Νέα

Γιατι μπαινετε στο σαιτ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 161
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατι μπαινετε στο σαιτ?

  • για να ενημερωνομαι για μπουρδελα cg ct studio πιατσες στριπτιτζαδικα μασατζιδικα κωλομπαρα

    Ψήφοι: 55 57,9%
  • γιατι ειμαι ομοφυλοφιλος και ψαχνομαι

    Ψήφοι: 1 1,1%
  • γιατι ειμαι εκδιδομενο προσωπο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • γιατι δεν παω σε πουτανες αλλα θελω να συζυταω για μαλακιες και να σπαμαρω αλλα συμφωνω με το να πηγ

    Ψήφοι: 11 11,6%
  • γιατι ειμαι τοσο μαλακας (ή μαλακισμενη) που θελω να συζυταω για μαλακιες και να σπαμαρω αλλα αντι ν

    Ψήφοι: 10 10,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 18 18,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95

Επισκέπτης
το λεει η ψηφοφορια

απλα θελω να δω ολοι αυτοι οι....  που μπαινουν στο bourdela.com και γραφουν ασχετα και εχουν 10000 ποστ και για πουτανες ειναι 12 και σε αυτα τα 12 γραφουν για το ποσο μαλακια ειναι να γαμας σε πουτανες, ποσοι ειναι και τι σκεφτονται οταν μπαινουν εδω και γραφουν για πολιτικη, ομαδες και αλλα ασχετα????

στην 4η επιλογη θελω να ψηφισουν αυτοι που θεωρουν ψιλομαλακια να γαμας πουτανες, αλλα δεν χωραγε να το γραψω ολοκληρο
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ωραιο θεμα επιστημονικο,σαν το αλλο με το ποσο μεγαλος ειναι ο πουτσος μας. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Μου αρέσει να  :knockinb: δροσερά φασιστάκια  :2funny: :2funny: :2funny:

και εδώ μέσα εχει αρκετά.
 

Επισκέπτης
Μου αρέσει να μπαίνω και να παίζουμε με μπανάνες με τα άλλα μέλη... :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Λείπει η βασική επιλογή "για να ενημερώνομαι για sextrips"
 

vendetta88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
532
Κριτικές
16
Like
3
Πόντοι
606
1)ΈΧΕΙ αρκετά καλή ενημέρωση για πουτάνες
2)έχει άτομα που λένε ό,τι θέλουν χωρίς να τους νοιάζει να το αποδείξουν και βγάζουν πολύ χολή από μέσα τους
3)έχει πολλούς ANTIFA βορείων και νοτίων προαστίων οι οποίοι δεν γαμιόνται γιατί θέλουν πολλά λεφτά για να τα γαμήσεις, αφού είναι από μεγάλα τζάκια
:2funny: :2funny: :2funny: :knockinb: :knockinb:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

καταρχας στην αρχη εμπενα για ενημέρωση..

οπως και κανω τώρα , παρακολουθω τον αγοραιο ερωτα μεσω τους σαιτ σε ολους τους τομείς...

Τωρα οι συζητησεις εδω μεσα ειναι μια ενεση εναντια στην βαρεμαρα του καλοκαιριου, το χειμωνα αραιωνω και μπαινω αργα το βραδυ λογο υποχρεωσεων της καθημερινης ρουτινας...

μαρεσει να γραφω κριτικες και να βοηθαω τους αλλους...

Αλλα γενικα στα τοσα ποστ που εχω ολο σπαμ και μαλακιες γραφω  :cheesy:

Αυτα
 

sebastian2

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
219
Κριτικές
23
Like
6
Πόντοι
11
κοιτα να σου πω για να μη χρειαζεται να μπαινουμε καθε φορα στα κανονικα μπουρδελα και να βλεπουμε τι παιζει και με ποιες πουτανες δεν νομιζεις οτι ειναι πιο ευκολο απλα να μπαινουμε εδω στο σαιτ και να εχουμε ολες τις πληροφοριες που χρειαζομαστε με τη μια? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Bastard

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
για μένα το σαιτ είναι πολίτυμο!! :grin:
δεν μένω αθήνα και δεν μπορώ να έχω καλές άκρες.
αλλά όσες φορές έχω κατέβει Αθήνα το σάιτ με έχει υπερβοηθήσει πολύ λόγω κριτικών και τουλάχιστον μέχρι τώρα δεν έχω παίσει σε κακοτοπιά από πληροφορίες που έχω πάρει από εδώ μέσα!!
ένα μεγάλο ευχαριστώ λοιπόν στα παιδιά που κάθονται και γράφουν κριτικές!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Μπαίνω για να ανταλλάζουμε γνώμες και απόψεις - εμπειριες πάνω στα θέματα του site
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καταρχην ολοι μπαινουμε στο σαιτ......εκτος απο τον τσακ νορις που μπαινει το σαιτ σ αυτον οταν θελει να ποσταρει .....


εγω μπαινω για τους εξης λογους.....

α)να βλεπω κριτικες και ενημερωση απο θεσσαλονικη και επαρχια,να δω τι αρκουδες γραφουν οι αλλοι συναγωνιστες....και λιγο αθηνα να κραταω μια στοιχειωδη γνωση και επαφη τι καλο παιζει στα πραγματα καθε εποχη
β)μπαινω γιατι ειμαι φαν του απολυτου οποτε θελω να δω τις ατακες του
γ)μπαινω για να λεω καμια μαλακια στο τσατ....επισης κανω το ιντερνετικο μου φλερτ με τα θηλεα του σαιτ που ετσι κι αλλιως επειδη μενω επαρχια δεν κινδυνευω να μου ζητησουν τιποτα παραπανω οπως σχεσεις ,σεξ,λεφτα κλπ....αρα καυλαντιζουμε ελευθερα
δ)μπαινω να κραταω ζωντανο το θρεντ με τις τσοντες....
ε)μπαινω για να χαιρεταω τον περσονα...
στ)μπαινω για να χαιρεταω τον πορνοπαπο,μπαστουνοβλαχο,βεντουζειτορ,βολτερο και αλλα αξιολογα μελη των πολιτικων σπαμοθρεντ.....
ζ)μπαινω για να στελνω απειλητικα και υβριστικα πμ στον θεσσαλο
η)μπαινω για να κραζω τον μεμοσαν και τους προδοτες του σαιτ μας
θ)μπαινω για να δινω δουλεια στον λουστ να ψαχνει τους κλωνους του σαιτ και να αισθανεται χρησιμος μοιραζοντας χαπακια.....
ι)μπαινω για να  :2on1: τον γουλφακη ,πιστολερο,τζο ,βαρουλη κλπ σπαμερς
ια)μπαινω για να λεω καλημερα στον γιωργο 58 τον αμζικιο και τον αγιανα
ιβ)μπαινω για να δινω διατροφικες συμβουλες στον ευαισθητο με τα κοιλιακα του παπαζολη και να τον ενημερωνω ποια πουτανα κανει καλο ακαποτο τσιμπουκι
ιγ)μπαινω για να γραφω κριτικες και ενημερωσεις
ιδ)μπαινω για να παρακολουθω τα ενδιαφεροντα θεματα του γιασου,του μπαρμπεκιουλοβερ και του λιλα που ειναι τοσο μα τοσο ωραια και ενδιαφεροντα,βγαλμενα απο την ζωη
ιε)μπαινω γιατι δεν κανω αλλα εξτριμ σπορ και θελω η ζωη μου να χει λιγη ενταση
ιστ)μπαινω γιατι και που αλλου να μπω δλδ;το φορουμ της εκκλησιας με μπαναρισε οταν ποσταριζα τσοντες....
ιΖ)μπαινω για να προσφερω δωρεαν διασκεδαση στα μελη τωρα που σταματησαν τα τουρκικα σηριαλ...
ιη)μπαινω γιατι δεν εχει πια ευαγγελατο και κακαουνακη και δεν περναν ευκολα τα απογευματα μας....
ιθ)μπαινω γιατι μαθαινω ιταλικα δωρεαν με την βοηθεια του αγιου και του γουλφακη
κ)μπαινω γιατι μαθαινω και αρχαια ελληνικα με την βοηθεια του βακαλη και παιρνω μορια για το ΑΣΕΠ....
αλλα πανω απο ολα μπαινω γιατι

[size=30pt]
ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ
[/size]

Η δουλεια δεν ειναι ντροπη,ζητω το σπαμ

long live bourdela.com
 

Επισκέπτης
καταρχην ολοι μπαινουμε στο σαιτ......εκτος απο τον τσακ νορις που μπαινει το σαιτ σ αυτον οταν θελει να ποσταρει .....


εγω μπαινω για τους εξης λογους.....

α)να βλεπω κριτικες και ενημερωση απο θεσσαλονικη και επαρχια,να δω τι αρκουδες γραφουν οι αλλοι συναγωνιστες....και λιγο αθηνα να κραταω μια στοιχειωδη γνωση και επαφη τι καλο παιζει στα πραγματα καθε εποχη
β)μπαινω γιατι ειμαι φαν του απολυτου οποτε θελω να δω τις ατακες του
γ)μπαινω για να λεω καμια μαλακια στο τσατ....επισης κανω το ιντερνετικο μου φλερτ με τα θηλεα του σαιτ που ετσι κι αλλιως επειδη μενω επαρχια δεν κινδυνευω να μου ζητησουν τιποτα παραπανω οπως σχεσεις ,σεξ,λεφτα κλπ....αρα καυλαντιζουμε ελευθερα
δ)μπαινω να κραταω ζωντανο το θρεντ με τις τσοντες....
ε)μπαινω για να χαιρεταω τον περσονα...
στ)μπαινω για να χαιρεταω τον πορνοπαπο,μπαστουνοβλαχο,βεντουζειτορ,βολτερο και αλλα αξιολογα μελη των πολιτικων σπαμοθρεντ.....
ζ)μπαινω για να στελνω απειλητικα και υβριστικα πμ στον θεσσαλο
η)μπαινω για να κραζω τον μεμοσαν και τους προδοτες του σαιτ μας
θ)μπαινω για να δινω δουλεια στον λουστ να ψαχνει τους κλωνους του σαιτ και να αισθανεται χρησιμος μοιραζοντας χαπακια.....
ι)μπαινω για να  :2on1: τον γουλφακη ,πιστολερο,τζο ,βαρουλη κλπ σπαμερς
ια)μπαινω για να λεω καλημερα στον γιωργο 58 τον αμζικιο και τον αγιανα
ιβ)μπαινω για να δινω διατροφικες συμβουλες στον ευαισθητο με τα κοιλιακα του παπαζολη και να τον ενημερωνω ποια πουτανα κανει καλο ακαποτο τσιμπουκι
ιγ)μπαινω για να γραφω κριτικες και ενημερωσεις
ιδ)μπαινω για να παρακολουθω τα ενδιαφεροντα θεματα του γιασου,του μπαρμπεκιουλοβερ και του λιλα που ειναι τοσο μα τοσο ωραια και ενδιαφεροντα,βγαλμενα απο την ζωη
ιε)μπαινω γιατι δεν κανω αλλα εξτριμ σπορ και θελω η ζωη μου να χει λιγη ενταση
ιστ)μπαινω γιατι και που αλλου να μπω δλδ;το φορουμ της εκκλησιας με μπαναρισε οταν ποσταριζα τσοντες....
ιΖ)μπαινω για να προσφερω δωρεαν διασκεδαση στα μελη τωρα που σταματησαν τα τουρκικα σηριαλ...
ιη)μπαινω γιατι δεν εχει πια ευαγγελατο και κακαουνακη και δεν περναν ευκολα τα απογευματα μας....
ιθ)μπαινω γιατι μαθαινω ιταλικα δωρεαν με την βοηθεια του αγιου και του γουλφακη
κ)μπαινω γιατι μαθαινω και αρχαια ελληνικα με την βοηθεια του βακαλη και παιρνω μορια για το ΑΣΕΠ....
αλλα πανω απο ολα μπαινω γιατι

[size=30pt]
ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ
[/size]

Η δουλεια δεν ειναι ντροπη,ζητω το σπαμ

long live bourdela.com
Νιώθω ότι πρέπει να σε ευχαριστήσω κ δημόσια!!!!

thank_you.jpg
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom