Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Συγγρού 108

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIO_1959
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 295
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
παραρτημα του φραντζη.  2οs οροφοs σε  διωροφο κτιριο.      στο επομενο τετραγωνο μετα την ολυμπιακη.           καλοι χωροι,  με ντουζιερεs  και με πολυ μεγαλουs καθρεπτεs ;) ( κατι το οποιο λειπει απο τα περισσοτερα μαγαζια).      καθαρα δωματια( καινουργιο μαγαζι ειναι).            απο κοπελλεs  τωρα,   το γνωστο μελανουρι σερβακι η λαουρα( κολαση το κολαρακι τηs.    20χρονο  ομορφο μωρο.  ειχε περασει και απο το κ48 για λιγο).      η ρωξαννη( αρκετα λεπτη,   ψηλη,   κατσαρα κοντα ξανθα μαλλια,   καλη παρουσια ειναι.  γυρω στα 25-26 χρ).      και μια ελενη( ξανθια με κατσαρο μαλλι  κανονικο σωμα, γυρω στα 30-32 χρ.  καλη ειναι απο εμφανιση.  καπου την εχω ξαναδει αυτην).   ανοιγει η βετα.  
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Πληρέστατη ενημέρωση.....φαντάζομαι,οι τιμές κλασσικές.....

Είναι ο μόνος κλάδος επιχειρηματικής δραστηριότητος που αναπτύσσεται...όλοι οι υπόλοιποι,μηδέ των φαγάδικων εξαιρουμένων,συρρικνώνονται....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.954
Κριτικές
1.243
Like
188.692
Πόντοι
45.465
επισκεψη σημερα το μεσημερι για εξερευνηση.....στην πορτα η βετα , περασμα στο σαλονι και κουβεντουλα....ροστερ 3 κοπελες λαουρα 19 χρονων σερβα μελαχρινη με μπουτακια κ κωλαρακι πολυσςφιχτα κ μικρο σφιχτο στηθος ωραιο προσωπο κ πιρσινγκ στον αφαλο, ρωξανη γυρω στα 25 ξανθια κανονικη στο σωμα , κ ελενη απο φ4 που μολις επιανε δουλεια,ξανθια γυρω στα 35, περασμα με την νεαρα σερβα...μασαζακι καλο στο κυριος πιατο οχι τιποτασ το εξτρημ αλλα οχι και χαλια , η κοπελα ειναι καπως σφιγμενη....στα θετικα οτι μιλαει πολυ καλα ελληνικα ειναι απο 4 χρονων στην ελλαδα ,τα δωματια ανετα ολα εχουν μεσα ντουζιερα κ εκτος του μασαζοκρεβατου εχουν μεγαλο καθρεπτη κ 3θεσιο καναπε...κοστος 80 ευρω για 45 λεπτα...απο δευτερα μου ειπε η βετα οτι θα εχει και αλλες κοπελες...
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Πληρέστατη ενημέρωση.....φαντάζομαι,οι τιμές κλασσικές.....

Είναι ο μόνος κλάδος επιχειρηματικής δραστηριότητος που αναπτύσσεται...όλοι οι υπόλοιποι,μηδέ των φαγάδικων εξαιρουμένων,συρρικνώνονται....
  ναι στα 80.    αν και τηs ειπα να σκεφτει και την λυση των 60ευρω στα 30-35 λεπτα( για οσουs δεν θελουν μασαζ.  τοσα μαγαζια εξ αλλου το εχουν καθιερωσει. τηs  αναφερα    καποια μαλιστα, οσα θυμομουν, εκεινη την στιγμη.    καλιρ85- πατησιων160- συγγρου 29 και 147- μαρνηs 28).      οσο για το αλλο  γιατι αναπτυσσεται?  γιατι υπαρχουν και οι καταλληλεs επενδυσειs.  :cheesy:       οπωs ειπε και καποιοs οτι το αρχαιοτερο επαγγελμα, ειναι το επαγγελμα του μελλοντοs.  
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Προσωπικά δεν συμφωνώ με την απουσία μασαζ...εξομοιόνεται τότε το μαγαζί με στούντιο....και στο στούντιο έχεις ωραιότερες κοπέλλες και κυρίως,ΚΡΕΒΑΤΤΙ....το μασαζ έχει τη γλύκα του,σε φτιάχνει...υπάρχει η προσμονή του δευτέρου ημιχρόνου....είναι άλλο πράγμα....

Βεβαίως,κάποια στιγμή θα έρθει και η ανάποδη...θυμηθείτε πόσα στριπτηζάδικα άνοιξαν την καλή εποχή και πόσα έκλεισαν με την κρίση...όταν μιά αγορά αναπτύσσεται ανεξέλεγκτα,μπαίνουν και ασχετοι,μη επαγγελματίες και χαλάνε την πιάτσα...στο συγκεκριμένο βέβαια,η Βέτα είναι εγγύηση....
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Συμφωνώ με τον Αντυ στην πρώτη παράγραφο. Για τα στριπ δεν έχω άποψη, έχω πάει ελάχιστες φορές
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.954
Κριτικές
1.243
Like
188.692
Πόντοι
45.465
Προσωπικά δεν συμφωνώ με την απουσία μασαζ...εξομοιόνεται τότε το μαγαζί με στούντιο....και στο στούντιο έχεις ωραιότερες κοπέλλες και κυρίως,ΚΡΕΒΑΤΤΙ....το μασαζ έχει τη γλύκα του,σε φτιάχνει...υπάρχει η προσμονή του δευτέρου ημιχρόνου....είναι άλλο πράγμα....

Βεβαίως,κάποια στιγμή θα έρθει και η ανάποδη...θυμηθείτε πόσα στριπτηζάδικα άνοιξαν την καλή εποχή και πόσα έκλεισαν με την κρίση...όταν μιά αγορά αναπτύσσεται ανεξέλεγκτα,μπαίνουν και ασχετοι,μη επαγγελματίες και χαλάνε την πιάτσα...στο συγκεκριμένο βέβαια,η Βέτα είναι εγγύηση....
επειδη εχω μονο 9 μηνες στον χωρο τον μασαζ...θελω να πω οτι τα προτιμω απο τα στουντιο που πηγαινα για χρονια,επειδη με ποιο λιγα λεφτα βρισκεις καλυτερες υπηρεσιες,θα συμφωνησω οτι οι κοπελες σε ομορφια δεν ειναι στο επιπεδο τον στουντιο...αλλα οποιος ψαχνει βρισκει ;)
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Προσωπικά δεν συμφωνώ με την απουσία μασαζ...εξομοιόνεται τότε το μαγαζί με στούντιο....και στο στούντιο έχεις ωραιότερες κοπέλλες και κυρίως,ΚΡΕΒΑΤΤΙ....το μασαζ έχει τη γλύκα του,σε φτιάχνει...υπάρχει η προσμονή του δευτέρου ημιχρόνου....είναι άλλο πράγμα....

Βεβαίως,κάποια στιγμή θα έρθει και η ανάποδη...θυμηθείτε πόσα στριπτηζάδικα άνοιξαν την καλή εποχή και πόσα έκλεισαν με την κρίση...όταν μιά αγορά αναπτύσσεται ανεξέλεγκτα,μπαίνουν και ασχετοι,μη επαγγελματίες και χαλάνε την πιάτσα...στο συγκεκριμένο βέβαια,η Βέτα είναι εγγύηση....
      μιλησα εγω για  παντελη  απουσια του μασαζ ?  δεν νομιζω να ειπα κατι τετοιο.      μιλησα  να υπαρχει και μια αλλη εναλλακτικη λυση.    υπαρχουν ενα σωρο που σκεφτονται  και υπολογιζουν το 20ευρο.  τελοs παντων ,  αυτα εχουν ξαναειπωθει εδω μεσα.
 

Επισκέπτης
παραρτημα του φραντζη.  2οs οροφοs σε  διωροφο κτιριο.      στο επομενο τετραγωνο μετα την ολυμπιακη.           καλοι χωροι,  με ντουζιερεs  και με πολυ μεγαλουs καθρεπτεs ;) ( κατι το οποιο λειπει απο τα περισσοτερα μαγαζια).      καθαρα δωματια( καινουργιο μαγαζι ειναι).            απο κοπελλεs  τωρα,   το γνωστο μελανουρι σερβακι η λαουρα( κολαση το κολαρακι τηs.    20χρονο  ομορφο μωρο.  ειχε περασει και απο το κ48 για λιγο).      η ρωξαννη( αρκετα λεπτη,   ψηλη,   κατσαρα κοντα ξανθα μαλλια,   καλη παρουσια ειναι.  γυρω στα 25-26 χρ).      και μια ελενη( ξανθια με κατσαρο μαλλι  κανονικο σωμα, γυρω στα 30-32 χρ.  καλη ειναι απο εμφανιση.  καπου την εχω ξαναδει αυτην).   ανοιγει η βετα.   

αυτή είναι που μέχρι πρόσφατα δούλευε στο Φ4? με μελαψό δέρμα? αυτή είναι Σέρβα όσο η Άντζελα από Κ48 είναι Ουγγαρέζα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
επισκεψη σημερα το μεσημερι για εξερευνηση.....στην πορτα η βετα , περασμα στο σαλονι και κουβεντουλα....ροστερ 3 κοπελες λαουρα 19 χρονων σερβα μελαχρινη με μπουτακια κ κωλαρακι πολυσςφιχτα κ μικρο σφιχτο στηθος ωραιο προσωπο κ πιρσινγκ στον αφαλο, ρωξανη γυρω στα 25 ξανθια κανονικη στο σωμα , κ ελενη απο φ4 που μολις επιανε δουλεια,ξανθια γυρω στα 35, περασμα με την νεαρα σερβα...μασαζακι καλο στο κυριος πιατο οχι τιποτασ το εξτρημ αλλα οχι και χαλια , η κοπελα ειναι καπως σφιγμενη....στα θετικα οτι μιλαει πολυ καλα ελληνικα ειναι απο 4 χρονων στην ελλαδα ,τα δωματια ανετα ολα εχουν μεσα ντουζιερα κ εκτος του μασαζοκρεβατου εχουν μεγαλο καθρεπτη κ 3θεσιο καναπε...κοστος 80 ευρω για 45 λεπτα...απο δευτερα μου ειπε η βετα οτι θα εχει και αλλες κοπελες...

ρε μην τρως τη παραμύθα της κάθε μίας...Τουρκογυφτάκι είναι και εγώ που την είχα δοκιμάσει στο Φ4 από απόδοση κάτω του μετρίου.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αν είναι μια που είχα δοκιμάσει πριν από 6 μήνες στη Φ4 είχα περάσει καλά. είχε λίγο άγριο look αλλά από μπριζόλα έσκιζε
 

Επισκέπτης
αν είναι μια που είχα δοκιμάσει πριν από 6 μήνες στη Φ4 είχα περάσει καλά. είχε λίγο άγριο look αλλά από μπριζόλα έσκιζε

όχι άλλη πρέπει να είναι αυτή, αλλά κρατάω μια επιφύλαξη...όταν θα επισκεφθώ το χώρο θα ενημερώσω...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
παραρτημα του φραντζη.  2οs οροφοs σε  διωροφο κτιριο.      στο επομενο τετραγωνο μετα την ολυμπιακη.           καλοι χωροι,  με ντουζιερεs  και με πολυ μεγαλουs καθρεπτεs ;) ( κατι το οποιο λειπει απο τα περισσοτερα μαγαζια).      καθαρα δωματια( καινουργιο μαγαζι ειναι).            απο κοπελλεs  τωρα,   το γνωστο μελανουρι σερβακι η λαουρα( κολαση το κολαρακι τηs.    20χρονο  ομορφο μωρο.  ειχε περασει και απο το κ48 για λιγο).      η ρωξαννη( αρκετα λεπτη,   ψηλη,   κατσαρα κοντα ξανθα μαλλια,   καλη παρουσια ειναι.  γυρω στα 25-26 χρ).      και μια ελενη( ξανθια με κατσαρο μαλλι  κανονικο σωμα, γυρω στα 30-32 χρ.  καλη ειναι απο εμφανιση.  καπου την εχω ξαναδει αυτην).   ανοιγει η βετα.   
αντε παλι...το εκανες το ρεπορταζ.....και μενα μου λες οτι εισαι δουλεια-σπιτι...τεσπα..... :-* :-*
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
13
Πόντοι
616
ΜΙΑ ΙΤΑΛΙΔΑ ΑΠ ΤΗ ΚΥΨΕΛΗ

Μιά Σέρβα απ το Ζεφύρι
του κώλου πανηγύρι
και μιά απο Ρουμανία
απ το Προφήτη Ηλία !

Γαμάμε διεθνώς
διαβαλκανικώς
και εντελώς σαφώς
γυφτρόνια τελικώς !

:grin:

Είμαστε μιά ωραία ατμόσφαιρα, ... είμαστε ,..Ναί,...!
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αυτή είναι που μέχρι πρόσφατα δούλευε στο Φ4? με μελαψό δέρμα? αυτή είναι Σέρβα όσο η Άντζελα από Κ48 είναι Ουγγαρέζα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  ναι αυτη.    παντωs    τσιγγανουλα απο σερβια ειναι,    σερβα δηλωνει.    ομωs   ντροπη ειναι    μαλλον  να το  κρυβουν  ενω   θα επρεπε  και  να το ελεγαν και να το υπερασπιζαν.   τιμη και καμαρι του καθενοs απο οπου καταγεται.    
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.954
Κριτικές
1.243
Like
188.692
Πόντοι
45.465
αυτή είναι που μέχρι πρόσφατα δούλευε στο Φ4? με μελαψό δέρμα? αυτή είναι Σέρβα όσο η Άντζελα από Κ48 είναι Ουγγαρέζα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
φιλε daniel σερβα ειναι,αστο δοκιμαστηκε γι αυτο σου λεω....της μιλησα σερβικα κ μου απαντησε.....μεχρι κ τραγουδι μεταφρασε,τσιγγανακι μπορει αλλα σερβοτσιγγανακι  :grin:
 

Επισκέπτης
φιλε daniel σερβα ειναι,αστο δοκιμαστηκε γι αυτο σου λεω....της μιλησα σερβικα κ μου απαντησε.....μεχρι κ τραγουδι μεταφρασε,τσιγγανακι μπορει αλλα σερβοτσιγγανακι  :grin:

τα τσιγγανάκια είναι όλα μια φυλή ανεξάρτητα από που κατάγονται :grin:
 
OP
OP
L

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
απο οτι ειπαν  ,    μεχρι να στρωσει το μαγαζακι  και να μπει το νερο στο αυλακι  τουλαχιστον  στην αρχη ,    θα ειναι μεχρι τιs 23.00 ανοιχτο.  θα δειξει.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
απο οτι ειπαν  ,    μεχρι να στρωσει το μαγαζακι  και να μπει το νερο στο αυλακι  τουλαχιστον  στην αρχη ,    θα ειναι μεχρι τιs 23.00 ανοιχτο.  θα δειξει.
..αν και δεν ειμαι φαν της γυρω περιοχης και πηγαινοντας για καφε προς τα νοτια,εκανα μια σταση να δω τι παιζει μονο-ειναι ακριβως στις ΄΄κουκλες' γωνια.τριμμεννα γυαλισμενα μαρμαρα,παλιο διωροφο,ολο για παρτη τους το κτιριο(ετσι καταλαβα),και καμερα πανω αριστερα.αν και ηταν απογευμα δεν μου ανοιξαν.
ξεπαρκαρα και εφυγα........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom