Νέα

Πιάτσα λωφόρος Αλεξάνδρας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fideboras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.038
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
16
Το Σάββατο και σήμερα το πρωί να κατέβω για μία υπόθεση μου στην Αθήνα και συγκεκριμένα στους Αμπελόκηπους

Και τις δύο ημέρες πέτυχα στο πήγαινε και στο έλα, ένα φανταστικο μωρό 50 μέτρα λίγο πιο πάνω από το ξενοδοχείο Park. Κανένας συναγωνιστής ξέρει τι παίζει στην περιοχή;

Κάποια στιγμή σταμάτω με το αμάξι λίγο πιο κάτω από αυτή, γιατί ήθελα να παρατηρήσω τι παίζει (τον διπλάρωσαν κάτι τυπάδες) και έφυγαν, αλλά έπρεπε δυστυχως να φύγω και εγώ και δεν κατάφερα να πάρω κάποια ενημέρωση. Υπομονή μάλλον μέχρι το επόμενο σαββατοκύριακο. Οι ώρες που την έίδα ήταν 10π.μ.

Τεράστιο εργαλείο - κόντρα πιπέτα. Ενημέρωση κανείς; 
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
10π.μ. 
ειναι  10 το πρωί .... :think:
 
OP
OP
fideboras

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.038
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
16
Ναι τύπε μου πρωινιάτικα με τις κάβλες να έχουν πιάσει όλη τη φαιά ουσία.

Ξανθιά, με ψιλο μπούκλα μαλλί, καβλόφατσα και ένα σώμα που συνετάραξε
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
Πολυ ενδιαφέρον-- βραδυ βεβαια έχουμε δει εκει  καποιες-- εξω  απο το κολομπαρο /  απο το 9/8 κλπ
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Αλλο ενα χρονο με το Διεθνες ταμειο στην Ελλαδα και ολο το κεντρο θα ειναι πουτανοπιατσα
 

Επισκέπτης
Και τις δύο ημέρες πέτυχα στο πήγαινε και στο έλα, ένα φανταστικο μωρό 50 μέτρα λίγο πιο πάνω από το ξενοδοχείο Park. Κανένας συναγωνιστής ξέρει τι παίζει στην περιοχή;

Κάποια στιγμή σταμάτω με το αμάξι λίγο πιο κάτω από αυτή, γιατί ήθελα να παρατηρήσω τι παίζει (τον διπλάρωσαν κάτι τυπάδες) και έφυγαν, αλλά έπρεπε δυστυχως να φύγω και εγώ και δεν κατάφερα να πάρω κάποια ενημέρωση. Υπομονή μάλλον μέχρι το επόμενο σαββατοκύριακο. Οι ώρες που την έίδα ήταν 10π.μ.

Τεράστιο εργαλείο - κόντρα πιπέτα. Ενημέρωση κανείς;  

Σε γκόμενα αναφέρεσαι ή σε τραβέλι;Αυτές οι εναλλαγές "τον" "την" με μπέρδεψαν...Το "τεράστιο εργαλείο" με βάζει σε υποψίες...
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.193
Κριτικές
6
Like
2.633
Πόντοι
456
υπαρχει εξηγηση και ειναι απλη,εκει κοντα υπαρχουν 2 γαμιστρωνες και φυσικα το ιδιο το παρκ.Μπορει λοιπον να ηταν καποια βιζιτα ολονυχτια και περιμενε εκει να την παρουν.Που να δειτε τι γινεται πιο πανω στο Αττικη.....εκει γινονται συνεχεια φορτοεκφορτωσεις  τεμαχιων.οποτε εχω περασει (εχει φιλος γραφειο εκει κοντα και παω για δουλεια) παντα βλεπω κατι.
Παντως το σχολιο του φιλου οτι σε ενα χρονο ακομα θα εχει γινει ολο το κεντρο πιατσα ειναι πολυ ευστοχο,αλλα οχι μονο το κεντρο,μεχρι τη Ραφηνα θα φτασει
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
υπαρχει εξηγηση και ειναι απλη,εκει κοντα υπαρχουν 2 γαμιστρωνες και φυσικα το ιδιο το παρκ.Μπορει λοιπον να ηταν καποια βιζιτα ολονυχτια και περιμενε εκει να την παρουν.Που να δειτε τι γινεται πιο πανω στο Αττικη.....εκει γινονται συνεχεια φορτοεκφορτωσεις  τεμαχιων.οποτε εχω περασει (εχει φιλος γραφειο εκει κοντα και παω για δουλεια) παντα βλεπω κατι.
Παντως το σχολιο του φιλου οτι σε ενα χρονο ακομα θα εχει γινει ολο το κεντρο πιατσα ειναι πολυ ευστοχο,αλλα οχι μονο το κεντρο,μεχρι τη Ραφηνα θα φτασει

Ετοιμαστειτε τοτε να γινετε μανατζαραιοι-λογιστες στις αδελφες σας.
 
OP
OP
fideboras

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.038
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
16
Να περιμένει η κοπελιά και τις δύο ημέρες για περισσότερο από 2 ώρες στο ίδιο σημείο, λίγο δύσκολο μου φαίνεται να ήταν απλά μία βίζιτα. Θα ελέγξω το προσεχές Σαββατοκύριακο για να διαπιστώσω τι τρέχει εκεί πέρα.

Τώρα sorry για την παρανόηση αλλά δεν είναι τράβελος κανονική κοπέλα ήταν
 
OP
OP
fideboras

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.038
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
16
Για αυτό άλλωστε είμαστε εδώ πέρα να χαλάμε βενζίνη προσφέροντας κοινωφελές έργο στους απανταχού γαμιάδες της σελίδας αποκαλύπτοντας νέα στέκια  :pipa1:
 

cocobloco

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες ισχύουν αυτά που λέει ο συνάδελφος εγώ μένω στη περιοχή και η εν λόγο γκόμενα είναι άπαικτο μουνι και γυναίκα 100% μένει κοντά μου όποιος κυκλοφορεί μεσογείων μεταξύ 7 - 9 από το ύψος νομισματοκοπείου μέχρι το μετρό του Χολαργού να έχει το νου του

Είναι τρελό κομμάτι τι πετυχένω σχεδόν κάθε μέρα αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα είμαι με τη γυναίκα  :tickedoff:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πρωί ή απόγευμα?
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Τελικα κανει πιατσα Αλεξανδρας η Μεσογειων?? Πρωι η απογευμα??
Σορρυ αλλα ετσι που τα γραφετε, Αλεξανδρας το πρωι και μετα το απογευμα Μεσογειων,
δεν ειναι πουτανα αλλα τρολεϊ...
 

cocobloco

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Στη μεσογειων βγένει απόγευμα
 

cocobloco

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες ισχύουν αυτά που λέει ο συνάδελφος εγώ μένω στη περιοχή και η εν λόγο γκόμενα είναι άπαικτο μουνι και γυναίκα 100% μένει κοντά μου όποιος κυκλοφορεί μεσογείων μεταξύ 7 - 9 από το ύψος νομισματοκοπείου μέχρι το μετρό του Χολαργού να έχει το νου του

Είναι τρελό κομμάτι τι πετυχένω σχεδόν κάθε μέρα αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα είμαι με τη γυναίκα  :tickedoff:

Ποσο πιο αναλιτικα να το γραψω και στα 2 παιζει διπλα σε στασεις μερικες φορες
 

Επισκέπτης
εγω παντωs μια  κσανθια :tits: τρανσ πετυχα να βολταρει στα μερη που λετε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom