Νέα

Οι πουτάνες που μας μεγάλωσαν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dbaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.519
Πόντοι
2.480
βλεπω με νοσταλγια κατι τσατσαδεσ 100+ χρονων και θυμαμε τα νιατα μου. πρ.νικολαου τη τυπισσα με τα xl βυζια που τα κουνουσε περα δωθε πανω στο πουλι μασ (μεγαλεσ στιγμεσ) την αλλη με την αστεια αγγελια (εκτοσ το κολακι μου) πρωτα τσιμισκη και μετα ναυαρινο τη κατερινα ιπποδρομιου και απεναντι τη βυζουμπα στο υπογειο. ωραια χρονια. ποιοσ θα ξεχασει τη πιατσα οπισθεν λεσχησ αξιωματικων και τη πουτανα πολυτελειασ στα σκαλια τησ εταιριασ μακ. σπουδων.παλια καλα χρονια με ελληνιδεσ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ειδα το αντιστοιχο θεμα στα αθηναικα θρεντς ιεροδουλων,μου αρεσε και ειπα να το ανοιξω.....απαντανε μονο οι παλιοι παιχτες και δειλα δειλα ας πουνε και οι νεοτεροι την αποψη τους για την ιστορια που νομιζουν οτι εχει γραψει καποια ιεροδουλη στην πολη μας....

δεκτα και τα σκετα ποστ με ενα ονομα αλλα και αφηγησεις,επεξηγησεις,αναμνησεις κλπ του καθενος....

προσωπικα δεν θα βιαστω να κανω την αρχη.....ισως γραψω πολυ αργοτερα αφου ακουσω τι εχετε να πειτε ο καθενας......


αν θελετε προτεινετε ονοματα και βαζουμε αργοτερα απο φθινοπωρο που θα μαζευτουν ολοι ψηφοφορια.....για την ολντ ταιμ κλασικ πουτανα της θεσσαλονικης....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Σαν νεοτερος μπουρδελιαρης θα ελεγα ποιες αλλες απο την Εφη και Αφροδιτη οι οποιες ακομα συνεχιζουν να γραφουν ιστορια, μεγαλο ρολο επαιξε και η Μιλανα απο Α.Γεωργιου 16 η οποια εφυγε νωρις απο το χωρο, και ηταν ενα μεγαλο πληγμα, για μενα οπως και για αλλους θα ελεγα, πιστευω αν ηταν ακομα στα κρεβατια.! ..αυτα θα περνανε φωτια ακομα.!
Αλλα η Αφροδιτη και η Εφη θα μηνουν στην Ιστορια...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
A ρε Jo είσαι θεός...!!  :2funny:  :2funny:  :2funny:


Και για να είμαι ontopic, Μιλάνα, Αφροδίτη και Βερονικα (αν και μου ζάλισε τα αρχίδια μια φορά με ένα βιντεάκι)...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Πολύ ωραίο το thread που άνοιξε ο πρόεδρος μου γέμισε το μυαλό με αναμνήσεις και ξεκινώ να γράφω.

Η πουτάνα θρύλος που άφησε όνομα στη Θεσσαλονίκη χωρίς άλλο ήταν η Αμαλία. Λόγω ηλικίας εγώ προσωπικά δεν την πρόλαβα σε δράση από την άποψη ότι ήμουν πάρα πολύ μικρός και στα μπουρδέλα δεν μας βάζανε μέσα εκείνη την εποχή.  Την μία και μοναδική φορά που την πέτυχα μόνο σε μπουρδελότσαρκα ήταν σε ένα μπουρδέλο στα λαδάδικα, κάπου σε όροφο. Θυμάμαι μόνο ότι το ντους του μπουρδέλου ήτανε σε κοινή θέα και μετά από κάθε γαμήσι η Αμαλία έβαζε ένα λάστιχο στο μουνί της και πλενότανε. Επαναλαμβάνω δεν είχα όμως επαφή με την συγκεκριμένη λόγω του μικρού της ηλικίας. Αν διαβάζει κάποιος συνταξιούχος μπουρδελιάρης ας δώσει περισσότερες πληροφορίες για την συγκεκριμένη.

Συνεχίζω με την επόμενη πουτάνα σταθμό. :fuck1:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Πολύ ωραίο το thread που άνοιξε ο πρόεδρος μου γέμισε το μυαλό με αναμνήσεις και ξεκινώ να γράφω.

Η πουτάνα θρύλος που άφησε όνομα στη Θεσσαλονίκη χωρίς άλλο ήταν η Αμαλία. Λόγω ηλικίας εγώ προσωπικά δεν την πρόλαβα σε δράση από την άποψη ότι ήμουν πάρα πολύ μικρός και στα μπουρδέλα δεν μας βάζανε μέσα εκείνη την εποχή.  Την μία και μοναδική φορά που την πέτυχα μόνο σε μπουρδελότσαρκα ήταν σε ένα μπουρδέλο στα λαδάδικα, κάπου σε όροφο. Θυμάμαι μόνο ότι το ντους του μπουρδέλου ήτανε σε κοινή θέα και μετά από κάθε γαμήσι η Αμαλία έβαζε ένα λάστιχο στο μουνί της και πλενότανε. Επαναλαμβάνω δεν είχα όμως επαφή με την συγκεκριμένη λόγω του μικρού της ηλικίας. Αν διαβάζει κάποιος συνταξιούχος μπουρδελιάρης ας δώσει περισσότερες πληροφορίες για την συγκεκριμένη.

Συνεχίζω με την επόμενη πουτάνα σταθμό. :fuck1:
Χαχαχαχαχ  :2funny: :2funny: :2funny: συνταξιούχος μπουρδελιάρης λέει...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Η επόμενη πουτάνα που θυμάμαι και άφησε εποχή στη Θεσσαλονίκη ήταν η Χριστίνα. Πολλοί από εσάς ίσως θα την θυμούνται ακόμη μιας και δεν έχει περισσότερο από 4 χρόνια που κρέμασε το βρακί της.

Ξεκίνησε την καριέρα της σε ένα μπουρδέλο στιες αρχές της Λέοντος Σοφού με Βαλαωρίτου, σε όροφο και τότε γινότανε χαμός.
Δυστυχώς τότε δεν είχα την υπομονή να περιμένω το 2ωρο που ήταν απαραίτητο για να έρθει η σειρά σου και τότε δεν την είχα δοκιμάσει.
Πολλά χρόνια αργότερα την πήρα στο μπουρδέλο που ήταν στον ακάλυπτο της Αγαπήνου εκεί κοντά στην Καμάρα που ήταν διό μπουρδέλα μαζί για όσους θυμούνται. Ήταν ήδη σε κατάσταση milf αλλά η περδικούλα της το έλεγε ακόμα.
Τελευταία την πήρα στο Προμηθέως 14 πριν από 4 -5  χρόνια και από τότε δεν την ξαναείδα ποτέ.
Λεπτός σωματότυπος με μεγάλα στητά βυζιά ,και κορμάρα, όμορφη και  πάντοτε με πολύ φιλική διάθεση, ήταν η πουτάνα με την πιο GFE κατάσταση δεν σε άφηνε ποτέ ανικανοποίητο.

Ας αναφέρουν όσοι την θυμούνται. :fuck2:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Aν και χωρις μεγαλη παρουσια στο site, εχω αρκετα χρονια παρουσιας στο αμαρτωλο τετραγωνο του Βαρδαρη
και αργοτερα στα studio δυτικοτερα. Το κοντερ γραφει γυρω στις εκατον πενηντα διαφορετικες γυναικες απ΄τις οποιες
καμια δεκαρια μου εμειναν, μια στις δεκαπεντε δηλαδη. Με τη σειρα που τις γνωρισα - και οχι με το βαθμο που με
σημαδεψαν- ειναι

Τσαστιν, Ολλανδεζα στο Ανδρεου Γεωργιου 4. Μικροκαμωμενη με τελοιο σωμα. Ηταν το πρωτο στουντιο που πηγα. Μου ειχε κανει
πολυ καλη εντυπωση που μπορουσες να κανεις ντους με την κοπελα πριν το sex και μετα να πας σε κρεβατι που δεν ειχε την βρωμια αυτων του Βαρδαρη 

Εφη, στο πρασινο Σαπφους και Τανταλου. Ισως τα σχολια γι΄αυτην να περιττευουν. Ηταν κοριτσακι ακομα με σγουρα μαλια και πολυ λιγα Ελληνικα.
Αργοτερα οταν εκανε την μεγαλη μεταγραφη, εγινε γνωστη σε ολους. Ειχα φαει μεγαλο κολημα με την Εφη. Ευτυχως περασε. 

Μαιρουλα στο μπλε της Τανταλου. Το καλυτερο στηθος ever με πολυ διαφορα απο το δευτερο. Δυστυχως οι υπολοιπες υπηρεσιες της δεν με ενθουσιασαν ποτε.
Αλλα το στηθος της ουτε ο καλυτερος γλυπτης δεν θα μπορουσε να το πετυχει. Αραια και που πηγαινω ακομα.   

Μαριαννα στο Σαπφους 8. "Αυτη η γυναικα δεν επρεπε να πεσει στην πουτανια" μου ειπε προσφατα μια τσατσα.
Προσυπογραφω απολυτα. Δυστυχως επεσε και πιο κατω και τωρα ειναι στους δρομους. Το πιο γλυκο κοριτσι που γνωρισα.
Απο sex οχι πολλα πραγματα, αλλα το χαμογελο της και η φωνουλα της δεν προκειται να φυγουν ποτε απο το μυαλο μου.   

Ελενα Τσεχα στο Προμηθεως 14 και αλλου. Ελαχιστες αναφορες και κριτικες εχω διαβασει γι΄αυτην. Εγω ομως περασα τελεια μαζι της.
Ηταν ο ορισμος του sex machine. Και περασε κι αυτην καλα. Εδεσε η Χημεια μας που λενε.

Σιμονα σε διαφορα. Περασαμε στην νεοτερη γενια. Μαλλον κι΄αυτην δεν χρειαζεται συστασεις. Εξαλλου εχω μιλησει πολυ γι΄αυτην με τα γεγονοτα του Μαιου. Τεραστια.

Νατασσα-τσαρινα στο Ερως 16 και Μαντζαρου 14. Αυτην την γυναικα την ερωτευτηκαν πολλοι, αναμεσα του κι εγω. Εκανε δυο τετραμηνα περασματα στην μικρη της καριερα  κι οσοι την προλαβαν ειναι πολυ τυχεροι. Ουτε αυτη η γυναικα επρεπε να ειναι εκει που ηταν. Γλυκεια και ευγενικη ψυχη. Οταν φετος τα Χριστουγεννα την ρωτησα τι ζητουσε απ΄τον Αι Βασιλη οταν ηταν μικρη, στη Σαμαρα της Ρωσσιας, δακρυσε και μου ειπε οτι ζητουσε να μην ξαναγινει πολεμος!! Ποιος ξερει τι τραβηξαν οι γονεις της ή οι παπουδες της στη Ρωσσια.
Ποιος ξερει τι τραβηξε και η ιδια για να ειναι εδω. Αν και θα εδινα το μισο μου βασιλειο για να την ξαναδω, πραγματικα ευχομαι να ειναι καλα εκει που ειναι!!

Τζοαννα Ν. Ουρανου 26 και αλλα. Αυτην ειναι ενεργη και νεα στο χωρο. Περναω καλα, αλλα η ιστορια γραφεται αργοτερα.

Τωρα που ξαναδιαβαζω αυτα που εγραψα αισθανομαι και λιγο  :offtopic:
Ισως θα τεριαζε καλυτερα σε theard με τιτλο "Ποιες πουτανες σας σημαδεψαν" αλλα επειδη οι περισσοτερες απ΄αυτες που αναφερω εγραψαν και ιστορια, το καταθετω.
Απ την αναφορα μου λειπουν πολλα τρανταχτα ονοματα. Αφροδιτη, Βερονικα, Σαρα, Δαναη και αλλα. Αν και τις δοκιμασα ολες -εκτος Βερονικας-
αυτες που μου εμειναν ειναι οι παραπανω. Τα γουστα του καθενος ειναι γουστα, αλλιως θα ημασταν ολοι ιδιοι.

 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλησπερα σε ολους. Ωραιο το θεματακι,ευκαιρια να θυμηθουμε και τα παλια! Επειδη δεν μπορω να θυμηθω καποια ονοματα απο παλιες του χορου ελπιζω με το καιρο να θυμηθουμε εδω!εγω εχω να αναφερω την αννα μαρια σαν μια απο τις κοπελες που αφησαν εποχη!μαλιστα θυμαμαι ενα βραδυ που πηγα για καταθεση ειχε μπατσελορ καποιος συναγωνιστης!! Για την μιλανα δεν συμφωνω γιατι ηταν λιγο στο χορο  και απλα ηταν καινουρια. Η βερόνικα ναι αλλα δεν μετραει ακομα,το κοριτσι ακομα γραφει ιστορια πιστευω εχει πολλα να δωσει!γιατι ηταν λιγο στο χορο  και απλα ηταν καινουρια. Η βερόνικα ναι αλλα δεν μετραει ακομα,το κοριτσι ακομα γραφει ιστορια πιστευω εχει πολλα να δωσει!
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ακομη θυμαμαι ενα πολυ δυνατο μωρο νομιζω ευγενεια την λεγανε,ουκρανη δεν θυμαμαι καλα,εχει τουλαχιστον μια 5ετια που σταματησε,την θυμαται κανεις?
 
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
20
Like
8
Πόντοι
11
Α ρε hagem με συγκινησες με αυτα που ειπες για τη Νατασσα  :( ...
Πραγματι πολυ γλυκια και ευθραστη παρουσια και ταυτοχρονα sex-machine!
Απο τη μια χαιρομαι που ισως εχει ξεφυγει απο το χωρο, απο την αλλη λυπαμαι που μαλλον δε θα την ξανασυναντησω :knockinb:...

Επι του θεματος τωρα,μακραν πρωτη η Αφρουλα,εχει γραψει και συνεχιζει να γραφει ιστορια!
Αλλα ονοματα που θα μεινουν: Εφη,Σιμονα,Βερονικα,Χριστινα Πολωνεζα,εχω και μικρη σταδιοδρομια στο αθλημα,δεν ξερω και τοσα...  :)
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Σάρα – Τσέχα – Κωλέτη! Είχε τον περισσότερο κόσμο. Καύλωνε και ικανοποιούσε του πάντες. Και όλα αυτά χωρίς ακάποτα, κώλο, γλωσσόφυλα  και έξτρα (Μία τιμή). Δύσκολο να παρεις πρωτάθλημα χωρίς έξτρα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Επίσης θα κάνω αναφορά και σε μια πουτάνα ζωντανό θρύλο, όνομα δεν θυμάμαι, αλλά τελευταία την συνάντησα να δουλεύει ως τσατσά , πριν κάνα εξάμηνο στο Σαπφώς 20 σε βάρδια της Κέλυς.

Δεν δούλεψε σε μπουρδέλο από όσο τουλάχιστον θυμάμαι εγώ, αλλά έκανε πιάτσα εκεί έξω από το παλιό γηπεδάκι του μπάσκετ της ΧΑΝΘ, στη Νικολάου Γερμανού οδηγώντας ένα VW σκαραβαίο, σε έπαιρνε με το αμάξι από εκεί και σε πήγαινε σε ένα υπόγειο στην Ακριτίδη αν θυμάμαι καλά, στις φοιτητογειτονιές εκεί κάπου πίσω από το Νοσοκομείο Γεννηματά.

Έχει αποσυρθεί ως πουτάνα εδώ και πάρα πολλά χρόνια, εγώ την πέτυχα στα τελευταία της την μία και μοναδική φορά που της τον έδωσα.
Δεν ήταν κάτι το πολύ δυνατό σε εμφάνιση αλλά ήταν καυλιάρα από όσο θυμάμαι το γούσταρε το γαμήσι, ήταν θαρρείς γεννημένη για αυτή τη δουλειά. :fuck2:
Την συνάντησα και ως τσατσά όπως είπα σε βάρδια της Κέλυς , και για την ηλικία της κρατιέται ακόμη σχετικά καλά, για γαμήσι βέβαια ούτε για αστείο (εκτός του ΤΑΚΜΑΝ βέβαια :cheesy:), της έπιασα μάλιστα την κουβέντα και της θύμισα τα παλιά, φάνηκε να συγκινήθηκε μιας που είναι και πολύ ομιλητική και τα θυμήθηκε τα παλιά της.

Κατάλαβε κανείς για πια μιλάω ?

Την  έχεις πάρει κανείς σας ?
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Η πουτάνα θρύλος που άφησε όνομα στη Θεσσαλονίκη χωρίς άλλο ήταν η Αμαλία.

 Από εκεί βγήκε και το ψευδώνυμο του Ασλανίδη του παλαίμαχου ποδοσφαιριστή του ΠΑΟΚ.

Είναι γνωστό ότι παρέα από την θύρα 4 είχαν τσακώσει τον Ασλανίδη μέσα σε μπουρδέλο με την Αμαλία και από τότε τον φώναζαν Αμαλία. Το νέο διαδώθηκε και το παρατσούκλι έμεινε για πάντα.

Η πιο ιστορική πουτάνα στην Θεσσαλονίκη ήταν όντως η Αμαλία.

Κάποιοι πήγαιναν τότε στην Αμαλία και αντί για λεφτά την πήγαιναν γάλα και τρόφιμα.

Στο μπουρδέλο δεν υπήρχε πόρτα αλλά ένα παραβάν και ένα κρεβάτι στο πάτωμα.

Είχε και ένα λάστιχο για να πλένεις τον πούτσο σου.

Αν είχε κέφια σε έκανε καφεδάκι και κερνούσε και γλυκό!
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Μεγαλε,επειδη απο ποδοσφαιρο ειμαι  ασχετος,ποτε συνεβαιναν  αυτα με Αμαλια και Ασλανιδη? Και κατι αλλο τωρα,μια και μου φερατε  αναμνησεις παλιες,απο Θεσσαλονικη.Εχα παρει (τροπος του λεγειιν,ουτε προλαβα,ημουνα μαθητης και  απειρος) μια εξαιρετικα ομορφη και  ευγενη ξανθια κοπελλα σε ξενοδοχειο -μπουρδελο του Βαρδαρη(μιλαμε 1969-οχι δεν  ειμαο φαντασμα...),ελληνιδα βεβαια,ητανε δεν ητανε 21-22 χρονων,παντα θα τη θυμαμαι για την ομορφια της κι τη συμπεριφορα της...α ρε μπαγασηδες,τι με θυμησατε...
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Για κοπελες που αφησαν εποχη σε Αθηνα ,που υπαρχει θρεντ ρε παιδια,βαλτε το ,αν ξερει καποιος,μην ψαχνω μες  τη ζεστη...Ευχαριστώ και καλο υπολοιπο καλοκαιτιου σε ολους/ες
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Μεγαλε,επειδη απο ποδοσφαιρο ειμαι  ασχετος,ποτε συνεβαιναν  αυτα με Αμαλια και Ασλανιδη? Και κατι αλλο τωρα,μια και μου φερατε  αναμνησεις παλιες,απο Θεσσαλονικη.Εχα παρει (τροπος του λεγειιν,ουτε προλαβα,ημουνα μαθητης και  απειρος) μια εξαιρετικα ομορφη και  ευγενη ξανθια κοπελλα σε ξενοδοχειο -μπουρδελο του Βαρδαρη(μιλαμε 1969-οχι δεν  ειμαο φαντασμα...),ελληνιδα βεβαια,ητανε δεν ητανε 21-22 χρονων,παντα θα τη θυμαμαι για την ομορφια της κι τη συμπεριφορα της...α ρε μπαγασηδες,τι με θυμησατε...

Είχε γίνει μεγάλο σούσουρο. Μάλιστα υπήρχε φήμη ότι την ώρα που γαμούσε υπήρχε πολύ κόσμος στο σαλόνι και μπαίναν από το παραβάν και κάναν πλάκα στον Ασλανίδη και τον φωνάζαν τελείωνε Αμαλία. Μετά βγήκαν κάποιοι έξω και φώναξαν και άλλους ότι είναι μέσα ο Ασλανίδης και γαμάει την Αμαλία. Μαζεύτηκε πολύ κόσμος και τον τσάκωσαν και μία μεγάλη παρέα ΠΑΟΚτσιδων και των πείραζαν και από τότε διαδόθηκε και τον φώναζαν όλοι Αμαλία. Πάνε στο πατσατζίδικο του Ασλανίδη στην Αθήνα και ρώτα τον αν είναι αλήθεια ότι τον φώναζε ο κόσμος Αμαλία. Μην τον ρωτήσεις γιατί τον φώναζαν γιατί δεν πρόκειται να σου πει. Είναι μεγάλος ο άνθρωπος μην τον φέρεις σε δύσκολη θέση.

Hotel Marina λεγότανε και έφερνε κοπέλες top μέχρι και από τα μπαλέτα Μπολσόι ( αν εννοείς αυτό όπου πήγαινες στον τελευταίο όροφο στην καφετέρια και διάλεγες γυναίκες και από κάτω είχε δωμάτια)
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Ποτε περιπου εγινε αυτο με τον Ασλανιδη? Το ξενοδοχειο δεν ηταν αυτο που λες,αλλο παλαιου τυπου (1969) ανεβαινες στον α οροφο και εκει ητανε τα δωματια
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
:think: Αλλά το Hotel Marina ήταν στα Λαδάδικα. Μέσα βαρδάρι δεν μπορώ να καταλάβω που εννοείς ας βοηθήσει κάποιος άλλος που μπορεί να ξέρει.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom