Νέα

Το σεξ με μια τρανσεξουαλ....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ena Vima Mprosta
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Πάντα είχα απορία γιατί ένας άντρας επιλέγει να πάει με μια τραβεστί..
Γιατί ενας άντρας δηλαδή πάει με έναν....άλλο άντρα είτε αυτός είναι εγχειρισμένος είτε όχι...
Υπάρχει μεγάλη ποικιλία στο γυναικείο φύλο που καλύπτει όλα τα γούστα! Όσοι έχετε πάει με τρανς, θα ήθελα να ακουσω για πιο λόγο το κάνετε, γιατί ποτέ ως τώρα δεν το κατάλαβα.... :)
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
γιατι κανουν ωραια πιτα.
 
OP
OP
Ena Vima Mprosta

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
γιατι κανουν ωραια πιτα.

Γιατί οι γυναίκες δεν κάνουν ωραία τσιμπούκια ρε φίλε;  :think:
νταξει οκ,δεν ξερουν όλες να κάνουν τέλεια αυτό το ..αθλημα,αλλά ούτε όλα τα τραβελάκια φαντάζομαι πως ξερουν...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πάντα είχα απορία γιατί ένας άντρας επιλέγει να πάει με μια τραβεστί..
Γιατί ενας άντρας δηλαδή πάει με έναν....άλλο άντρα είτε αυτός είναι εγχειρισμένος είτε όχι...
Υπάρχει μεγάλη ποικιλία στο γυναικείο φύλο που καλύπτει όλα τα γούστα! Όσοι έχετε πάει με τρανς, θα ήθελα να ακουσω για πιο λόγο το κάνετε, γιατί ποτέ ως τώρα δεν το κατάλαβα.... :)

Από πότε πρέπει να δικαιολογεις γιατι σε καυλώνει κάτι και να επιχειρηματολογείς επ'αυτού?
 
OP
OP
Ena Vima Mprosta

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Από πότε πρέπει να δικαιολογεις γιατι σε καυλώνει κάτι και να επιχειρηματολογείς επ'αυτού?


έχεις ένα point στην απάντηση σου,αλλά μου φαίνεται αδιανόητο... οκ κι εγω γκαβλωνω με γυναικες ανω των 50 χρονων,αλλος φτιαχνεται με πατσαβουρες, κι αλλοου του αρεσουν μαυρες ή Κινέζες... δεν παύει όμως να είναι γυναικες!!
απλα μου κάνει καπως, να ειναι ενας στο κρεβατι με μια φαινομενικα κοπελα που όμως εχει @@ και παλαμάρι... :o
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
έχεις ένα point στην απάντηση σου,αλλά μου φαίνεται αδιανόητο... οκ κι εγω γκαβλωνω με γυναικες ανω των 50 χρονων,αλλος φτιαχνεται με πατσαβουρες, κι αλλοου του αρεσουν μαυρες ή Κινέζες... δεν παύει όμως να είναι γυναικες!!
απλα μου κάνει καπως, να ειναι ενας στο κρεβατι με μια φαινομενικα κοπελα που όμως εχει @@ και παλαμάρι... :o
οταν κανεις περισοτερα βηματα μπροστα,θα ξαναμιλησουμε... αν με "πιανεις"...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
έχεις ένα point στην απάντηση σου,αλλά μου φαίνεται αδιανόητο... οκ κι εγω γκαβλωνω με γυναικες ανω των 50 χρονων,αλλος φτιαχνεται με πατσαβουρες, κι αλλοου του αρεσουν μαυρες ή Κινέζες... δεν παύει όμως να είναι γυναικες!!
απλα μου κάνει καπως, να ειναι ενας στο κρεβατι με μια φαινομενικα κοπελα που όμως εχει @@ και παλαμάρι... :o

Κι εμένα μου φαίνονται αδιανόητα πολλά πράγματα, αλλά δε γίνεται να καυλώνουμε όλοι με τα ίδια.
Μπορεί να ερεθίζονται με τη διαστροφή που βγάζουν, 1002 μπορεί. Κοίτα τι καυλώνει εσένα και μην εκλογικεύεις τέτοιου είδους ένστικτα.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Κι εμένα μου φαίνονται αδιανόητα πολλά πράγματα, αλλά δε γίνεται να καυλώνουμε όλοι με τα ίδια.
Μπορεί να ερεθίζονται με τη διαστροφή που βγάζουν, 1002 μπορεί. Κοίτα τι καυλώνει εσένα και μην εκλογικεύεις τέτοιου είδους ένστικτα.
URL]] πες μου που να σου χτισω ενα αγαλμα "αδερφουλα"
 
OP
OP
Ena Vima Mprosta

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Κι εμένα μου φαίνονται αδιανόητα πολλά πράγματα, αλλά δε γίνεται να καυλώνουμε όλοι με τα ίδια.
Μπορεί να ερεθίζονται με τη διαστροφή που βγάζουν, 1002 μπορεί. Κοίτα τι καυλώνει εσένα και μην εκλογικεύεις τέτοιου είδους ένστικτα.


ρε συ εχεισ δικιο,σαφως κι ο καθενας γουσταρει διαφορα πραγμα..δεν μπορουμε να μαστε ιδιοι, αλλα πχ. εγω γουσταρω τις "γριες" γιατι εχουν σπασμένο σώμα και γενικά την βρισκω με σιτεμένες... επιπλέον έχουν και εμπειρία..
γι'αυτο ρωτάω τα παληκαρια που τους αρεσει να πανε με τρανς, να μου πουνε αν θελουν, τί τους φτιαχνει σε όλη αυτη τη φαση..οτι γαμάνε μια γυναικα με ψωλή; οτι κανουν καλες πιπες; η οτι εχουν ομορφο προσωπο;
κατι παραπανω θα ξερουν οι ιδιοι :)
το λεω χωρις κακία...καθαρα μεγαλη περιεργεια ;)
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
http://[URL unfurl="true"]www.bestemoticon.com/smiley/respect/mini-respect-1392.gif[/img[/URL]] πες μου που να σου χτισω ενα αγαλμα [b]"αδερφουλα"[/b]
[/quote]

Xεχε!  :D

[QUOTE="jnr32, post: 2881765"]
Τζιβιτζιλού?  :2funny:
Αστειεύομαι μην αρχίσεις να με κράζεις πάλι..
[/quote]

Χαχαχα το φόβο μου να 'χετε! :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εμενα με καυλωνουν τα ομορφα γυναικεια ποδια  :helpplea: :helpplea: :helpplea:

προσπαθω να κυκλοφορω οσο ποιο λιγο μπορω ...


δεν μπορω  :headbang: :headbang: :headbang:  :helpplea: :helpplea:



υγ

κλάψε βιλμα  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom