Νέα

Χριστίνα Μηλιού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τρυποκάρυδος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10.420
Like
387
Πόντοι
166
[size=10pt]<Μια φορά κι έναν καιρό: Με μπαμπά μαέστρο σε νυχτερινά κέντρα και μαμά τραγουδίστρια, δεν γινόταν να μην ακολουθήσει κι αυτή το καλλιτεχνικό μονοπάτι. Η Χριστίνα γεννήθηκε και μεγάλωσε στην Αθήνα. Αυτό που θυμάται έντονα από τα παιδικά της χρόνια είναι τα... καμαρίνια των νυχτερινών κέντρων!

Πτυχία (γαλλικά και πιάνο!): Εκανε μουσικές σπουδές και παράλληλα δούλευε ως σερβιτόρα για να βγάζει το χαρτζιλίκι της. Η πρώτη της κανονική δουλειά, πάντως, ήταν σε... παιδότοπο!

Επίσημη πρώτη: Σε ηλικία 10 ετών τραγούδησε για πρώτη φορά στη Θεσσαλονίκη το «Με λένε Πόπη» μαζί με την Ελίνα Κωνσταντοπούλου. Μετά έκανε υπομονή μέχρι να τελειώσει το σχολείο και στα 18 της ξεκίνησε επισήμως τη μουσική διαδρομή της στις πίστες της Αθήνας.

Δυνατή στιγμή: Η συνεργασία της με την Ελλη Κοκκίνου στη φετινή περιοδεία της ανά την Ελλάδα. Η Χριστίνα θ' ακολουθήσει τη γνωστή τραγουδίστρια και στην Αμερική, όπου θα δώσει μια σειρά συναυλιών.

Στιγμή αδυναμίας: Κάνει αργά και σταθερά τα πρώτα της βήματα στο χώρο και δεν μας έχει δείξει ακόμη τις αδύναμες πτυχές του χαρακτήρα της.

Οι άνθρωποι γύρω της: Βάζει την οικογένειά της πάνω απ' όλα. Εχει όμως και πολλούς φίλους εντός και εκτός καλλιτεχνικού χώρου. Μεταξύ αυτών και η Σάσα Μπάστα, με την οποία γνωρίστηκε σ' ένα νυχτερινό κέντρο και ταίριαξε αμέσως η χημεία τους.

«Καυτό» gossip: Είναι σχετικά καινούργια στο χώρο. Δεν έχει προλάβει ν' απασχολήσει ακόμη τα media και να προκαλέσει «καυτό» gossip για την προσωπική της ζωή. Το μόνο σίγουρο είναι πως ένα κορίτσι σαν κι αυτό θα έχει σίγουρα πολλές επιτυχίες.

Ατάκα κι επιτόπου: «Εχω τρελό κόλλημα με τον Βέρτη. Εχω φάει τέτοια καψούρα που όλο το καλοκαίρι ήμουν κάθε Τετάρτη, Πέμπτη και Κυριακή στο μαγαζί. Καθόμουν, τον έβλεπα, έλιωνα και έφευγα».

Συχνάζει: Δεν ξεκολλάει με τίποτα από τη Γλυφάδα. Είναι η περιοχή όπου μεγάλωσε και τη λατρεύει. Εκεί ένιωσε το πρώτο καρδιοχτύπι, εκεί έχει κάνει τα μεγαλύτερα ξενύχτια της κι εκεί πίνει κάθε εβδομάδα καφεδάκι με τις φίλες της.

Ποια είναι: Σέξι, ταλαντούχα και ανερχόμενη. Η Χριστίνα Μηλιού είναι μια καινούργια, πολλά υποσχόμενη μετοχή στο χρηματιστήριο της εγχώριος showbiz. Πέρυσι τραγουδούσε με τον Νίκο Απέργη σ' ένα αμιγώς λαϊκό σχήμα και τώρα συνεργάζεται με την Ελλη Κοκκίνου. Επόμενος στόχος της νεαρής τραγουδίστριας είναι η δισκογραφία. Οπως όλα δείχνουν, και εκεί θα τα καταφέρει.>
[/size]




edit: Αλλαγή τίτλου θέματος στον σωστό τονισμό του επιθέτου
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
δυνατο ξεκωλιδι, με τουμπανους βυζους  :tits2: και πιασιματα  :zfuck:
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
πολυ καλες βυζαρες
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τρελλό βυζί!!!
 

bakster1977

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ΤΙ ΤΡΕΛΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ ΕΧΕΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ!!!!! :tits:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.120
Πόντοι
216
Χαλιαααααααααααααα δεν μου αρεσει
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Ta σεβη μου !!!!!!!!υποκλίνομαι και εγω!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
το βυζι της βγαζει ματι... :tits:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Τουμπανειρος.......
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Παιδιά αυτό δεν είναι το πιπινάκι που εμφανίστηκε στο The Voice πριν λίγες μέρες;

 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Παιδιά αυτό δεν είναι το πιπινάκι που εμφανίστηκε στο The Voice πριν λίγες μέρες;


Πονταρω σε συγγενεια (πχ ξαδερφες?)

Παντως εχουν ΚΑΙ κοινα χαρακτηριστικα προσωπου ΚΑΙ κοινο ονομα  :huh:

Σε καμια περιπτωση δε νομιζω πως προκειται για το ιδιο προσωπο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom