Νέα

Το Ξενοδοχείο Ανδρονίκη έχει πάρα πολύ καλές ιερόδουλες με τιμή μονο 20 Ευρώ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ. Ανοιγω  αυτο το θεμα σχετικα με το Ξενοδοχειο Ανδρονικη που βρισκεται στο κεντρο της Αθηνας στην Λεωφορο Πειραιως μεσα σε ενα στενο. Εχει παρα πολυ ομορφες κοπελες σε μικρη ηλικια αλλοδαπες ( Απο Ρουμανια, Βουλγαρια , Ρωσια, Ουκρανια κλπ.) που κανουν ολα τα παιχνιδια ακομη και αυταρχικα και λαγνειες και οτι αλλο επιθυμεις . Το φυσιολογικο προγραμμα εχει απο 20-25 Ευρω αναλογα την κοπελα . Και το αυταρχικο και λαγνειες απο 30-40 ευρω.  Την προηγουμενη εβδομαδα επισκεφτηκα το συγκεκριμενο ξενοδοχειο και επελεξα μια κοπελα και κανανε και φυσιολογικο και αυταρχικο με strapon ( το strapon ηταν δικο μου ) και με ξεσκισε το κοριτσι στο γαμησι απο πισω , ακομη το θυμαμαι και παραμιλαω απο την ηδονη και τον πονο. Εκατσα στο δωματιο 35 λεπτα. Αν θυμαμαι καλα με 50-60 ευρω εχεις το κοριτσι για μια 1 ωρα. Η Τιμη του Ξενοδοχεου ειναι απο 5-10 Ευρω. Μεταξυ μας μαγκες εχει και ξανθα κοριτσακια για αυτους που γουσταρουν τις ξανθιες γκομενες. Απο εδω και περα θα σταματησω τα Studio γιατι ειναι μια μεγαλη κοροιδια και δεν γαμας και πετας ασκοπα τα χρηματα σου  ασε που ζητανε και τρελες ταριφες .
 

gustom2008

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
370
Like
5
Πόντοι
1
σε ξεσκισε τυπε????κ την πληρωνεις και παραπανω????ε ρε ανωμαλια ο κοσμος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Συγνωμη για το οφ τοπικ αλλα μια και ειδα το αβαταρ σου,μηπως ξερεις ποτε βγαινουν τα νεα επεισοδια?? :grin:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ. Ανοιγω  αυτο το θεμα σχετικα με το Ξενοδοχειο Ανδρονικη που βρισκεται στο κεντρο της Αθηνας στην Λεωφορο Πειραιως μεσα σε ενα στενο. Εχει παρα πολυ ομορφες κοπελες σε μικρη ηλικια αλλοδαπες ( Απο Ρουμανια, Βουλγαρια , Ρωσια, Ουκρανια κλπ.) που κανουν ολα τα παιχνιδια ακομη και αυταρχικα και λαγνειες και οτι αλλο επιθυμεις . Το φυσιολογικο προγραμμα εχει απο 20-25 Ευρω αναλογα την κοπελα . Και το αυταρχικο και λαγνειες απο 30-40 ευρω.  Την προηγουμενη εβδομαδα επισκεφτηκα το συγκεκριμενο ξενοδοχειο και επελεξα μια κοπελα και κανανε και φυσιολογικο και αυταρχικο με strapon ( το strapon ηταν δικο μου ) και με ξεσκισε το κοριτσι στο γαμησι απο πισω , ακομη το θυμαμαι και παραμιλαω απο την ηδονη και τον πονο. Εκατσα στο δωματιο 35 λεπτα. Αν θυμαμαι καλα με 50-60 ευρω εχεις το κοριτσι για μια 1 ωρα. Η Τιμη του Ξενοδοχεου ειναι απο 5-10 Ευρω. Μεταξυ μας μαγκες εχει και ξανθα κοριτσακια για αυτους που γουσταρουν τις ξανθιες γκομενες. Απο εδω και περα θα σταματησω τα Studio γιατι ειναι μια μεγαλη κοροιδια και δεν γαμας και πετας ασκοπα τα χρηματα σου  ασε που ζητανε και τρελες ταριφες .
σημαντικη πληροφορια! η ειδηση της ημερας!!! ευχαριστουμε φυλε!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
806
Κριτικές
4
Like
570
Πόντοι
86
:think:καλισπερα! φιλαρα σε ποιο υψος στην πειρεως??? και παιζουν και τιποτα μεταλαγμενα κοριτσια? θενκσ εκ των πρωτερων
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Πού είναι ρε μάγκες αυτό το χοτέλι και δεν το γνωρίζουμε;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ. Ανοιγω  αυτο το θεμα σχετικα με το Ξενοδοχειο Ανδρονικη που βρισκεται στο κεντρο της Αθηνας στην Λεωφορο Πειραιως μεσα σε ενα στενο. Εχει παρα πολυ ομορφες κοπελες σε μικρη ηλικια αλλοδαπες ( Απο Ρουμανια, Βουλγαρια , Ρωσια, Ουκρανια κλπ.) που κανουν ολα τα παιχνιδια ακομη και αυταρχικα και λαγνειες και οτι αλλο επιθυμεις . Το φυσιολογικο προγραμμα εχει απο 20-25 Ευρω αναλογα την κοπελα . Και το αυταρχικο και λαγνειες απο 30-40 ευρω.  Την προηγουμενη εβδομαδα επισκεφτηκα το συγκεκριμενο ξενοδοχειο και επελεξα μια κοπελα και κανανε και φυσιολογικο και αυταρχικο με strapon ( το strapon ηταν δικο μου ) και με ξεσκισε το κοριτσι στο γαμησι απο πισω , ακομη το θυμαμαι και παραμιλαω απο την ηδονη και τον πονο. Εκατσα στο δωματιο 35 λεπτα. Αν θυμαμαι καλα με 50-60 ευρω εχεις το κοριτσι για μια 1 ωρα. Η Τιμη του Ξενοδοχεου ειναι απο 5-10 Ευρω. Μεταξυ μας μαγκες εχει και ξανθα κοριτσακια για αυτους που γουσταρουν τις ξανθιες γκομενες. Απο εδω και περα θα σταματησω τα Studio γιατι ειναι μια μεγαλη κοροιδια και δεν γαμας και πετας ασκοπα τα χρηματα σου  ασε που ζητανε και τρελες ταριφες .
Strapon.doont leave home without it. :grin:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.903
Like
30.095
Πόντοι
5.006
Δεν κάνεις και μια διευκρίνιση για το μικρή ηλικία για να μήν υπάρχουν παρερμηνείες  ;)
 

Επισκέπτης
Ολα τα κοριτσια που ειδα ειναι φυσιολογικες γυναικες 100% ,το επιβεβαιωσα ακομη που ρωτησα και στην ρεψεψιον του ξενοδοχειου.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Είμαι λίγο επιφυλακτικός από την τιμή 5-10 ευρώ που διάβασα. Δεν περιμένω παροχές 5άστερου ξενοδοχείου σε τέτοιο κατάλυμμα αλλά με τόσο χαμηλή τιμή, φαντάζομαι ότι ίσως να λείπουν και βασικά πράγματα (μακάρι να κάνω λάθος).
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
806
Κριτικές
4
Like
570
Πόντοι
86
σε ποιο υψος της πηρεωσ ειναι ο "ναος"??
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Α, κατάλαβα. Πρέπει να λέει το χοτέλι που είναι στην πιάτσα Γεαρνίου και Ζήνωνος, το οποίο έχω επισκεφθεί καμιά 20αριά φορές αλλά δε θυμάμαι πώς το λένε. Παρεμπιπτόντως, τα κορίτσια παρέμειναν στη γωνία να κάνουν πιάτσα, όμως πλέον πάνε στο ξενοδοχείο Επίδαυρος, λίγο παρακάτω, στην Κουμουνδούρου 14.
 

Επισκέπτης
Είμαι λίγο επιφυλακτικός από την τιμή 5-10 ευρώ που διάβασα. Δεν περιμένω παροχές 5άστερου ξενοδοχείου σε τέτοιο κατάλυμμα αλλά με τόσο χαμηλή τιμή, φαντάζομαι ότι ίσως να λείπουν και βασικά πράγματα (μακάρι να κάνω λάθος).

Εμενα τοσα μου ζητησαν στην ρεσεψιον.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Αυτό δε λες συνάδελφε, που κάθονται καμιά φορά απ' έξω στις καρέκλες κι έχει ένα καφενείο Σπάρτη ή κάτι τέτοιο δίπλα; Στη Γερανίου 33.

 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Είμαι λίγο επιφυλακτικός από την τιμή 5-10 ευρώ που διάβασα. Δεν περιμένω παροχές 5άστερου ξενοδοχείου σε τέτοιο κατάλυμμα αλλά με τόσο χαμηλή τιμή, φαντάζομαι ότι ίσως να λείπουν και βασικά πράγματα (μακάρι να κάνω λάθος).
Εσυ τι νομιζεις θα ειναι,κανενα χαμετιπιο θα ειναι με βασικες ελλειψεις υγιεινης.
 

Επισκέπτης
Α, κατάλαβα. Πρέπει να λέει το χοτέλι που είναι στην πιάτσα Γεαρνίου και Ζήνωνος, το οποίο έχω επισκεφθεί καμιά 20αριά φορές αλλά δε θυμάμαι πώς το λένε. Παρεμπιπτόντως, τα κορίτσια παρέμειναν στη γωνία να κάνουν πιάτσα, όμως πλέον πάνε στο ξενοδοχείο Επίδαυρος, λίγο παρακάτω, στην Κουμουνδούρου 14.

Εμενα φιλε μου το κοριτσι με πηγε στο ξενοδοχειο ανδρονικη.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Αυτό που περιγράφω είναι το ξενοδοχείο; Από 1ης Ιουνίου μεταφέρθηκαν στο Επίδαυρος. Το χοτέλ ζητούσε και ζητάει 10 ευρώ και οι κοπέλες άλλα 20. Για ώρα θέλουν από 80 ευρώ και πάνω.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom