Νέα

Γιαννιτσοχώρι Ζαχάρο και πίπες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Φιλαράκι που επέστρεψε από τα "αγια χώματα" μου ειπε για ίδρυμα στο Γιαννιτσοχωρι όπου σε μεγάλο χώρο παίζουν πολλά μωρα την πιπα της αρκούδας.
Παρακαλούνται οι κκ ανταποκριτες να ενημερωσουν άμεσα
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
Φιλαράκι που επέστρεψε από τα "αγια χώματα" μου ειπε για ίδρυμα στο Γιαννιτσοχωρι όπου σε μεγάλο χώρο παίζουν πολλά μωρα την πιπα της αρκούδας.
που πέφτει αυτό;  :think:
πρόκειται για τη γνωστή Sugar~Town {με τα θρυλικά documanteurs}?
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Σύνορα Ηλίας- Μεσσηνίας είναι, πάντος ο φίλος μου μιλησε ενθουσιασμένος για το σκηνικό
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
Σύνορα Ηλίας- Μεσσηνίας είναι, πάντος ο φίλος μου μιλησε ενθουσιασμένος για το σκηνικό 
άλλα της η επαρχία... για να δούμε, έχει κανείς info;
απ'ότι έχω ακούσει, έχει καλές παραλίες η περιοχή... οπότε συνδυάζεται και με ένα άνετο week~end...  :pipa1:
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
άλλα της η επαρχία... για να δούμε, έχει κανείς info;
απ'ότι έχω ακούσει, έχει καλές παραλίες η περιοχή... οπότε συνδυάζεται και με ένα άνετο week~end...  :pipa1:

Μπραβο μάγκα μου, έχεις δικαιο.

Η περιοχή έχει μεγκλα παραλίες και αμα πεζει και σκηνικο :pipa2: θα περασουμε θαυμα.

Από τιμή 20αρικο
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
Μπραβο μάγκα μου, έχεις δικαιο.  Η περιοχή έχει μεγκλα παραλίες και αμα πεζει και σκηνικο :pipa2: θα περασουμε θαυμα.
Από τιμή 20αρικο 
για να δούμε... θα δώσει κανείς φώτα;  :helpplea:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Όλο στην πουτανιά το μυαλό σας..... ;)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
εμείς περιοριζόμαστε στα εγχώρια trips...  :rolleyes:
άλλο πάλι έχουν ανοίξει τους ορίζοντες σε ευρωπαϊκό επίπεδο...  :grin:  :thumbsup:

Πάντα ευπρόσδεκτοι. Θα ενδιέφερε κάτι σε 24ωρο?
 

Επισκέπτης
Ηταν θεμα χρονου να γινει γνωστο το Γαννιτσοχωρι, αλλα και η ευρυτερη περιοχη της Ζαχαρως. Δεν εγω χρονο για να γραψω πολλα τωρα, να ξερετε ομως πως το Γιαννιτσοχωρι δεν απεχει πολυ, απο το να χαρακτιριστει "επιγειος παραδεισος". Η Πραγα, η Ταιλανδη και η Ρωσια σε λιγους μηνες θα ειναι παρελθον μετα απο την αναφορα αυτου του προορισμου και στο bourdela.com. Θα επανελθω αργοτερα με πολλες λεπτομεριες και περιγραφες.
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
το Γιαννιτσοχωρι δεν απεχει πολυ, απο το να χαρακτιριστει "επιγειος παραδεισος". Θα επανελθω αργοτερα με πολλες λεπτομεριες και περιγραφες.
για πάμε...  σε αναμονή...
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ηταν θεμα χρονου να γινει γνωστο το Γαννιτσοχωρι, αλλα και η ευρυτερη περιοχη της Ζαχαρως. Δεν εγω χρονο για να γραψω πολλα τωρα, να ξερετε ομως πως το Γιαννιτσοχωρι δεν απεχει πολυ, απο το να χαρακτιριστει "επιγειος παραδεισος". Η Πραγα, η Ταιλανδη και η Ρωσια σε λιγους μηνες θα ειναι παρελθον μετα απο την αναφορα αυτου του προορισμου και στο bourdela.com. Θα επανελθω αργοτερα με πολλες λεπτομεριες και περιγραφες.

Α βρε σύντροφε, ξερεις πολλά αλλα δεν μιλάς.

Αν δεν άνοιγα θεμα πληροφόρισης θα μεναμε στα σκοτάδια :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Aπο εγκυρες πηγές μου, που μίλησαν πριν λίγο, μου ειπαν για αχανές χωρο με καμια 30αρια :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: αλλοδαπές που σε πριβέ χωρο κάνουν πεοθυλασμούς. :pipa2: :pipa2: :pipa2:

 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.315
Πόντοι
216
δώστε ρε παιδιά κάνα στίγμα στο χάρτη να δούμε και μεις άσπρη μέρα...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Aπο εγκυρες πηγές μου, που μίλησαν πριν λίγο, μου ειπαν για αχανές χωρο με καμια 30αρια :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: αλλοδαπές που σε πριβέ χωρο κάνουν πεοθυλασμούς. :pipa2: :pipa2: :pipa2:

Άκρως ενδιαφέρον........ Τι δρομολόγια έχει το ΚΤΕΛ??? :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom