Νέα

Μαύρη Λίστα (μπουρδέλα, στούντιο, μασάζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 200K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μετά απο παράπονα συναγωνιστών για συγκεκριμένα σπίτια, τσατσάδες και ιερόδουλες με αγενή συμπεριφορά και τσαμπουκά ανοίγω αυτό το thread που ήταν και στο παλιό φόρουμ. Εδώ μαυρίζουμε όλες τις απατεώνισσες που προσφέρουν μαϊμού υπηρεσίες και τους αγενείς επαγγελματίες γενικότερα...
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
Ίσως απο τα πιο σημαντινκά thread εδω μέσα..
Σαν συχνός επισκέπτης της περιοχής του Πολύγωνου θα δημοσιοποιήσω αρνητική άποχη για το μαγαζί στο νούμερο 46..Αν και η κυρία φαίνεται ευγενική και εξυπηρετική στην ουσία είναι η χειρότερη της περιοχής..Μπερδεύει τις σειρές,δεν καθαρίζει καθόλου τα δωμάτια,χτυπάει την πόρτα όταν αργείς κλπ..Τώρα τελευταία μάλιστα έχει σκάσει μύτη ένα ξανθό ψηλό που ενώ φαίνεται fuckable είναι Η ξενέρωτη..Συνεπώς μην κάνετε το λάθος να μπείτε.Μπορείτε να περάσετε για να δείτε τον γλύώδη τρόπο που προσπαθεί να σας τουμπάρει-όμως μην κάνετε το λάθος..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Μετά απο παράπονα συναγωνιστών για συγκεκριμένα σπίτια, τσατσάδες και ιερόδουλες με αγενή συμπεριφορά και τσαμπουκά ανοίγω αυτό το thread που ήταν και στο παλιό φόρουμ. Εδώ μαυρίζουμε όλες τις απατεώνισσες που προσφέρουν μαϊμού υπηρεσίες και τους αγενείς επαγγελματίες γενικότερα...

ετσι,ετσι βεντουζα βεντουζα θα τους παμε ολους!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Πολυ καλη ιδεα.Ομως χρειαζονται υποκατηγοριες για να μην μπερδευτουμε.Τι θα λεγατε για ξεχωριστες λιστες ? Αλλη για μπουρδελα, αλλη για στριπτηζαδικα κ.λ.π ?
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Τώρα τελευταία μάλιστα έχει σκάσει μύτη ένα ξανθό ψηλό που ενώ φαίνεται fuckable είναι Η ξενέρωτη.

Σε   αυτες   τις   περιπτωσεις   πρεπει  να  υπαρχει  καλη  περιγραφη(ονομα,σωματοτυπος,χαρακτηριστικα,βαρδια)  για   να   μην  καιγονται  μαζι   χλωρα   και  ξερα .  Στο  ιδιο  μαγαζι  η   μια   μπορει   να    θεα  και   η  αλλη   μπουρουχα   στο   δωματιο  ανεξαρτητα  απο  τσατσα . Φανταζομαι  εχει  τυχει  σε   ολους  μας . "Εσκασε   ψηλο ξανθο"  δεν   μου  λεει  κατι   αν  και  ειμαι    τακτικος   επισκεπτης   στο  μαγαζι ...
         
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
θα συμφωνήσω απόλυτα με τον bene για τη βριλλησού 46.Σας διαβεβαιωνω οτι στον τελευταιο ενα χρονο τουλαχιστο,που εχω περασει συνολικα 3 φορες ηταν τα ιδια και χειροτερα.Σπάστικα βεβαια κι εφυγα και τις τρεις!
αντιθετως,  παραπανω στο 36 η τσατσά ειναι πολυ εξυπηρετικη και συζητησιμη,ασχετα αν δεν φερνει παντα καλες κοπελλες.το ιδιο και στο 57,ειναι αρκετα εξυπηρετικοι.Μακρια απ'το 46...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
Λοιπόν το μπάζο που σας λέω είναι περίπου 1,90 ξανθιά και φοράει ενα λεοπάρ babydoll..Παρότι έχει ψωμάκια δεν φαίνονται έτσι στα γρήγορα που την βλέπεις αλλά το πρόβλημα δεν είναι τόσο αυτό όσο το απαράδεκτο βυζί της..άθλιο!!!!την παρουσιάζουν σαν τσέχα...πεταμένα λεφτά stadar :headbang:
 

Επισκέπτης
Αυτός ο πούστης στο 134 στο επάνω,θέλει κλωτσιές.Είναι εντελώς ηλίθιος.Πήγα σε 2 φορές σε 2 μέρες να δω μήπως έχει κάτι καλό και μού την είπε...Του απάντησα καταλλήλως βέβαια.Αντε η παλιο πουστάρα....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.718
Πόντοι
19.505
Κι εγώ έχω ράμματα για τη γούνα του 134. Απαράδεκτος. Πώς περιμένουν να κάνουν λεφτά έτσι;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.718
Πόντοι
19.505
Επίσης τεράστιο μπλακ στο νέο στούντιο Πιπίνου και Κω 8β. Εκτός του ότι η γκόμενα είναι χάλια (αλλά τέλος πάντων αυτά γούστα είναι) σου λέει και να μην ξαναπατήσεις αν δεν περάσεις. Αίσχος
 

ROSIDIS78

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ΝΟΝΗ   Παλιά δούλευε Φυλής αλλά τον τελευταίο χρονο δουλεύει σε διάφορα ωράρια στο στούντιο της Λιοσίων 278. Η χειρότερη πουτάνα απ πλευράς σημπεριφοράς. Συνεχώς παραπονιέται ότι πονάει και αρχίζει να ξυνίζει, να μουτρώνει και να σου κάνει και κήρυγμα.
Αυτό το κάνει πάντα όταν θέλεις να αλλάξεις περισότερες από δυο στάσεις. Επίσης ποτέ δεν βγάζει παπούτσια και στρινγκ. Πολύ αγγαρεία το κορίτσι. Σήμερα τσακώθηκα μαζί της και έκανα τα παραπονά μου στον τσάτσο τον Κώστα.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.574
Πόντοι
4.765
Παιδες για οικονομια χρονου και για να υπαρχει αμεση ενημερωση προτεινω οτι ειναι μουφα να το στελνουμε κατευθειαν σε αυτο το thread που πολυ σωστα ανοιξε συναγωνιστης.
θΕΜΑ 1) Βαλεντινα κολωνου 30.Κλασσικη μαλακω, ελληνιδα πορνη που τη πηδας και νομιζεις οτι θα σου φυγει.Κατσε μωρη ηλιθια να τον φας σαν εππαγελματιας η θες να σε πηδηξει ο αλλος δια αλληλογραφιας.Εχω γραψει και παλιοτερα για αυτη,και στους παλιους θα ειναι γνωστη απο τοτε που δουλευε στο αδιεξοδο στη φυλης,και ενιοτε φοραγε και ξανθια περουκα.Το ξανθο μαλλι τη μαρανε.Ουσσσττττ!!!
ΘΕΜΑ 2) Μεσονυχτια μπουρδελα φυλης(Τα 3 της φωκαιας).Μακρυααααααααααααααα!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:ολες ανεξαιρετως ,τσατσαδες και πουτανες ειναι επιεικως απαραδεκτες σε αυτη τη βαρδυα και εμφανισιακως και απο θεμα συμπεριφορας.θελουν σε 5 λεπτα να εχουν καθαρισει μιλαμε για μεγαλη απατη.Ειδικα το 25 β μαζευει οτι χειροτερο.Ιεροσυλια στο σπιτι που μεχρι τις 23.30 δουλευει η θεα Αντελλα. :tickedoff: :tickedoff:
 

hobbyf*ck

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Την δευτερα βραδυ μετα απο τα ποτακια μου πηγα μια βολτα απο τα κοριτσια στο μεταξουργει ο! το ματι μου επεσε πανω σε ενα ξανθο μωρακι στο νεοκλασικο επι της κωλονου απεναντι απο τα 4 μαζεμενα ( απεναντυ απο το 30 το πρωτο, σκαλια πανω). Ονομα δεν συγκρατισα. Ενω φαινοταν καλη στο σαλονι, μεσα ηταν ξενερωτη!1.στην πιπα( μου τον αρπαζει και εβαλε την καλοτα αγαρμπα) , 2. δεν εβγαζε το σουτιεν! οπου της λεω γιατι δεν το βγαζεις κ μου λεει πολυ δουλεια!3.Αφου γαμισα το σακι απο μπροστα, την εβαλα πισοκωλλητο, την αφησα να διαβαζει το νιτρο και εγω εκανα την δουλεια μου μια χαρα κ με καμαρωνα στον καθρευτη. Οποτε δεν την προτεινω για μελοντικη επισκεψη

p.s. σορρυ που το εστειλα κ στην ημερισια ενημερωση τωρα ειδα αυτη την ενοτητα!
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Πιπίνου 54 > Έχει τραβέλια και λέει ψέμματα η τσατσά ότι δεν υπάρχει κοπέλα εδώ αντί να πεί τι υπάρχει ενώ αν ξαναπάς σου λέει πίπες.

Φυλής 99 > Έχει Trans εγχειρισμένες και δεν το λέει ο τσάτσος με αποτέλεσμα να την πατάει αρκετός κόσμος.

Ιουλιανού & Φυλής (Υπόγειο) > Πάντα χάλια γκόμενες, πάντα χάλια γαμήσι

ʼλλα δεν γράφω γιατί έχω καιρό να γαμήσω σε μπουρδέλο οπότε δεν ξέρω. Τους καιρούς που πήγαινα θα έκανα άνετα μια τεράστια λίστα.
Στα συγκεκριμένα που έχω περάσει για βόλτα πάντως ισχύουνε ακριβώς τα ίδια όπως παλιά..
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Νομίζατε ότι γλυτώσατε από το εμπριμέ αγόρι του 134???
ΑΥΤΑΠΑΤΑΣΤΕ

Το μεσημβρινό περίπολο του site τον πέτυχε στην Ρεμούνδου 21α (πάνω)

Χωρίς κοτσίδα, με μοιραίο το μαλλί και νομίζω ότι τον είδα (ελπιζω να καθόσαστε) να ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ!!!

Ναι σωστά διαβάσατε, έσκασε χαμόγελο.

Εκτός αν του γυάλισα    :birdman:

Εμπριμέ αγόρι να προσέχεις την συμπεριφορά σου από δω και πέρα..
Όπως έλεγε και ο black  στο Predator : "I SEE YOU"
 

MISTER_TRIPER

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
186
Like
0
Πόντοι
1
γεια σας και καυλα στα πουλια σας μαγκες!
μακρια απο φωκαιας 25 μαλλον (διπλα στης μιρελας)
εκει εδρευει σαπιο με ονομα αντελλα.γαμω τα μουνια εμφανισιακα αλλα μεσα κομοδινο.
δεν εχυσα,εφυγε στο φτερο.
ουστ γλυκοπουτανο.
 

VIOP

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
το σαντρακι εχει αλαξει προγραμμα και προσαρμοστι κε  δεν ειναι πλεον γρηγορη σου δινη ωρα στο πηδημα εχει ορεο σωματακι και μεγαλο κωλαρακι και με κατι εχτρα το περνεις απο πισω  και σου φοναζη οσο θελεις !!! χεχεχχε ολεεεεεεεεε εεεεε
 

Επισκέπτης
τη Σαντρα τη πηρα μια φορα Ιππωνακτος.πολυ καλο τσιμπουκι και γενικα για τα 50 που ζηταει αρκετα καλη.δεν ηξερα οτι δινει και αυτη τη φοβερη κλανα που διαθετει.ετσι λοιπον.....θα το επιχειρησω μωρε!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.718
Πόντοι
19.505
Λοιπόν, κάποιοι θα γνωρίζετε πόσο έχω προωθήσει το στούντιο της Παιωνίου, στο οποίο έχω αφήσει αρκετά γκαφρά.
Σήμερα λοιπόν, πήγα το πρωι και ειχε δυο γκομενάκια. Το ένα το είχα ξαναπάρει και το  άλλο δεν μου άρεσε, οπότε έκανα να φύγω. Γυρνάει λοιπόν η Τσστσά, όχι η απογευματινή ευγενέστατη αλλά η άλλη που έχει σκάσει χειροβομβίδα στα δόντια της, και μου λέει "αυτές τις κοπέλες θα έχω τώρα οπότε μην ξαναπατήσεις". Καταλάβατε κύριοι πώς θέλουν να δουλέψουν μερικά λαμόγια; Μήπως μωρή μαλακισμένη θες να σου χαρίζουμε ένα πενηντάρικο μόλις σε βλέπουμε; Ουστ! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom