Νέα

Εχω ενα e-mail και θέλω να βρώ σε ποιά sites έχει κάνει εγγραφή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα seminole
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Εχω το μαιλ μιας κοπελας και θελω να δω σε ποια sites εχει κανει εγγραφη.Υπαρχει καποιο προγραμμα η ισοτοπος που το κανει αυτο;To γκουγκλαρισα αλλα δεν εγινε τιποτα.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
πω πω ελεγχος :jerking:
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
ντετεκτιβ εισαι?  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
Εχω το μαιλ μιας κοπελας και θελω να δω σε ποια sites εχει κανει εγγραφη.Υπαρχει καποιο προγραμμα η ισοτοπος που το κανει αυτο;To γκουγκλαρισα αλλα δεν εγινε τιποτα.
κοιτα, το ιντερνετ δε βοηθαει σε τετοιες περιπτωσεις....

ο καλυτερος τροπος για να το μαθεις απο την ιδια ειναι να την κρεμασεις αναποδα, να της βαλεις βραστα αυγα στις μασχαλες, να της ξεριζωσεις τα νυχια με ταναλια και να της κανεις φαλαγγα...

αν παλι δε βρεις ακρη, ειμαι σιγουρος πως το Απολυτο Αρσενικο θα σου βρει κι αλλους τροπους για τη διαφυλαξη μιας υγειους σχεσης οπως η δικια σας....
 
OP
OP
S

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
κοιτα, το ιντερνετ δε βοηθαει σε τετοιες περιπτωσεις....

ο καλυτερος τροπος για να το μαθεις απο την ιδια ειναι να την κρεμασεις αναποδα, να της βαλεις βραστα αυγα στις μασχαλες, να της ξεριζωσεις τα νυχια με ταναλια και να της κανεις φαλαγγα...

αν παλι δε βρεις ακρη, ειμαι σιγουρος πως το Απολυτο Αρσενικο θα σου βρει κι αλλους τροπους για τη διαφυλαξη μιας υγειους σχεσης οπως η δικια σας....
H φαλαγγα θα γινει ετσι και αλλοιως  >:( αλλα θελω και το κερασακι στην τουρτα  :s&m_1:
 
OP
OP
S

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Δεν θελω μονο στο στο φεις αλλα σε οτιδηποτε ,μπουρδελα,κινκυ και ολα τα συναφη
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
Δεν θελω μονο στο στο φεις αλλα σε οτιδηποτε ,μπουρδελα,κινκυ και ολα τα συναφη

μπεσ στο καθε σιτε και πατα εκει που λεει αν ξεχασατε τον κωδικο σας ... συνιθωσ αν εχει σου βγαζει μυνιμα λαθοσ εμαιλ....
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
αν εισαι καλος, ισως σου πει ο μπολντ αν του σκασεις κανα κατοσταρικο. δεν εβγαλε αυτος τα ματια του για να ερθει το καθε τσουτσεκι να τον εκμεταλλευεται. νταξει δεν του αρεσει να το κανει,αλλα πρεπει να μαθεις να σεβεσαι τον κοπο του αλλου. οχι οχι, αγαπητε συμφορουμιτη. τελος.
σβηστε το θεμα παρακαλω.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.370
Κριτικές
31
Like
12.093
Πόντοι
5.097
αν εισαι καλος, ισως σου πει ο μπολντ αν του σκασεις κανα κατοσταρικο. δεν εβγαλε αυτος τα ματια του για να ερθει το καθε τσουτσεκι να τον εκμεταλλευεται. νταξει δεν του αρεσει να το κανει,αλλα πρεπει να μαθεις να σεβεσαι τον κοπο του αλλου. οχι οχι, αγαπητε συμφορουμιτη. τελος.
σβηστε το θεμα παρακαλω.
:2on1:
 

JimmyJump

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
μπεσ στο καθε σιτε και πατα εκει που λεει αν ξεχασατε τον κωδικο σας ... συνιθωσ αν εχει σου βγαζει μυνιμα λαθοσ εμαιλ....


σωστός ο gousgoun...

αν κ (γνωμη μου) αν μπλέξεις με τέτοια(παρακολουθησεις κτλ), αστα-βραστα...
 
OP
OP
S

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Τι παρακολουθησεις ........αυτη πως το εκανε.....δεν μπορει κατι θα υπαρχει
 

JimmyJump

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
κ τώρα που το σκέφτομαι... αν έχει λίγο μυαλό η γκόμενα θα έχει φτιάξει άλλο mail για να κάνει τις μαλακιές της
(όπως κάνουμε κ εμείς αλλωστε...)
σωστός ο gousgoun...

αν κ (γνωμη μου) αν μπλέξεις με τέτοια(παρακολουθησεις κτλ), αστα-βραστα...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.420
Πόντοι
2.357
Την μαλακια πες το σε αυτη :huh:Αυτη μου το εκανε πρωτη και βρηκε και κατι "περιεργα" και με εκανε ρομπα :huh:
Γιαυτο οχι μαιλ σε κοπελα σου ....
Φτιαξε μερικα μαιλ και δινε μονο το ενα στην κοπελα σου αυτο που δεν χρησιμοποιεις πολυ
Αν και δεν μου αρεσει αυτη η τακτικη γιατι ετσι αποκρυπτεις πραγματα απο την σχεση και χανεται η εμπιστοσυνη μεταξυ σας

Κατι θα εκανες κι εσυ για να σου φερθει ετσι..... δεν μπορει......

Οπως και να εχει φιλαρακο η εκδικηση δεν οφελει πουθενα και θα πληγωθειτε και οι δυο σας

Ξεχασε το και προχωρα παρακατω πιο προσεκτικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom