Νέα

Από που βρήκατε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GAMIAS_GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 358
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως μάθατε για το bourdela.com?

  • Από φίλο

    Ψήφοι: 23 24,2%
  • Από μηχανή αναζήτησης

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • Από περιοδικό

    Ψήφοι: 3 3,2%
  • Από άλλο site

    Ψήφοι: 6 6,3%
  • Από μπουρδέλο/ίδρυμα φραπέ

    Ψήφοι: 5 5,3%
  • Ούτε που θυμάμαι

    Ψήφοι: 27 28,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95

GAMIAS_GR

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
73
Like
2
Πόντοι
0
εγώ από την διαφήμιση ενός μέλους από εδώ σε άλλο forum
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Εγω απο εναν φιλο μου μπουρδελιαρη!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Απο ενα τεχνολογικο forum στο οποιο ειμαι μελος, οταν ηταν .gr και σε αλλη μορφη...

Παλια μεγαλεια...
 

tbag29

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Απο ενα περιοδικο τωρα το νιτρο ητανε το μαξιμ ητανε δεν θυμαμαι.
 

Επισκέπτης
Ένα βραδάκι που καθόμουν σπίτι μου, έψαχνα σε search engines γενικά. Όχι για να βρω κάτι συγκεκριμένο, απλά πως βάζεις ρε αδερφέ ένα keyword "NBA" στο Google, μου ήρθε κατακέφαλα και έβαλα "bourdela" και μου έβγαλε την σελίδα (που τότε μάλιστα ήταν .gr και όχι .com).

Τα υπόλοιπα είναι γνωστά... μπήκα, έκανα register, έστειλα δειλά-δειλά μερικές ενημερώσεις για Φυλής & Μεταξουργείο και το πράμα εξελίχθηκε κάπως έτσι. And I like it!!!  :rockon:
 

Επισκέπτης
Ένα βραδάκι που καθόμουν σπίτι μου, έψαχνα σε search engines γενικά. Όχι για να βρω κάτι συγκεκριμένο, απλά πως βάζεις ρε αδερφέ ένα keyword "NBA" στο Google, μου ήρθε κατακέφαλα και έβαλα "bourdela" και μου έβγαλε την σελίδα (που τότε μάλιστα ήταν .gr και όχι .com).

Τα υπόλοιπα είναι γνωστά... μπήκα, έκανα register, έστειλα δειλά-δειλά μερικές ενημερώσεις για Φυλής & Μεταξουργείο και το πράμα εξελίχθηκε κάπως έτσι. And I like it!!!  :rockon:
ιποκλινομαιιιιιιιιιι ταπεινα λεμεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
από τον κουμπάρο μου που του το είχε πει ένας οπαδός του είδους...........
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Απο ένα άλλο forum (αυτοκίνησης) στο οποίο ήμουν μέλος και το πόσταρε ένας για να κάνει χαβαλέ.
Τότε ήταν bourdela.gr και είχε 80 εγγεγραμμένα μέλη  ;)

Κι εγώ όταν το είδα για πρώτη φορά έκανα χαβαλέ (ειδικά με τα ratings των μπουρδέλων  :boobies:), μέχρι που κατάλαβα οτι είναι το καλύτερο, σοβαρότερο και εγκυρότερο site στο Internet και κόλλησα τρελά  :rockon: :rockon: :rockon:

Επίσης το site αυτό ευθύνεται για το ξανακύλισμα μου στο βούρκο της ακολασίας και της διαφθοράς , αφού είχα αφήσει το σπορ των μπουρδελογαμισιών για πάνω απο 5-6 χρόνια και το ξαναέπιασα αφου μου έτρεξαν τα σάλια με όσα διάβαζα εδώ μέσα...

Θυμάμαι ακόμα το πρώτο μου post που ρωτούσα τις διαφορές μεταξύ μπουρδέλου και studio  :grin:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.556
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.990
Πόντοι
14.565
Κι εγώ το ίδιο με LiOmAs  :cheesy: Έγραφα στο google "πουτάνες", "μπουρδέλα" και οδηγήθηκα στο site.  :rockon: 
 

Επισκέπτης

Θυμάμαι ακόμα το πρώτο μου post που ρωτούσα τις διαφορές μεταξύ μπουρδέλου και studio  :grin:
[/quote]
ωραιες αναμνισεις φιλε μου!!!
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
απο αναζητηση στο νετ
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
580
Like
34
Πόντοι
6
Εγω απο μια εφημεριδα που κατηγορουσε το σαιτ και τα μελη του για σεξοτουρισμο κτλ. Απο περιεργεια πατησα το μπουρδελα.com κολλησα και ναμαι.
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καμια που θα ηθελε καψιμο.. :grin: :grin:

εμενα παντως μου γνωστοποιησε την υπαρξη του σαιτ ενας φιλος που ασχολειται με την τεχνολογια και που δεν εκανε τον κοπο να κανει εγγραφη μεχρι προσφατα, όπου και ανακαλυψε τι εχανε τοσο καιρο και τωρα τον κοροιδευω..
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Alexxx δεν μας είπες, εσύ απο που έμαθες το site ?  :grin: :grin: :grin:
 

backdoor

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.232
Like
6
Πόντοι
16
Παρομοια περιπτωση με Liomas...βραδακι,ποτακι,σερφαρισμα,μεταξυ δουλειας και σερφ....φλας...μηχανες αναζητησης...και ερωτημα..??..φυσικα η εκπληξη ηταν απεριγραπτη,site,αναφορες,διεθυνσεις,αποδοσεις,ονοματα,τιμες,προγραμματα,παντος ειδους ενημερωση.. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom