Νέα

Δάφνη - Βριλησσού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα iou77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας συναγωνιστες .
Ξερει κανεις σχετικα με την Δαφνη που δουλευε παλια στη βριλησου ?
μια ξανθια με σκυλοφατσα και ορεα μεγαλα βυζια και πολυ καλο κρεβατι . τγν εχω χασει και κα γουσταρα να της ξαναεριχνα ενα χερι αν ξερει καποιος που ειναι ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Γεια σας συναγωνιστες .
Ξερει κανεις σχετικα με την Δαφνη που δουλευε παλια στη βριλησου ?
μια ξανθια με σκυλοφατσα και ορεα μεγαλα βυζια και πολυ καλο κρεβατι . τγν εχω χασει και κα γουσταρα να της ξαναεριχνα ενα χερι αν ξερει καποιος που ειναι ?

μηπως λες αυτη που δουλευε και στην ισαυρων 29 στην χαριλαου τρικουπη(εξαρχεια)?που μοιαζει πολυ με μια πορνοσταρ?ξανθα δεν τα ειχε τα μαλλια?και πρεπει να ηταν ποντιακης καταγωγης αν θυμαμαι καλα!την ειχα παρει και εγω σε ενα της βριλησσου πριν 2 χρονια περιπου(πρεπει να ηταν πεμπτη μεσημερι)!!!!δεν θυμαμαι αριθμο παντως ηταν μονοκατοικια οπως ανεβαινες την βριλησσου για να πας κηφισιας στο δεξι μας χερι
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Αν το μάθει κανείς ας το ποστάρει εδώ. Και εγώ είχα πάει 1-2 φορές και μετά την έχασα και θα γούσταρα να την ξαναβρώ. Αλλά μου είχε πει πως το μαγαζί ήταν δικό της και αυτή δούλευε περιστασιακά. (Αν θυμάστε παλιά-πριν μερικούς μήνες δηλαδή η αγγελία έλεγε για "παλάτι της Δάφνης). Τεσπα. αυτά
 
OP
OP
I

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Ναι παιδιά αυτή λέω . ένα τρελό κοπρόσκυλο . άψογο κρεβάτι . και πολύ καλή επαγγελματίας . Οποίος γνωρίζει κάτι ας σφυρίζει
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Αυτή είναι η ιδιοκτήτρια του 36 αλλά από ότι ξέρω δεν δουλεύει πια.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Ενημερωνω,σχεδον δυο χρονια μετα,αλλα καλλιο αργα παρα ποτε!Η Δαφνη οντως ΤΟΥΜΠΑΝΟ αλλα με πολλες ψευτικες κραυγες στο δωματιο ειναι ιδιοκτητρια του Βριλλησου 46 και αντιπροεδρος του προσφιλους μας σωματειου!Πρεπει να εχει σταματησει να δουλευει αλλα θα περασω να ρωτησω και να ενημερωσω
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
88
Πόντοι
4.065
Τελικα πραγματι η Δαφνη εχει σταματησει να δουλευει εδω και τρια χρονια.
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
που τη θυμηθήκατε αυτή την τσατσά ρε παιδιά? άθλια ήταν και αντιπαθέστατη. έκανε και αυτή βάρδιες παλιότερα για να κατεβάσει τα γενικά έξοδα του μαγαζιού...
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
702
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
παίζει η Δανφη που λέτε να είναι η Δάφνη που δουλεύει πλέον Κηφισού 60???? ξέρει κανένας???
 

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.605
Πόντοι
5.196
παίζει η Δανφη που λέτε να είναι η Δάφνη που δουλεύει πλέον Κηφισού 60???? ξέρει κανένας???
Καμία σχέση!!

Ενημερωνω,σχεδον δυο χρονια μετα,αλλα καλλιο αργα παρα ποτε!Η Δαφνη οντως ΤΟΥΜΠΑΝΟ αλλα με πολλες ψευτικες κραυγες στο δωματιο ειναι ιδιοκτητρια του Βριλλησου 46 και αντιπροεδρος του προσφιλους μας σωματειου!Πρεπει να εχει σταματησει να δουλευει αλλα θα περασω να ρωτησω και να ενημερωσω
Παίζει να την έχω πάρει απο τις πρώτες φορές που επισκέφθηκα το 46 πριν πολλά χρόνια. Μου έκαναν εντύπωση οι φωνές της και η κορμάρα που είχε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom