη Ρουμανια και στη Βουλγαρια φαγανε λεφτα απο κοσμο ειναι μπατηριδες ερωτευθηκανε μια μαλακω και ακομα και αν ειχαν καποια λεφτα χρωκοπισαν τελειως :2funny:και2. ανθρωποι σαν το Βασιλη απο τη Σουηδια (τον αναφερω σαν παραδηγμα γιατι τον εχεις δει στο Skype) που παιρνει γκομενες που γνωριζει στο Pip show της φερνει Ελλαδα για διακοπες και χαλαει και 5000-6000 Ευρω για να  :knockinb: μια γκομενα που οι Ρωσσοι  :knockinb: με 2000 ρουβλια :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: (την γκομενα που ειχε σαν επισημη την βρηκα στο amurspb 2000 ρουβλια την ωρα :2funny:)ΜΕΓΑΛΑ ΘΥΜΑΤΑ!Ο Πιρφορος τα μονα λεφτα που χαλαει ειναι στα κωλομπαρα και για να γαμαει γριες στα μασσατζαδικα.----------ΜΗΠΩς ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΠΙΡΦΟΡΟς??????
ΠΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
ΠΙΡΦΟΡΟΣ είναι. ΙΔΙΟΤΗΤΑ !!  :bigdick: :bigdick: Αυτοί που το ΠΙΡΦΟΡΙΣΜΑ έχει κεντρικό ρόλο στη ζωή τους!  :2funny: ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΙΡΦΟΡΙΑΣ!  :bigdick: :bigdick:

 
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.510
Κριτικές
61
Like
39.081
Πόντοι
21.555
Karpe diem !!  :headbang:
 

paperscore

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2011
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Ενταξει ο Πιρφορος Μολδαβια ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΣΑΜΠΑ και ΕΙΠΕς ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕς ΤΟΝ ΣΥΧΑΙΝΟΤΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΑΝ.
Γιατί ρε παιδιά τον σιχαίνονταν και οι πουτάνες? Τι είχε το παλικάρι?
 
OP
OP
D

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Γιατί ρε παιδιά τον σιχαίνονταν και οι πουτάνες? Τι είχε το παλικάρι?
Αυτο που του φταιει καταρχην ειναι η συμπεριφορα του με της γκομενες που ειναι ΑΠΑΙΣΙΑ!Και το ντυσιμο του ΧΑΛΙΑ!--------κατα τη γνωμη μου  αυτα τα 2 ειναι η αρχη του κακου
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Αυτο που του φταιει καταρχην ειναι η συμπεριφορα του με της γκομενες που ειναι ΑΠΑΙΣΙΑ!Και το ντυσιμο του ΧΑΛΙΑ!--------κατα τη γνωμη μου  αυτα τα 2 ειναι η αρχη του κακου

μητσε τοσα χρονια μακρια απο ελλαδα και με τοσες περγαμηνες στο πορνογραφικο λευκωμα εξακολουθεις να κανεις σα γρια κουσκουσιαρα στην ελληνικη παραμεθοριο.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.661
Κριτικές
6
Like
8.693
Πόντοι
1.686
Εγω. ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ Pitsilisti! Oι ΠΙΡΦΟΡΟΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! Ελλαδα η χώρα της ΜΑΛΑΚΙΑΣ!!!  :jerking: :bigdick:

Ελλάδα η χώρα της ΓΑΠιρφορίλας !
Οι ΓΑΠιρφόροι κατστρεψαν την Ελλάδα .

Που πάτε ρε χωρις ρωσσικά ?

Ποιος σας απελευθέρωσε από τους τούρκους ? Οι Ρωσσοι .
Μαθετε λοιπον Ρωσσικα ,σαν φορο τιμής σε αυτους που σας απελευθερωσαν.
 

paperscore

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2011
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο που του φταιει καταρχην ειναι η συμπεριφορα του με της γκομενες που ειναι ΑΠΑΙΣΙΑ!Και το ντυσιμο του ΧΑΛΙΑ!--------κατα τη γνωμη μου  αυτα τα 2 ειναι η αρχη του κακου
Τι εννοείς? Είναι αγενής και κάφρος?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Η γνωμη μου ειναι οτι ΤΗΝ  ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΝ 1.ΤΟΝ REDPEINZ :χωριατες,αξεστοι,αφραγκοι που πηγανε  στη Ρουμανια και στη Βουλγαρια φαγανε λεφτα απο κοσμο ειναι μπατηριδες ερωτευθηκανε μια μαλακω και ακομα και αν ειχαν καποια λεφτα χρωκοπισαν τελειως :2funny:και2. ανθρωποι σαν το Βασιλη απο τη Σουηδια (τον αναφερω σαν παραδηγμα γιατι τον εχεις δει στο Skype) που παιρνει γκομενες που γνωριζει στο Pip show της φερνει Ελλαδα για διακοπες και χαλαει και 5000-6000 Ευρω για να  :knockinb: μια γκομενα που οι Ρωσσοι  :knockinb: με 2000 ρουβλια :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: (την γκομενα που ειχε σαν επισημη την βρηκα στο amurspb 2000 ρουβλια την ωρα :2funny:)ΜΕΓΑΛΑ ΘΥΜΑΤΑ!Ο Πιρφορος τα μονα λεφτα που χαλαει ειναι στα κωλομπαρα και για να γαμαει γριες στα μασσατζαδικα.----------ΜΗΠΩς ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΠΙΡΦΟΡΟς??????

:jerking:

images
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
τυπε μηπως οι πιροφοροι ειναι ο στρατος του αντιχριστου?
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom