Νέα

Κέλλυ από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johngeorgie
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 300K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπογράφω???

  • Ναι. Υπογράφω

    Ψήφοι: 63 32,1%
  • Όχι , Δεν υπογράφω

    Ψήφοι: 67 34,2%
  • Ναι , με όρους

    Ψήφοι: 24 12,2%
  • ΔΓ/ΔΑ

    Ψήφοι: 42 21,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    196

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
8
Πόντοι
6
Ειναι δυνατον αυτη τελεια γυναικαρα να μην εχει το δικο της θρεντ; Γεια σου Κελακι με τα γουστα σου!
 

nikosbarman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
δεν την ξέρω αλλα άμα είναι σαν την Ελένη που  :knockinb: εκεί την κυριακή θα είναι και αυτή ΚΟΛΑΣΗ :tits: :kissass2: :kissass:
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Χωρις να δειχνει φατσα στις φωτο , γιατι να εχει δικο της θρεντ ??
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
γιατι είναι απαραίτητη προυπόθεση;


επίσης έχω την εντύπωση (που δεν την έχω, έτσι είναι, απλά είμαι ευγενικός) η μεγάλη πλειοψηφία των θρέντ με τα ροζ κορίτσια δεν δείχνει το πρόσωπο τους, γιατί αυτό να γίνει με συγκεκριμένη κοπέλα;
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
66
Απλά διαφήμιση είναι είτε να δείχνει είτε να μην δείχνει το πρόσωπό της!!!
Για καμία δεν υπάρχουν και ούτε πρόκειται να υπάρξουν αντικειμενικές κριτικές!!!
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Εγω το προσωπο της το ειδα και ειναι αρκετα ομορφη,μετα το αντικατεστησε με τις καρδουλες,δικαιωμα της ειναι,παντως ειναι πολυ γλυκια κοπελα,απ'οτι μου ειπε δεν ασκει το επαγγελμα επειδη της αρεσε,το κανει απο αναγκη....πολλα φιλια κελακι!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Χωρις να δειχνει φατσα στις φωτο , γιατι να εχει δικο της θρεντ ??

ελα ντε?
και εγω μαζι σου μωρο
να πουμε ομως και στον admin να σβησει και τις 17 σελιδες των thread στο "Ιερόδουλες Αθήνα" γιατι ουτε εκει υπαρχουν thread  με κοριτσια που δειχνουν φατσα σε φωτο πλην ελαχιστων μα ελαχιστων εξαιρεσεων.
Για οσες δε κοπελες οχι απλα δεν δειχνουν προσωπο αλλα δεν εχουν καν φωτογραφιες εστω σωματος αναρτημενες να απαγορευτει δια ροπαλου στα μελη να συζητουν γιαυτες :P :( :huh:

ας βαλουμε και μια φωτογραφια της Κέλλυς :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]
(η παραπανω φωτογραφια ειναι της Κελλυς ειναι χωρις προσωπο και θα αυτοκαταστραφει σε 10 δευτερολεπτα :2funny:)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εγω το προσωπο της το ειδα και ειναι αρκετα ομορφη,μετα το αντικατεστησε με τις καρδουλες,δικαιωμα της ειναι,παντως ειναι πολυ γλυκια κοπελα,απ'οτι μου ειπε δεν ασκει το επαγγελμα επειδη της αρεσε,το κανει απο αναγκη....πολλα φιλια κελακι!!!
Eισαι φαουλ.πηρες αδεια απο την κοπελα για να το πεις αυτο;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ελα ντε?
και εγω μαζι σου μωρο
να πουμε ομως και στον admin να σβησει και τις 17 σελιδες των thread στο "Ιερόδουλες Αθήνα" γιατι ουτε εκει υπαρχουν thread  με κοριτσια που δειχνουν φατσα σε φωτο πλην ελαχιστων μα ελαχιστων εξαιρεσεων.
Για οσες δε κοπελες οχι απλα δεν δειχνουν προσωπο αλλα δεν εχουν καν φωτογραφιες εστω σωματος αναρτημενες να απαγορευτει δια ροπαλου στα μελη να συζητουν γιαυτες :P :( :huh:
(η παραπανω φωτογραφια ειναι της Κελλυς ειναι χωρις προσωπο και θα αυτοκαταστραφει σε 10 δευτερολεπτα :2funny:)
μην ασχολεισαι.τοσα μαλακισμενα θρεντ εδω μεσα,αυτο τους πειραξε.
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Eισαι φαουλ.πηρες αδεια απο την κοπελα για να το πεις αυτο;

Εσενα δε σου πεφτει λογος,ασε που δεν ειπα τιποτα το σπουδαιο,επειδη παρακολουθω το φορουμ 3 χρονια και δεν ειμαι κανενας καινουργιος-προσφατα αλλαξα νικ-ειχε πει καποια πραγματα η Αντζελα για την κελυ μεσα στο χειμωνα οταν σταματησε για καποιο διαστημα και τωρα συνεχιζει ξανα,η Κελλυ μου ειπε για τη ζωη της αλλα δεν τα βγαζουμε στη φορα,τη σεβομαι παρα πολυ,ειναι ξεχωριστη!!!
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.....
 

Συνημμένα

  • 07042011121-001.jpg
    07042011121-001.jpg
    227 KB · Εμφανίσεις: 59

unrecordable29

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
ειμαι ξυπνιος απο την καυλα.εχεις να προτεινεις τιποτα καλο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom