Νέα

Εμπειρίες από Βουλγάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dpk69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Παίρνω το θάρος να ανοιξω αυτό το νεο θέμα γιατι όλα τα άλλα ποστ εχασαν πλεον το νοημα τους.
Οποιος εχει να μοιραστει καμμια καλη εμπειρια ας την παραθεσει.
εγω λεω οτι υπαρχουν τελειες γυναικες αλλα θελουν πλεον πολλα χρηματα.
 
OP
OP
dpk69

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Επειδή κανένας δεν τίμησε το ποστ σας παραθέτω την δική μου προσωπική εμπειρία
 

Συνημμένα

  • Image.JPG
    Image.JPG
    98 KB · Εμφανίσεις: 45

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Δεν μας είπες και κάτι! Μια φωτο πέταξες και προσοκίες για αλλωνών εμπειρίες.. Μίλα λίγο!
 
OP
OP
dpk69

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Με το συγκεκριμένο είμαι 5 χρόνια μαζί! Τελεια μαμισια! Αλλα οπως προανεφερα κοστίζει μια περιουσια οπως όλες οι συνηδητοποιημενες Βουλγάρες!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δηλαδή οι συνειδητοποιημένες βουλγάρες είναι αυτές που στα τρώνε;
 

Επισκέπτης
Με το συγκεκριμένο είμαι 5 χρόνια μαζί! Τελεια μαμισια! Αλλα οπως προανεφερα κοστίζει μια περιουσια οπως όλες οι συνηδητοποιημενες Βουλγάρες!

άκου συνάδελφε να με συγχωρείς δηλαδή για αυτό που θα σου πω.
είναι πολύ μεγάλη μαμακία να είσαι με μια γυναίκα από Βουλγαρία τόσα χρόνια και να σου τα τρώει σου μιλάω εκ πείρας δηλαδή αυτές είναι όλες για ένα με δύο πηδήματα και δρόμο και δεν θέλω να σου πω πόσες έχω πάρει και μου κόστισαν μισή κόκα κόλα η κάθε μια.   
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παίδες εδώ Αθήνα ξέρετε μαγαζιά που συχνάζουν γκομενάκια από Βουλγαρία? Ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
Παίδες εδώ Αθήνα ξέρετε μαγαζιά που συχνάζουν γκομενάκια από Βουλγαρία? Ευχαριστώ

3η Σεπτεμβρίου το πρώην one milion dolars τα βράδυα,Μάρνης και Αριστοτέλους έχει ένα καφέ,Ακομινάτου λίγο μέσα από την Λιοσίον το καφέ 24 ώρες Χαλκοκονδύλη δίπλα από την alfa bank το karaoke σαββατο κυρική αυτό και σχεδόν σε όλα τα καφενεία στην περιοχή που είναι μέσα στα όρια πλατεία βάθης Μεταξουργείο σταθμός Λαρίσης Αγιο Παύλο.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ευχαριστώ arion1955, απλά αν έχεις ασχοληθεί πλησιάζονται εύκολα?
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.683
Κριτικές
28
Like
2.353
Πόντοι
6.265
εχω γνωρισει "αρκετες" βουλγαρες μιας και σχεδον καθε χρονο παω καλοκαιρι στην θασο οπου μαζευονται πολλα κομματια αλλες δουλευουν σε μπαρ κλπ αλλες για διακοπες
δεν ειναι και η πιο ωραια ρατσα σαν ομορφια αλλα αυτες μαζι με τις ρουμανες που ειναι στην κορυφη με διαφορα ειναι απο τις πιο ξεκωλιαρες :dancing:
οι περισσοτερες πολυ ευκολες σε σχεση παντα με τις ελληνιδες
εχουν αλλη νοοτροπια
συγκεκριμενα πριν 2 χρονια γνωρισα μια την πηδηξα την ιδια μερα :dancing: και την επομενη κατα το μεσημερακι που την συναντησα στο καφε που δουλευε ηταν τελειως αδιαφορη  "ενταξει δεν εγινε και τιποτα" :tickedoff: :tickedoff:

πηδατε τες χωρις τυψεις οπου τις βρειτε αδερφια
 

Επισκέπτης
Με το συγκεκριμένο είμαι 5 χρόνια μαζί! Τελεια μαμισια! Αλλα οπως προανεφερα κοστίζει μια περιουσια οπως όλες οι συνηδητοποιημενες Βουλγάρες!

δεν ξέρω αν η βουλγάρα που στα τρώει είναι συνειδητοποιημένη ή όχι, εσύ όμως που της τα σκάς δεν πρέπει να είσαι και πολύ συνειδητοποιημένος πάντως.
αλλά θα μου πείς, άλλοι τα τρώνε στα ναρκωτικά, άλλοι τα τρώνε στα ποτά, άλλοι στα μπουζούκια, άλλοι στις πουτάνες, εσύ τα τρώς στι βουλγάρες....άμα γουστάρεις εσύ κι εγώ μέσαι είμαι δικέ μου
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
πολυ πρωτο το μωρο,που το ανακαλυψες?
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Επειδή κανένας δεν τίμησε το ποστ σας παραθέτω την δική μου προσωπική εμπειρία

Εμένα πάντως το μωρό μου φαίνεται άκολο.
Από βυζί τουλάχιστον λέει τίποτα;
Από φάτσα πως πάει;
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια μην τις βαζετε ολες στο ιδιο τσουβαλι.Δεν αμφιβαλλω για τις προσωπικες σας εμπειριες.Αλλα δεν ειναι ολες ετσι.Κι εγω απο προσωπικη εμπειρια το λεω.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Παιδια μην τις βαζετε ολες στο ιδιο τσουβαλι.Δεν αμφιβαλλω για τις προσωπικες σας εμπειριες.Αλλα δεν ειναι ολες ετσι.Κι εγω απο προσωπικη εμπειρια το λεω.
για ανελυσε λιγο την εμπειρια σου.
Και εγω υπερ ειμαι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom