Νέα

online μεταφραση απο mozzila

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klitiras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 848
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Μηπως καποιο καλο παιδακι ξερει να μου πει ποιο add on ενσωματωνεται με τον mozzilla για απευθειας μεταφραση κειμενου η σελιδας??  γιατι παω με τον κλασικο τροπο κ μου σπαει τα νευρα(αντιγραφη-επικοληση-ανοιγμα google μεταφραστη κ.τ.λ...)
 
OP
OP
K

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
thanks φιλαρακι-θα το δοκιμασω ..
 
OP
OP
K

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
θελει καποια ρυθμιση μηπως..???δεν τα μεταφραζει... :huh:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Aκομη με mozilla παιδευεσαι τυπε;
google chrome και καθαρισες.σε καθε σελιδα σε ρωταει αν θελεις να την μεταφρασει στην γλωσσα σου,κια η μεταφραση ειναι αρκετα καλη.
 
OP
OP
K

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
πολυ σωστς  παιχτης-απλα σε αυτo to google chrome..δεν ξερω πως βαζουμε τις αγαπημενες ιστοσελιδες μπροστα...οπως το mozzila..-απλα μ βγαζει μια κενηυ σελιδα....(αυτο μ την σπαει...μονο...)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
πολυ σωστς  παιχτης-απλα σε αυτo to google chrome..δεν ξερω πως βαζουμε τις αγαπημενες ιστοσελιδες μπροστα...οπως το mozzila..-απλα μ βγαζει μια κενηυ σελιδα....(αυτο μ την σπαει...μονο...)
τι εννωεις λευκη σελιδα?εμενα καθε φορα που το ανοιγω μου βγαζει τα 8 σαιτ που εχω επισκεφτει πιο συχνα.
 
OP
OP
K

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
τι εννωεις λευκη σελιδα?εμενα καθε φορα που το ανοιγω μου βγαζει τα 8 σαιτ που εχω επισκεφτει πιο συχνα.

στον μοζιλλα μου βγαζει 9 σαιτ π εχω επιλεξει στην ργαλειοθηκη σελιδοδικτων(ετσι το ονομαζει..-το google chrome δεν μ την εμφανιζει αυτην την μπαρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom