Νέα

Οι κριτικές στο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 343
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
www.bourdela.tv/content/view/670/1/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

Προσπαθησα να γραψω μια κριτικη αλλα οταν πας να βαλεις της ημερα και την ωρα και σου βγαζει το ημερολογιο κλικαρεις την ημερα και σου βαζει την ωρα που το γραφεις και οταν πας να αλλαξεις την ωρα σε γυρναει στην προηγουμενη σελιδα.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
www.bourdela.com/content/view/670/1/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

Προσπαθησα να γραψω μια κριτικη αλλα οταν πας να βαλεις της ημερα και την ωρα και σου βγαζει το ημερολογιο κλικαρεις την ημερα και σου βαζει την ωρα που το γραφεις και οταν πας να αλλαξεις την ωρα σε γυρναει στην προηγουμενη σελιδα.

εγώ έγραψα για 3 ξενοδοχεία,αλλά δεν τις βλέπω πουθενά....με το ΥΠΟΒΟΛΗ δεν τις στέλνεις?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ανοίγω αυτό το θρεντ για να κάνω κάποες παρατηρήσεις για τις κριτικές που γραφονται. Βασικά 2 είναι οι παρατηρήσεις.
1. Ξεχνάτε την βάρδια που πετυχαίνετε την κοπέλα. Παιδιά είναι το πιο σημαντικό. Ακόμα ψάχνω να βρω τη Μιλενα. ΑΠο εδω και μπρος να μην το ξεχνάτε please  :helpplea:
2. Να λέτε λεπτομέρειες για την εμφάνιση της κοπέλας και για το τί κάνατε στο δωμάτιο. Εκτός και αν πρόκειται για κοπέλα με χιλιοειπωμένα τα κόλπα της. Μου τη δινουν καποιες ατακες του στυλ "Δεε θα μπω σε λεπτομέρειες για το τι έγινε στο δωματιο."  Οχι φίλε μου να μπεις σε λεπτομερειες. Για αυτό γράφεις την κριτική. Όχι για να μας πεις αν βρήκες εύκολα πάρκινγκ
Κουφάθηκα τις προάλλες με έναν που έγραψε σε μια κριτική. " Δε θα σας πω τί έγινε στο δωμάτιο. Απλά όταν έφυγα ένιωθα ανάλαφρος και άλλος άνθρωπος"
Φίλε μου δεν με ενδιαφέρει αν μετά την επίσκεψη στο μπουρδέλο/στούντιο ένιωθες ανάλαφρος και αν η ψυχή σου άκουγε τιτιβίσματα αηδονιών και αν η καρδιά σου πέταγε σαν πουλάκι. Ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει. Στο άλλο πουλάκι με ενδιαφέρει να μάθω τί έκανε η κοπέλα
Νομίζω και άλλοι θα συμφωνείτε
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
Σωστος! τετοιες κριτηκες πρεπει αμεσως να σβηνονται.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
+10000 Πουτανγαμών, εγώ τα έχω πεί ένα κάρο φορές,
γράφουν την ιστορία της ζωής τους και την γαμημένη
την κολοβάρδια δεν την γράφουν, όπως και πολλές
φορές ούτε την εμφάνιση της κοπέλας. Λίγα είναι τα βασικά: βάρδια, χρώμα μαλλιών/ματιών, ψηλή/κοντή,
αδύνατη/παχουλούλα, στήθος και πώς γαμιότανε. Δηλαδή έλεος. Εγώ π.χ. όχι μόνο βάρδια αλλά μέχρι και την ώρα περίπου που πήγα βάζω.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ανοίγω αυτό το θρεντ για να κάνω κάποες παρατηρήσεις για τις κριτικές που γραφονται. Βασικά 2 είναι οι παρατηρήσεις.
1. Ξεχνάτε την βάρδια που πετυχαίνετε την κοπέλα. Παιδιά είναι το πιο σημαντικό. Ακόμα ψάχνω να βρω τη Μιλενα. ΑΠο εδω και μπρος να μην το ξεχνάτε please  :helpplea:
2. Να λέτε λεπτομέρειες για την εμφάνιση της κοπέλας και για το τί κάνατε στο δωμάτιο. Εκτός και αν πρόκειται για κοπέλα με χιλιοειπωμένα τα κόλπα της. Μου τη δινουν καποιες ατακες του στυλ "Δεε θα μπω σε λεπτομέρειες για το τι έγινε στο δωματιο."  Οχι φίλε μου να μπεις σε λεπτομερειες. Για αυτό γράφεις την κριτική. Όχι για να μας πεις αν βρήκες εύκολα πάρκινγκ
Κουφάθηκα τις προάλλες με έναν που έγραψε σε μια κριτική. " Δε θα σας πω τί έγινε στο δωμάτιο. Απλά όταν έφυγα ένιωθα ανάλαφρος και άλλος άνθρωπος"
Φίλε μου δεν με ενδιαφέρει αν μετά την επίσκεψη στο μπουρδέλο/στούντιο ένιωθες ανάλαφρος και αν η ψυχή σου άκουγε τιτιβίσματα αηδονιών και αν η καρδιά σου πέταγε σαν πουλάκι. Ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει. Στο άλλο πουλάκι με ενδιαφέρει να μάθω τί έκανε η κοπέλα
Νομίζω και άλλοι θα συμφωνείτε
Πουτανγαμών άνοιξες πολύ σημαντικό thread και θα γίνει μόνιμο στην κατηγορία του.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Ασφαλώς και έχει δίκιο ο Πουτανγαμών και τα έχουμε γράψει απ' την πρώτη στιγμή:

Οι κριτικές των οίκων: σύντομες και άνευ ουσίας κριτικές (π.χ. "Άπαιχτη γκόμενα, τρέξτε να προλάβετε") θα απορρίπτονται. Είναι καλό να είμαστε όσο το δυνατόν πιο κατατοπιστικοί και λεπτομερείς - έτσι βοηθάμε και τους "συναθλητές". Μια σωστή κριτική πρέπει απαραιτήτως να περιλαμβάνει την ημερομηνία επίσκεψης, ώρα (κατά προσέγγιση) ή βάρδια, τιμή, όνομα κοπέλας (αν το συγκρατήσαμε), δυο λογάκια για τα εξωτερικά της χαρακτηριστικά (ξανθιά, κοντή, τετράπαχη κλπ.) και αναφορά στις υπηρεσίες βεβαίως (αν καταθέσαμε τελικά). Επίσης θα ευνοούνται οι αντικειμενικές όσο το δυνατόν κριτικές. Κριτικές με υπερβολικά καλά (ή και κακά πολλές φορές) λόγια για μια καταχώρηση, δεν θα εγκρίνονται.

Καλό είναι να τα θυμόμαστε αυτά γιατί πράγματι, τελευταία πολλές είναι οι κριτικές που δεν αναφέρουν βασικά στοιχεία και δεν δημοσιεύονται.

(το thread συγχωνεύτηκε με τα σχόλια του ανάλογου αρχικού "άρθρου" περί κριτικών)
 

BASILIS35

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Ανοίγω αυτό το θρεντ για να κάνω κάποες παρατηρήσεις για τις κριτικές που γραφονται. Βασικά 2 είναι οι παρατηρήσεις.
1. Ξεχνάτε την βάρδια που πετυχαίνετε την κοπέλα. Παιδιά είναι το πιο σημαντικό. Ακόμα ψάχνω να βρω τη Μιλενα. ΑΠο εδω και μπρος να μην το ξεχνάτε please  :helpplea:
2. Να λέτε λεπτομέρειες για την εμφάνιση της κοπέλας και για το τί κάνατε στο δωμάτιο. Εκτός και αν πρόκειται για κοπέλα με χιλιοειπωμένα τα κόλπα της. Μου τη δινουν καποιες ατακες του στυλ "Δεε θα μπω σε λεπτομέρειες για το τι έγινε στο δωματιο."  Οχι φίλε μου να μπεις σε λεπτομερειες. Για αυτό γράφεις την κριτική. Όχι για να μας πεις αν βρήκες εύκολα πάρκινγκ
Κουφάθηκα τις προάλλες με έναν που έγραψε σε μια κριτική. " Δε θα σας πω τί έγινε στο δωμάτιο. Απλά όταν έφυγα ένιωθα ανάλαφρος και άλλος άνθρωπος"
Φίλε μου δεν με ενδιαφέρει αν μετά την επίσκεψη στο μπουρδέλο/στούντιο ένιωθες ανάλαφρος και αν η ψυχή σου άκουγε τιτιβίσματα αηδονιών και αν η καρδιά σου πέταγε σαν πουλάκι. Ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει. Στο άλλο πουλάκι με ενδιαφέρει να μάθω τί έκανε η κοπέλα
Νομίζω και άλλοι θα συμφωνείτε


:rockon: :rockon: :rockon:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Ανοίγω αυτό το θρεντ για να κάνω κάποες παρατηρήσεις για τις κριτικές που γραφονται. Βασικά 2 είναι οι παρατηρήσεις.
1. Ξεχνάτε την βάρδια που πετυχαίνετε την κοπέλα. Παιδιά είναι το πιο σημαντικό. Ακόμα ψάχνω να βρω τη Μιλενα. ΑΠο εδω και μπρος να μην το ξεχνάτε please  :helpplea:
2. Να λέτε λεπτομέρειες για την εμφάνιση της κοπέλας και για το τί κάνατε στο δωμάτιο. Εκτός και αν πρόκειται για κοπέλα με χιλιοειπωμένα τα κόλπα της. Μου τη δινουν καποιες ατακες του στυλ "Δεε θα μπω σε λεπτομέρειες για το τι έγινε στο δωματιο."  Οχι φίλε μου να μπεις σε λεπτομερειες. Για αυτό γράφεις την κριτική. Όχι για να μας πεις αν βρήκες εύκολα πάρκινγκ
Κουφάθηκα τις προάλλες με έναν που έγραψε σε μια κριτική. " Δε θα σας πω τί έγινε στο δωμάτιο. Απλά όταν έφυγα ένιωθα ανάλαφρος και άλλος άνθρωπος"
Φίλε μου δεν με ενδιαφέρει αν μετά την επίσκεψη στο μπουρδέλο/στούντιο ένιωθες ανάλαφρος και αν η ψυχή σου άκουγε τιτιβίσματα αηδονιών και αν η καρδιά σου πέταγε σαν πουλάκι. Ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει. Στο άλλο πουλάκι με ενδιαφέρει να μάθω τί έκανε η κοπέλα
Νομίζω και άλλοι θα συμφωνείτε

+ 1000
:thumbsup:

Αυτα τα δυο ειναι ποοοολυ σημαντικα στοιχεια.
Δυστυχως στις μισες τουλαχιστων κριτικες δεν υπαρχουν αυτα τα στοιχεια με αποτελεσμα να μην μπορουμε να διαβασουμε και να κρινουμε αναλογα για την κοπελα που θα επιλεξουμε.

Συνμπουρδελιαριδες ΜΗΝ ΤΑΞΕΧΝΑΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ.
Ειναι συμαντικα!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Και επιδη παααααλι θα το ξεχνανε καποια παιδια προτεινω τουλαχιστον το στοιχειο της βαρδιας να ειναι σαν ερωτηση στην φορμα της κριτικης.
Οσο για την εμφανηση ισως να μπρουσε και αυτη να μπει με τον ιδιο τροπο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Ρε παιδια στις κριτικες τις βαρδιες μη ξεχνατεεεε!!!!!!!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Ρε παιδια στις κριτικες τις βαρδιες μη ξεχνατεεεε!!!!!!!!!
Μονος μου τα λεω μονος μου τ' ακουω μου φαινεται..μηπως να γινει αναγκαστικο field η ωρα επισκεψης?
Καλα μερικοι εχετε πολυ πλακα,ντρεπεστε να γραψετε τσιμπουκι και γαμησι και γραφετε τσ.....κι και γ....σι και νιωθω λες και παιζω σταυρολεξο..
Τουλαχιστον αμα ντρεπεστε γραψτε πεοθηλασμο και συνουσια,μη βαζετε αυτες τις τελειες,κουραζουν..
 

Επισκέπτης
Δεν θα το λεγα οτι ειναι και τοσο καλη η ιδεα της ωρας.... ;)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Της βάρδιας στο περίπου. Όχι της ώρας. Θα το φτιάξουμε καλά.  ;)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Δεν θα το λεγα οτι ειναι και τοσο καλη η ιδεα της ωρας.... ;)
Γιατι δεν ειναι καλο,δεν καταλαβαινω..για σπρωξε λιγο ρε συναγωνιστη γιατι ειμαι λιγο Καψης σε αυτα τα θεματα..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλα ειμαι σιγουρος για αυτο! :2funny: :2funny:
Το λεω και στην υπογραφη μου αλλωστε..
Ακομα ομως δεν καταλαβαινω..εχω κανει 3 στροφες γυρω απο τον εαυτο μου,εχω κουνησει πανω κατω το κεφαλι μου(αληθεια αυτο το χρουτς χρουτς που ακουγεται τι ειναι?)αλλα ακομα τιποτα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom