Νέα

Ψαχνω να βρω ενα καλο προγραμμα Splitter video που κοβει τις σκηνες σε ταινιες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καλημερα. Θα ηθελα καποιος να με βοηθησει να βρω ενα ελευθερο  η ακομη και να το αγορασω αυτο το προγραμμα Splitter που κοβει τις σκηνες στις ταινιες ( βιντεο ). Αν μπορουσε καποιος να με βοηθησει η να μου προτεινει ενα καλο προγραμμα Splitter προς video.
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Υπάρχουν 2 προσεγγίσεις... με re-encoding ή χωρίς. Ιδανικά ψάχνουμε πάντα για λύσεις χωρίς re-encoding... κυρίως για να μη χάσουμε ακόμα περισσότερο σε ποιότητα. Επίσης αναλόγως το format, το splitting μπορεί να γίνει με διαφορετικά tools. Για την πλειονότητα των ταινιών που είναι divx/xvid encoded, μπορείς να χρησιμοποιήσεις το VirtualDub.

Googlαρε για WMV format, που είναι ένα κλειστό και αρκετά περιοριστικό encoder και χρειάζεσαι διαφορετικά εργαλεία.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.679
Κριτικές
3
Like
4.217
Πόντοι
606
boilsoft video splitter
 

Aaron

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
792
Like
0
Πόντοι
6
ρε παιδιά και εγώ ενδιαφέρομαι για κάτι τέτοιο και μέχρι τώρα εχούν αναφερθεί ήδη μερικά και λογικά θα αναφερθούν και άλλα.κάνουν όλα το ίδιο καλά αυτή τη δουλειά ή είναι κάποιο καλύτερο;
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Δειτε πρωτα τι φορματ ειναι τα βιδεα που θα κοψετε. Σχεδον καθε φορματ χρειαζεται δικο του εργαλειο.

Γραψτε εδω το φορματ που θα δουλεψετε και θα σας προτεινουν τα παιδια το καταλληλο εργαλειο.

Ηδη εχουν προτεινει μερικα απο τα καλυτερα.  ;)
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
559
Like
9
Πόντοι
6
ultra video splitter! Ευκολοχρηστο και γρηγορο. Εμενα με εχει σωσει :rockon:
 

MUAY THAI

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
797
Like
2
Πόντοι
6
Μάγκες για να μην ανοίγω καινούριο θέμα μήπως ξέρετε και κανένα που να μπορείς να κόβεις μέρη απο mp3?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εγω αυτην την φρι σουιτα εχω τελυταια και με βολευει



ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ_5
πρεπει αν σε καλυπτει και σενα ριξε ενα ματι
 

MUAY THAI

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
797
Like
2
Πόντοι
6
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Κάτι άλλο. Προσπαθώ να κατεβάσω βιντεο με vdownloader αλλά μου βγάζει συνεχώς error. Πρόκειται περί πνευματικών δικαιωμάτων ή είναι θέμα προγράμματος? Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο πρόγραμμα για κατέβασμα από youtube?
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Κάτι άλλο. Προσπαθώ να κατεβάσω βιντεο με vdownloader αλλά μου βγάζει συνεχώς error. Πρόκειται περί πνευματικών δικαιωμάτων ή είναι θέμα προγράμματος? Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο πρόγραμμα για κατέβασμα από youtube?

Video Downloadhelper στο Firefox.
Υποστηρίζει youtube, dailymotion και κάθε πιθανό και απίθανο τσοντοsite.
Γι'αυτό άλλωστε κοντεύει τα 100.000.000 downloads!!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom