Νέα

Stella trans?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Peiraiotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Τα εχει κομμενα?
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
μάγκα.. αυτό σύμφωνα με τη τελευταία της φώτο, το κυκλοφορείς κ έξω...  :sunglasses:
κοριτσάρα όμορφη    :pipa2:
 
OP
OP
P

Peiraiotis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
100
Like
8
Πόντοι
1
Δε νομίζω να έχει κάνει επέμβαση....Πάντως και εγώ την είδα πολύ ομορφή και είπα δε μπορεί κάποιος θα έχει δοκιμάσει τέτοιο μωρό. Θα μου πείς γιατί δε πας εσύ να δοκιμάσεις...Γιατί δεν έχω καθόλου free time αυτό το καιρό. Αλλά την έχω στα υπόψην...Για να δούμε ποιός θα γράψει πρώτος κριτική!!!!
 

uricom

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
κάπου είχε αναφερθεί εάν θυμάμαι καλά ότι είναι μόνο παθητική.
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]κάπου είχε αναφερθεί[/size][/size] [/size] εάν θυμάμαι καλά ότι είναι μόνο παθητική.

το τι εχουν γραψει οι αλλοι μεταφερει ο ανθρωπος, τα οποια και μενα τα ειχε παρει το ματι μου
τωρα αν ειναι ξεπετα μονο αυτη το ξερει
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Είναι νομίζω και πολύ κολλητή φίλη της Νταίζης!!!  :grin:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ρε απαράδεκτε τύπε όλα απ το μυαλό σου τα βγάζεις ?
Περίμενε!  ;) :cheesy:
Ουτε καν τιξερω τιν κυρια θα τιν μαλωσο  :s&m_2: γιατι δεν τον περνεις αβιαστα κοπελα μου
Νταιζάρα, σόρυ, αλλα  αν δεν με απατά η μνήμη μου, κάτι είχες πεί πρίν κανα δύο μήνες εδώ για την κυρία Στέλλα.
Θα προσπαθήσω να το βρώ αλλα για πές εσύ καλλίτερα!!!  :think:

XARA TRANS  έλεγε τότε!!!

 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ΛΑΘΟΣ!!!
Με συγχωρείς ρε Νταιζη ! :cheesy:
Glykomoutsounos δεν το πα ετσι!!  ;) Κάτι θυμόμουνα αλλά δεν το ειχε πει η Ντέζη!!

Ιδού!!!

POIA XARA LETE. MIA MELAXRHNI STELLA THN LENE KAI EPIDI THN GNORIZA KAPOTE PROSOPIKA.
AFTH XANEI DEN STEKI KALA STON EGKEFALO THS. NA PW PWS EPINE KAI TIPOTA ENTAKSH  :idiot:
ASE POU AFTO TO STOMA DEN TO KLHNI POTE THS. TRELOS   EINAI

Αρα είναι καρδιακή  φίλη κολλητη της κυρίας Αντριάννας!!! :grin:
 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
επειδη το καλοκαιρι πιζω στη δουλεια δεν γραφω στο φορουμ

αυτο ομως δεν συμενει οτι σταματισα να γαμαω τα καλα ενχορια και  εισαγομενα τρανς

που εχουμε στην αθηνα.

αυτη εκ πρωτης οψεος μου φανικε καλο καυλακι ... ομως ... πιπα μετρια ...

σπιτι λιγο ποιο πανω απο τη πλατεια γκιζη μετριο σαν χορος μενει μαζι με τη παολινα

γενικα ξεπετοφαση σκευτητε οτι σε καποια φαση πονεσε στα 4 και μου ειπε να σταματισω ....

γενικα ελεγε οτι ειχε παει με πολλους και οτι ηταν κουρασμενη αλλα απο το κολαρακι

καταλαβα οτι δεν επαιζε κατι τετοιο ... και επισεις δεν ειναι απο τις τρανς που γαμανε τυπου

νταιζη η τρανς που γαμαει φενεται απο τη πρωτη ματια ... οποτε πιστευω οτι κατι ειχε

κατεβασει πριν παω και την ειχε ρικσει σωματικα και ψυχολογικα .... αυτα !!!
 

ntezi

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2010
Μηνύματα
94
Like
6
Πόντοι
0
ΛΑΘΟΣ!!!
Με συγχωρείς ρε Νταιζη ! :cheesy:
Glykomoutsounos δεν το πα ετσι!!  ;) Κάτι θυμόμουνα αλλά δεν το ειχε πει η Ντέζη!!
Καλημερα και παρακαλω το λυσαμε και παμε για αλλα φιλια :-* :-* :-*
Ιδού!!!

Αρα είναι καρδιακή  φίλη κολλητη της κυρίας Αντριάννας!!! :grin:
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
επειδη το καλοκαιρι πιζω στη δουλεια δεν γραφω στο φορουμ

αυτο ομως δεν συμενει οτι σταματισα να γαμαω τα καλα ενχορια και  εισαγομενα τρανς

που εχουμε στην αθηνα.

αυτη εκ πρωτης οψεος μου φανικε καλο καυλακι ... ομως ... πιπα μετρια ...

σπιτι λιγο ποιο πανω απο τη πλατεια γκιζη μετριο σαν χορος μενει μαζι με τη παολινα

γενικα ξεπετοφαση σκευτητε οτι σε καποια φαση πονεσε στα 4 και μου ειπε να σταματισω ....

γενικα ελεγε οτι ειχε παει με πολλους και οτι ηταν κουρασμενη αλλα απο το κολαρακι

καταλαβα οτι δεν επαιζε κατι τετοιο ... και επισεις δεν ειναι απο τις τρανς που γαμανε τυπου

νταιζη η τρανς που γαμαει φενεται απο τη πρωτη ματια ... οποτε πιστευω οτι κατι ειχε

κατεβασει πριν παω και την ειχε ρικσει σωματικα και ψυχολογικα .... αυτα !!!
Δεν αμφιβαλλω για το ερωτικο κομματι τησ κριτικης.τη στελλα την γνωριζω πρωσοπικα απο τα πρωτα της βηματα που σαν κρος μου ζητησε να βγουμε μαζι καποιο βραδυ για συμπαρασταση και ενθαρυνση.μπορει να ειναι λιγο συγχυσμενη σαν κοπελα που ψαχνει τον δρομο της η μπορει κ να μην εχει επαγγελματικη συμπεριφορα για χιλιουσ δυο λογουσ..αλλα σε καμια περιπτωση δεν παιρνει τιποτα για να χαλαρωσει η να ανεβει εκτος απο ορμονες.ειμαι σε θεση να το βεβαιωσω...σορρυ αλλα ασ μην εικαζουμε αυθεραιτα για τοσο λεπτα θεματα easy rider xωρις παρεξηγηση ετσι?
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι τοσες που ειναι μονο παθητικες λενε οτι ειναι και ενεργητικες...
ναι μεν ψαρευουν περισσοτερουσ πελατες αλλα οταν ερθει η ωρα της αληθειας τι κανουν τι λενε;
Ετσι τρωνε ακυρο και να ειναι καλα και σαιτ σαν κι αυτο και ετσι ο καθενας που την παθενει μπορει να ενημερωνει και τους υπολοιπους
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δεν αμφιβαλλω για το ερωτικο κομματι τησ κριτικης.τη στελλα την γνωριζω πρωσοπικα απο τα πρωτα της βηματα που σαν κρος μου ζητησε να βγουμε μαζι καποιο βραδυ για συμπαρασταση και ενθαρυνση.μπορει να ειναι λιγο συγχυσμενη σαν κοπελα που ψαχνει τον δρομο της η μπορει κ να μην εχει επαγγελματικη συμπεριφορα για χιλιουσ δυο λογουσ..αλλα σε καμια περιπτωση δεν παιρνει τιποτα για να χαλαρωσει η να ανεβει εκτος απο ορμονες.ειμαι σε θεση να το βεβαιωσω...σορρυ αλλα ασ μην εικαζουμε αυθεραιτα για τοσο λεπτα θεματα easy rider xωρις παρεξηγηση ετσι?

Ρεσπέκτ κούκλα!!!


αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι τοσες που ειναι μονο παθητικες λενε οτι ειναι και ενεργητικες...
ναι μεν ψαρευουν περισσοτερουσ πελατες αλλα οταν ερθει η ωρα της αληθειας τι κανουν τι λενε;
Ετσι τρωνε ακυρο και να ειναι καλα και σαιτ σαν κι αυτο και ετσι ο καθενας που την παθενει μπορει να ενημερωνει και τους υπολοιπους

Τους λένε γύρνα στα 4 αγάπη μου, και τους χώνουν στον κώλο τον μεγάλο δονητή.
Που να καταλάβουν πάνω στην καυλα!!!
Και μετα λένε πολύ καλή στο ενεργητικό με ξεκώλιασε η άτιμη βαλου φορ μάνεϋ!!!  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom