Νέα

Όθωνος-Αμαλίας 106

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Παιδιά αυτό λειτουργεί ακόμη; Πήγα χθες και προχθές, μια πρωί, μια βράδυ, αλλά φαινόταν έρημο. Κανένα φως, το κουδούνι δεν μπόρεσα να το βρω, και στο ισογειο κατάστημα τα ρολά κατεβασμένα και κάτω από την πόρτα μια αξιοσημείωτη ποσότητα από αλληλογραφία. Το κλείσανε το μπουρδέλο, που λέει και η φράση;  :)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Δεν ξερω! Δεν εχω παει ποτε στα "μαγαζακια" της Πατρας!
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
παιζει τιποτα καλα τωρα στην Οθωνος Αμαλιας?
εκεινη η Αντζελα ειναι ακομα εκει?
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
213
Κριτικές
21
Like
448
Πόντοι
31
Συναγωνιστη ducker13 (μαλλον εισαι και αδερφος) δε θυμαμαι νουμερο αλλα δοκιμασε στο δευτερο κατα σειρα στην Οθωνος Αμαλιας, απογευματινη βαρδια (εως 23:00) να βρεις την Ναντια.Ειναι ωραιο κορμι και κανει καλο γαμησι.Προγραμματακι απλο με 30€.
 
OP
OP
Giorgos_Papadopoulos

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Παιδιά σόρρυ για τον λάθος συνάγερμο που προκάλεσα εγκαινιάζοντας το θέμα με το μήνυμα ότι είχε κλείσει. Το μπουρδέλο αυτό λειτουργεί κανονικά. Είναι το δεύτερο στη σειρά στην Όθωνος Αμαλίας, όπως αναφέρει ο φίλος από πάνω. Δεν έχει αλλάξει κάτι όσον αφορά τις κοπέλες, όπως τα γράφουν οι κριτικές είναι. Από το πρωί μέχρι το απόγευμα δουλεύει η Άντζελα (Ρωσίδα), και από το απόγευμα μέχρι το βράδυ η Νάντια (Κύπρια). Και οι δύο πολύ όμορφες. Το μαγαζί κλείνει στη 1 τα μεσάνυχτα. Η τιμή για το απλό πρόγραμμα είναι στάνταρ 30 ευρώ.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
ΠΑΙΔΕΣ καλησπερα να ρωτησω κατι, επειδη πηγα εκει προ καιρου και δε βρηκα καποια πορτα ανοιχτη, ν ρωτησω. στον πρωτο οροφο δεν ειναι το εν λογο μαγαζι?χτυπας καποια πορτα? η ειναι ανοιχτο μονιμα? με συγχωρειτε αλλα δεν ειμαι απο τα μερη και δεν γνωριζω και αυτες τις μερες λεω να δοκιμασω ξανα για χαρη της αντζελας που εχετε γραψει τοοοσα
 
OP
OP
Giorgos_Papadopoulos

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Ναι φίλε εκεί είναι. Είναι δίπλα σε ένα κατάστημα το οποίο είναι καφενείο νομίζω. Μετά είναι ένας δρόμος και μετά ένας φούρνος. Μπορεί να πήγες αργά. Κλείνουν στη μία το βράδυ και ανοίγουν στις 10 το πρωί. Νομίζω ότι έτσι είναι για όλα τα μπουρδέλα στην Πάτρα, μάλλον είναι ωράριο το οποίο έχει επιβάλλει ο Δήμος. Δεν είναι όπως στην Αθήνα. Έτσι την πάτησα και εγώ και νόμιζα ότι είχε κλείσει.
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0

Εδώ γράφει ότι συνελήφθη 40χρονος που εξέδιδε με το ζόρι 29χρονη Ρωσίδα. Αν γνωρίζει κάποιος, αυτή είναι η Άντζελα;
μπα δεν νομιζω γιατι το αρθρο στην εφημεριδα λεει οτι ειχε ερθει πριν ενα χρονο στην πατρα...........οποτε μαλλον αλλη κοπελα ειναι.
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Δε λέει ότι είχε έλθει πριν από ένα χρόνο. Λέει ότι έχει έλθει από το 2008. Ταιριάζουν οι ημερομηνίες. Όπως και νά 'χει, είναι πολύ δυσάρεστο να μαθαίνεις τέτοια νέα...
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
δε μας λεει ομως τι εγινε με την Αντζελα. αν δουλευει ακομα η αν σταματησε
. ξερει κανεις τιποτα?
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
Ειχα σκοπο την καταθεση εκει σημερα αλλα απο κατω ειναι ενα στεκι καρναβαλιστων  :jerking: :jerking: που κοιτουσαν περιεργα και ειχαν γεμισει τον τοπο με τσικνα απ τα σουβλακια...Αφου η παρεα ηθελε μασα αραξαν εκει και ηπιαμε 2 μπυρες ριξαμε και μασα.Μετα που ορεξη για γκαμησιν  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Giorgos_Papadopoulos

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Καλά, και εσύ στο καρναβάλι είπες να κάνεις κατάθεση; Όλο το παιχνίδι τώρα εκεί έξω είναι.  :)

Αν θέλετε κάτι μακριά από τέτοια απρόοπτα, αναγκαστικά Γλαύκου.
 
OP
OP
Giorgos_Papadopoulos

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Έκλεισε. Η Άντζελα που δούλευε σε αυτό έχει πάει στη Γλαύκου 120 (σε αυτό με τα 3 σπιτάκια δηλαδή).
 

RIXTER 9.1

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Βρεθηκε η αντζελα?? για πες ρε συναγωνιστη γιατι δεν το επιασα ειναι στην γλαυκου 120?? εισαι σιγουρος?? μηπως εχει παρει το ματι σου ή το αυτι σου μια ναντια εκει στη γλαυκου 120??αυτην θελω εγω,που δουλευε και αυτη στη οθωνος 106 περσι τετοια εποχη μεχρι λιγο πριν κλεισει
 
OP
OP
Giorgos_Papadopoulos

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Ναι, η Άντζελα είναι στην Γλαύκου 120 (όχι το Prosexeto, το άλλο). Η τσατσά μου είπε ότι δουλεύει το πρωί. Η Νάντια δεν δουλεύει εκεί επίσης από ότι ξέρω. Αυτή πρέπει να ήταν η κοπέλα που είχε μπλέξει και ο λόγος που έκλεισαν το 106. :(

Για τον φίλο που ρωτάει πιο πριν αν είναι καλή η Άντζελα: ξανθιά Ρωσίδα με μεγάλο κάπως στήθος, αλλά λίγο πεσμένο. Στα προκαταρκτικά όχι τόσο θερμή, αλλά στα μετέπειτα και ειδικά όταν ανέβει πάνω σου είναι τούρμπο. Υπάρχουν κριτικές για αυτήν στη σελίδα του 106 εδώ στο σάιτ.
 
OP
OP
Giorgos_Papadopoulos

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Άννα και Νάντια, η πρώτη καινούργια και η δεύτερη ξαναήρθε από παλιά. Η Άννα πολύ καλή, αλλά η Νάντια... σωστό ηφαίστειο! Κάνει και πρωκτικό. Έγραψα κριτικές και για τις 2.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
ξερει κανεις τι πΑιζει στην Οθωνος αυτο το καιρο? και στα 2
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom