Νέα

Παρίσι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα STELIOS77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.709
Κριτικές
28
Like
2.433
Πόντοι
6.265
θα ειμαι παρισι σε μερικες βδομαδες για "Επαγγελματικες" υποχρεωσεις
ειδα δεν υπαρχει σχετικο θεμα για μια απο τις ιστορικα μπουρδελοπολεις του κοσμου

οποιος εχει παει και εχει εμπειρια ας βοηθησει να τιμησουμε τα γαλλικα "σπιτια" :dancing:
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
375
Πόντοι
6.055
Απ οτι ξερω δεν εχει περιοχες οπως εχουν αλλες πολεις, π.χ. Amsterdam, Αμβουργο, Βρυξελλες. Πολλα strip ανοιχτα απο το πρωί εχει στην Μονμαρτη, στον ιδιο δρομο με το moulin Rouge, αλλα το Παρισι αξιζει για τα ΠΟΛΛΑ ct σε τιμες καλυτερες απο την Αθηνα. Κοιτα τα Links απο το thread city tours και θα δεις οτι παιζει πολυ πραγμα. Εγω και αλλοι εχουμε και post για τα www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,4458.0]swingers club[/url].
 

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα είμαι Παρίσι την δεύτερη εβδομάδα του Δεκέμβρη. Ξέρει κανείς εκεί τα κατατόπια. Τι παίζει απο πιάτσες και απο cg.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Δυο περιοχές ενδείκνυνται για "τουριστικές" εξορμήσεις.
1) Μονμάρτη. Με το μετρό (γραμμές 2 και 12) . στάση "Pigal". Πολλά ξενοδοχεία και κοπέλλες στα παρακείμενα δρομάκια, peep-show, μεγάλα και διάσημα καμπαρέ. ΜΑΚΡΥΑ από τα περιξ της περιοχής στριπτιζάδικα. Μεγάλη μουφα (οι κοπέλες πηγαίνουν από το ένα μαγαζί στ άλλο), χάλια ποτά και πρόγραμμα και σε γδέρνουν.
2)Saint Denis. Με το μετρό (γραμμές 5 και 8) στάση Strasburg-St.Denis. Απλά όλα τα λεφτά . Υπάρχουν τα πάντα για τους πάντες. Σαφώς λιγότεροι τουρίστες ,περισσότερες και φτηνότερες  επιλογές.
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε vonmakoulis.

Ημουνα στο Παρίσι πριν από 1 εβδομάδα (10.00 το βράδι) και πήγα στο Saint Denis να δω τι παίζει. Δεξιά του σταθμού, πολλά μαγαζιά, πολύ μαύρος κόσμος και τίποτα από το ενδιαφερόμενο και αντικείμενο της περιήγησης.

Δεξιά του σταθμού, πολλά σπίτια, κλειστά μαγαζιά και ησυχία. Λεω, δεν πάω και εκεί μια βόλτα... Δεν βρήκα ούτε ενα stri show, peepshow, studio, τίποτα βρε αδερβέ στη περιοχή. Το μόνο, στα ενδιάμεσα στενά, γυναίκες (πάνω από 40 όλες) που κάνανε πιάτσα.
Πάω σε μια, μου λέει 60 ευρω και πάμε στο δωμάτιο μου. Ανεβαίνω επάνω, ξαπλώνει στο κρεβάτι, με βάζει από επάνω, δεν αλλάζει στάση και μετά από 5 λεπτά με παροτρείνω να χύσω.
Φεύγω, ξανακάνω μια γύρα, βρίσκω μια άλλη, η ίδια ιστορία, 60 euro, πάω στο δωμάτιο της, δεν βγάζει καν τα ρούχα της(!!!), ξαπλώνω από επάνω, κάθεται σαν πτώμα, της λέω να αλλάξουμε στάση, μου ζητάει άλλα 20 euro !!! για αυτό, τα πέρνω στο κρανίο, ντύνομαι τη παρατάω και φεύγω!!

ΕΛΕΟΣ!!! Υπάρχει βρε αδελφέ κάποια συγκεριμένη πληροφορία πυ μπορείς(μπορείτε) να μου δώσετε γιατί από το Μάρτιο θα είμαι στο Παρίσι μόνιμα??? Θα τρελλαθώ αν αυτό είναι το καλύετρο που μπορώ να βρώ!! Thanks...
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα κυριοι και καλη χρονια σε ολους με υγεια παντα!!Και το 2008 με περισσοτερα μαμησια!!Το Παρισι του ερωτα λοιπον μια πολη πανεμορφη ξακουστη και παγκοσμιως διασημη συγκαταλεγεται στις πιο τοπ πολεις του κοσμου με Νεα Υορκη και Λονδινο εκτος απο τα καμπαρε με τις απιστευτες κορμαρες τα τελεια σωματα τους τελοιους κολους τα τελεια στηθη υπαρχουν και τα αλλα θεματα που εχουν πολυ μεγαλο ενδιαφερον!Οι γνωμες ολων να ακουστουν χωρις παρεξηγησεις και να ανοιξουμε τα ματια μας να μαθουμε τι ακριβως συμβαινει σε τουτο εδω το μερος γιατι εκτος απο την ντισνευλαντ την παραμυθενια πολη υπαρχει κ η αλλα πολη.......

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Και γιατί δεν αγοράζεις ένα διαμέρισμα εκεί να μένεις τα Σαββατοκύριακα και να τα μάθεις καλύτερα;  :sunglasses:
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια,ας μου απαντήσει καποιος στην προηγούμενη ερωτηση!!Που είστε ολοι??:uglystupid:







edit AssFiller :παρακαλώ να χρησιμοποιούμε μικρούς χαρακτήρες
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Το Παρισι απο την καποια εμπειρια μου ειναι ψιλοβρωμια. Κατ'αρχην παιζει πολυ πριβε και πολυ ανωμαλια. Απο το 95 ακομα οταν πηγα για πρωτη φορα παιζαν τετοια περιεργα κλαμπ. Αν καποιος γουσταρει να γαμισει και εστιαζει σε ωραιο μουνι δυνατα βυζια τυπου Αμερικανικη τσοντα δεν κοιταει καλα προς το Παρισι. Μια απο τις φοβερες ανωμαλιες που επαιζαν μεχρι προσφατα στην πολη του φωτος και που μαλιστα πληρωνες και αδρα για να παραβρεθεις ηταν η εξης-------- Μεσα σε κλαμπ στεκεσαι σε μεσοτυχια. Σε μια ειδικη τρυπα εχουν βαλει μια κοτα. Εσυ βλεπεις μονο τον κωλο της. Αρχιζεις να την πηδας( !!!!) :headbang: και την στιγμη που εισαι ετοιμος να χυσεις χτυπας ενα καμπανακι και απο την αλλη καποιος αποκεφαλιζει την κοτα. Οι συσπασεις που κανει ο κωλος της εκεινη την ωρα υποτιθεται οτι σου χαριζουν τρομακτικη ηδονη  :idiot:
Οσο για τα στριπ ,δραμα, οπως ακριβως αναφερθηκε πιο πανω. Στην πλαςπιγκαλ ενα δρομος τριων-τεσσαρων χιλιομετρων, τα "κλαμπ" ειναι στη σειρα. Οι γκομενες βγαινουν απο την πισω πορτα μολις τελειωσει το προγραμα και μπορει να τις πετυχεις ενα χιλιομετρο πιο κατω σε αλλο μαγαζι να ξαναρχιζουν. Στα περισσοτερα το περιβαλον ειναι αισχρο. Τοσο ωστε το ΑTHENS QUEENS μοιαζει υπερπαραγωγη. Σου ερχεται "μετρ" αξυριστος αλλα με παπιγιον και γιλεκο ( κατι μουρες τρελες, απιστευτες ) και πετσετα στο χερι. Απο την αρχη που καθεσαι μεχρι το τελος προσπαθει να σου πασαρει σαβουρες ( Ξεχαστε οτι ξερετε εδω με τις γλυκες Σλαβες ξεκωλιαριτσες μας )μιλαμε για καθαριστριες που βλεπεις στο ΙΚΑ. πΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙς ΤΙΜΕς. κΑΝΤΕ ΤΟ ΝΤΑΛΑΒΕΡΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΕΞΩ. Αλλα λεει ο καταλογος αλλα θα σας παρουσιασουν μετα, ειδικα αν δεν κανετε λογαριασμο με γυναικες. Αλλη φορα θα πω τι παραλιγο να παθουμε με τη συγκεκριμενη περιπτωση. Μετα απο μια συγκεκριμενη ωρα( Οταν σβυσουν τα φωτα στον πυργο του Αιφελ) προσοχη γενικοτερα στην περιοχη της πλας Πιγκαλ μεχρι την Πλατεια των Πυραμιδων και φυσικα λιγο πιο πανω στην Μονμαρτη.
 

Επισκέπτης
Το Παρισι απο την καποια εμπειρια μου ειναι ψιλοβρωμια. Κατ'αρχην παιζει πολυ πριβε και πολυ ανωμαλια. Απο το 95 ακομα οταν πηγα για πρωτη φορα παιζαν τετοια περιεργα κλαμπ. Αν καποιος γουσταρει να γαμισει και εστιαζει σε ωραιο μουνι δυνατα βυζια τυπου Αμερικανικη τσοντα δεν κοιταει καλα προς το Παρισι. Μια απο τις φοβερες ανωμαλιες που επαιζαν μεχρι προσφατα στην πολη του φωτος και που μαλιστα πληρωνες και αδρα για να παραβρεθεις ηταν η εξης-------- Μεσα σε κλαμπ στεκεσαι σε μεσοτυχια. Σε μια ειδικη τρυπα εχουν βαλει μια κοτα. Εσυ βλεπεις μονο τον κωλο της. Αρχιζεις να την πηδας( !!!!) :headbang: και την στιγμη που εισαι ετοιμος να χυσεις χτυπας ενα καμπανακι και απο την αλλη καποιος αποκεφαλιζει την κοτα. Οι συσπασεις που κανει ο κωλος της εκεινη την ωρα υποτιθεται οτι σου χαριζουν τρομακτικη ηδονη  :idiot:
Οσο για τα στριπ ,δραμα, οπως ακριβως αναφερθηκε πιο πανω. Στην πλαςπιγκαλ ενα δρομος τριων-τεσσαρων χιλιομετρων, τα "κλαμπ" ειναι στη σειρα. Οι γκομενες βγαινουν απο την πισω πορτα μολις τελειωσει το προγραμα και μπορει να τις πετυχεις ενα χιλιομετρο πιο κατω σε αλλο μαγαζι να ξαναρχιζουν. Στα περισσοτερα το περιβαλον ειναι αισχρο. Τοσο ωστε το ΑTHENS QUEENS μοιαζει υπερπαραγωγη. Σου ερχεται "μετρ" αξυριστος αλλα με παπιγιον και γιλεκο ( κατι μουρες τρελες, απιστευτες ) και πετσετα στο χερι. Απο την αρχη που καθεσαι μεχρι το τελος προσπαθει να σου πασαρει σαβουρες ( Ξεχαστε οτι ξερετε εδω με τις γλυκες Σλαβες ξεκωλιαριτσες μας )μιλαμε για καθαριστριες που βλεπεις στο ΙΚΑ. πΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙς ΤΙΜΕς. κΑΝΤΕ ΤΟ ΝΤΑΛΑΒΕΡΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΕΞΩ. Αλλα λεει ο καταλογος αλλα θα σας παρουσιασουν μετα, ειδικα αν δεν κανετε λογαριασμο με γυναικες. Αλλη φορα θα πω τι παραλιγο να παθουμε με τη συγκεκριμενη περιπτωση. Μετα απο μια συγκεκριμενη ωρα( Οταν σβυσουν τα φωτα στον πυργο του Αιφελ) προσοχη γενικοτερα στην περιοχη της πλας Πιγκαλ μεχρι την Πλατεια των Πυραμιδων και φυσικα λιγο πιο πανω στην Μονμαρτη.

χαχαα αυτο με την κοτα σαν ανεκδοτο μου φανηκε.Δεν εχω ξανακουσει τετια ανωμαλια...Ειναι κριμα παντως να υπαρχουν τετια χαλια γιατι η Γαλλια εχει ωραια κομματια.
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Και που να σου πω για Γιαπωνεζες που σου βαζουν ποτηρακι του σακε (σφινακι σαν να λεμε) στο π@&τσοκεφαλο για να δουν αν χωραει και αν δεν χωραει σε διωχνουν γιατι φοβουνται να μη της ξεχυλωσεις. Σου δινει πισω τα λεφτα και σου χαριζει το τσιμπ#@κι που σου εκανε για να παρηγορηθεις.  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε stabit, σε ευχαριστώ για όλα αυτά!! Με λίγα λόγια, πρέπει να αυτομολήσω που από το Μάρτιο και μετά θα μένω εκεί μόνιμα??? Θα γίνω  :jerking: :jerking: λές??? Εχω καμιά ελπίδα?? Κάποιο στέκι?? Βοήθα αδελφέ!!!
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
....ρε παιδια τι γινεται με αυτο το γαμημενο Παρισι επιτελους ? Θα παω κι εγω σε ενα μηνα και μου κανει εντυπωση οτι παρ'οτι πολλοι Ελληνες πηγαινουν εκει , η παραφιλολογια στο site ειναι πολυ φτωχη....υπαρχουν studios ή FKK εκει ? Ξερει κανεις να προτεινει καποιο site της προκοπης για τετοια θεματα ? Ειτε εμεις  δεν εχουμε ανακαλυψει ακομα τι πραγματικα συμβαινει στην πολη του Φωτος και του Ερωτα ειτε  υπαρχει ενδεια σε στρηπτιζαδικα,  μπουρδελα κλπ κλπ.....αν ξερει καποιος κατι ας μας δωσει τα φωτα του....
 

fotis4881

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Είχα πάει στο Παρίσι τον Νοεμβριο.Όσο αφορά τα πονηρά μέρη πήγαμε ένα βράδυ σε ένα στριπτιτζαδικο το PINK PARADISE σε ένα κάθετο της champ elysse avenue.Από ότι μου είπαν και οι ντόπιοι φίλοι μου είναι από τα ελάχιστα της πόλης.Πληρώσαμε είσοδο 30e.Όσο αφορά τις κοπέλες:Μακράν οι καλύτερες που έχω δει στη ζωή μου...σαν τις αμερικάνικες ταινίες...τέλεια σώματα,φοβερά σιλικονάτα βιζιά, υπέροχα πρόσωπα.Κοπέλες για όλα τα γούστα μαύρες,ινδές,κινέζες,μαροκινές,ρουμάνες,ρωσίδες κτλ Βέβαια και οι τιμέ πολύ τσουκτέρες: ατομικός χωρός στο τραπέζι 20ε, πριβέ 50ε (εννοείται δεν αγγίζεις), 300ε για 5 τραγούδια με αγγιγμα στα επίμαχα σημεία!!
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
.Κοπέλες για όλα τα γούστα μαύρες,ινδές,κινέζες,μαροκινές,ρουμάνες,ρωσίδες κτλ Βέβαια και οι τιμέ πολύ τσουκτέρες: ατομικός χωρός στο τραπέζι 20ε, πριβέ 50ε (εννοείται δεν αγγίζεις), 300ε για 5 τραγούδια με αγγιγμα στα επίμαχα σημεία!!
Γι'αυτο και οι περισσοτεροι Παριζιανοι ψωνιζονται τζαμπα στα παρκα( Προσοχη, το αιντζ ειναι στα πανω του)
 

DarkEvil

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Mου το χαλατε τωρα.Συνηθως εδω οταν ακουμε παρισι μας ερχονται στο μυαλο απιστευτα καμπαρε(οχι ακριβως στριπτιτζαδικα) με φοβερες γκομενες σε συναδυσμο με show Που δεν βλεπεις πουθενα αλλα....Ειδα και μια ταινια rush hour 3 που εδειχνε κατι τετοια......Μουφες δλδ :headbang: :headbang:..δεν μπορει θα υπαρχουν αλλα πρεπει να εισαι πιο ψαγμενος
 

poweryoga

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες, από εχθές είμαι στο Παρίσι, μόνιμα!! Μπορεί κάποιος να μου πει που να πάω να  :knockinb:γιατί μου φαίνεται θα βαρεθώ να  :jerking:. Βοήθεια...
 

bullhorn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια να δειτε το εκει θα βρειτε οσα σπιτια θελετε . Εχει και κριτικες στα γαλλικα για οσους γνωριζουν γαλλικα . Απιστευτες γυναικες. Καλη τυχη στο ψαξιμο Poweryoga kai Καλα Βολια 
 

giwrath

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Οι γαλλίδες είναι γενικά πολύ μωρά.  Καστανόξανθα, γαμάτα ματια, γλυκα πρόσωπα και ωραία σώματα... Γενικά θα γαμήσεις εύκολα σεξουλιάρα μαύρη που γίνεται χαμός και μαγρεβισες αν σ' αρέσουν οι μελαχρινές. Ως προς τις πουτάνες επαγγελματίες αυτό που έχω di είναι ότι δουλεύει πολύ η κατάσταση με μασατζίδικα που γαμάς.. Αν πας σε αυτο το site θα καταλαβεις. Αυτά πρέπει να ναι τα αντίστοιχα ροζ σπίτια. Ως προς τις πιάτσες έχει Saint-Denis το βραδυ, rue Joubert τη μερα 2-3 και κα΄που ειχα δει για avenue Foch και bois de boulogne ότι είναι στα αυτοκίνητα και επιβιβάζεσαι..

Καλή τύχη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom