Νέα

Midas Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα afasia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

afasia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.com/hotel/athens/midas-hotel/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του ξενοδοχείου στον κατάλογο[/url]

Δεν εγκρίνω με την καμία το παρόν ξενοδοχείο.
Βρωμερά σεντόνια με ίχνη αίματος επάνω(!?), μηδαμινή ηχομόνωση σε βαθμό να ακούς τις κραυγές αγωνίας των αποδίπλα, και σκοτεινό σχετικά περιβάλλον..
Επιπλέον δεν κλείνουν με ραντεβού και πρέπει να πας επιτόπου με αποτέλεσμα επειδή ο Ελληνας πηδάει συνέχεια να μη βρίσκεις πολλές φορές δωμάτιο.
Στα θετικά συγκαταλέγεται η κάποια διακριτικότητα, και το άνετο parking..
Σχετικά με τις κάμερες πιστεύω ότι ξέρετε πως ο ιδικτήτης των 3ΧΧΧ έχει και τα Video Blue, οπότε σκάστε και κανένα χαμόγελο.. Τόσος κόσμος θα σας δει! :-*
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
www.bourdela.com/content/view/651/223/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του ξενοδοχείου στον κατάλογο[/url]

Δεν εγκρίνω με την καμία το παρόν ξενοδοχείο.
Βρωμερά σεντόνια με ίχνη αίματος επάνω(!?), μηδαμινή ηχομόνωση σε βαθμό να ακούς τις κραυγές αγωνίας των αποδίπλα, και σκοτεινό σχετικά περιβάλλον..
Επιπλέον δεν κλείνουν με ραντεβού και πρέπει να πας επιτόπου με αποτέλεσμα επειδή ο Ελληνας πηδάει συνέχεια να μη βρίσκεις πολλές φορές δωμάτιο.
Στα θετικά συγκαταλέγεται η κάποια διακριτικότητα, και το άνετο parking..
Σχετικά με τις κάμερες πιστεύω ότι ξέρετε πως ο ιδικτήτης των 3ΧΧΧ έχει και τα Video Blue, οπότε σκάστε και κανένα χαμόγελο.. Τόσος κόσμος θα σας δει! :-*

ρε φιλε οταν λες ιχνη αιματος τι εννοεις ;;  οτι εκει μεσα δεν πηδιουνται αλλα σφαζονται ;;
 

ερωτήλος!

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Περνόντας απο Εθνική Οδό πριν από περίπου μία εβδομάδα, είδα ότι το ξενοδοχείο έχει αλλάξει όνομα. Δεν το έχω συγκρατήσει. Αν κάποιος το θυμάται, ας το σημειώσει....
 

Unforgivable

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.com/content/view/651/223/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του ξενοδοχείου στον κατάλογο[/url]

μηδαμινή ηχομόνωση σε βαθμό να ακούς τις κραυγές αγωνίας των αποδίπλα,

καλά αυτό εμένα δε με χαλάει και τόσο πάντως... μη σου πω ότι μ' αρέσει κιόλας
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
Περνόντας απο Εθνική Οδό πριν από περίπου μία εβδομάδα, είδα ότι το ξενοδοχείο έχει αλλάξει όνομα. Δεν το έχω συγκρατήσει. Αν κάποιος το θυμάται, ας το σημειώσει....
midas  νομιζω
 

Unforgivable

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό δεν είναι που έχει το μεγάλο δωμάτιο σπήλαιο στο υπόγειο με τα 2 τζακούζι και το μπαρ???

αχχχ αναμνήσεις όμορφες......
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Έχω πάει μόνο 3 φορές μετά από τρελό ξενύχτι στο PLAISIR. Μου έχει κάνει καλή εντύπωση  που το φροντίζουν και το ανακαινίζουν συχνά (3 φορές πήγα, 2 φορές ανακαινισμένο το βρήκα!). Δεν μου φάνηκε καθόλου, μα καθόλου βρώμικο (έχω τρελό πρόβλημα). Αυτό με τα αίματα σαν "αστικός μύθος" μου ακούγεται αφού το ακούω συχνά!!! By the way, πράγματι τώρα το λένε Midas. Βy the way επίσης, αν βρείτε κανένα με καλή ηχομόνωση πείτε το και σε εμάς.
 

ironman20

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Σε ποια έξοδο βγαίνεις για να πας?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σε ποια έξοδο βγαίνεις για να πας?

Την εξοδο της Βαρυμπομπης πηγαινοντας για Λαμια δεξια,και μετα απο τα φυτορια, παιρνεις τον παραδρομο και βγαινεις μπροστα στο hotel.
 

costas23

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2008
Μηνύματα
58
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες,πολύ καλό το ξενοδοχείο.Το δωμάτιο πεντακάθαρο,το ίδιο και τα σεντόνια.35ευρώ οι 3ώρες.Το μόνο πρόβλημα είναι λίγο η ηχομόνωση.
 

crazydevil

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες
Οσο αναφορα το hotel MIdας μπορω να πω οτι ειναι παρα πολυ καλο.Οσο για την ηχομονωση ειναι πολυ καλη.Εγω πηγα το Σαββατο και πηρα την Ιταλικη Σουιτα στο ισογειο και μπορω να πω οτι ηταν παρα πολυ καλη επιλογη....
Εκατσα 4 ωρες και πληρωσα 60 ευρω.
Παντος το προτινο ανεπιφυλακτα.
[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]
 

comein6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Το θέμα είναι ότι εδώ επάνω δεν έχει επιλογές κοριτσιών. Τι να το κάνω αν δεν μπορώ να ψωνίσω από τοπικό μαγαζί?

Οπότε αναγκαστικά κατεβαίνει κανείς Αθήνα.

Εκτός αν κάνω λάθος οπότε ας μας ενημερώσει κάποιος και εμάς.. Εδώ.. PM όπως θέλει..

Από Μαρούσι και πάνω..
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
parking εχει το εν λογω hoteli?
η το αφηνεις το αυτ/το πανω στον παραδρομο?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470

comms

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΡΚΙΝ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΠΑΡΑΔΡΟΜΟ.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom