Νέα

Ταχυτήτες ιντερνετ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rouKoun13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
ειναι ιδεα μου η οι ταχυτητες του ιντερνετ αυτην την περιοδο ειναι πολυ χαμηλες?προσωπικα ενω εχω 24mbps συνδεση στο speedtest εχω μολισ 0.80mbps download! :headbang: :headbang:
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Ιδέα σου είναι φυσικά. Δώσε βλάβη στον ISP σου.
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
Ίσα ίσα, τέτοια περίοδο είναι ανεβασμένες. Όλοι είναι διακοπές, το δίκτυο έχει λιγότερο φόρτο.

0.8 mbps ή ΜΒ/s download έχεις;

Πάρε στον πάροχο ένα τηλέφωνο όπως είπε και ο προλαλήσας...
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
εγω εχω ΟΝ και εχω σχεδον μιση ταχυτητα απο οση ειχα με ΟΤΕ
αλλα πως γινεται το στατους του ρουτερ να λεει οτι κατεβαζω με 9 ,περιπου και το speed test να λεει 3?
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
εγω εχω ΟΝ και εχω σχεδον μιση ταχυτητα απο οση ειχα με ΟΤΕ
αλλα πως γινεται το στατους του ρουτερ να λεει οτι κατεβαζω με 9 ,περιπου και το speed test να λεει 3?
πολύ απλά ο ΟΤΕ εχει εγγυημένη ταχύτητα ενω οι άλλοι είναι best effort
 

josephaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
Εκανα λογαριασμό στην filesonic ,μου έδωσε κωδικό, αλλά δεν μπορώ να κατεβάσω ως prεmium user...
Μπορεί να βοηθήσει κάποιος...;
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
lol Τι σχέση έχει αυτό; :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Εκανα λογαριασμό στην filesonic ,μου έδωσε κωδικό, αλλά δεν μπορώ να κατεβάσω ως prεmium user...
Μπορεί να βοηθήσει κάποιος...;
τι εννοεις δεν μπορεις να κατεβασεις ως πριμιουμ; :think:
 

josephaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
κάνω αντιγραφή-επικόληση το link, επιλέγω high speed, με παραπέμπει να κάνω log-in  , κάνω, και μου βγάζει μια σελίδα με news.....!!!
τί κάνω λάθος...?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
κάνω αντιγραφή-επικόληση το link, επιλέγω high speed, με παραπέμπει να κάνω log-in  , κάνω, και μου βγάζει μια σελίδα με news.....!!!
τί κάνω λάθος...?
αφου κανεις λογκ ιν ξαναδοκιμασε να κανεις μεταβαση στο λινκ παλι.....ξανα απο την αρχη......κλεισε την σελιδα πρωτα.....λογικα πρεπει απευθειας να αρχισει το κατεβασμα......
 

josephaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
κάνω αντιγραφή-επικολληση στο πρώτο Link της τελευταίας ταινίας που καταχώρησες, απευθείας αποθηκεύει αλλά σε ταχύτητες πολύ μικρές......!!!!
τι να κάνω ?
βοήθα μεγάλε [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]gl[/size][/size][/size][/size].....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
κάνω αντιγραφή-επικολληση στο πρώτο Link της τελευταίας ταινίας που καταχώρησες, απευθείας αποθηκεύει αλλά σε ταχύτητες πολύ μικρές......!!!!
τι να κάνω ?
βοήθα μεγάλε [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]gl[/size][/size][/size][/size].....
καλα η ταχυτητα παιζει αναλογα με την ωρα,καμια φορα και με την μερα....ειναι μερες που εχουν κι αυτοι προβληματα και παιζει να ειναι αργο το κατεβασμα......ενιοτε ειναι και ο σερβερ που ειναι αποθηκευμενο ενα λινκ προβληματικος και εχει αργη ταχυτητα το κατεβασμα....μην απογοητευεσαι με την μια....
 

josephaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
Μεγάλε gl, , εχω επιχειρήσει να κατεβάσω από 4-5 διαφορετικά site, διάφορες ώρες της ημέρας,οι ταχύτυτες είναι αστείες......απίστευτα μικρές
ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ........Η ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑΛΉΨΕΙ.....
ΒΟΗΘΑ ΜΕΓΑΛΕ GL.....
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
ειναι ιδεα μου η οι ταχυτητες του ιντερνετ αυτην την περιοδο ειναι πολυ χαμηλες?προσωπικα ενω εχω 24mbps συνδεση στο speedtest εχω μολισ 0.80mbps download! :headbang: :headbang:

Nα αναφερεις το προβλημα στον ΟΤΕ.

Ειδικα αυτες τις μερες πετανε οι συνδεσεις!  :rockon:
 

josephaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
ΈΚΑΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΠΡΟΧΘΕΣ....(μήπως αργεί να ενεργοποιηθεί...?)
μου έστειλαν αμέσως mail με password....
κάτι δεν κάνω σωστά...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μεγάλε gl, , εχω επιχειρήσει να κατεβάσω από 4-5 διαφορετικά site, διάφορες ώρες της ημέρας,οι ταχύτυτες είναι αστείες......απίστευτα μικρές
ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ........Η ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑΛΉΨΕΙ.....
ΒΟΗΘΑ ΜΕΓΑΛΕ GL.....
ρε μπας και εχεις και συ κανενα προβλημα με παροχο ή ρουτερ;σε ραπιντ κατεβαζεις καλα πχ;
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Εκανα λογαριασμό στην filesonic ,μου έδωσε κωδικό, αλλά δεν μπορώ να κατεβάσω ως prεmium user...
Μπορεί να βοηθήσει κάποιος...;

Ναι! Παρε τηλεφωνο τη εξυπηρετυση πελατων της Opel.
 

josephaek

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
226
Like
0
Πόντοι
1
ΓΙΝΟΜΑΙ κουραστικος , αλλα η ταχύτητα όταν κατεβάζω ένα αρχείο pdf για παράδειγμα είναι η μέγυστη δυνατή που μπορούσα να κατεβάζω από rapidshare...., άρα δεν φταίει ο παροχος λογικά...
Μόλις λάβει κάποιος το μήνυμα με το usernme και το password....κάνει κάποια συγκεκριμένη ενέργεια...?
(έχω κάνει login με τα συγκεκριμένα...)
 

batsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
1
Κι εγω εχω παρατηρησει πτωση της ταχυτητας σε downloads σε φαση rapidshare, megaupload κλπ και οχι απο την αρχη της ημερας αλλα λιγο αργοτερα. Αντιθετα τα τορεντς φυσανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom