Νέα

Τραβεστί Φιόνα -πληροφορίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kerberos1980

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
συναδελφοι χαιρεται...μηπως κανεναν εχει το κινητο της τραβεστι φιονα πoy kanei πιατσα στο λιμανι της θεσσαλονικης να μου το στειλε με pm.ειναι κορυφη η κοπελα...

 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
συναδελφοι χαιρεται...μηπως κανεναν εχει το κινητο της τραβεστι φιονα πoy kanei πιατσα στο λιμανι της θεσσαλονικης να μου το στειλε με pm.ειναι κορυφη η κοπελα...

Οχι φιλε μου. Δεν το εχω.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.170
Κριτικές
293
Like
9.306
Πόντοι
12.525
συναδελφοι χαιρεται...μηπως κανεναν εχει το κινητο της τραβεστι φιονα πoy kanei πιατσα στο λιμανι της θεσσαλονικης να μου το στειλε με pm.ειναι κορυφη η κοπελα...
τι το θες το τηλεφωνο αφου καθε βραδυ ειναι στο ποστο της και καθεται και πολλες ωρες.θα την πετυχεις σιγουρα αμα κανεις μια βολτα
 

Imitrelos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
psaxnw ti fiona apo thessaloniki trans.... den exw autokinito an kapoios xerei to til tis gia na kleisw rantebou spiti tis... sta dikastiria pio katw sti stasi ekei kanei piatsa euxaristw....eilikrina pm me kapoios de tha prolabw lewforeia :( xalase to car m
 

Imitrelos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
twra poso xronwn den xerw poso einai... psili sgouromala toumpano buzi
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
για τραβεστι ψηλη δεν τι λες σγουρομαλλα τι λες :grin: :grin:
τηλεφωνο δεν υπαρχει αλλα ακομα και να το βρεις μην παρεις θα εχεις ιστοριες στο λεει ο αλεφαντος, διοτι δεν δουλευει με τηλεφωνα
αν δεν εχεις αυτοκινητο δεν εχεις ελπις με την κυρια
 

terra

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
για τραβεστι ψηλη δεν τι λες σγουρομαλλα τι λες :grin: :grin:
τηλεφωνο δεν υπαρχει αλλα ακομα και να το βρεις μην παρεις θα εχεις ιστοριες στο λεει ο αλεφαντος, διοτι δεν δουλευει με τηλεφωνα
αν δεν εχεις αυτοκινητο δεν εχεις ελπις με την κυρια
Συναγωνστές, δεν είναι τα πράγματα έτσι.
Η Φιόνα είναι μακράν όχι μόνο η καλλίτερη επαγγελματίας, σούπερ σεξυ και ανταποδοτική σε ότι χρεώνει μαζί και ψαγμένο άτομο, έξυπνη και σωστά πληροφορημένη.
Πολύ θα γούσταρα ένα ταξίδι μαζί της αλλά δεν το κάνει αυτό.
Τώρα για το τηλέφωνο της, ε, λοιπόν το δίνει αλλά μόνο εκεί που αποφασίζει αυτή. Σας πληροφορώ οτι το έχω από το 2002 !!! όσο κι αν σας ακούγεται τρελλό !!!
Όποτε έρχομαι Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει περίπτωση να μη της τηλεφωνήσω να βρεθούμε σπίτι της κι εκείνη με χαρά και πολύ ευγένεια μου δίνει ραντεβού.
Πιστέψτε με, στην Αθήνα μόνο μία έχω βρεί παρόμοια.
Αν λοιπόν κάποιος θέλει το τηλέφωνο της, δεν έχει να πάει στο πόστο της και αφού εκείνη αποφασίσε να πάει μαζί του και της αρέσει, θα του το δώσει.
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ...ι
 

terra

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνστές, δεν είναι τα πράγματα έτσι.
Η Φιόνα είναι μακράν όχι μόνο η καλλίτερη επαγγελματίας, σούπερ σεξυ και ανταποδοτική σε ότι χρεώνει μαζί και ψαγμένο άτομο, έξυπνη και σωστά πληροφορημένη.
Πολύ θα γούσταρα ένα ταξίδι μαζί της αλλά δεν το κάνει αυτό.
Τώρα για το τηλέφωνο της, ε, λοιπόν το δίνει αλλά μόνο εκεί που αποφασίζει αυτή. Σας πληροφορώ οτι το έχω από το 2002 !!! όσο κι αν σας ακούγεται τρελλό !!!
Όποτε έρχομαι Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει περίπτωση να μη της τηλεφωνήσω να βρεθούμε σπίτι της κι εκείνη με χαρά και πολύ ευγένεια μου δίνει ραντεβού.
Πιστέψτε με, στην Αθήνα μόνο μία έχω βρεί παρόμοια.
Αν λοιπόν κάποιος θέλει το τηλέφωνο της, δεν έχει να πάει στο πόστο της και αφού εκείνη αποφασίσε να πάει μαζί του και της αρέσει, θα του το δώσει.
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ...ι
[Αλέφαντε, δεν έχεις δίκιο, η Φιόνα είναι πολιτισμένο άτομο όχι καμιά κατινίτσα. Ιστορίες δεν κάνει, και, πρόσεχε : δεν δέχεται προσβολές !!!
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ρε γιατρε δεν το εξηγησα ωραια τι δεν καταλαβες και διαφωνεις μ αυτα που ειπα εγω? :think: :think:
ειπα εγω οτι δεν ειναι καλο ατομο,ειπα εγω οτι δεν κανει καλο κρεββατι,ειπα εγω οτι δεν ειναι καλη επαγγελματιας?
αυτο που ειπα εγω ειναι δεν δουλευει με τον οποιοδηποτε απο το τηλεφωνο για αυτο αλλωστε δεν εχει και αγγελιες


υ.γ
εσυ ξερεις καμια που να δεχεται προσβολες?εγω καμια
τωρα σε τι χαρακτηρα ειναι ασε να τα ξερω καλα τα γραμματα
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.431
Like
4.779
Χρονια πολλα Φιοναρα κ του χρονου :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom