Νέα

Λακατάμια - Ανθούπολη επαρχεια Λευκωσίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα highway2hell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

highway2hell

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2011
Μηνύματα
180
Like
132
Πόντοι
1
ξέρει κανείς αν παιζει οτιδηποτε στη περιοχή?

το μόνο που ξέρω είναι το Jeronymo Bar πάνω στην Αρχ. Μακαριου στο ύψος της Αγίας Παρασκευής αλλα δεν ξερω αν παιζει τιποτα ακομα επειδή μια φορα πήγα.
το Mr. Punch εκλεισε δυστυχώς.

αν ξερει κανεις τιποτα αλλο απο μπαρ ή κατι εκτος απο μπαρ παρακαλω βοηθήστε.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Δεν ξερων τινπονταν τυπεν μουν!!!!
 

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
ξέρει κανείς αν παιζει οτιδηποτε στη περιοχή?

το μόνο που ξέρω είναι το Jeronymo Bar πάνω στην Αρχ. Μακαριου στο ύψος της Αγίας Παρασκευής αλλα δεν ξερω αν παιζει τιποτα ακομα επειδή μια φορα πήγα.
το Mr. Punch εκλεισε δυστυχώς.

αν ξερει κανεις τιποτα αλλο απο μπαρ ή κατι εκτος απο μπαρ παρακαλω βοηθήστε.

Είσαι στον παράδεισο. Πάρε ταξί μετά τις 23.00 και πήγαινε ΒΑΡΩΝΟ, ELYSEE κλπ στη Λευκωσία, NIGHT FLIGHT στα Λατσιά κοκ. Ρώτα στα ίσια τι παίζει και θα σου πουν. Όταν τελειώσεις με αυτά (θα χρειαστείς αρκετό χρόνο), ξαναρώτα.

Φυσικά θα πρέπει να διαθέτεις κάποια λεφτά και σιδερένιο πούτσο.

Τυχερέέέέέ σε ζηλεύω
 

asdas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1

Κάποια λεφτά; Πότε φτήνησε η Λευκωσία. Μιλάμε είναι πάρα πολύ ακριβα (+300 ευρό?) απ΄ότι ξέρω εγώ.
Διευκρινίστε πόσα λεφτά από πρόσφατο πέρασμα φυσικά..........
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
δεν ξερω ποσα λεφτα γενικα. εγω ετυχε να δωσω 400 καποτε σε μια μασατζου στο χωρο της για δυο ωρες, αλλα με εστειλε!!! τελειο!! ισως η καλυτερη μου εμπειρια σε τετοιο ειδος!!! αλα με 400 ευρο αυτο δυσκολο να το ξανακανω
 

Kentikelenio26

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
57
Like
14
Πόντοι
0
δεν ξερω ποσα λεφτα γενικα. εγω ετυχε να δωσω 400 καποτε σε μια μασατζου στο χωρο της για δυο ωρες, αλλα με εστειλε!!! τελειο!! ισως η καλυτερη μου εμπειρια σε τετοιο ειδος!!! αλα με 400 ευρο αυτο δυσκολο να το ξανακανω



400e ine para polla, se kampare file to polli 150 (pota,ksenodohio,k to filodorima tis kopellas) ke kanis ti doulia sou ohi 2 ores alla 4.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.700
Κριτικές
7
Like
602
Πόντοι
96
400e ine para polla, se kampare file to polli 150 (pota,ksenodohio,k to filodorima tis kopellas) ke kanis ti doulia sou ohi 2 ores alla 4.
το ξενοδοχείο ειναι καπου επιπλεον 35 ευρω. δηλαδή 150-170 για την ολη φάση με το καμπαρέ +30-40 για ξενοδοχείο
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.700
Κριτικές
7
Like
602
Πόντοι
96
δεν ξερω ποσα λεφτα γενικα. εγω ετυχε να δωσω 400 καποτε σε μια μασατζου στο χωρο της για δυο ωρες, αλλα με εστειλε!!! τελειο!! ισως η καλυτερη μου εμπειρια σε τετοιο ειδος!!! αλα με 400 ευρο αυτο δυσκολο να το ξανακανω
αλλά ρε φίλε κι εσυ, 400 ευρω σε μασατζου για 2 ωρες;;;
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.700
Κριτικές
7
Like
602
Πόντοι
96
file se lemeso kapare piges? pio ?? ehi kala kommatia? dose info !! poses ores kratises ti kopella k ti ores?

thnkx
το θέμα εδώ είναι για λευκωσία, αρα για λευκωσία αναφέρομαι. για λεμεσό δεν εχω ιδέα και δεν θα ρίσκαρα τη ζωη μου να παρω κοπελα απο καμπαρε της λεμεσού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom