Νέα

Strip club στην Λευκάδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DarthVader10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 7K
  • Ετικέτες
    λευκάδα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DarthVader10

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σε όλους.
Μήπως κανένα παλικάρι ξέρει αν παίζει strip show σε Λευκάδα; Μετακομίζω για κανένα εξάμηνο για δουλειές και θα ήταν καλό να ξέρω, για να ξεσκάω κανένα βράδυ.
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
strip club αν παιζει, ειναι το factory που βρισκεται λιγο πιο εξω, στον αγιο νικολαο... απο 'κει και περα να τσεκαρεις σε ενα χωριο (στην Λυγιά) για ενα κωλομπαρο μαλλον...δεν νομιζω να ειναι strip club, bar λεγεται? θα σε γελασω..δεν εχω παει κιολας,
και επισης ενα κωλομπαρο με ονομα Venus λιγο μετα τον Κωτσοβολο
 

MATADOR31

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σε όλους.
Μήπως κανένα παλικάρι ξέρει αν παίζει strip show σε Λευκάδα; Μετακομίζω για κανένα εξάμηνο για δουλειές και θα ήταν καλό να ξέρω, για να ξεσκάω κανένα βράδυ.

Μέχρι πριν από ένα χρόνο έπαιζε ένα λίγο μετά το μουσικό γυμνάσιο - λύκειο στην πόλη της Λευκάδας στο δρόμο προς Αη - γιάννη, δίπλα από το κλαμπάκι που αλλάζει κάθε χρόνο όνομα.

Για κωλόμπαρο-κονσομασιόν ψάξου μέσα στα στενάκια της πόλης προς την παραλία.

Α! Και πού'σαι!Αν οι πληροφορίες μου επιβεβαιωθούν, για ρίξε και τη σχετική ενημέρωση.
 
OP
OP
D

DarthVader10

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ παιδιά. Εννοείται οτι θα υπάρξει ενημέρωση.
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
Μέχρι πριν από ένα χρόνο έπαιζε ένα λίγο μετά το μουσικό γυμνάσιο - λύκειο στην πόλη της Λευκάδας στο δρόμο προς Αη - γιάννη, δίπλα από το κλαμπάκι που αλλάζει κάθε χρόνο όνομα.

Για κωλόμπαρο-κονσομασιόν ψάξου μέσα στα στενάκια της πόλης προς την παραλία.

Α! Και πού'σαι!Αν οι πληροφορίες μου επιβεβαιωθούν, για ρίξε και τη σχετική ενημέρωση.
εννοεις το X-Generation το οποιο λειτουργουσε για ενα διαστημα, αλλα μετα εκλεισε... τωρα δεν ξερω αν παραμενει κλειστο η αν εγινε κατι αλλο το μαγαζι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom