Νέα

live show για γυναικες και αντρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos maria
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos maria

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
να σας πω ρε μαγκες οπως σας ξαναπα ειμαι απο νησι το σεπτεμβρη θα ανεβω αθηνα και θεσσαλονικη μηπως ξερετε αν υπαρχουν μαγαζια με live show και για αντρες και για γυναικες δηλαδη να κανουν στριπτιζ και αντρες και γυναικες?και αν ναι ποια ειναι!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.836
Κριτικές
1
Like
28.688
Πόντοι
8.006
να σας πω ρε μαγκες οπως σας ξαναπα ειμαι απο νησι το σεπτεμβρη θα ανεβω αθηνα και θεσσαλονικη μηπως ξερετε αν υπαρχουν μαγαζια με live show και για αντρες και για γυναικες δηλαδη να κανουν στριπτιζ και αντρες και γυναικες?και αν ναι ποια ειναι!
Συνεχιζεται βλεπω η απελευθερωση για σενα και το Μαρακι.
Ξερω οτι κατι παιζεται στο Star Club Live στην Μεταμορφωση, αλλά ας μιλησει καποιος πιο ενημερωμενος.
 
OP
OP
N

nikos maria

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
εδω παμε για αλλα πραγματα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: σε ενα απλο shoe θα κολωσουμε??/
 
OP
OP
N

nikos maria

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
σου χω ξαναπει απλα δε μαρεσει να αρχισω να μοιραζω φοτο στο διαδυκτιο αν θελεις δωσε msn σε pm να σε κανω add na μας δεις!αλλα σαυτο που ρωτησα δε βοηθησες!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
σου χω ξαναπει απλα δε μαρεσει να αρχισω να μοιραζω φοτο στο διαδυκτιο αν θελεις δωσε msn σε pm να σε κανω add na μας δεις!αλλα σαυτο που ρωτησα δε βοηθησες!

τί καυλιάρικο ζευγάρι που είστε?νομίζω για την περιπτωσή σας σας πάει γάντι το αλκατράζ...αλλά να μας πείτε πότε θα κατέβετε για να ρθουμε και εμεις!
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
OP
OP
N

nikos maria

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
sto αλκατραζ ειχα παει παλιοτερα με φιλο αλλα δεν ειχε αντρες μονο γυναικες χορευαν..
 
OP
OP
N

nikos maria

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
εμενα καθολου δε μαρεσουν αλλα αφου το ζητα η κυρα τι να κανω??δε μπορω να τα χω ολα δικα μου!
 
OP
OP
N

nikos maria

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες οπως δε μου χαλαει δε της χαλαω.ειναι σωστη εκεινη ειμαι και γω αν δεν ειναι ομως εκεινη μια σωστη εγω δεν ειμαι δεκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom