Νέα

Πιάτσες με Ασιάτισσες/Ημερήσια ενημέρωση για Aσιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα babapoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 278K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

babapoulos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
28
Like
4
Πόντοι
0
μενω μεταξουργειο και μεγαλο παραπονο δεν εχουν φορτωσει ποτε σχιστοματικο μωρο.εχει κανεισ τιποτα υποψιν??καποτε λεγαν για μια πιατσα στην σοφοκλεους καπου πολυ κρυμενη.για τους παππουδες σαν και εμενα οσοι θυμουνται καπου κοντα στον Αριστοφανη
 

Επισκέπτης
εχω γαμισει εγω αλλα δεν ειχε ξυρισμενη βαλβιδα  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Κανουνε καλο γαμησι?
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ρε συ τασαεφ, ακομα περιμενουμε ενημερωση απο thai που ΘΑ πηγαινες το πασχα..
οσο για το συντηρητικο γαμησι που λες.. αλλα μας λενε οι ανταποκριτες απο thai, κινα και λοιπους ασιατικους προορισμους.
 

mr24

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Υπάρχει καμμιά πιάτσα στην Αθήνα με Ασιάτισσες;
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
Χτύπησε ευαίσθητη χορδή, ε KOSTASF16? :) Πόσο σε καταλαβαίνω φίλε μου!
liomas πως να τους πεις για ασιατισες? πως να εξηγησεις?
κακως ομως δε σε "βλεπουμε" στο γνωστο θρεντ, εκει γινονται πραματα και θαματα..  πιστευω να μας παρακολουθεις
 

Alekosatbourdela

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
122
Like
2
Πόντοι
1
Περναγα απο την ιπποκρατους της προαλες με το αμαξι και ειδα μια κινεζουλα ετσι καπως περιεργα ντυμενη(βλ ξωβυζο) και βαμενη και σκεφτομουν και γω μπας και υπαρχει κατι με Asia Carrera στην ελλαδα.Ειμαι σίγουρος οτι θα υπαρχει κατι εδω οι κινεζοι εχουν γίνει περισσοτεροι απο τους αλβανους σε μερικες περιοχες δε γινεται κατι θα υπαρχει και εδω...
 

Επισκέπτης
liomas πως να τους πεις για ασιατισες? πως να εξηγησεις?
κακως ομως δε σε "βλεπουμε" στο γνωστο θρεντ, εκει γινονται πραματα και θαματα..   πιστευω να μας παρακολουθεις

Σας παρακολουθώ, πως δεν σας παρακολουθώ! Απλά δεν έτυχε και κάνα ταξίδι προς τα εκεί για να σας μεταφέρω τα νέα!!! Και μέχρι και του χρόνου δεν το βλέπω γιατί τον Οκτώβριο (μάλλον) πάμε Βραζιλία... μου φαίνεται θα ανοίξω καινούργιο Thread γιατί έχω ακούσει διάφορα και από εκεί!
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
liomas πως να τους πεις για ασιατισες? πως να εξηγησεις?
κακως ομως δε σε "βλεπουμε" στο γνωστο θρεντ, εκει γινονται πραματα και θαματα..  πιστευω να μας παρακολουθεις

ΠΟΛΛΟΙ σας παρακολουθούμε με ενδιαφέρον φίλε Kostas....
Χαιρόμαστε που κάποιοι μπορούν και πραγματοποιούν το ταξίδι στον....παράδεισο.
Κι ας μη μπορούμε οι ίδιοι να το κάνουμε.
 

swanson

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά να βρεις ασιάτισες είναι πολύ δύσκολο για να μην πω αδύνατη, το προηγούμενο σάββατο κατά τις δέκα το βράδυ περνώντας από κέντρο είδα ότι έξω από το ξενοδοχείο Christiana, ψωνιζόταν μια ασιάτισα.
Είχε έντονα ασιατικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο, το σώμα της δεν ήταν το κλασσικό αδύνατο, αλλά ήταν περισσότερο μεσογειακό, φορούσε ένα κίτρινο φόρεμα.
Μήπως την έχει τσκάρει κάποιος.
Πάντως η συνολική εμφάνιση δεν με εντυπωσίασε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τελικά να βρεις ασιάτισες είναι πολύ δύσκολο για να μην πω αδύνατη, το προηγούμενο σάββατο κατά τις δέκα το βράδυ περνώντας από κέντρο είδα ότι έξω από το ξενοδοχείο Christiana, ψωνιζόταν μια ασιάτισα.
Είχε έντονα ασιατικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο, το σώμα της δεν ήταν το κλασσικό αδύνατο, αλλά ήταν περισσότερο μεσογειακό, φορούσε ένα κίτρινο φόρεμα.
Μήπως την έχει τσκάρει κάποιος.
Πάντως η συνολική εμφάνιση δεν με εντυπωσίασε.

μαλλον επεσες σε καζακστιανή..
 

swanson

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Το πιθανότερο έτσι εξηγείται η σωματοδομή της
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
εγω παντως τη μοναδικη "πιατσα" που εχω δει με real πραγμα ειναι στο tube
,
τρελο φτιαξιμο
 

motok

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Περνούσα χθες απόγευμα από Ομόνοια και είδα σε ένα κάθετο στενό της Κωνσταντινουπόλεως,δύο ασιάτισες να κάθονται σε ένα πεζούλι, ντυμένες σαν πουτάνες.Πολύ όμορφες κατά τη γνώμη μου. Δεν σταμάτησα να ρωτήσω όμως γιατί οδηγούσα και βιαζόμουν.
Ξέρει κανείς αν παίζει τιποτα στην περιοχή με ασιάτισες?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλε motok το θεμα σου συγχωνευτηκε καθως υπηρχε ηδη αντιστοιχο καθως και για να παρεις τις πληροφοριες που ζητας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom