Νέα

Στριπτιζάδικο Καλλιθέα χαλκιδικης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dbaba
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 5K
  • Ετικέτες
    χαλκιδική
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.519
Πόντοι
2.480
Μικρος ο χώρος με απόλυτο σεβασμό στο πελάτη. Σημειώστε ότι ενώ ήμασταν μόνοι άρχισε κανονικά πρόγραμμα και χόρεψαν και οι έξι κοπελιές. Δύο βυζούμπες η Όλγα και η Αντζελα. Μια απο Άγιο δομινικο με κολαράκι κόλαση. Η άντζυ πιο καυτό πριβέ απο όλες και μια ψηλή που έκανε ακομή και τη μπάρα να χύσει. Τις άλλες δύο δε τις θυμάμαι. Θα ξαναλέω σήμερα μήπως πετύχω και τις ρεπατζούδες και τα λέμε αύριο.
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Φιλε μου εγω εχω να παω απο το χειμωνιατικο. Το μαγαζι οπως και αυτοι που δουλευουν μεσα (συμπεριλαμβανω και τις strippers) μονο σεβασμο στον πελατη δεν δειχνουν.... :huh: :huh:
 
OP
OP
D

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.519
Πόντοι
2.480
Απόλυτο σεβασμό και μάλιστα πρωτοφανή. Μάλλον άλλαξε το επιτελείο. Οι περισσότερες είναι μεταγραφή απο τη Ζάκυνθο. Σήμερα είχε και μια καινούργια την Αγνή. Μα καμία σχέση το όνομα έπαθα πλάκα. Το μείον είναι οι τιμές. 20€ ποτό ίδια τιμη και ο χορός
Το έθιξα το θέμα και στα'ρχίδια τους.
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Πήγα καναδυο φορές πέρισυ, πολύς κόσμος παστωμένοι ο ένας πάνω στον άλλον και δεν προλάβαινες να πάρεις σειρά για prive με τίποτα... Βασικά ήταν και λίγες οι καλές οπότε δεν προλάβαιναν να κλείσουν μπούτι...
Στα μείον και η τοποθεσία του μαγαζιού μιάς και είναι κολλητά στο Angels και μόλις βγείς σε παίρνει μάτι η μισή Χαλκιδική...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
και μια ψηλή που έκανε ακομή και τη μπάρα να χύσει.
Κατάλαβα, η Τίνα! Έχω να τη δω καιρό. Δεν ήξερα ότι πήγε Καλλιθέα.  ;)

Φιλε μου εγω εχω να παω απο το χειμωνιατικο. Το μαγαζι οπως και αυτοι που δουλευουν μεσα (συμπεριλαμβανω και τις strippers) μονο σεβασμο στον πελατη δεν δειχνουν.... :huh: :huh:
Μεγάλη πλειοψηφία των στρίπερς αν κρίνω από τα μαγαζιά της Θεσ/νίκης είναι έτσι όπως τα λες. Οι σερβιτόροι όμως μου φαίνονται πολύ εντάξει τύποι. Μακάρι στα δήθεν high class μπαράκια που συχνάζουν τα "ψώνια" να είχαν οι σερβιτόροι (και οι σερβιτόρες) την ευγένεια των παιδιών που εργάζονται στα στριπτιτζάδικα.

Το μείον είναι οι τιμές. 20€ ποτό ίδια τιμη και ο χορός
Το έθιξα το θέμα και στα'ρχίδια τους.
Το ποτό στο χειμερινό είναι 30 ευρώ για 10 λεπτά! Έλεος!

Πήγα καναδυο φορές πέρισυ, πολύς κόσμος παστωμένοι ο ένας πάνω στον άλλον και δεν προλάβαινες να πάρεις σειρά για prive με τίποτα... Βασικά ήταν και λίγες οι καλές οπότε δεν προλάβαιναν να κλείσουν μπούτι...
Στα μείον και η τοποθεσία του μαγαζιού μιάς και είναι κολλητά στο Angels και μόλις βγείς σε παίρνει μάτι η μισή Χαλκιδική...
Αυτό το έχω ακούσει κι εγώ, για τον παστωμένο κόσμο δηλαδή και τη μεγάλη αναμονή στα πριβέ. Καλά ρε παιδιά, κοτζάμ Καλλιθέα γεμάτη μουνάρες είναι, κανείς δεν κάνει καμάκι πλέον ή μάλλον κανένα καμάκι δεν πιάνει...;  ;)
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Έχει ανοίξει αυτό φέτος ή όχι;
 

tsipouris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδία ξέρει κανείς τι παίζει απο γυναίκες στο Le cabaret στην Καλλιθέα?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Έχετε παρατηρήσει ότι τον τελευταίο καιρό τα threads των strip έχουν αποκλειστικά ερωτήσεις χωρίς απάντηση και καμία ενημέρωση;  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom