Νέα

θελω να δοκιμασω μια φορα call girl...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrisxalkida
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrisxalkida

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας συμφοπουμιτες,

θελω να μια δυο πληροφοριες για τα call girl...
πια πρεπει να ειναι η συμπεριφορα μου???
τι πρεπει να προσεχω????
και τι να αποφυγω???? :huh:
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
και εγώ έχω κλείσει για αύριο φιλε μου πρώτη μου φορα με call girl μάλλον city tour και έχω άγχος πως θα με κοιτάνε στην "ρεσεπτιον" του ξενοδοχείου και τέτοια
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
συγνωμη για τα english μετα το προσεξα!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
πεταμενα λεφτα παλικαρια!!!!!
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
5.595
με τις ευλογίες μου... :priest: :priest: :priest:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
γεια σας συμφοπουμιτες,

θελω να μια δυο πληροφοριες για τα call girl...
πια πρεπει να ειναι η συμπεριφορα μου???
τι πρεπει να προσεχω????
και τι να αποφυγω???? :huh:
απ' αυτά που διαβάζω εγώ προτείνω να αποφύγεις γενικά τα cg, τα ct , τα studio και ότι γενικότερα έχει σχέση με αυτά τα πράγματα. ακου το και δεν θα χάσεις....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
γεια σας συμφοπουμιτες,

θελω να μια δυο πληροφοριες για τα call girl...
πια πρεπει να ειναι η συμπεριφορα μου???
τι πρεπει να προσεχω????
και τι να αποφυγω???? :huh:
Ο εαυτος σου να εισαι και τιποτα παραπανω
ε δεν θα κανεις και καμια χοντρη μαλακια

και εγώ έχω κλείσει για αύριο φιλε μου πρώτη μου φορα με call girl μάλλον city tour και έχω άγχος πως θα με κοιτάνε στην "ρεσεπτιον" του ξενοδοχείου και τέτοια
Κανενας δεν προκειται να σε κοιτα, ετσι το νομιζης εσυ οτι ολοι εσενα θα κοιτανε
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
απ' αυτά που διαβάζω εγώ προτείνω να αποφύγεις γενικά τα cg, τα ct , τα studio και ότι γενικότερα έχει σχέση με αυτά τα πράγματα. ακου το και δεν θα χάσεις....

ως προς τι η αποφυγη ολων αυτων ρε γιγαντα?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
γεια σας συμφοπουμιτες,

θελω να μια δυο πληροφοριες για τα call girl...
πια πρεπει να ειναι η συμπεριφορα μου???
τι πρεπει να προσεχω????
και τι να αποφυγω???? :huh:

Η γνώμη μου είναι να μην δοκιμάσεις. Με τα ίδια λεφτά γαμάς τουλάχιστον 10 φορές στα μπουρδέλα 10 διαφορετικές γκόμενες. Το απότέλεσμα το ίδιο είναι, ειδικά αν διαβάσεις και κριτικές από call girl θα δεις ότι είναι πεταμένα λεφτά. Εκτός αν σου περισεύουν λεφτά οπότε πάσο.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.711
Κριτικές
10
Like
2.048
Πόντοι
3.187
Προσέξτε αντι για CT ερθει κανένα trans και αντι για μαλλί βγείτε κουρεμένοι!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.529
Πόντοι
606
Ρε σύ φίλε, είναι σαν να λες σε πρεζόνια πως αποφάσισες να γίνεις μέλος του κλαμπ τους και να αρχίσεις κι εσύ την πρέζα!
Όσο εξαρτημένοι και να είναι οι ίδιοι (εμείς δηλαδή!) τί θέλεις να σου πούμε; Πως καλά κάνεις; Ε! λοιπόν εγώ σου λέω πως το "σπορ" αυτό είναι εξόχως εθιστικό και καλύτερα να ΜΗΝ το αρχίσεις!!

Άρχισε να παίξεις σκάκι, μαθήματα ζωγραφικής, μαγειρικής, ορειβασία, κάποιο άλλο χόμπυ τέλος πάντων!

Ξέρω πως άδικα τα γράφω αυτά και ΘΑ αρχίσεις! Αλλά μετά μην λες πως δεν σου τα είχαν πει...

Αλήθεια πόσων χρονών είσαι; Μας λες αν θέλεις.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Ρα σύ φίλε, είναι σαν να λες σε πρεζόνια πως αποφάσισες να γίνεις μέλος του κλαμπ τους και να αρχίσεις κι εσύ την πρέζα!
Όσο εξερτημένοι και να είναι οι ίδιοι (εμείς δηλαδή!) τί θέλεις να σου πούμε; Πως καλά κάνεις; Ε! λοιπόν εγώ σου λέω πως το "σπορ" αυτό είναι εξόχως εθιστικό και καλύτερα να ΜΗΝ το αρχίσεις!!

Άρχισε να παίξεις σκάκι, μαθήματα ζωγραφικής, μαγειρικής, ορειβασία, κάποιο άλλο χόμπυ τέλος πάντων!

Ξέρω πως άδικα τα γράφω αυτά και ΘΑ αρχίσεις! Αλλά μετά μην λες πως δεν σου τα είχαν πει...

Αλήθεια πόσων χρονών είσαι; Μας λες αν θέλεις.
gt να μην αρχίσει το παλικάρι ?έχει να χάσει tpt (εκτος από λεφτά?)ισα ισα που θα "ξεskαει" εκεί και θα είναι καλύτερος άνθρωπος
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
Ρε σύ φίλε, είναι σαν να λες σε πρεζόνια πως αποφάσισες να γίνεις μέλος του κλαμπ τους και να αρχίσεις κι εσύ την πρέζα!
Όσο εξαρτημένοι και να είναι οι ίδιοι (εμείς δηλαδή!) τί θέλεις να σου πούμε; Πως καλά κάνεις; Ε! λοιπόν εγώ σου λέω πως το "σπορ" αυτό είναι εξόχως εθιστικό και καλύτερα να ΜΗΝ το αρχίσεις!!

Άρχισε να παίξεις σκάκι, μαθήματα ζωγραφικής, μαγειρικής, ορειβασία, κάποιο άλλο χόμπυ τέλος πάντων!

Ξέρω πως άδικα τα γράφω αυτά και ΘΑ αρχίσεις! Αλλά μετά μην λες πως δεν σου τα είχαν πει...

Αλήθεια πόσων χρονών είσαι; Μας λες αν θέλεις.
συμφωνω απολυτα.παντα θεωρουσα κατορθωμα οτι δεν ειχα πληρωσει ποτε για να γαμησω.μεχρι που περυσι πρωτο πηρα σιτυ τουρ.τωρα παντως δεν μπορω να το διαχειριστω.οποτε βρω ευκαιρια παλι στις πουτανες παω.αλλα ρε γιανεβαν αυτο που εχω μετανιωσει ειναι που δεν το αρχισα πιο νωρις
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
συμφωνω απολυτα.παντα θεωρουσα κατορθωμα οτι δεν ειχα πληρωσει ποτε για να γαμησω.μεχρι που περυσι πρωτο πηρα σιτυ τουρ.τωρα παντως δεν μπορω να το διαχειριστω.οποτε βρω ευκαιρια παλι στις πουτανες παω.αλλα ρε γιανεβαν αυτο που εχω μετανιωσει ειναι που δεν το αρχισα πιο νωρις
Τυπε,αν οντως ισχυει,εχεις αποτυχει ως αντρας.
 

alex88

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
481
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Η γνώμη μου είναι να μην δοκιμάσεις. Με τα ίδια λεφτά γαμάς τουλάχιστον 10 φορές στα μπουρδέλα 10 διαφορετικές γκόμενες. Το απότέλεσμα το ίδιο είναι, ειδικά αν διαβάσεις και κριτικές από call girl θα δεις ότι είναι πεταμένα λεφτά. Εκτός αν σου περισεύουν λεφτά οπότε πάσο.

συμφωνω απολυτα..τα κοριτσια απο τα studio κανουν πολυ καλα τη δουλεια τους!!!!!!και με πολυ λιγοτερα λεφτα απο τα call girls
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Η γνώμη μου είναι να μην δοκιμάσεις. Με τα ίδια λεφτά γαμάς τουλάχιστον 10 φορές στα μπουρδέλα 10 διαφορετικές γκόμενες. Το απότέλεσμα το ίδιο είναι, ειδικά αν διαβάσεις και κριτικές από call girl θα δεις ότι είναι πεταμένα λεφτά. Εκτός αν σου περισεύουν λεφτά οπότε πάσο.

απευθυνομαι σε σενα τυπε που ανοιξες το θεμα και αναρωτιεσαι, κατσε καλυτερα σπιτι σου και παιξτον  :jerking: :jerking: :cum: ...το πλεονασμα σου αναμενεται να αυξηθει πολυ περισσοτερο  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
D

dimitrisxalkida

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας ανεξεραιτος...
ειμαι πρεπει να ομολογησω μικρο σε ηλικια αλλα εχω παρει καποιες αποφασησεις για τις γυναικες  ;)
απλα θα ηθελα να παω με μια βιζιτου ετσι για εμπειρια....
ευχαριστω και παλι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom