Νέα

Αιθέρια Έλαια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BackTrack
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
Πιστεύω ότι οι περισσότεροι θα έχετε "παίξει" με μασσαζ και αιθέρια έλαια με γκόμενες. Επειδή το μαγαζί που είχα πάρει 1-2 φορές, έκλεισε λόγω κρίσεις, έχετε να προτείνετε κάνα μαγαζί, καθώς και κάποια συγκεκριμένη επιλογή ?

Σας ευχαριστώ.

URL]]
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Δεν ξερω σε ποι ομαγαζι αναφερεσαι, αλλα κοιτα στα Body Shop. εχουν οτι ελαιο ζητησεις. Σε απιστευτη ποικιλια αρωματων και υφης. Ρωτα τις κοπελλες του καταστηματος, οπου και να πας, ειναι εξυοηρετηκοτατες. Θα σε βοηθησουν να βρεις αυτο που χρειαζεσαι, αναλογα με την περισταση.
Μην το αργεις, μασαζ με αιθερεια ελαια σε γυναικα, ειναι σιγουρος ερωτας με παθος....
 
OP
OP
B

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
Από εκεί τα έπαιρνα, μα τα Body Shop κλείσανε... Τουλάχιστον αυτό που ήταν πάνω στην Βουλιαγμένης. Γνωρίζεις κάποιο άλλο ανοιχτό ?
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Από εκεί τα έπαιρνα, μα τα Body Shop κλείσανε... Τουλάχιστον αυτό που ήταν πάνω στην Βουλιαγμένης. Γνωρίζεις κάποιο άλλο ανοιχτό ?

εχει ολη την λιστα με τα καταστηματα της αλυσιδας. Παρε τηλεφωνο πριν, αν δεν θελεις να τρεχεις αδικα.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Από εκεί τα έπαιρνα, μα τα Body Shop κλείσανε... Τουλάχιστον αυτό που ήταν πάνω στην Βουλιαγμένης. Γνωρίζεις κάποιο άλλο ανοιχτό ?

Υπάρχουν ακόμα body shops καλέ, απλά εξαγοράστηκαν απο l'oreal. Τα προϊόντα τους υπάρχουν πάντως. Έχει και στην Ερμού.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Πιστεύω ότι οι περισσότεροι θα έχετε "παίξει" με μασσαζ και αιθέρια έλαια με γκόμενες. Επειδή το μαγαζί που είχα πάρει 1-2 φορές, έκλεισε λόγω κρίσεις, έχετε να προτείνετε κάνα μαγαζί, καθώς και κάποια συγκεκριμένη επιλογή ?

Σας ευχαριστώ.

http://[URL unfurl="true"]www.marilyn.gr/wp-content/uploads/2008/09/shopping_kobashieo_image05.jpg[/img[/URL]]
[/quote][URL unfurl="true"]http://www.massage-oil-shop.co.uk/[/URL]
απο εδω επαιρνα καποτε,πολυ καλες τιμες και πολυ ωραια αρωματικα λαδακια.αν το παραγγειλεις δευτερα θα το εχεις παρασκευη.
 
OP
OP
B

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
Υπάρχουν ακόμα body shops καλέ, απλά εξαγοράστηκαν απο l'oreal. Τα προϊόντα τους υπάρχουν πάντως. Έχει και στην Ερμού.

Έχεις απόλυτο δίκαιο. Πήρα και τηλέφωνο, και λειτουργούν κανονικά. Απλώς είχαν κλείσει για ένα μικρό διάστημα για την εξαγορά τους.

Σκέφτομαι για λεβάντα. Προτείνετε κάτι καλύτερο ? ( Ξέρω ότι είναι υποκειμενικά αυτά. αλλά λέμε τώρα)...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Έχεις απόλυτο δίκαιο. Πήρα και τηλέφωνο, και λειτουργούν κανονικά. Απλώς είχαν κλείσει για ένα μικρό διάστημα για την εξαγορά τους.

Σκέφτομαι για λεβάντα. Προτείνετε κάτι καλύτερο ? ( Ξέρω ότι είναι υποκειμενικά αυτά. αλλά λέμε τώρα)...

Βανίλια μου αρέσει πολύ και σιχαίιινομαι το άρωμα καρύδας.
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Καλε μου φιλε, εμπα στο καταστημα και ρωτα την υπαλληλο. Εξηγησε της, τι θελεις να κανεις, τι περιπου σου αρεσει, και αυτη θα σου προτεινει διαφορα. Μυρισε τα και αποφασιζεις. Σου προτεινω να μην πας προκατειλλημενος. Κοιτα και αλλες επιλογες. Αναλογα την περισταση υπαρχουν αναλογα ελαια. Ποια βαρια, με γλυκερες οσμες γαι βραδυνη χρηση, με ερωτικη διαθεση. Πιο ελαφρια, δροσερα για χαλαρωση κλπ. Μη ντρεπεσαι, ρωτα !!!!!
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
εχετε γαμησει ετσι καμια υπαλληλο bodyshop?
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Επειδή υπήρξα στα φοιτητικά μου χρόνια πωλήτρια σε body shop, σας συμβουλεύω να μην προμηθευτείτε  τέτοιου είδους λαδάκια από κει.Υπάρχουν σε καλυτερη ποιότητα σε πιο εξειδικευμένα καταστήματα
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Επειδή υπήρξα στα φοιτητικά μου χρόνια πωλήτρια σε body shop, σας συμβουλεύω να μην προμηθευτείτε  τέτοιου είδους λαδάκια από κει.Υπάρχουν σε καλυτερη ποιότητα σε πιο εξειδικευμένα καταστήματα
Οπως?
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Επειδή υπήρξα στα φοιτητικά μου χρόνια πωλήτρια σε body shop, σας συμβουλεύω να μην προμηθευτείτε  τέτοιου είδους λαδάκια από κει.Υπάρχουν σε καλυτερη ποιότητα σε πιο εξειδικευμένα καταστήματα

Θες να πεις και το γιατί?
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Βανίλια μου αρέσει πολύ και σιχαίιινομαι το άρωμα καρύδας.

Η Καρυδα ειναι απλα Τελεια! Πρεπει να εισαι η μοναδικη που δεν σου αρεσει.
Η Βανιλια ειναι καλη!
 

drmounakis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
φιλε σε καμια περιπτωση μην αγορασεις λαδια απο πολυκαταστηματα γιατι ειναι πανακριβα και δευτερον ειναι ιμιτασιον για μασαζ.
Επειδη ειμαι λατρης του μασαζ και ξερω απο λαδια οπως ειπε κ η φιλη καλυτερα ειναι τα εξιδεικευμενα μαγαζια.
Αν δε βρεις σε μαγαζι ή βαριεσαι να ψαχνεις μπορω να σου στειλω εγω μεσω κουριερ αφου πρωτα τα δεις και μαθεις τι ειναι μεσω φωτο - γιατι εχω φιλο που μου τα προμηθευει
Για να μη φανει οτι κανω διαφημιση αν θελεις μου στελνεις μηνυμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom