Νέα

Αναζήτηση θεάς!!!!! SOS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα markoswolf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

markoswolf

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα σας παίδες, κοιτάξτε τι έπαθα τις προάλλες:
Κάθε μεσημέρι , όταν σχολαω απ'τη δουλειά μου, περνάω από Σεπόλια και συγκεκριμένα απο το φανάρι που υπάρχει στην εκκλησια του αγιου Μελετιου.
Εχω πετύχει γυρω στις 6-7 έναν απίστευτο μούναρο, εκείνη την ώρα σ'εκεινο το σημείο,πράγμα που σημαίνει ότι το πιθανότερο ειναι να σχολάει ή να πηγαίνει στη δουλειά της.
Το θέμα είναι ότι μου έχει καρφωθεί στο μυαλο(και λόγω πείρας(για 10-12 χρόνια,2-3 το μήνα μουρδελακι-στουντιακι αντε και κανα call girl) και λόγω κυρίως διαίσθησης) ότι η εν λόγω μουνάρα σε καποιο μαγαζακι της περιοχής πουλάει το μουνακι της.
Για να γίνω πιο συγκεκριμένος:1)Μέτρια προς ψηλή(1,70) , 2)Βυζάρες θεϊκές, μεγάλες , στητές , τέλεια εναρμονισμένες με την υπόλοιπη κορμάρα της, 3)θεϊκος πάτος και τέλος το πιο σημαντικό 4)Ξανθιά(προς το πλατινέ,όχι ακριβώς) που θύμιζε την Τζούλια Αλεξανδράτου, (προς θεού όχι ότι ήταν!!!)
Εγω ζητώ θερμά από τους συναγωνιστές μπουρδελομάχους αν έχουν υπ'όψη τους κάτι σχετικό στη περιοχή των Σεπολίων, Κων/λεως, Αχαρνών.
Μιλάμε μαγκες μου , όποτε την έχω πετύχει γυρνάω σπίτι και βαράω μυθική μαλακια!!!!
 

kakaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
326
Like
12
Πόντοι
1
μια φορα την εχεις πετυχει η πολλες;;Σε αμαξι ηταν η ηταν πεζη και δωσε πιο συγκεκριμενη ωρα φιλε που την βλεπεις αμα μπορεις,γιατι μενω πολυ κοντα,να κατεβω να κοζαρω να σου πω..
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται... Ρε συμπολεμιστή, όποια μουνάρα βλέπεις στο δρόμο, ονειρεύεσαι ότι δουλεύει σε ρδελομπού και ότι θα την πηδήξεις με κάνα 20άρικο; χεχεχε...
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται... Ρε συμπολεμιστή, όποια μουνάρα βλέπεις στο δρόμο, ονειρεύεσαι ότι δουλεύει σε ρδελομπού και ότι θα την πηδήξεις με κάνα 20άρικο; χεχεχε...

Xαλαρά  :grin:
 

Επισκέπτης
Να σου πω... γιατί δεν κάνεις έναν κόπο να της μιλήσεις? Δεν έχεις να χάσεις και τίποτα!
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
:grin: Kαι τι να της πεί δηλαδή..? Για πες.
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:

Πολύ παρατραβηγμένο να πάς να ρωτήσεις και εξεφτυλιστικό.
Μπορεί να στήνετε συχνά εκεί γιατί την συγκεκριμένη ώρα ίσως να περιμένει κάποιον ή οτιδήποτε άλλο.
Μην το γαμάμε το θέμα, δεν είναι όλες πουτάνες και όλα τα σπίτια μπουρδέλα/μασατζίδικα ...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
To 95% των γυναικών είναι πουτάνες. Μπορεί να μην πληρώνονται με 20 ή 50 ευρώ, αλλά να σου ζητάνε να τους ψωνίσεις, να τους κάνεις το τραπέζι, να τους παρέχεις άνετη ζωή. Το ίδιο πράγμα είναι σε διαφορετικό περιτύλιγμα και με διαφορετικό αντίτιμο.
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
To 95% των γυναικών είναι πουτάνες. Μπορεί να μην πληρώνονται με 20 ή 50 ευρώ, αλλά να σου ζητάνε να τους ψωνίσεις, να τους κάνεις το τραπέζι, να τους παρέχεις άνετη ζωή. Το ίδιο πράγμα είναι σε διαφορετικό περιτύλιγμα και με διαφορετικό αντίτιμο.

Όχι και το 95%, ηρεμία, τα ισοπέδωσες τα πράγματα κλασσικά.
Γενικώς διακρίνω ένα μίσος να έχεις προς σε αυτές που δεν είναι πουτάνες άν και μπορεί να κάνω λάθος.  :huh:
Συμφωνώ πως υπάρχει αρκετά μεγάλο ποσοστό απο τέτοιες γκόμενες αλλά απο τι γίνανε έτσι?
Επειδή είναι μαμόθρεφτα αυτές και επειδή υπάρχουνε τα λιγούρια και τις κάνουνε αρχόντισσες. Αλλιώς θα ήτανε στο παρακαλειτό.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Πες τα. Todok, άρχοντα και ανέβασε το ποσοστό. Πλέον πιστεύω ότι ΟΛΕΣ οι Ελληνίδες είναι πουτάνες, θέλοντας και μη.
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Πες τα. Todok, άρχοντα και ανέβασε το ποσοστό. Πλέον πιστεύω ότι ΟΛΕΣ οι Ελληνίδες είναι πουτάνες, θέλοντας και μη.

Πουτάνες για τα χρήματα ενοείς ή πουτάνες στην ψυχή?
Δηλαδή τόσο ακραία σκηνικά σας έχουνε συμβεί?
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Η προσωπικη εμπειρια μου λεει οτι οι ελληνιδες ειναι καργιολες και πουταναρες !
Προτιμω τις ξενες μουναρες παρα τις ελληνιδες :headbang:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Φυσικά και προτιμώ τις ξένες, και εννοώ από Β και Α Ευρώπη, γιατί οι άλλες Μεσόγειες πάνω-κάτω τα ίδια σκατά είναι.

Οι επαγγελματίες πουτάνες είναι οι πιο φτηνές γυναίκες για σεξ στην Ελλάδα.

Οι "Κυρίες" πέρα από δωράκια και εξόδους (όπου φοράνε ρούχα χωρίς τσέπες και κρατάνε τσαντάκια χωρίς πορτοφόλια) απαιτούν Ο,ΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟ μπορούν: το ΧΡΟΝΟ ΜΑΣ! Και τον θέλουν για σπάσιμο @@διών.

Και δεν μιλάω για μένα, αλλά και για όλους όσους γνωρίζω και έχω την άνεση να θεσω το ζήτημα στη σωστή του βάση.
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
Φυσικά και προτιμώ τις ξένες, και εννοώ από Β και Α Ευρώπη, γιατί οι άλλες Μεσόγειες πάνω-κάτω τα ίδια σκατά είναι.

Οι επαγγελματίες πουτάνες είναι οι πιο φτηνές γυναίκες για σεξ στην Ελλάδα.

Οι "Κυρίες" πέρα από δωράκια και εξόδους (όπου φοράνε ρούχα χωρίς τσέπες και κρατάνε τσαντάκια χωρίς πορτοφόλια) απαιτούν Ο,ΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟ μπορούν: το ΧΡΟΝΟ ΜΑΣ! Και τον θέλουν για σπάσιμο @@διών.

Και δεν μιλάω για μένα, αλλά και για όλους όσους γνωρίζω και έχω την άνεση να θεσω το ζήτημα στη σωστή του βάση.
Συμφωνώ συναγωνιστή και θα ήθελα να θέσεω το ζήτημα στην (κατά την γνώμη μου ) πλήρη βάση του η οποία συνοψίζεται στην φράση "ΤΟ ΜΟΥΝΙ πάντα το πληρώνεις, είτε μιά και έξω (όπως π.χ. πουτάνες) είτε συνεχώς!!" :headbang: Διότι όπως έλεγε ο μακαρίτης ο πατέρας μου:
[pre]- πάς στην Ιέρεια της Αφροδίτης , καταβάλλεις τα έξοδα σπονδής, καταθέτεις τα πολυτιμότερά σου υγρά και η συναλλαγή έληξε! και γνωρίζεις και το κόστος της συναλλαγής από τη αρχή !![/pre]
- Αντίθετα μια γκόμενα έχει τα έξοδα κίνησης, συντήρησης, χρήσης και κτήσης τα οποία τα πληρώνεις ανελλιπώς σαν να πληρώνεις εφορία (και αυτή γένους θηλυκού είναι εξάλλου!). Όσο λοιπόν έχεις την γκόμενα είναι σαν να πληρώνεις "ενοίκιο" (με εξαίρεση την περίπτωση ζιγκολό - βιοπορισμός επιβητόρων)
- Αν μάλιστα προβείς και εις γάμου κοινωνίαν.. τότε να δείς έξοδο και κακό (βέβαια έχεις ενδεχομένως και παράπλευρα αποτελέσματα όπως φαγητό, σκούπισμα, πλύσιμο σιδέρωμα κλπ τα οποία έτσι και αλλοιώς μπορούσες να έχεις επ' αμοιβή...)
κατά συνέπεια ΠΑΛΙ το πλήρωσες το γαμησάκι ... μόνο που δεν ξέρεις και σε τι τιμή!!!!! :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom