Νέα

Ανδ. Γεωργίου 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα frederkcarlos37
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

frederkcarlos37

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0

Το μπουρδέλλο αυτό είναι ένα από τα καλύτερα στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Έχει καλά μουνάκια για γαμίσι και άλλα κόλπα. Διαθέτει επίσης και μπάνιο. Οι τιμές ποικίλουν. Προσωπικά δεν το έχω επισκεφτεί επειδή μένω μακριά, θα το κάνω όμως ελπίζω πολύ σύντομα. Καλώ όλους τους φίλους μπουρδελιάρηδες που πηγαίνουν σ΄ αυτό το μπουρδέλο για να γαμήσουν, να κάνουν κριτική και να καταχωρούν τις απόψεις τους στον ιστιοχώρο του
Thanks
 

evangelos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
επισκευτηκα το συγκεκριμενο χωρο πριν απο λιγες μερες. μετρια η κοπεά, νορμαλ οι τιμες, κακως ο χωρος..
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
To έχω παρατηρήσει γενικά αυτο το φαινόμενο.Κάποιος βγαίνει και λέει απίστευτα καλά λόγια και μόλις πάμε ανακαλύπτουμε ότι πρόκειται για τρελή μούφα.Κάτι μυρίζει εδω.Και δεν είμαι εγω σίγουρα!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πωω ρε ξεχασμενο θεμααααααααα  :idiot:

Σαφως εχουν αλαλξει τα πραγματα απο τοτε
η Μιλφ - Γκρανυ Ευα δουλευει πρωινα ενω το βραδυ εσκασε μυτι πιπινι ετων Ντεκαννια ονοματη Λιλη
Ενα πιπινι που ηρθε να αλλαξει το παρατσουλκι "γυροκομειο" το οποιο εχουν κολλησει στο στουδιο
οι επισκεπτες του ...

Εγω δεν ετυχε να μπω στα ενδωτερα ακομη  :rolleyes:
Εχω τρεξει στις σκαλες ομως , ο Καραμαν ψευδως υσχηρισετε οτι με περναει στο τρεξιμο ..
αν δε  :birdman:

Εχει παρει την ονομασια στουντιο 4
εχει και φωτογραφιες εδω
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Πωω ρε ξεχασμενο θεμααααααααα  :idiot:

Σαφως εχουν αλαλξει τα πραγματα απο τοτε
η Μιλφ - Γκρανυ Ευα δουλευει πρωινα ενω το βραδυ εσκασε μυτι πιπινι ετων Ντεκαννια ονοματη Λιλη
Ενα πιπινι που ηρθε να αλλαξει το παρατσουλκι "γυροκομειο" το οποιο εχουν κολλησει στο στουδιο
οι επισκεπτες του ...

Εγω δεν ετυχε να μπω στα ενδωτερα ακομη  :rolleyes:
Εχω τρεξει στις σκαλες ομως , ο Καραμαν ψευδως υσχηρισετε οτι με περναει στο τρεξιμο ..
αν δε  :birdman:

Εχει παρει την ονομασια στουντιο 4
εχει και φωτογραφιες εδω


Να μπεις στα ενδοτερα, να μπεις, ντε τα χασεις.....  ;)
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Εκει πηγες τελικα ?  :think: τι εγινε ?  :think:


Τζακουζακι, λιληακι, πετιτ τσεχακι, παει το κατοσταρικακι....!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Ωραια κορασις, για τα γουστα μου, πολυ καλο κορμακι, συμμετοχη καλη εως πολλη καλη, γενικες εντυπωσεις πολυ καλη περιπτωση, για εναν amateuer σαν εμενα...!!  ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Η Λιλη μετακομησε σε γειτονικο ιδρυμα , ετσι για την ιστορια ...
η κραταια Θεια Ευα σταματησε επισης ...

Σημερα η Λενα απο Τσεχια κανει το ντεμπουτο της στο καταστημα , ισως και στην πολη
( αν δεν ειναι καμια μετονομασμενη )
Περισσοτερα απο καναν κομαντο , τυχαια εντπιστηκε απο μενα σε τηλεφωνικη εφοδο για υποβοηθηση φιλου ...

οβερ  :zfuck:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χαχαχα η Ασκηση Παρ(ε)μενιον ειχε απολυτη επιτυχια  :2funny:

Ετυχε να περναει κομαντο και μου μετεφερε αυτο  :grin:
Πολυ χαμογελαστή, αλλα λιγο σκυλε φατσα. Μαλλον αξιζει δοκιμη. Λενα απο ......? Μαλλον Τσεχία, 25 χρονων.
Περισσοτερα στην αναφορα  :tits:


Οβερ  :zfuck:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χριστινα (Αλβανιδα) πρωινη και Αλισια μετα τις 9 το βραδυ ...
Αυτο λεει το τελευταιο πολεμικο ανακοινωθεν απ το γηροκ... εε απο το σπιτακι των Φαναριων

Τελευταια ηταν κλειστο τουλαχιστον πρωινα φαινετε οτι λειτουργει ξανα ολη μερα  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Χριστινα (Αλβανιδα) πρωινη και Αλισια μετα τις 9 το βραδυ ...
Αυτο λεει το τελευταιο πολεμικο ανακοινωθεν απ το γηροκ... εε απο το σπιτακι των Φαναριων

Τελευταια ηταν κλειστο τουλαχιστον πρωινα φαινετε οτι λειτουργει ξανα ολη μερα  :think:

Χωρις αλλαγες  κι εδω , παραμενει το ιδιο προσωπικο 
Καλο χειμωνα  :tits2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλησπερα σας Κυριες και κυριοι , ειναι τα μπουρδελονεα των Τεσσερις. επιμελεια παρουσιαση Τζο Πουτανακης. :cool2:
Jo_tv.jpg


Ανανεωση στο προσωπικο του οικου , Μονικα Τσεχα τωρα στο μαγαζακι  αγνωστων λοιπον στοιχειων ,
ενω η Θεια Ρενατα (Που δηλωνει και Νικολ νομιζω) ειναι βραδυνη.  Αυτα τα ολιγα  :dunno:
 

Επισκέπτης
Καλησπερα σας Κυριες και κυριοι , ειναι τα μπουρδελονεα των Τεσσερις. επιμελεια παρουσιαση Τζο Πουτανακης. :cool2:
Jo_tv.jpg


Ανανεωση στο προσωπικο του οικου , Μονικα Τσεχα τωρα στο μαγαζακι  αγνωστων λοιπον στοιχειων ,
ενω η Θεια Ρενατα (Που δηλωνει και Νικολ νομιζω) ειναι βραδυνη.  Αυτα τα ολιγα  :dunno:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πολυ γρηγορο ηταν το δελτιο ρε φιλε
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Καλησπερα σας Κυριες και κυριοι , ειναι τα μπουρδελονεα των Τεσσερις. επιμελεια παρουσιαση Τζο Πουτανακης. :cool2:
Jo_tv.jpg


Ανανεωση στο προσωπικο του οικου , Μονικα Τσεχα τωρα στο μαγαζακι  αγνωστων λοιπον στοιχειων ,
ενω [size=15pt]η Θεια[/size] Ρενατα (Που δηλωνει και Νικολ νομιζω) [size=15pt]ειναι βραδυνη[/size].  Αυτα τα ολιγα  :dunno:

Ωραια για να μην περασω.!!  ;)  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πολυ γρηγορο ηταν το δελτιο ρε φιλε

Την αλλη φορα θα βγαλω σε παραθυρο την τσατσα να το εμπλουτισουμε  :2funny:

Ωραια για να μην περασω.!!  ;)  :grin:
Ε ναι  ;) Η ειδηση ειναι ειδηση , η δραση ειναι στην κριση του καθενος .
Αλλος ηδη ξυριζετε για να παει πρωτος πρωτος, και αλλη μολις "εγραψε" τον πρωτο της πελατη
ενω αλλος μολις γλυτωσε 10 λεπτα απ τσαρκα του και αλλη γλυτωσε απο εναν ακομη ενοχλητικο περαστικο ...


θα παρουσιασετε βραδυνο δελτιο αγαπητε συναδελφε ?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Την αλλη φορα θα βγαλω σε παραθυρο την τσατσα να το εμπλουτισουμε  :2funny:
Ε ναι  ;) Η ειδηση ειναι ειδηση , η δραση ειναι στην κριση του καθενος .
Αλλος ηδη ξυριζετε για να παει πρωτος πρωτος, και αλλη μολις "εγραψε" τον πρωτο της πελατη
ενω αλλος μολις γλυτωσε 10 λεπτα απ τσαρκα του και αλλη γλυτωσε απο εναν ακομη ενοχλητικο περαστικο ...


θα παρουσιασετε βραδυνο δελτιο αγαπητε συναδελφε ?

Τι 10 λεπτα.??? αι πανε ανεβα τις σκαλες, κατσε στο καναπε να σου πει η τσατσα εχω κοματι σπεσιαλ, και να βγει το πουρο... :headbang: :headbang: :headbang:

Φυσικα.!! τα exitpoll λενε για 85,185% των μαγαζιων...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τι 10 λεπτα.??? αι πανε ανεβα τις σκαλες, κατσε στο καναπε να σου πει η τσατσα εχω κοματι σπεσιαλ, και να βγει το πουρο... :headbang: :headbang: :headbang:

Ενταξυ στην τηλεοραση μιλαμε δεν χρειαζετε  να τρομαζουμε τα παιδια με τετοιες πειργραφες  :cheesy:
Οι φιλοι των οριμων φρουτων μαλλον θα αρεστουν , τετοιος ηταν και ο περιπλανομενος γιαυτο πηρα εκει
Εσυ μην ανεβεις, βγαλε ομως ταξιδιωτικη οδηγια προς πιπινοφιλους και κολησε την στην εξωπορτα  :tooth:

Αυτη την Μονικα την ξερεις κανεις ?  :think:



ωωω, ωραια  καλη περιπολια να εχετε. :) ( Δειτε αν ανοιξε το Πηγασου )
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Ντιάνα που δούλευε Ανδρ. Γεωργίου 21 πλέον πρωϊνή βάρδια 10.00 με 20.00 στο μαγαζί.

Ανανεωμένη τη βρήκα, από 30 το απλό.

Προτείνεται ανεπιφύλακτα.
 

O 6os Νανος

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Ντιάνα που δούλευε Ανδρ. Γεωργίου 21 πλέον πρωϊνή βάρδια 10.00 με 20.00 στο μαγαζί.

Ανανεωμένη τη βρήκα, από 30 το απλό.

Προτείνεται ανεπιφύλακτα.

Δε πιστευω να ειναι κομοδινο φιλε? συμμετοχη εχει? και aπο οτι ειδα σε φωτο φενεται μιλφακι απο Ασια-Ρωσσια? κατι τετιο. ενημερωσε αν ξερεις, ευχαριστω. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom