Νέα

Ποδολαγνεία/πατούσες σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα altgreek74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 343
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
παιδιά είμαι και εγώ τρελαμένος fan με foot καταστάσεις . Κάνα μπουρδέλο που να παίζει ξύσιμο (χωρίς καπότα) στα δάχτυλα παίζει (εκτος τις γνωστης κλαίρης-ισαβέλλας);
 

TARADULA

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
37
Like
5
Πόντοι
0
και εγω συναδελφε μια απο τα ιδια καλη φαση ειναι στο πρωτο μπουρδελο της ιασωνος οπως ανεβαινεις την κολονου νομιζω δηλαδη ειναι παντως στην αρχη οπου περναει ενας δρομος και την κοβει στην μεση την εχω δοκιμασει πολυ καλη δεν θυμαμαι ονομα
 

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
Επειδη πιστεύω υπάρχει ενδιαφέρον από πολλούς σχετικά με το συγκεκριμένο φετίχ. Κι εγώ παθών είμαι αφού η γυναίκα μου όποτε της ζητάω να της γλύψω τα πόδια είτε με ειρωνεύεται είτε με κοροιδύει...

Υπάρχει κάποιο στούντιο με κοπέλα που να δέχεται να της γλύφεις τις πατούσες  αλλά να έχει καθαρά πόδια και να μη σε κοροιδεύει? Έχω πάει με διάφορες κατά καιρούς να κάνω το βίτσιο μου αλλά άλλη είχε αλεξίσφαιρες από τους κάλους πατούσες, άλλη είχε άπλυτα πόδια και η τελευταία είχε κάτι νύχια που πρέπει να τα είχε κόψει από τη μέρα που γεννήθηκε. Και όλες μια ειρωνία και ίσα να μου πάρουν τα λεφτά. Στο τέλος έφευγα ξενερωμένος. Δεν έχω βρει κοπέλα με καθαρά , όμορφα και με βαμμένα νύχια ποδαράκια που να κάνει τέτοια κατάσταση εκτός από μια αφέντρα σε αγγελία η οποία όμως ήθελε 120 ευρώ και απαιτούσε να μου ρίξει και ξύλο και πάλι ξενέρωσα τουλάχιστον όμως τελείωσα.

Δε με νοίαζει τόσο η εμφάνιση όσο να είναι σχεικά μικρούλα (μη γλύφουμε τα πόδια της γιαγιάς) και να έχει όμορφα καθαρά και περιποιημένα πατουσάκια και πρόθυμα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Γράψε κανένα βιβλίο "Οι τραυματικές ιστορίες ενώς ποδολάγνου" θα γίνει best seller  :2funny: !

Πέρα απο την πλάκα, λυπάμαι ειλικρινά για ότι σου συναίβει!
Το βίτσιο μας, είναι λιγάκι κάπως για τις άλλες και μερικές φορές τρώμε μεγάλα πακέτα..! (Είμαι και εγώ πάθοντας)

Σε μπουρδέλα κλπ δεν αξίζει ρε φίλε ειλικρινά..... όσες το κάνουνε έχουνε φάει χύσια στα πόδια κλπ απο τους προηγούμενος οπότε άστο.
Όπως είδες και εσύ το μόνο που υπάρχει είναι βρωμιά, απεριποίητα πόδια, ειρωνία.

Ας πάρουμε τα πράγματα απο την αρχή όμως!
Σωστή η σκέψη σου να το πείς στην δικιά σου και απο την στιγμή που σου είπε αυτές τις μαλακίες να θέλεις να βρείς άλλους τρόπους να εκπληρώσεις το βίτσιο σου. Μήπως όμως της το είπες με λάθος τρόπο?
Πρέπει κάποια στιγμή να κάτσετε και να το αναλύσετε....! :-
 

TARADULA

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
37
Like
5
Πόντοι
0
Αρχικά καλημέρα είμαι και εγώ οπαδος του αθλήματος ο john έχει απόλυτο δίκαιο δεν αξίζει για τους λόγους που είπε. Από εκεί και πέρα αν ενδιαφέρεσαι ακόμα θα σου πρότεινα να πας Ιασωνος στο 1 μπουρδέλο στα δεξία  εκεί που χωρίζετε από ένααν δρόμο σόρρυ δεν θυμάμαι τον δρόμο αλλά είναι στην μέση κόντα στο 40 στα δεξία όπως ανεβαίνεις είχε ένα ρωσιδάκι πολύ καλό. Είναι η ποιότητα των πουτανων στην ελλαδα και ο τρόπος που σου μιλάνε, επειδή έμενα Λονδίνο εκεί επρεπε να δεις και κούκλες και ούτε να σε χλευάσουν ούτε τίποτα λες και κάνεισ κάτι κακό. Αν πας από Ιασωνος ενημέρωσε μας αν είναι η ρωσιδούλα που σου λέω.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Αν και δεν είμαι τόσο κολλημένος με το σπόρ ώστε να το ψάχνω απεγνωσμένα, μπορώ να κατανοήσω το πρόβλημα σου αγαπητέ ...

Το καλύτερο που θα έκανα αν ήμουν στην θέση σου ήταν μια cg την οποία αφού έφτανε στο δωματιο, θα έβαζα να κάνει μια ωραία μπουγαδούλα στα ποδαράκια της και μετά θα της άλλαζα τον αδόξαστο  :cheesy:

ʼλλη λύση είναι να πιάσεις δουλειά σε κάνενα ινστιτούτο μανικιούρ-πεντικιούρ  :rolleyes:
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
ʼλλη λύση είναι να πιάσεις δουλειά σε κάνενα ινστιτούτο μανικιούρ-πεντικιούρ  :rolleyes:

Eίπε να έχει ωραία πόδια και να μην είναι γριά.  :(  :)

Ένας λόγος ακόμα Ray για να μην πάς μόλις τον έδειξε ο TARADULA!
Σου είπε στην Ιασωνος στο 1 μπουρδέλο στα δεξία, ωραία ώς εδώ, αλλά σκέψου τώρα με αυτό που είπε πόσοι απο εδώ θα πάνε να της τα γλύψουνε, footjob και ίσως να την χύσουνε αν δέχετε.
Εσύ μετά απο τον TARADULA και άλλους 100 θα πάς να της τα γλύψεις ?
Και μην μου πείς οτι τα πλένει .... άντε να κάνει κανένα τυπικό πλύσιμο 1 φορά τη μέρα.

Ξανασκέψου το ..
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Συμφωνω με τους προλαλησαντες αλλα αν δεν πουμε εμπειριες μας πως θα ενημερωθουμε και πως θα ενημερωσουμε τους αλλους?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Επειδη πιστεύω υπάρχει ενδιαφέρον από πολλούς σχετικά με το συγκεκριμένο φετίχ. Κι εγώ παθών είμαι αφού η γυναίκα μου όποτε της ζητάω να της γλύψω τα πόδια είτε με ειρωνεύεται είτε με κοροιδύει...

Υπάρχει κάποιο στούντιο με κοπέλα που να δέχεται να της γλύφεις τις πατούσες  αλλά να έχει καθαρά πόδια και να μη σε κοροιδεύει? Έχω πάει με διάφορες κατά καιρούς να κάνω το βίτσιο μου αλλά άλλη είχε αλεξίσφαιρες από τους κάλους πατούσες, άλλη είχε άπλυτα πόδια και η τελευταία είχε κάτι νύχια που πρέπει να τα είχε κόψει από τη μέρα που γεννήθηκε. Και όλες μια ειρωνία και ίσα να μου πάρουν τα λεφτά. Στο τέλος έφευγα ξενερωμένος. Δεν έχω βρει κοπέλα με καθαρά , όμορφα και με βαμμένα νύχια ποδαράκια που να κάνει τέτοια κατάσταση εκτός από μια αφέντρα σε αγγελία η οποία όμως ήθελε 120 ευρώ και απαιτούσε να μου ρίξει και ξύλο και πάλι ξενέρωσα τουλάχιστον όμως τελείωσα.

Δε με νοίαζει τόσο η εμφάνιση όσο να είναι σχεικά μικρούλα (μη γλύφουμε τα πόδια της γιαγιάς) και να έχει όμορφα καθαρά και περιποιημένα πατουσάκια και πρόθυμα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ελα να γλυψεις τα δικα μου πατουσακια!!!!!!!!ειναι και 47 νουμερο,τον ατελειωτο εχουν.Θα τα βαψω λιγο πριν ερθεις,αληθεια τι ωρα θα ερθεις? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin: :jerking: :jerking:
 

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
Όσον αφορά τον χρήστη vasos δεν έχω κάτι να σχολιάσω που κοροιδεύει και ειρωνεύεται. Ίσως είναι το αποθημένο του αφού το να είσαι άντρας και να σε φωνάζουν Βάσω σε κάνει να νιώθεις λίγο τραβεστί. Σε κατανοούμε φίλε, και δεν παρεξηγιόμαστε.  :idiot:

Όσον αφορά τα άλλα παιδιά αρχικά ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Πληροφοριακά δεν έχω τόση μανία όσο ακούγεται με τα πόδια απλά το γουστάρω κάθε τόσο καθώς και με προκαλέι και η γυναίκα μου που όλο τρέχει στα πεντικιούρ και στα παπουτσάδικα για πέδιλα και πετάει τα λεφτά της για να με προκαλεί.

Το ότι θα έχουν χύσει άλλοι 50 πριν από μένα δεν το είχα σκεφτεί και με φρικάρει.  :o  Παρόλα αυτά θα ήθελα να πάρω μια ιδέα γιατί η καριόλα η γυναίκα μου κανένα βράδυ θα με σκάσει και θα της τα σπάσω τα πόδια. Αφού μου δίνει τα πόδια της, με φτιάχνει με αυτά καλά καλά και (πολλές φορές όταν θέλει να αποφύγει το σεξ μου το προτείνει κιόλας) με αφήνει να χύσω και μετά με κοροιδεύει 2 μέρες και με ξενερώνει αφάνταστα.

Γι αυτό αναγκάζομαι να πάω στις πουτάνες. 'Οπως πολλοί εδώ μέσα που έχουν γυναίκα αλλά για να γαμήσουν ή οτιδήποτε σχετικό πρέπει να κάνουν διαπραγματεύσεις με την πεθερά....!  :grouphug:

Όσον αφορά το μπουρδελάκι αυτό στην Ιάσωνος που λέτε σε ποια περιοχή είναι? Τη ρωσιδούλα πως τη λένε και πόσο παίρνει? Μην πάω σε καμια άσχετη...

Ευχαριστώ πολύ και πάλι. Μόλις πάω θα ενημερώσω.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
Φιλαρακο Ray το καλοκαιρι με ολα αυτα τα πεδιλακια που κυκλοφορουν τα γκομενακια πρεπει να αρρωσταινεις... ετσι?? ;)
 

Tony Montana

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Βάσο μέχρι τώρα καλά τα έλεγες αλλά τώρα...άει γαμίσου στη τελική και πάγενε να κοροιδέψεις αλλού.
 

TARADULA

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
37
Like
5
Πόντοι
0
Φίλε/φίλη Βάσω Σάλτα και Γαμήσου απλα και συνοπτικά...
Σόρρυ φίλε δεν θύμαμαι πως την λένε την πουτάνα ιάσωνος είναι Μεταξουργείο πας και με το μετρό
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Πω πω, αποφεύγω να βλέπω τέτοια thread.......... έχω δεί αρκετούς να λένε οτι χύνουνε τα πόδια ή τους ρίχνουν φράπες γκόμενες που εγώ τους τα είχα γλύψει και ξενερώνω.  :headbang:  :headbang:

Αφού μου δίνει τα πόδια της, με φτιάχνει με αυτά καλά καλά και (πολλές φορές όταν θέλει να αποφύγει το σεξ μου το προτείνει κιόλας) με αφήνει να χύσω και μετά με κοροιδεύει 2 μέρες και με ξενερώνει αφάνταστα.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

COCK

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
145
Like
112
Πόντοι
1
Φιλε Roy,και εγω ειμαι λατρης των ποδιων.Η γυναικα μου μου τα δινει για γλυψιμο και ιδιως οταν εχει παει για πετικιουρ.Εχω κανει συμφωνια μαζι της.Αν θελει πετικιουρ τοτε θα μου τα δωσει διαφορετικα δεν εχει πετικιουρ.Διαπραγματευσου το.
Το καλυτερο γλυψιμο το εκανα σε πουτανα στη frankfurt.Το διαπραγματευτικα μολις την ειδα που τα ειχε προκλητικα επιτηδες για αυτο.Το απολαυσα και εγω και αυτη.Αυστριακια 25 ετων.
 

loni

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα, ειμαι καινιουργιος  σε αυτην την υπεροχη ιστοσελιδα , και ταυτοχρονα  μεγας ποδολαγνος .
θα ηθελα λοιπον  να ρωτησω αν υπαρχει καποιο νεοτερο , εαν υπαρχει καποιο μπουρδελο  η στουντιο στο οποιο να μπορει καποιος να γλυφει και να παιζει με τις  πατουσες .
θα περιμενω με ανυπομονησια  καποια απαντηση!!
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Τι μαλακιες λετε ρε παιδια? Εγω παντα φιλαω τις πατουσες στις πουτανες της Φυλης που παω. Ενταξει, δεν γλυφω, αλλα παντα τουλαχιστον φιλαω. Εχω τυχει και σε μερικες βρωμικες και ιδρωμενες στα ποδια, αλλα εχω τυχει και σε αλλες με πεντακαθαρες και περιποιημενες πατουσες. Και μη μου λετε τωρα οτι πολλοι τις χυνουν στα ποδια... Συγνωμη, αλλα αδυνατω να πιστεψω οτι αυτο γινεται συχνα.
 

arximidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
στα μπουρδελα δεν νομίζω πως είναι και το κατάλληλο μέρος για τέτοια πράγματα. Εκεί πας για γαμήσι και τέλος η υπόθεση. ψεκάστε , σκουπίστε , τελειώσατε..... :dancing:
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Στη Σόνια και στην Ντάρια να πας loni. Φουτμπώλερς αν ζητηθεί.
 

loni

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στη Σόνια και στην Ντάρια να πας loni. Φουτμπώλερς αν ζητηθεί.

η νταρια ειναι η ρωσιδα στην λελας καραγιαννη?  χρεωνει  extra για  ποδολαγνεια η  περιλαμβανεται στο βασικο προγραμμα των 50 ευρω?
ευχαριστω παντως για την πληροφορια..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom