Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Parakelsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα απο πληροφοριες συναδελφων εμφανιστηκε εκι η Βικυ-Ρομινα Οποιος συναδελφος κανει καταδρομικη επισκεψη παρακαλω οπως
δωσει πληρη αναφορα..............
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.134
Κριτικές
4
Like
1.571
Πόντοι
266
Καλημερα απο πληροφοριες συναδελφων εμφανιστηκε εκι η Βικυ-Ρομινα Οποιος συναδελφος κανει καταδρομικη επισκεψη παρακαλω οπως
δωσει πληρη αναφορα..............

...Τι αναφορά, ρε παληκάρι? Είπαμε...αν είναι εκεί η ΒΙΚΑΡΑ, είναι μπριζολάδικο...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
    μπραβο ρε βικυ τα καταφερεs.    επιτελουs,  ανοιξεs  το δικο  σου μαγαζακι.  να  στεριωσειs  και συ καπου.      εχειs  και τιs αδελφουλεs μαζι σου.      θα σταματησετε ομωs  το ΠΙΟΤΟ  και την  ΚΟΚΑ  και οι 3  σαs?    αλλιωs δεν βλεπω να τσουλαει το μαγαζακι και να  μαζευετε  κανενα ευρουλακι.   
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Νομίζω ότι η αναφορά σε προσωπικά δεδομένα δεν είναι απαραίτητη.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Νομίζω ότι η αναφορά σε προσωπικά δεδομένα δεν είναι απαραίτητη.
   προσωπικα δεδομενα ε ?    εσενα μπορει να μην σε ενδιαφερει,   αλλα υπαρχουν καποιοι που  τουs νοιαζει και παρα  πολυ  .  αν κανουν εξετασειs, αν ειναι καθαρεs,   αν η αλλη  κανει  σεχ  χωριs προφυλακτικο,  αν γλειφει κωλουs,  αν καταπινει, αν ειναι πρεζου, αν  ειναι αλκοολικη , αν  κινδυνευει  με αυτη που παει  και ενα σωρο αλλα.   για σκεψου λιγο  επαρχιωτη5.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
    προσωπικα δεδομενα ε ?    εσενα μπορει να μην σε ενδιαφερει,  αλλα υπαρχουν καποιοι που  τουs νοιαζει και παρα  πολυ  .  αν κανουν εξετασειs, αν ειναι καθαρεs,  αν η αλλη  κανει  σεχ  χωριs προφυλακτικο,  αν γλειφει κωλουs,  αν καταπινει, αν ειναι πρεζου, αν  ειναι αλκοολικη , αν  κινδυνευει  με αυτη που παει  και ενα σωρο αλλα.  για σκεψου λιγο  επαρχιωτη5.

Το θέμα "υγεία", "καθαριότητα" καθώς και το  "ασφαλές σεξ" προφανώς και με ενδιαφέρουν. Σ'  αυτό έχεις δικιο.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
    μπραβο ρε βικυ τα καταφερεs.     επιτελουs,  ανοιξεs  το δικο  σου μαγαζακι.   να  στεριωσειs  και συ καπου.      εχειs   και τιs αδελφουλεs μαζι σου.      θα σταματησετε ομωs  το ΠΙΟΤΟ  και την  ΚΟΚΑ  και οι 3  σαs?    αλλιωs δεν βλεπω να τσουλαει το μαγαζακι και να  μαζευετε  κανενα ευρουλακι.     
ΚΟΛΑ??  :think:  :grin: :grin: :grin:

βλεπω καλα κρατει η παλια σου εχθρα  :uzi: :uzi: :uzi: :ak: :ak: :ak:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Το θέμα "υγεία", "καθαριότητα" καθώς και το  "ασφαλές σεξ" προφανώς και με ενδιαφέρουν. Σ'  αυτό έχεις δικιο.
 αρα  to  αλκοολικι και τιs ουσιεs  δεν τα λαμβανειs υπ οψι?    εσυ αν ξερειs οτι καποια ειναι πρεζακι η στην καλυτερη περιπτωση πινει παs μαζι τηs?    δεν ειναι θεμα υγειαs δικο τουs  αυτο   ?         οποια δεν σεβεται και  δεν υπολογιζει την δικη τηs  υγεια , θα σκεφτει την  δικη μαs?      και που ξερειs και τι αλλα κανουν για τα λεφτα και για να εχουν δουλεια?          ξερειs  ποσεs αναγκεs εχουν και για να τιs εκπληρωσουν,  αναγκαζονται και κανουν ενα σωρο πραγματα.      ειναι να μην κανουν την αρχη.    ασε  ειναι πολλα πραγματα που δεν ξερειs,  kai καλυτερα να μην τα μαθειs.     
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Πολυ μισος επεσε και πολυ υπερβολη.Γιατι αραγε? :think:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
καλα οτι η βικη ειναι αλκοχολα μεγαλη ειναι γνωστο τωρα οτι πινει κοκα και τετοια δεν ξερω
καλο θα ειναι αν καποιος ξερει  η την εχει δει δλδ να μας το πει και ο καθενας κρινει και κανει οτι νομιζει
αλλα και παλι εδω μεσα τοσα μουσια λεγονται που δυσκολα βγαζεις ακρη παλια λεγανε για την ζανα οτι ειναι φουλ στα αφροδισια μετα σταματησανε ξαφνικα να μιλανε γι αυτο εγω νομιζω οτι παιζουν  πολλα εδω μεσα...
και δυστυχως ακομα και καποιες αληθειες καιγονται...μεσα στα πολλα ψεμματα.
περα απο την βικυ ποιες αλλες δουλευουνε εκει μεσα?
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Μία παράκληση. Πήγα χθες στο εν λόγω και έγραψα για το ότι είδα (μόνο). Δεν έκατσα λόγω χρόνου. Την Βίκυ την ξέρω. Οι άλλες δύο που γράφω εγώ προσωπικά δεν τις ξέρω αλλά με εντιπωσίασαν. Από ότι διαβάζω κάποιοι ξέρουν για αυτές. Θα παρακαλούσα ένα σύντομο βιογραφικό τους από κάποιον που ξέρει (που έχουν ξαναδουλέψει για να ψάξω στο αντίστοιχο θρέντ για πληροφορίες). Ευχαριστώ.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.134
Κριτικές
4
Like
1.571
Πόντοι
266
...Ας υπήρχαν κι άλλες ΒΥΖΑΡΟΥΔΕΣ σαν τη ΒΙΚΗ κι ας έπιναν όση κόκα ήθελαν.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Πολυ μισος επεσε και πολυ υπερβολη.Γιατι αραγε? :think:
  ουτε ειμαι υποχρεωμενοs, ουτε απολογουμενοs .  δεν πεταω  ποτε , λογια του αεροs απο εδω και απο εκει.  και οτι λεω ειναι  παντα τεκμηριωμενο  απο εγκυρεs πηγεs  οσο καιρο ειμαι εδω μεσα.  λοιπον,    δεν υπαρχει  καθολου μισοs, ουτε υπερβολεs, ουτε εχθρεs , ουτε συκοφαντιεs , ουτε τιποτα αλλο δεν παιζει.    δεν ειστε  βαθια μεσα στα πραγματα και δεν γνωριζετε , τι γινεται και τι κανουν παρα  πολλεs απο αυτεs.          οι περισσοτεροι νομιζουν οτι ολεs αυτεs ειναι  κοριτσακια που απλα πηγαινουν σε μια δουλιτσα  σαν ολεs τιs αλλεs ,  και οτι δεν κινδυνευουν απο τιποτα.        να προσεχετε και να ακουτε τι σαs λενε. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Μία παράκληση. Πήγα χθες στο εν λόγω και έγραψα για το ότι είδα (μόνο). Δεν έκατσα λόγω χρόνου. Την Βίκυ την ξέρω. Οι άλλες δύο που γράφω εγώ προσωπικά δεν τις ξέρω αλλά με εντιπωσίασαν. Από ότι διαβάζω κάποιοι ξέρουν για αυτές. Θα παρακαλούσα ένα σύντομο βιογραφικό τους από κάποιον που ξέρει (που έχουν ξαναδουλέψει για να ψάξω στο αντίστοιχο θρέντ για πληροφορίες). Ευχαριστώ.
    ψαχνονταs εδω μεσα,   θα μαθειs τι εστι η καθε μια και το βιογραφικο τηs ? kai δεν αναφερομαι μονο για  to συγκεκριμενο μαγαζι.   μονο οταν γνωριζειs προσωπικα τιs ιδιεs  η τα αφεντικα τουs  , μαθαινειs καποιεs   αληθειεs.     εχειs αναρωτηθει γιατι σχεδον ολεs τουs, αλλαζουν καθε τοσο μαγαζι ?  γιατι εξαφανιζονται για καποιο διαστημα ?  που ειχαν παει και τι εκαναν ?     μονο για αυτεs τιs 2-3 ερωτησουλεs, υπαρχουν καμμια  εικοσαρια απαντησειs  που  σε πληροφορω αστο καλυτερα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom