Νέα

ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ: Το θρυλικό VW ή κάτι περισσότερο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klewnas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

klewnas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Χαιρετώ τα λαμόγια!

Ενα μπαράκι στους αμπελόκηπους-εξάρχεια "Σκαραβαίος" σας λεει τιποτα?
πηγα και ειχε μεσα προσωπικό(σερβιτόρες) όλο το ανατολικό μπλοκ...μου φυγε το μουνι!
Ειχε μονο καγκουρες μέσα και καμμια 10 αρια ρωσιδακια-βουλγαρακια για σερβιτορες!!!

για πειτε οσοι γνωριζετε...

thnx!
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Εννοείς τον σκαραβαίο στην Μαυρομιχάλη? Γιατι στους αμπελοκήπους δεν υπάρχει από όσο ξέρω..
Τώρα εκεί έχει σερβιτόρες ανατολικού μπλοκ όπως γράφεις αλλά μερικές φορές και ελληνίδες.
Ειναι ανοικτο απο το απογευμα μεχρι τα ξημερωματα αλλα δεν παιζουν φασεις στο ασχετο. Πρεπει να ειναι γνωστος (οι περισσότερες μουρες συνχζουν δεκαετιες) για να πας στο δωματιακι πάνω. (ριξε μια ματια από το δρομο φευγοντας, για να καταλαβεις τι λέω)

Εσυ εκανες κανα κονε εκει?
 
OP
OP
K

klewnas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
αυτό εννοω...

εχω παει 3 φορες και εχω κανει κοννε με μια ελληνιδα την Χρυσα...την επομενη φορα θα παμε μολις τελειωσει σπιτι της λεει για ταινια..

ξερει κανεις τι παιζει ?
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
αυτό εννοω...

εχω παει 3 φορες και εχω κανει κοννε με μια ελληνιδα την Χρυσα...την επομενη φορα θα παμε μολις τελειωσει σπιτι της λεει για ταινια..

ξερει κανεις τι παιζει ?

Εννοείς τι ταινία παίζει στο σπίτι της Χρύσας;

Εσω έτοιμος
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Κλέωνας, προέκυψε τίποτα? Ενημερωσε μας σχετικα
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
που βρισκεται το εν λογω μαγαζι ρε παιδια?
 
OP
OP
K

klewnas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
οδός Μαυρομιχάλη...
πήγα σπιτι της,μου ξεκαθαρησε οτι και καλά δεν κάνει τιποτα κ ψιλοκόλλλωσα...2η φορα την εβλεπα κ με καλεσε σπιτι της...
ειδαμε ταινία μονο αλλά χθες που μιλήσαμε της ειπα οτι αλλη φορα δεν θα με ευγενικος...

εχει κανεις εμπειρια απο αυτο το bar? γίνεται της μουρλης απο μουνια-σερβιτορες...το χουμε καθιερωσει με την παρεα μου
αυτο μονο, τιποτα αλλο...τελος!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
με καλεσε σπιτι της... ειδαμε ταινία μονο αλλά χθες που μιλήσαμε της ειπα οτι αλλη φορα δεν θα με ευγενικος...
Ναι βέβαια. Όμως... ΑΝ υπάρξει "επόμενη φορά"! Διότι φίλε klewnas, γυναίκα (και μάλιστα σερβιτόρα - που δουλεύει νύκτα, άρα ΔΕΝ είναι καμιά μυξοπαρθένα) που σε καλεί στο σπίτι της μόλις σε γνωρίσει και δεν την γαμάς... μετά σε θεωρεί "φιλαράκι" της! Μια που το έφερε η κουβέντα... κάποια σχέση με τη λέξη "καλή νύκτα"?
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
οδός Μαυρομιχάλη...
πήγα σπιτι της,μου ξεκαθαρησε οτι και καλά δεν κάνει τιποτα κ ψιλοκόλλλωσα...2η φορα την εβλεπα κ με καλεσε σπιτι της...
ειδαμε ταινία μονο αλλά χθες που μιλήσαμε της ειπα οτι αλλη φορα δεν θα με ευγενικος...

Για πρόσεχε μην αρχίσει τα περί LCD τηλεοράσεων, Home theater, δανεικά κλπ... και δεν πα να 'σαι και αγενής, δεν σου κάθεται ούτε όταν παγώσει η κόλαση.
Με πρόλαβε ο ιχνηλάτης όμως...
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
Ειναι μοναδικο μαγαζι στην πολη οσον αφορα το στυλ του.Μπαρ,φαγητο του κωλου,χαρτοπαιξια.Πελατεια απο ολο το λεκανοπεδιο παρακμιακη κυριως.Οι γκαρσονες πολλες αλλα αν γαμας δεν πρεπει να υπαρχει στανταρντ συγκεκριμενη διαδικασια πηδηματος δηλ ποσο παει?και φυγαμε... αρα κινδυνος να τρως τον χρονο σου χωρις να γαμισεις.Ψηλα στην Μαυρομιχαλη κοντα στην Λ.Αλεξανδρας.Διπλα στο Σ/Μ
Βασιλοπουλος.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Τί έγινε ρε κλέωνα, ξαναπήγες στο σπίτι της;  Στο μαγαζί;  τελικά είναι αυτό κοντά στη Λ. Αλεξάνδρας;
 
OP
OP
K

klewnas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
ναι, ολα ΟΚ...πηγα απο το μαγαζι και μετα πηγαμε σπιτι για δευτερη φορα οπου δεν κρατηθηκα ουτε λεπτο...εγινε χαμος...εδινε ρεστα στο πηδημα η τυπισσα...πρεπει να ειναι τρελη πηδιολα
 

Επισκέπτης
ναι, ολα ΟΚ...πηγα απο το μαγαζι και μετα πηγαμε σπιτι για δευτερη φορα οπου δεν κρατηθηκα ουτε λεπτο...εγινε χαμος...εδινε ρεστα στο πηδημα η τυπισσα...πρεπει να ειναι τρελη πηδιολα

Ωραιος ο παικτης..Ευγε νεε μου ;) ;)
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
236
Like
53
Πόντοι
1
πληρωσες κιολας ρε φιλε η απλα εκατσε΄΄΄
ποσο πηγε΄΄
 

telamon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Τίποτα δεν "παίζει" βρε παιδιά... Απλά, έχουν βρει τον τρόπο να προσελκύουν "θύματα" από όλη την Αθήνα, αφήνοντας δήθεν υποσχέσεις κ.λ.π.
 
OP
OP
K

klewnas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Μια χαρα παιζει telamon...τουλαχιστον απο προσωπικη εμπειρια
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΑ! το μονο που πηρα ηταν ενα μπουκαλακι vodka για να πιουμε...πηγα μολις σχολασε απο τον Σκαραβαιο,αραξαμε και ξεκινησε το μπαλαμουτι...κλασσικο φαση δλδ....ουτε λεφτα ουτε τιποτα...
και εχει και ωραιο διαμερισμα η Χρυσα και ειναι και καυλα!
το τι θα γινει δεν το ξερω...
καλα περασα και θα το επιδιωξω ξανα
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Μια χαρα παιζει telamon...τουλαχιστον απο προσωπικη εμπειρια
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΑ! το μονο που πηρα ηταν ενα μπουκαλακι vodka για να πιουμε...πηγα μολις σχολασε απο τον Σκαραβαιο,αραξαμε και ξεκινησε το μπαλαμουτι...κλασσικο φαση δλδ....ουτε λεφτα ουτε τιποτα...
και εχει και ωραιο διαμερισμα η Χρυσα και ειναι και καυλα!
το τι θα γινει δεν το ξερω...
καλα περασα και θα το επιδιωξω ξανα

Συγγνωμη φιλε αλλα καποιος υποψιασμενος θα ελεγε οτι εισαι κραχτης...
Εγω δε ξερω...
 

flomat

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Οντως...δεν παιζει τιποτα το "υποπτο" εκει.Το μαγαζι εχει κοριτσια απο Πολωνια για σερβιτορες και για να κανουν τα γλυκα ματια με καλους πελατες.Οπου καλοι...οι τελειωμενοι που παιζουν 30 ωρες σερι χαρτια.Οι ιδιοκτητες ειχαν παλιοτερα ενα κολομπαρο στην Λιοσιων νομιζω...και το εκλεισαν γιατι οι ιδιοι που πηγαιναν στο κολομπαρο πηγαιναν και στον σκαραβαιο μετα και δεν γουσταραν..το θελανε ψιλοκυριλε :jerking: Παντως αλλαζουν πολλωνεζες αρκετα συχνα,μπορει και καθε βδομαδα..κονε απο εκει δυσκολα θα κανετε...και οι θαμωνες του μαγαζιου ειναι πολλα χρονια εκει.Αν θελετε να παιξετε κανενα χαρτακι η ταβλυ η να δειτε κανεναν αγωνα και ειστε κοντα στην περιοχη πηγαινετε να ανοιξει λιγο και το ματι σας  :dancing: οσο για το παταρι...παλιοτερα ειχε και κουζινα εκει και μαγειρευαν..αυτα
 
OP
OP
K

klewnas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
αν διαβαζατε και τι γραω χωρις να κραζετε...
εγω μιλησα για μια συγκεκριμενη και μονη ελληνιδα που υπαρχει εκει μεσα και με την οποια γαμηθηκαμε σπιτι της..
για τις αλλες δεν εχω ιδεα ΓΙ'ΑΥΤΟ και ρωτησα...
ουτε κραχτης ουτε τιποτα...ΜΟΝΟ ΜΠΙΧΤΗΣ!!!!
μιλησα για την Χρυσα και μονο...
αν αποδειχθει πουταναρα αυτο το μανουλι ευχαριστως να σας δωσω κινητο και διευθυνση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom