Νέα

πρόγραμμα επεξεργασίας βιντεο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bastard
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 711
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bastard

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
έχω καμιά 20αριά βιντεάκια με κοπέλες μου αλλά είναι όλα σκοτεινά λόγω χαμηλού φωτισμού.
γνωρίζεται κανένα πρόγραμμα που να μπορείς να διορθώσεις τον φωτισμό του βίντεο ?
είναι κρίμα, το υλικό είναι απίστευτο αλλά είναι σκοτεινό γαμώτο..
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Μπασταρδε!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.530
Κριτικές
209
Like
4.436
Πόντοι
9.035
Ένα καλό πρόγραμμα που κάνει σίγουρα αυτό που θες είναι το "iLead Video Converter Pro" που μπορεί να κάνει πολλές διορθώσεις στην αρχική εικόνα, αλλά ταυτόχρονα και μετατροπές σε πολλά format. Πραγματικό εργαλείο κατά την γνώμη μου. Ψάξε το και κάπου θα το βρεις...
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
έχω καμιά 20αριά βιντεάκια με κοπέλες μου αλλά είναι όλα σκοτεινά λόγω χαμηλού φωτισμού.
γνωρίζεται κανένα πρόγραμμα που να μπορείς να διορθώσεις τον φωτισμό του βίντεο ?
είναι κρίμα, το υλικό είναι απίστευτο αλλά είναι σκοτεινό γαμώτο..

δεν ειπες την μαγικη κουβεντα (βοηθειστε και μολις τα φτιαξω θα ανεβασω για τον λαο)
να δεις θα εμφανιστουν σκηνοθετες , επεξεργαστες , μοντερ , η σχολη αντ1 και η δουλεια θα γινει πατ-κιουτ :2funny: :2funny: :2funny:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
έχω καμιά 20αριά βιντεάκια με κοπέλες μου αλλά είναι όλα σκοτεινά λόγω χαμηλού φωτισμού.
γνωρίζεται κανένα πρόγραμμα που να μπορείς να διορθώσεις τον φωτισμό του βίντεο ?
είναι κρίμα, το υλικό είναι απίστευτο αλλά είναι σκοτεινό γαμώτο..

Τυπε μην βγαλεις βιντεο με προσωπο της κοπελας.
Ειναι μεγαααααααλη μαλακια.
 
OP
OP
B

Bastard

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Ένα καλό πρόγραμμα που κάνει σίγουρα αυτό που θες είναι το "iLead Video Converter Pro" που μπορεί να κάνει πολλές διορθώσεις στην αρχική εικόνα, αλλά ταυτόχρονα και μετατροπές σε πολλά format. Πραγματικό εργαλείο κατά την γνώμη μου. Ψάξε το και κάπου θα το βρεις...

ευχαριστώ πολύ το κατεβάζω να δω τι παίζει.
πάντως το power director μου βγήκε άκυρο...

δεν ειπες την μαγικη κουβεντα (βοηθειστε και μολις τα φτιαξω θα ανεβασω για τον λαο)
να δεις θα εμφανιστουν σκηνοθετες , επεξεργαστες , μοντερ , η σχολη αντ1 και η δουλεια θα γινει πατ-κιουτ

Τυπε μην βγαλεις βιντεο με προσωπο της κοπελας.
Ειναι μεγαααααααλη μαλακια.

ναι έλεγα να βγάλω μερικά αποσπάσματα στο μπουρδέλα.κομ να γουστάρουμε αλλά σε καμιά περίπτωση δεν σκόπευα να ανεβάσω φάσεις που φαίνεται πρόσωπο η ότι άλλο αναγνωρίσιμο...

Έχεις σκοπό να τις κάνεις ρόμπα στο xtube πατριώτη;

όχι ρε απλά είμαι μεγάλος θαυμαστής του υπέρτατου pierre woodman!!! :2funny: :2funny: :2funny:

αν καταφέρω να διορθώσω φωτισμό ανοίγω νέο θέμα "video με γυναίκες κοπέλες μας"
εγώ ο καημένος είπα μόνο να πάω το σάιτ ένα βήμα παραπέρα..  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom