Νέα

Ο φίλος μου ο ταξιτζής πήδηξε την γυναίκα μου και μένα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bbwlover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 155K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Τον καλέσαμε Σαββατο σπιτι και πηδηξε και την χοντρη και μενα. Εγινα ρεζιλι στην γυναικα μου. Δυστυχως ειχαμε πιει πολλες μπυρες και δεν ξεραμε τι καναμε. Η δικια μου ηταν τυφλα στο μεθυση. το ιδιο και εγω.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

αντισθένη εχεις καταλάβει οτι οτι θρεντ ανοιγει ο καθένας τελευταια ειναι ντιπ για ντιπ?

Ψαξε να βρεις τι φταίει αγαπητε αντμιν  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.732
Κριτικές
183
Like
3.071
Πόντοι
7.305
Τον καλέσαμε Σαββατο σπιτι και πηδηξε και την χοντρη και μενα. Εγινα ρεζιλι στην γυναικα μου. Δυστυχως ειχαμε πιει πολλες μπυρες και δεν ξεραμε τι καναμε. Η δικια μου ηταν τυφλα στο μεθυση. το ιδιο και εγω.
καλα ρε φιλε κ συ πως κ του εκατσες?? :think: :think:αντι να παρτουζωσετε την γυναικα σου μπερδεψατε τα μπουτια σας... :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Τον καλέσαμε Σαββατο σπιτι και πηδηξε και την χοντρη και μενα. Εγινα ρεζιλι στην γυναικα μου. Δυστυχως ειχαμε πιει πολλες μπυρες και δεν ξεραμε τι καναμε. Η δικια μου ηταν τυφλα στο μεθυση. το ιδιο και εγω.
τυπε αυτο ειναι κατι καινουργιο
ξεραμε οτι ο ταξιτζης γαμαει την χοντρη αλλα τωρα γαμησε και εσενα
πως εγινε ρε τυπε
πες μας λεπτομεριες
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Ο μυθος του γνησιου αρσενικου bbwlover, του τιτανομεγιστοτεραστιου διακορευτη φαλαινων, κατερευσε...
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Τον καλέσαμε Σαββατο σπιτι και πηδηξε και την χοντρη και μενα. Εγινα ρεζιλι στην γυναικα μου. Δυστυχως ειχαμε πιει πολλες μπυρες και δεν ξεραμε τι καναμε. Η δικια μου ηταν τυφλα στο μεθυση. το ιδιο και εγω.

ελα τωρα που δε σ'αρεσε!!! :2funny: :2funny: :2funny: θα τα θελε κ σενα ο κωλος σου  :grin: ...
 

Επισκέπτης
Τον καλέσαμε Σαββατο σπιτι και πηδηξε και την χοντρη και μενα. Εγινα ρεζιλι στην γυναικα μου. Δυστυχως ειχαμε πιει πολλες μπυρες και δεν ξεραμε τι καναμε. Η δικια μου ηταν τυφλα στο μεθυση. το ιδιο και εγω.

Ἡ καταισχύνη τοῦ κοινωνικοῦ συγχρωτισμοῦ μετ' ἀποβρασμάτων ὡς οἱ ὁδηγοὶ ἀγοραίων εἶναι τοσαύτη ὥστε ἐπισκιάζει τὴν - μεγάλην - προσβολὴν τῆς συνουσίας ἐκ τοῦ ἀπευθυσμένου.

Κ. bbwlover ἀλλάξατε ἐπειγόντως πορείαν.
 

man_with_babyface

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2011
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τον καλέσαμε Σαββατο σπιτι και πηδηξε και την χοντρη και μενα. Εγινα ρεζιλι στην γυναικα μου. Δυστυχως ειχαμε πιει πολλες μπυρες και δεν ξεραμε τι καναμε. Η δικια μου ηταν τυφλα στο μεθυση. το ιδιο και εγω.

αυτο μου θυμισε ενα επεισοδιο της 10ης εντολης ή του κοκκινου κυκλου
δεν θυμαμαι σε ποιο απο τα δυο ητανε
παντως θυμαμαι αυτος που πηδηχτηκε απο τον αντρα ειχε υπνωτιστει με χαπακια στο κρασι και το εμαθε απο γιατρο εκ των υστερων

ελπιζω να μην σοβαρολογεις και να κανεις πλακα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Ο Ταξιτζηs πρεπει να ηταν στιs πολυ "ειδικεs" δυναμειs "Delta"
Αφου τοκανε με την πανεμορφη  καταλαβε οτι δεν χορτασε οποτε ειπε να παρει
οτι βρισκοταν πιο κοντα  :headbang: :headbang: :headbang:

Παει.......ξεφτιλιστηκε το επαγγελμα....Να του κατασχεθει η αδεια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Ο Ταξιτζηs πρεπει να ηταν στιs πολυ "ειδικεs" δυναμειs "Delta"
Αφου τοκανε με την πανεμορφη  καταλαβε οτι δεν χορτασε οποτε ειπε να παρει
οτι βρισκοταν πιο κοντα  :headbang: :headbang: :headbang:

Παει.......ξεφτιλιστηκε το επαγγελμα....Να του κατασχεθει η αδεια
τυπε ο κιτρινιαρης εχει ξαναγαμησει την χοντρη
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
Ἡ καταισχύνη τοῦ κοινωνικοῦ συγχρωτισμοῦ μετ' ἀποβρασμάτων ὡς οἱ ὁδηγοὶ ἀγοραίων εἶναι τοσαύτη ὥστε ἐπισκιάζει τὴν - μεγάλην - προσβολὴν τῆς συνουσίας ἐκ τοῦ ἀπευθυσμένου.

Κ. bbwlover ἀλλάξατε ἐπειγόντως πορείαν.
άστα βράστα Κύριε Μπακάλη, είναι να μην σου βγεί ο άντρας ξεκωλιάρης..  :2funny:
 

Επισκέπτης
αντισθένη εχεις καταλάβει οτι οτι θρεντ ανοιγει ο καθένας τελευταια ειναι ντιπ για ντιπ?

Ψαξε να βρεις τι φταίει αγαπητε αντμιν  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


Πόσα όμως από αυτά είναι αληθινά;;; Τα περισσότερα τέτοιου τύπου θρεντ είναι σενάρια,φτιαγμένα από τον κάθε έναν,που μπορεί να είναι είτε δικα΄του είτε να τα βρήκε στο ίντερνετ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Πόσα όμως από αυτά είναι αληθινά;;; Τα περισσότερα τέτοιου τύπου θρεντ είναι σενάρια,φτιαγμένα από τον κάθε έναν,που μπορεί να είναι είτε δικα΄του είτε να τα βρήκε στο ίντερνετ
τυπε τι σου φαινεται περιεργο αποσα λεει ο bbwlover?
εχει βαλει και πολλα βιντεακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom