Νέα

Οδοιπορικό στην Σπάρτη και τα Χανιά (bonus φωτογραφικό υλικό)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα opeth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Στο οδοιπορικό συμμετείχαν ο Opeth και ο Millepetrozza ή ο Millepetrozza και ο Opeth.

Η περιήγηση ξεκίνησε από το Γύθειο όπου στην διάρκεια του οφθαλμόλουτρου στην παραλία, βλέποντας τα κωλαράκια από τις καθημερινές πόρνες του Γυθείου τα μπαλάκια φόρτωσαν ασφυκτικά.
Παρακάτω παραθέτω καποιες φωτογραφίες από μία νυχτερινή έξοδο.









Έτσι λοιπόν αποφασίσαμε να κάνουμε μία εξόρμηση στα μπουρδέλα της Σπάρτης και να επισκευτούμε την θεία Βούλα(γνωστή τσατσά στους μπουρδελιάρηδες της Σπάρτης).

Για αρχή πήγαμε να δούμε το άγαλμα του Λεωνίδα.



Στην συνέχεια πήγαμε στο γνωστό κωλόμπαρο Σεϋχέλες.



Τέλος, καταλήξαμε στα μπουρδέλα(δύο τον αριθμό).
Το αριστερό είναι το παρακάτω, όπου βγήκε μία μαύρη όπου φαίνεται και λίγο η πλάτη της στην φωτογραφία.



Το δεξί είχε μία καστανόξανθη milf, Ελληνίδα μου φάνηκε, η οποία έτρωγε. Ορίστε και μία φωτογραφία από το δεύτερο μπουρδέλο.



Η τιμή ήταν στα 30e και είναι ανοίχτα από το πρωί όταν ξυπνήσουν οι κοπέλες μέχρι τις 1:30 το βράδυ. Δεν νομίζω να υπάρχουν βάρδιες και από ότι κατάλαβα πρέπει η μόνιμη κατοικία τους να είναι αυτή.





Επόμενος πορνοσταθμός ήταν τα Χανιά.

Μετά τα μπάνια μας και τις βόλτες στο λιμάνι, βλέποντας τις τουρίστιες αναθερμάνθηκε το ενδοιαφέρον για μία τσάρκα.

Φτάνοντας στην Μίνωος, είδαμε ένα πολύ ρομαντικό και ειδυλλιακό τοπίο. Τα φωτάκια έλαμπαν και φώτιζαν περίφανα την πορνοπάροδο.



Εντύπωση μας έκανε ότι έξω από κάθε πορνοπόρτα ήταν γραμμένο το όνομα κάθε κοπέλας.



Να και κάποιες γωτογραφίες από κάποια σαλόνια.





Αποφασίσαμε και οι δύο να καταθέσουμε, εγώ στο Μινώος 6, όπου δούλευε η Νανά, γνωστή σε όλους μας Άννα η miss καπαρντίνα από Φωκαίας 22 κάτω. Μου είπε ότι δεν θα ξαναγυρίσει Αθήνα γιατί έπαιρνε 20e to full πρόγραμμα, ενώ στα Χανιά παίρνει 30e το απλό και 70e το foul. Παρακάτω ποστάρω κάποιες φωτογραφίες έξω και μέσα από το  δωμάτιο.










Ο millepetrozza αποφάσισε να μπει στο Μινώος 8 όροφος στην Κάρμεν, ξανθιά με μεγάλα βυζιά που δούλευε και αυτή στην Φυλής. Στην αρχή αρνιόταν ότι την είχε ξαναδεί στην Φυλής αλλά στο τέλος του παραδέχτηκε ότι όντως δούλευε. Παρακάτω μία φωτογραφία από το συγκεκριμένο μπουρδέλο.



Παρατήρησα ότι και άλλες κοπέλες τις είχα ξαναδεί στην Φυλής, όπως η Αλεξάνδρα από Φυλής 71 ισόγειο και 92 δεξιά με το πρωκτικό, δουλεύει στο Μινώος 4 δεν θυμάμαι με ποιο όνομα. Και μία άλλη πολύ αδύνατη κοντούλα μελαχρινή με gothic στυλ δουλεύει τώρα στο Μινώος 49 αν δεν κάνω λάθος, δίπλα από το σουβλατζίδικο.

Στην διάρκεια της τσάρκας συναντήσαμε κάποιους Ιταλούς πιτσιρικάδες που ήθελαν επιγόντως να καταθέσουν και μας ρωτούσαν διάφορα πράγματα, όπως αν πληρώνεις για να δεις την κοπέλα και άλλα πολλά. Ελπίζω να τους βοηθήσαμε.

Ένα αξιοπερίεργο ήταν η επιγραφή αυτής της πόρτας. Εγώ δεν θα είχα πρόβλημα να μένω εδώ...   :grin:




Η εξόρμηση στην Μίνωος ήταν μαγευτική και μας άφησε θετικές εντυπώσεις και βάζει τα γυαλιά στην Φυλής και στο Μετάξι.

Άλλη μία φωτογραφία από το αρχείο μας.




Ελπίζω με αυτή την πορνοπεριπέτια να βοηθήσαμε έστω και λίγο τους συναγωνιστές!!!!!!   ;)
 

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
οι φωτος σου δεν ανοιγουν....
 

panpan09

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
251
Κριτικές
30
Like
0
Πόντοι
601
περιμενουμε φωτο...
 

aris_2_5

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2008
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
ειμαι και εγω απο τα μερη της σπαρτης και περιμενω με αγωνια τις φωτος..................... :)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.556
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.990
Πόντοι
14.565
Βοήθησα λίγο να φαίνονται οι φωτός (thumbs). Πολύ καλό πορνορεπορτάζ opeth.  :thumbsup:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.556
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.990
Πόντοι
14.565

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Πολύ βουκολικά τα πράγματα στην Σπάρτη.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ωραιο ρεπορταζ μπραβο  :rockon: :rockon: :rockon:
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Του Χρόνου Περισσότερες Μέρες Στα Χανιά :grin: :grin:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Μπράβο και στους δυο σας! Τέτοιους ρεπόρτερς χρειάζεται το site!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.257
Πόντοι
7.195
Παρατήρησα ότι και άλλες κοπέλες τις είχα ξαναδεί στην Φυλής, όπως η Αλεξάνδρα από Φυλής 71 ισόγειο και 92 δεξιά με το πρωκτικό, δουλεύει στο Μινώος 4 δεν θυμάμαι με ποιο όνομα. Και μία άλλη πολύ αδύνατη κοντούλα μελαχρινή με gothic στυλ δουλεύει τώρα στο Μινώος 49 αν δεν κάνω λάθος.

Η εξόρμηση στην Μίνωος ήταν μαγευτική και μας άφησε θετικές εντυπώσεις και βάζει τα γυαλιά στην Φυλής και στο Μετάξι.
Τρέμε Αθήνα, σας φαγαμε μεχρι και το κλου της φυλής, την γνωστη ως οδοντογλυφίδα  :2funny: :2funny:

Τα γυαλια παντως η μινωος τα εχει βαλει κυρίως στην τιμή, αφου όπως και εσυ επισημανεις το φουλ στη φυλης ειναι με 20 και εδω από 50 και αν(70 η άλλη).

Επίσης δουλευει άλλη μια κοπελα ακόμη απο φυλής. Μια πολυ ψηλη ρουμανα 20αρα καστανοξανθη με ωραία βυζια, δεν ξερω αν τη συναντησατε. Αυτη την ειχα πετυχει στο φυλης92 πριν ερθει Χανια.
 

Επισκέπτης
Στο οδοιπορικό συμμετείχαν ο Opeth και ο Millepetrozza ή ο Millepetrozza και ο Opeth.

Η περιήγηση ξεκίνησε από το Γύθειο όπου στην διάρκεια του οφθαλμόλουτρου στην παραλία, βλέποντας τα κωλαράκια από τις καθημερινές πόρνες του Γυθείου τα μπαλάκια φόρτωσαν ασφυκτικά.
Παρακάτω παραθέτω καποιες φωτογραφίες από μία νυχτερινή έξοδο.









Έτσι λοιπόν αποφασίσαμε να κάνουμε μία εξόρμηση στα μπουρδέλα της Σπάρτης και να επισκευτούμε την θεία Βούλα(γνωστή τσατσά στους μπουρδελιάρηδες της Σπάρτης).

Για αρχή πήγαμε να δούμε το άγαλμα του Λεωνίδα.



Στην συνέχεια πήγαμε στο γνωστό κωλόμπαρο Σεϋχέλες.



Τέλος, καταλήξαμε στα μπουρδέλα(δύο τον αριθμό).
Το αριστερό είναι το παρακάτω, όπου βγήκε μία μαύρη όπου φαίνεται και λίγο η πλάτη της στην φωτογραφία.



Το δεξί είχε μία καστανόξανθη milf, Ελληνίδα μου φάνηκε, η οποία έτρωγε. Ορίστε και μία φωτογραφία από το δεύτερο μπουρδέλο.



Η τιμή ήταν στα 30e και είναι ανοίχτα από το πρωί όταν ξυπνήσουν οι κοπέλες μέχρι τις 1:30 το βράδυ. Δεν νομίζω να υπάρχουν βάρδιες και από ότι κατάλαβα πρέπει η μόνιμη κατοικία τους να είναι αυτή.





Επόμενος πορνοσταθμός ήταν τα Χανιά.

Μετά τα μπάνια μας και τις βόλτες στο λιμάνι, βλέποντας τις τουρίστιες αναθερμάνθηκε το ενδοιαφέρον για μία τσάρκα.

Φτάνοντας στην Μίνωος, είδαμε ένα πολύ ρομαντικό και ειδυλλιακό τοπίο. Τα φωτάκια έλαμπαν και φώτιζαν περίφανα την πορνοπάροδο.



Εντύπωση μας έκανε ότι έξω από κάθε πορνοπόρτα ήταν γραμμένο το όνομα κάθε κοπέλας.



Να και κάποιες γωτογραφίες από κάποια σαλόνια.





Αποφασίσαμε και οι δύο να καταθέσουμε, εγώ στο Μινώος 6, όπου δούλευε η Νανά, γνωστή σε όλους μας Άννα η miss καπαρντίνα από Φωκαίας 22 κάτω. Μου είπε ότι δεν θα ξαναγυρίσει Αθήνα γιατί έπαιρνε 20e to full πρόγραμμα, ενώ στα Χανιά παίρνει 30e το απλό και 70e το foul. Παρακάτω ποστάρω κάποιες φωτογραφίες έξω και μέσα από το  δωμάτιο.










Ο millepetrozza αποφάσισε να μπει στο Μινώος 8 όροφος στην Κάρμεν, ξανθιά με μεγάλα βυζιά που δούλευε και αυτή στην Φυλής. Στην αρχή αρνιόταν ότι την είχε ξαναδεί στην Φυλής αλλά στο τέλος του παραδέχτηκε ότι όντως δούλευε. Παρακάτω μία φωτογραφία από το συγκεκριμένο μπουρδέλο.



Παρατήρησα ότι και άλλες κοπέλες τις είχα ξαναδεί στην Φυλής, όπως η Αλεξάνδρα από Φυλής 71 ισόγειο και 92 δεξιά με το πρωκτικό, δουλεύει στο Μινώος 4 δεν θυμάμαι με ποιο όνομα. Και μία άλλη πολύ αδύνατη κοντούλα μελαχρινή με gothic στυλ δουλεύει τώρα στο Μινώος 49 αν δεν κάνω λάθος, δίπλα από το σουβλατζίδικο.

Στην διάρκεια της τσάρκας συναντήσαμε κάποιους Ιταλούς πιτσιρικάδες που ήθελαν επιγόντως να καταθέσουν και μας ρωτούσαν διάφορα πράγματα, όπως αν πληρώνεις για να δεις την κοπέλα και άλλα πολλά. Ελπίζω να τους βοηθήσαμε.

Ένα αξιοπερίεργο ήταν η επιγραφή αυτής της πόρτας. Εγώ δεν θα είχα πρόβλημα να μένω εδώ...   :grin:




Η εξόρμηση στην Μίνωος ήταν μαγευτική και μας άφησε θετικές εντυπώσεις και βάζει τα γυαλιά στην Φυλής και στο Μετάξι.

Άλλη μία φωτογραφία από το αρχείο μας.




Ελπίζω με αυτή την πορνοπεριπέτια να βοηθήσαμε έστω και λίγο τους συναγωνιστές!!!!!!   ;)
τα πορνοσιγχαριτιρια μου στουσ διο μακριπουτσουσ και βαριπουτσουσ πορνορεπορτερσ!!!!!ευγε τσιρτσιναμπεσ μου!
πολι ρομαντικεσ και ειδιλιακεσ οι φοτο απο μινοοσ!!!!!!πορνοαναπολο εκινεσ τισ πορνοστιγμεσ στιν πουτανομανα μινοοσ!!!!!!
 
OP
OP
opeth

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
τα πορνοσιγχαριτιρια μου στουσ διο μακριπουτσουσ και βαριπουτσουσ πορνορεπορτερσ!!!!!ευγε τσιρτσιναμπεσ μου!
πολι ρομαντικεσ και ειδιλιακεσ οι φοτο απο μινοοσ!!!!!!πορνοαναπολο εκινεσ τισ πορνοστιγμεσ στιν πουτανομανα μινοοσ!!!!!!

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια πόρνε μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια πόρνε μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τι ρομαντικι πορνοφοτογραφια ειναι αυτι χιστι μου που φενοντε στο βαθοσ ολα τα ιγρα καλντεριμια στιν πουτανομανα μινοοσ!!!!ποοοοοοοοοοο!τιν κιταο σινεχοσ!!!ειναι τοσο ρομαντικα!!!τοσο ειδιλιακα!!!!εχο ξεροχισι πανο στο φλοκιασμενο βρακι μου λεμεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!! :cum: :cum: :cum: :cum: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
opeth

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
τι ρομαντικι πορνοφοτογραφια ειναι αυτι χιστι μου που φενοντε στο βαθοσ ολα τα ιγρα καλντεριμια στιν πουτανομανα μινοοσ!!!!ποοοοοοοοοοο!τιν κιταο σινεχοσ!!!ειναι τοσο ρομαντικα!!!τοσο ειδιλιακα!!!!εχο ξεροχισι πανο στο φλοκιασμενο βρακι μου λεμεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!! :cum: :cum: :cum: :cum: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτό έλεγα με τον millepetrozza για την φωτογραφία. Θα μπει φόντο στον υπολογιστή...  :cum: :cum: :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom