Νέα

Τι παίζει με τα Swingers clubs?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FanisChristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Φίλος στο πανεπιστήμιο εδώ με κάλεσε να πάμε μαζί σε SWingers club στο Coventry.Δεν είχα ιδέα τι είναι και μου πε ότι πάνε singles και ζευγάρια με σκοπό το sex,ότι την αράζεις δίνεις όλα σου τα ρούχα και πράγματα στη reception ακι είσαι με μια πετσέτα και ότι λέει σε όποια αρέσεις γίνεται παιχνίδι επιτόπου.

Δεν το πίστευα μάγκες!Δεν θα πήγαινα αφού είμαι σε σχέση και δεν είμαι τόσο χοντρής αμαρτίας αλλά παίζουν τέτοια σκηνικά;Και οι άντρες αυτών των γυναικών δηλαδή πως δεν τα παίρνουν στο κρανίο;
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
16
Και οι άντρες αυτών των γυναικών δηλαδή πως δεν τα παίρνουν στο κρανίο;
Μάλλον δεν έχουν κρανίο.
URL]]
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Είμαι τις άποψης ότι, αν δεν είσαι της όλης swinging φιλοσοφίας, αξίζει να πας για ποτό και μάτι. Κανείς δε κατηγορεί έναν πρωτάρη που κολλάει να γαμήσει μπροστά σε 100 άλλους!
Στη θέση σου, θα πήγαινα για να έρθω σε επαφή με αυτόν τον τρόπο ζωής που μπορεί και τελικά να μου αρέσει! Αν πάλι όχι, μικρό το κακό, απλά δε ξαναπάω!
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Φίλος στο πανεπιστήμιο εδώ με κάλεσε να πάμε μαζί σε SWingers club στο Coventry.Δεν είχα ιδέα τι είναι και μου πε ότι πάνε singles και ζευγάρια με σκοπό το sex,ότι την αράζεις δίνεις όλα σου τα ρούχα και πράγματα στη reception ακι είσαι με μια πετσέτα και ότι λέει σε όποια αρέσεις γίνεται παιχνίδι επιτόπου.

Δεν το πίστευα μάγκες!Δεν θα πήγαινα αφού είμαι σε σχέση και δεν είμαι τόσο χοντρής αμαρτίας αλλά παίζουν τέτοια σκηνικά;Και οι άντρες αυτών των γυναικών δηλαδή πως δεν τα παίρνουν στο κρανίο;

ίσα ίσα γουστάρουν να παίρνουν μάτι τη γυναίκα τους να :pipa1: :fuck1: με άλλον
 

ldy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Εχω παει πολλες φορες, το καλυτερο ειναι το Fun4Two στην Ολλανδια, αν το γκουγκλαρετε θα το βρειτε. Δεχονται μονο ζευγαρια οποτε γινονται πολλεσ αλλαξοκωλιες. να αποφευγετε τα κλαμπς που δεχονται και singles γιατι πλακωνουν ολα τα λιγουρια οι αγαμητοι και δεν μπορεις να κανεις ευκολα φαση με αλλα ζευγαρια.
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Στη Θεσσαλονικη δεν εχει ουτε ενα τετοιο.... Τωρα με την κριση ποιος θα ανοιξει ενα swingers' club......  :huh:
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Το swingerclub ειναι απο της καλυτερες φασεις οποιος εχει την ευκαιρια να παει
χωρις να το σκεφτει συνηθως μαζευονται ολες οιι καυλιαρες και
γινονται τρελα γαμησια οχι σε στιλ callgirl γιατι ειναι καθυμερινες γυναικες
Δεν ειναι πουτανες
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Αλλο ομως να γινει το οργιο σε δωματια πριβε και αλλο να γινει μπροστα σου και ενδεχομενως να μην μεινεις απλος θεατης..... Αυτα δε νομιζω να γινονται στην Ελλαδα ακομα...
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Mπα δεν πιστευω ουτε ο κυρ Γιαννης
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
227
Like
383
Πόντοι
21
Ρε παιδιά έχω μια γκόμενά που γουστάρει την φάση και ντρέπεται να πάμε σε μαγαζί τη να κάνω και είναι και καλό μωρο
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Μάλλον δεν έχουν κρανίο.
http://[URL unfurl="true"]www.dalyanseafood.com/images/octopus.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
εγώ πιστεύω ότι όταν βρίσκεται κάποιος σε σχέση τότε έχει κάποια κτητικότητα και κάποια μοναδικότητα  όσων αφορούν στο σύντροφό του κατά τη διάρκεια της σχέσης και δεν δέχεται να τον βλέπει να γαμιέται με τον κάθε βρωμιάρη.. προφανώς τα ζευγάρια που παίρνουν μέρος σε τέτοια όργια βάζουν την ηδονή πάνω από τη συντροφικότητα τη μοναδικότητα οπότε μαλον δε μιλάμε για κανονικές σχέσεις αλλά απλά ελεύθερες και εφήμερες.. 
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Το  swing  ειναι "ανταλαγη". Δηλ δινεις και περνεις.Αμα δεν μπορεις ειτε εσυ να δωσεις τη γυναικα σου ,ειτε η γυναικα σου να δωθει σε εναν αλλο τοτε δεν μπορεις να το κανεις.Ακομη και αν υπαρχει ισοτητα στους αριθμους η κτητικοτητα ειναι πολυ δυνατο συναισθημα και μπορει να ραγισει καρδιες
Στα ιδια πλαισια ειναι και το τριο με αντρα σε ζευγαρι. Και εκει ο αντρας οταν ειναι ετεροφυλοφιλος ,απλως μοιραζεται τη γυναιικα του ,δηλ. δινει ενα μερος αυτης.Αυτος δεν εχει επαφη με τον αντρα ,οποτε δεν μιλαμε για "ισοσκελες" ερωτικο τριγωνο.Η γυναικα "περνει" και απο τους δυο ,ο τριτος περνει απο την γυναικα ,αλλα τα δυο αρσενικα δεν μπορουν να κανουν κατι μεταξυ τους.
Οταν ομως μιλαμε για τριο με γυναικα κατα τη γνωμη μου ειναι η πιο καλη φαση. Η λεσβιακη συμπεριφορα ειναι αποδεκτη απο τον συντροφο και το ερωτικο τριγωνο ειναι πιο καλο .Ολοι παιζουν με ολους.Υπαρχει ισοτητα υδονης. Στα ιδια πλαισια ειναι και το ριο με αντρα και αμφυφιλοφιλο ζευγαρι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom