Νέα

Ιερόδουλες που άφησαν εποχή στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonderage
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Ανοίγω αυτό  το  ιστορικό θεματάκι για όσους θελήσουν να γράψουν κάτι,να θυμηθούμε κάποιες  ωραίες  αναμνήσεις.Ειδα οτι υπήρξε  ανάλογο για τή Θεσσαλονίκη.Μόνο μην βάλουν μερικοί κοπέλες που πέρασαν για  ενα-δυο μηνες ,να  ανταποκρίνεται  στο θέμα.Εκτος πια κι αν ηταν κατι  το πολύ σπέσιαλ.Καλο υπόλοιπο καλοκαιριού σε  ολους
 
OP
OP
S

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Αρχίζω πρώτος με την "Νάντια" απο το κλεισμένο πια  σημερα μπουρδέλο της Αγίου Πέτρου,μια πολύ καλή μουνάρα ,που  ειχε πολύ  ωραία βυζιά,απο τα καλύτερα που  περασαν ποτά .Πρωτοδούλεψε  εκει  απο Νοέμβριο του 1978 μεχρι  περίπου το 1989,αν θυμαμαι καλα.Ηταν περίπου 28 χρονών  οταν  άρχισε.Ειχε δε και  ωραίο  πρόσωπο.Οποιος τη θυμάται,ας  γραψει.
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
Λόγο λίγων ετών προυπυρεσίας..
Η Βανέσα από φυλ59 πιστεύω πως είχε όλο το πακέτο
Επίσης και η Χριστίνα από φυλ69α
και οι 2 εκτός απο ιερόδουλες εκτελούν χρεοι ψυχοθεραπεύτριας
 

tsouna

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2009
Μηνύματα
135
Like
4
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους!!!! Η Αννα η Σερβα... Η γκομενα ηταν οπλο!!!! ;)
 

jiovani79

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Η Σαμάνθα απίστευτα όμορφη κ πολύ ερωτεύσιμη (παρόλο που δεν έγλειφε μπαλάκια)
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Αρχίζω πρώτος με την "Νάντια" απο το κλεισμένο πια  σημερα μπουρδέλο της Αγίου Πέτρου,μια πολύ καλή μουνάρα ,που  ειχε πολύ  ωραία βυζιά,απο τα καλύτερα που  περασαν ποτά .Πρωτοδούλεψε  εκει  απο Νοέμβριο του 1978 μεχρι  περίπου το 1989,αν θυμαμαι καλα.Ηταν περίπου 28 χρονών  οταν  άρχισε.Ειχε δε και  ωραίο  πρόσωπο.Οποιος τη θυμάται,ας  γραψει.

Ποτε εκλεισε ρε τυπε το Αγιου Πετρου? Εγω μεχρι και 2-3 βδομαδες πριν ανοικτο το ειχα πετυχει  :think:

Θρυλικη πουτανα της Αθηνας ειναι/ηταν η Ντενισα απο Ρεμουνδου, που απο οτι φαινεται μας εγκατελειψε οριστικα για τους Θεσσαλους  :'(
 

Επισκέπτης
Θέλει και ρώτημα; Μπάρμπορα το τρελοκομείο. Από το 2008 μέχρι το 2010 που ήτανε στο 71Α μεσουρανούσε :rockon:
Για καμιά άλλη δεν έχουν γραφτεί 80 κριτικές!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
Βανεσσα απο Αγαθ 54 .  ;)
 

Επισκέπτης
Την πιάσαν οι οικονομικές στενότητες ε;
Ε ρε η πορνεία σαν τα ναρκωτικά είναι... κανείς/καμία δεν ξεφεύγει ποτέ :-
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Στο ημιυπόγειο της Ιουλιανού 71 ήταν κάποτε μια πουτάνα που σίγουρα άφησε εποχή για όσους την θυμούνται.

Εγώ αυτό που θυμάμαι ήταν ότι την πέτυχα στη δύση της καριέρας της, (με ηλικία κοντά στα 50 ) ήταν ξανθιά με βαμμένο πλατινέ κοντό μαλλί, και το κύριο χαρακτηριστικό της ήταν ότι έδινε κόλο σε μια εποχή που δεν υπήρχαν προγράμματα και που δεν συναντούσες εύκολα Ιερόδουλες που να δίνουν το κολαράκι τους.

Δεν θυμάμαι το όνομα της ίσως το θυμάται κάποιος πιο παλιός εδώ μέσα,  το πει και να το θυμηθώ, ήταν πάντως αρχοντογυναίκα και ήξερε να ζήσει τη ζωή της.

Την είχα πάρει δεκάδες φορές και την θυμάμαι ακόμη πολύ καλά.

Όποιος θυμάται κάτι παραπάνω ας αναφερθεί.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Την ειχες παρει ?
Σταματησε για 2 χρονια αλλα τωρα ειπε
θα ξανα επιστρεψει απο οκτωβριο , ειδωμεν.

Δεν την εχω παρει αλλα με αυτα που διαβασα στις κριτικες λεω να την παρω αν ξαναρχισει! Το μαγαζι χωρις αυτη λεει, εχει κι αλλα καλα κομματια, ή μονο αυτη το κραταγε?
 
OP
OP
S

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
1.- τΎΠΕ,ΤΟ αΓ. πΈΤΡΟΥ ΤΟ ΠΑΛΙΟ,ΛΕΩ, ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ  ΤΩΡΑ (ΚΑΙ ΣΤΟΥΝΤΙΟ,ΠΑΡΑΚΑΛΏ!)
2. Ωραιο το ποστ του Γκειμοβερ ,ετσι  ρε παιδια,με λιγο περιγραφή,οχι ξερά,τι διαολο,δημοσιοι  υπαλληλοι  ειμαστε εδ'ω?
  Λοιπον  Game  φιλε,αυτην που λες ,πρεπει να ειναι  μια καπως χαμηλού αναστηματος που ειχε πολυ  ωραιο χρωμα δερματος,σταρατο,με πιασιματα και ωραιο προσωπο ,κλασσικης νταρντανοθειας.Την ειχα παρει πολλες φορες εκει,πράγματι  ηταν  απο τις ιεροδουλες που δεν ξεχνιούνται.Ηταν γυρω στά 1978-86,αν λεμε την ιδια.Ονομα ηταν δισύλλαβο,αλλα δε θυμαμαι ποιό.Ειχε  ενα χαρακτηριστικο πολυλογά τσατσο,μελαχροινο ,ψηλο,θυμαμαι  τι πλακα ειχε οταν ελεγε για το  τεκνό του...
[οσοι  φιλοι  βαλουν αναρτηση,να γραφουν και καποια χαρακτηριστικά,ειναι  πιο χρησιμο και διαβαζεται  πιο  ευχάριστα.Παραλειψη δικια μου,επρεπε να το γραψω  αυτο ]]
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
1.- τΎΠΕ,ΤΟ αΓ. πΈΤΡΟΥ ΤΟ ΠΑΛΙΟ,ΛΕΩ, ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ  ΤΩΡΑ (ΚΑΙ ΣΤΟΥΝΤΙΟ,ΠΑΡΑΚΑΛΏ!)
2. Ωραιο το ποστ του Γκειμοβερ ,ετσι  ρε παιδια,με λιγο περιγραφή,οχι ξερά,τι διαολο,δημοσιοι  υπαλληλοι  ειμαστε εδ'ω?
 Λοιπον  Game  φιλε,αυτην που λες ,πρεπει να ειναι  μια καπως χαμηλού αναστηματος που ειχε πολυ  ωραιο χρωμα δερματος,σταρατο,με πιασιματα και ωραιο προσωπο ,κλασσικης νταρντανοθειας.Την ειχα παρει πολλες φορες εκει,πράγματι  ηταν  απο τις ιεροδουλες που δεν ξεχνιούνται.Ηταν γυρω στά 1978-86,αν λεμε την ιδια.Ονομα ηταν δισύλλαβο,αλλα δε θυμαμαι ποιό.Ειχε  ενα χαρακτηριστικο πολυλογά τσατσο,μελαχροινο ,ψηλο,θυμαμαι  τι πλακα ειχε οταν ελεγε για το  τεκνό του...
[οσοι  φιλοι  βαλουν αναρτηση,να γραφουν και καποια χαρακτηριστικά,ειναι  πιο χρησιμο και διαβαζεται  πιο  ευχάριστα.Παραλειψη δικια μου,επρεπε να το γραψω  αυτο ]]

Ναι τότε ήταν η εποχή, τώρα που είπες και για τον τσάτσο τον θυμήθηκα, πολύ πλάκα ο τύπος, και το όνομα της μια που λες για δισύλλαβο μούρχεται σαν Βάσω ή η κυρά Βάσω, μπορεί να είναι και αυτό. :think:
 
OP
OP
S

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Μια  αλλη  ιερόδουλη ηταν η περιφημη "Καιτη"- Καθριν : Απο 1976 που την  ειχα πρωτοπάρει μεχρι το 1982  περιπου,που τη  βρηκα για τελευταια  φορα στο υπογειο της οδου  Πηνελοπης  στο Μεταξουργειο,πισω απο το  Στανλευ,ισως  ομως και  να δουλευε απο  πιο  πριν εκει,μια απο τις ωραιοτερες κοπελες που εχω δει στη ζωη  μου,ψηλη, καστανη ,με υπεροχο δερμα,ενα αφθαστο προσωπο και χαμογελο,μακρια υπεροχα μαλλια,καμπυλες ,να φανταστειτε κατι στον τυπο της Μαιρης Χρονοπουλου,αλλα πολυ πιο ομορφη και γυναικεια χαρακτηριστικα,οχι τα σκυλομουτρα που μας πασαρουν σημερα για μοντελες και πιτσες μπλε...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
23
Πόντοι
1.246
μια πουτανα που θα μου μεινει σιγουρα αξεχαστη,για την οποια δεν εχω δει να γινεται λογος εδω μεσα,ειναι η κορινα που δουλευε στα ιασωνος20 στο μεταξουργειο αλλα και σε αλλα στην περιοχη απ οτι μου ειχαν πει αλλοι μπουρδελακηδες

ο λογος που θα μεινει τοσο αξεχαστη και την ξεχωριζω απο τοσες αλλες πουτανες,δεν ηταν οι υπηρεσιες οι οποιες ηταν τυπικες και ψυχρες,αλλα η εμφανιση της...η κοπελα ηταν πανεμορφη,πραγματικη καλλονη,απ τις ωραιοτερες γυναικες που εχω δει στη ζωη μου...

μεγαλη θεικη κωλαρα της με το απαλοτερο δερμα που εχω αγγιξει ποτε...μεγαλο τελειο φυσικο βυζι με τεραστια τελεια ρωγα...πραγματικα δεν εχω λογια να περιγραψω τις φυσικες χαρες αυτης της γυναικας...ακομη και η φωνη της ηταν θεια...
τα αρωματα δε που φοραγε ηταν πραγματικα μεθυστικα...πηγαινα στην αρχη της βαρδιας που μολις ειχε παρφουμαριστει κι εφευγα μαστουρωμενος...

μικρη σε ηλικια...κατω απο 25 ισως το 2007-2008 ...ηξερα πολλους πιτσιρικαδες σαν κι εμενα τοτε που ειχαν παθει την πλακα τους με την τυπισσα...

πολυ ωραια ειναι η κριτικη του dr.proctor στο λινκ και πολυ ευστοχα τα σχολια του για τη μελαγχολια της κορινας στο βλεμμα της ...

www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Κορίνα/listingid:410/]http://www.bourdela.com/sex/girl-reviews/girlname:Κορίνα/listingid:410/[/url]

 

Επισκέπτης
Μια  αλλη  ιερόδουλη ηταν η περιφημη "Καιτη"- Καθριν : Απο 1976 που την  ειχα πρωτοπάρει μεχρι το 1982  περιπου,που τη  βρηκα για τελευταια  φορα στο υπογειο της οδου  Πηνελοπης  στο Μεταξουργειο,πισω απο το  Στανλευ,ισως  ομως και  να δουλευε απο  πιο  πριν εκει,μια απο τις ωραιοτερες κοπελες που εχω δει στη ζωη  μου,ψηλη, καστανη ,με υπεροχο δερμα,ενα αφθαστο προσωπο και χαμογελο,μακρια υπεροχα μαλλια,καμπυλες ,να φανταστειτε κατι στον τυπο της Μαιρης Χρονοπουλου,αλλα πολυ πιο ομορφη και γυναικεια χαρακτηριστικα,οχι τα σκυλομουτρα που μας πασαρουν σημερα για μοντελες και πιτσες μπλε...

Γαμωτο... Ποσων χρονων εισαι?  :rockon:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Συμφωνώ για Κορίνα Ιάσωνος στο πάνω (2007). Βέβαια εγώ τα λεφτά τα ψιλο-έκλαψα καθώς σε ρδέλο ή
στούντιο πρωτίστως ίσως και σχεδόν αποκλειστικά με ενδιαφέρουν οι υπηρεσίες και η καθαριότητα της κοπέλας (βλέπε Λίντα). Η εμφάνιση (αρκεί να είναι πάνω του 5/10) είναι σε δεύτερη ή τρίτη μοίρα  :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom