Νέα

Battlestar Galactica On-Line

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Angelus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 672
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.493
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
Battlestar Galactica On-Line

Battlestar_galactica_online.jpg


Μια απο τις καλύτερες σειρές όλων των εποχών στην τηλεόραση, κατά την προσωπική μου γνώμη, τώρα και σε Web Browsing παιχνίδι.
Πάρα πολύ καλά γραφική, εξαιρετική ατμόσφαιρα την οποία συνοδεύει η εξαιρετική μουσική απο επεισόδια της σειράς, καθώς και ακριβέστατα σχέδια σκαφών των ανθρώπων και των Κυλώνων(Cylons). Σε αυτόν τον σύνδεσμο μπορείτε να δημιουργήσετε τον λογαριασμό, και μετά να επιλέξετε με ποια πλευρά θα είστε. Οι μάχες είναι εκπληκτικές καθώς και οι δυνατότητες που δίνονται σε κάθε χρήστη ανάλογα τα σκάφη τα οποία καλείται να κυβερνήσει. Στο παρακάτω λινκ θα βρείτε και έναν πλήρη οδηγό για το παιχνίδι

Προσωπικά τις τελευταίες μέρες έχω κολλήσει με το παιχνίδι και έχω να πω πως αξίζει να το δοκιμάσετε.
Εξάλλου δεν χρειάζεται να εγκαταστήσετε τίποτα απολύτως.
 

infernoman

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
προσωπικα δεν μπορω να το παιξω ο χειρισμος του ειναι αστα να πανε οποτε κανω αλλαγη των κουμπιων ειδικα τοτε το σκαφος κινειται ανεξελεγκτα χωρις να μπορω να το διορθωσω
 
OP
OP
Angelus

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.493
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
προσωπικα δεν μπορω να το παιξω ο χειρισμος του ειναι αστα να πανε οποτε κανω αλλαγη των κουμπιων ειδικα τοτε το σκαφος κινειται ανεξελεγκτα χωρις να μπορω να το διορθωσω
Εγώ να δεις τι βρίσιμο έριχνα τις πρώτες μέρες.
Πλέον τον έχω συνηθίσει...αν και βρίζω ακόμα.
 

infernoman

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Είναι θέμα συνήθειας.
φιλε εχω παιξει αληθινους simulators με βαρβατη ρεαλιστικοτητα χρησιμοποιοντας keyboard και οχι joystic απλα το gameplay του δεν υφισταται του συγκεκριμενου παιχνιδιου ειδικα οταν αλλαξεις τα πληκτρα κατευθυνσης
 
OP
OP
Angelus

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.493
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
Εδώ και λίγες μέρες υπάρχουν και τα ελληνικά στο μενού των γλωσσών.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom