Νέα

Hotel Αreos

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ozzy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606

Ρε παιδες τι παιζει με το μπαρ του ξενοδοχειου?εχει κατι πολυ καλα κομματια τα οποια καθονται στο μπαρ κ μενουν στο ξενοδοχειο εχω μεινει μια βραδια με μια κοπελα κ τις εβλεπα πολυ καλες ειναι,ξερει καποιος τιποτα?
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
εκεί αράζουν διάφορες by Afrodita κτλπ... ;)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Το ξενοδοχείο είναι καλό... αν και η ημιδιαμονή του διαμορφώνεται στα 30 ευρώ...
Parking δικό του δεν έχει...  :- :- :-

Το bar, δίπλα, είναι καλό και έχω παρατηρήσει "καλό" κόσμο κατά καιρούς...
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Εναι γαμιστρόνας πολυτελείας. Πολύ διακριτικό και συνίστατε είτε πας με την γκόμενα σου είτε πας με call girl. Γενικά ειναι αρκετα κορίτσια που παίρνουν incalls εκει. Παρκινγκ δεν έχει αλλά οκ στα 20 μετρα έχει υπογεια γκαράζ και αφήνεις το αμάξι σου χωρίς να σε πάρει κανένας πρέφα. ΕΙλικρινά το προτιμώ. Πήγα μια φορά με γνωστή κοπέλα από εδώ μέσα και με βόλεψε απίστευτα. Δεν σου μιλάει κανείς όταν μπαίνεις ειδικά από την πίσω πόρτα που ειναι το μπαρ.
Προτιμήστε το επομένως για ολες τις φάσεις.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
εγώ χθες πήγα εκεί με ένα "εσκορτακι"
 

thanos89

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2010
Μηνύματα
617
Κριτικές
4
Like
122
Πόντοι
6

Ρε παιδες τι παιζει με το μπαρ του ξενοδοχειου?εχει κατι πολυ καλα κομματια τα οποια καθονται στο μπαρ κ μενουν στο ξενοδοχειο εχω μεινει μια βραδια με μια κοπελα κ τις εβλεπα πολυ καλες ειναι,ξερει καποιος τιποτα?

Στέκι ct, έχω πάρει 2-3 εκεί.
 

Επισκέπτης
Το χρησιμοποιουν πολλες CTουριστριες σαν χωρο διαμονης και εργασιας οταν ερχονται στην Ελλαδα. Τα δωματια ειναι ανετα και καθαρα και οι πετσετες και τα σεντονια αλλαζονται τακτικα.
Πληρωνουν 90 ευρω την ημερα. Στην ρεσεψιον ειναι ολοι ενημεροι κι'ετσι υπαρχει η απαραιτητη διακριτικοτητα.
 

nano

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!

Διάβασα κριτικές για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο, όμως όλες σταματάνε 3 χρόνια πριν. ΤΟ έχει επισκεφθεί κανείς πρόσφατα το εν λόγω ξενοδοχείο; Παραμένει στα ίδια "υψηλά" στάνταρ" που δίνουν οι κριτικές; Σκέφτομαι να το επισκεφθώ εντός των ημερών και επειδή το περιγράφει κόσμος σαν "κανονικό" ξενοδοχείο, δεν θα ήθελα να παρουσιαστώ εκεί συζητώντας ημιδιαμονή και να φάω καμία απόρριψη στην ρεσεψιόν!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Καλησπέρα σε όλους!

Διάβασα κριτικές για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο, όμως όλες σταματάνε 3 χρόνια πριν. ΤΟ έχει επισκεφθεί κανείς πρόσφατα το εν λόγω ξενοδοχείο; Παραμένει στα ίδια "υψηλά" στάνταρ" που δίνουν οι κριτικές; Σκέφτομαι να το επισκεφθώ εντός των ημερών και επειδή το περιγράφει κόσμος σαν "κανονικό" ξενοδοχείο, δεν θα ήθελα να παρουσιαστώ εκεί συζητώντας ημιδιαμονή και να φάω καμία απόρριψη στην ρεσεψιόν!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Έπρεπε να κοιτάξεις στα ξενοδοχεία. Το λινκ είναι αυτό:


 

nano

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Κοίταξα, αλλά μέσα στην βιασύνη μου  :humpleg:, δεν πρόσεξα ημερομηνίες εκεί!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Ευχαριστώ, για την διευκρίνιση!
 

k15v15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
61
Κριτικές
23
Like
198
Πόντοι
290
Καλησπέρα σε όλους!

Διάβασα κριτικές για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο, όμως όλες σταματάνε 3 χρόνια πριν. ΤΟ έχει επισκεφθεί κανείς πρόσφατα το εν λόγω ξενοδοχείο; Παραμένει στα ίδια "υψηλά" στάνταρ" που δίνουν οι κριτικές; Σκέφτομαι να το επισκεφθώ εντός των ημερών και επειδή το περιγράφει κόσμος σαν "κανονικό" ξενοδοχείο, δεν θα ήθελα να παρουσιαστώ εκεί συζητώντας ημιδιαμονή και να φάω καμία απόρριψη στην ρεσεψιόν!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Τα στάνταρ παραμένουν "υψηλά", αλλά την τελευταία φορά που πήγα -πριν περίπου ένα μήνα- όταν ζήτησα ένα δωμάτιο για μερικές ώρες ο ρεσεψιονίστ με κοίταξε λίγο περίεργα και μου συνέστησε "να είμαι διακριτικός γιατί δεν είναι ξενοδοχείο ημιδιαμονής"...
Κλειδί μου έδωσε βέβαια για τον 1ο όροφο, ως συνήθως.
 

metalfun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
2
Like
21
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους!

Διάβασα κριτικές για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο, όμως όλες σταματάνε 3 χρόνια πριν. ΤΟ έχει επισκεφθεί κανείς πρόσφατα το εν λόγω ξενοδοχείο; Παραμένει στα ίδια "υψηλά" στάνταρ" που δίνουν οι κριτικές; Σκέφτομαι να το επισκεφθώ εντός των ημερών και επειδή το περιγράφει κόσμος σαν "κανονικό" ξενοδοχείο, δεν θα ήθελα να παρουσιαστώ εκεί συζητώντας ημιδιαμονή και να φάω καμία απόρριψη στην ρεσεψιόν!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Πήγα κι εγώ πριν από 1 μήνα περίπου. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω άλλη αντίστοιχη εμπειρία. Πήρα δωμάτιο στο 1ο όροφο το οποίο θεωρώ ότι ήταν πολύ μικρό. Το κόστος 30€
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.543
Κριτικές
190
Like
47.972
Πόντοι
41.443
Antisthenis εστειλα κριτικη για το ξενοδοχειο εδω και ξεχασα να βαλω ημερομηνια. βαλε αν θες την Κυριακη 26/2/2017.
ευχαριστω. εστειλα και πμ.  :hi:
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.701
Πόντοι
7.216
Στο εν λόγω ξενοδοχείο εχω μείνει αρκετές φορές την τελευταία 10ετία.
Δεν ήξερα οτι παίζει και ως ημιδιαμονής.
Πάντως τα τελευταία 5 χρόνια οι τιμές έχουν πάρει την ανιούσα λόγω της πολύ καλής βαθμολογίας στο booking.
Δεν βρίσκεις φθηνότερα από 60ευρώ τον χειμώνα ενώ το καλοκαίρι οι τιμές ανεβαίνουν στα 80.
 

DrJack

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς συναγωνιστής στο Areos πρόσφατα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom