Νέα

Κωλόμπαρο Caravela στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zippo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

zippo

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
73
Like
10
Πόντοι
0
Ξερει κανεις για αυτο το κωλομπαρο τιποτα? Εχει παει κανενας?
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
εχω παει μια φορα παλια σε καλεσ εποχεσ και ηταν ωραια και τα ποτα μου ειχε κανει εντυπωση οτι ηταν καθαρα για τωρα δεν ξερω παντωσ δουλευει με πελατεια χρονια και ειναι απο τα μαγαζια που δεν ακουγεται κατι το ασχημο ....εχει κι αλλο ενα με κοπελεσ που εκει πρπει να ψωνιζονται κι ολασ αλλα πρεπει να σκασεισ πολλα το τζοκερ ειναι αμφιαλη
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
5
Πόντοι
1.396
και εγω ειχα παη παλαιοτερα,και γυναικες ειχε τοτε αρκετες,και τα ποτα ηταν οκ!και ο ιδιοκτητης συμπαθητικος τυπος,τωρα δεν γνωριζω αν το μαγαζι διατηρη το ιδιο στυλ.
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Πρόσφατη επίσκεψη στα ανωτέρω μαγαζιά έχει κάνει κανείς ?...
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Απ΄ότι καταλαβαίνω τα μαγαζιά αυτά έχουν τη σταθερή πελατεία τους που όμως δεν έχει και πολύ σχέση με το παρόν site...
 
OP
OP
Z

zippo

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
73
Like
10
Πόντοι
0
μαλλων εχεις δικιο
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
μαλλων εχεις δικιο
Οπότε, όπως καταλαβαίνω, συνάδελφε zippo ο μόνος τρόπος να δεις τι παίζει με το συγκεκριμένο μαγαζί είναι να κάνεις μια επίσκεψη από εκεί, να πιεις το  ποτάκι σου και να κόψεις κίνηση.
 

grandmastergz

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Που ακριβως ειναι ?  εχετε διευθυνση.... να πιουμε κανα ποτακι..... και να κοψουμε κινηση.... :grin:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Που ακριβως ειναι ?  εχετε διευθυνση.... να πιουμε κανα ποτακι..... και να κοψουμε κινηση.... :grin:
συναγωνιστή το καλύτερο στα μπαρ είναι να τσεκάρεις ο ίδιος. γιατί άλλα ακούγονται, 
άλλα γράφονται και άλλα θα δεις.. 8/10 φορές πάντως είναι μάπα το καρπούζι..
δεν αναφέρομαι στο μαγαζί του θρεντ γιατί δεν έχω πάει. το σχόλιο είναι γενικό.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.242
Κριτικές
31
Like
11.984
Πόντοι
5.097
Που ακριβως ειναι ?   εχετε διευθυνση.... να πιουμε κανα ποτακι..... και να κοψουμε κινηση.... :grin:
απο τα λιγα που λενε καταλαβαινω οτι ειναι στην πετρου ραλλη στο φαναρι που παει προς ταμπουρια απεναντι απο τον παλιο σπεντζο τωρα εχει γινει max perry αν θυμαμε καλα,αλλα για να μην σε παρω στο λαιμο μου ας το επιβεβαιωσουν οι ειδικοι.
Στο φαναρι που λεω ειναι το μαυρο προβατο 3 μαγαζια πιο κατω ειναι το μπαρακι μαλλον.
 

grandmastergz

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
απο τα λιγα που λενε καταλαβαινω οτι ειναι στην πετρου ραλλη στο φαναρι που παει προς ταμπουρια απεναντι απο τον παλιο σπεντζο τωρα εχει γινει max perry αν θυμαμε καλα,αλλα για να μην σε παρω στο λαιμο μου ας το επιβεβαιωσουν οι ειδικοι.
Στο φαναρι που λεω ειναι το μαυρο προβατο 3 μαγαζια πιο κατω ειναι το μπαρακι μαλλον.

Θα το εχω υποψην για τσεκαρισμα....thanks !!!!!!

Αμα και καποιος αλλος παιχτης γουσταρει να μου στειλει πμ να πιουμε κανα ποτακι...
 

mathousalas

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
τζοκερ ειναι αινσταιν κ θυματων κατοχησ στην αμφιαλη το στρεσσ ειναι μετα το μαυρο προβατο κ αμεσσωσ μετα το μπλακ +γουαιτ!στο τζοκερ διπλα μενω!οποιοσ θελη πμ κ παμε μαζι για ποτακια
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.236
Πόντοι
5.097
Για το ''τζόκερ'' μου έλεγε ένας κερατσινιώτης ότι είναι πολύ καλτ,απλά εγώ όλο ξεχνούσα το όνομα :rolleyes: :rolleyes:.Το ''ΚΑΡΑΒΕΛΑ'' ξέρεις κανείς αν είναι κοντά στα τσιμέντα του ''ΤΙΤΑΝΑ'' :uglystupid: :think:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Για το ''τζόκερ'' μου έλεγε ένας κερατσινιώτης ότι είναι πολύ καλτ,απλά εγώ όλο ξεχνούσα το όνομα :rolleyes: :rolleyes:.Το ''ΚΑΡΑΒΕΛΑ'' ξέρεις κανείς αν είναι κοντά στα τσιμέντα του ''ΤΙΤΑΝΑ'' :uglystupid: :think:

χύστη μας βλέπω το Σαββάτο να οργώνουμε το Κετρατσίνι προς αναζήτηση νέων κωλομπαρικών ηδονών :grin:

μόνο φέρε μαζί σου χάρτη δεν μπορώ να σταματάω πιπίνια να τα ρωτάω για τις διευθύνσεις :tooth: :tooth:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.236
Πόντοι
5.097
χύστη μας βλέπω το Σαββάτο να οργώνουμε το Κετρατσίνι προς αναζήτηση νέων κωλομπαρικών ηδονών :grin:

μόνο φέρε μαζί σου χάρτη δεν μπορώ να σταματάω πιπίνια να τα ρωτάω για τις διευθύνσεις :tooth: :tooth:

Επίτηδες δεν θα φέρω μάκη μου :rockon: :rockon:,γιατί πιστεύω αυτή την φορά θα τσιμπήσεις και κανα τηλεφωνάκι από διερχόμενη κορασίδα :grin: :grin:.Θέλω τα φώτα σου γι αυτά τα 2 μαγαζιά και γι αυτό που σου είχα πει στην γειτονιά σου ;) ;)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Επίτηδες δεν θα φέρω μάκη μου :rockon: :rockon:,γιατί πιστεύω αυτή την φορά θα τσιμπήσεις και κανα τηλεφωνάκι από διερχόμενη κορασίδα :grin: :grin:.Θέλω τα φώτα σου γι αυτά τα 2 μαγαζιά και γι αυτό που σου είχα πει στην γειτονιά σου ;) ;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

φίλε προκαλώ αναστάτωση και δεν μπορούν να σκεφτούν τα κορίτσια κρίμα είναι γιατί κρατάνε τιμόνι :tooth: :tooth:

αυτό που με ρώτησες δεν το έχω ψάξει το ομολογώ θα το κοιτάξω σήμερα πάντως αλλά μην περιμένεις πολλά :(
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.236
Πόντοι
5.097
Μάκη ακόμα περιμένω :o :o :sunglasses: :sunglasses:.Το ξέρεις ότι το έχω τεράστια ανάγκη :rockon: :rockon:.Οι τσάρκες δεν με ικανοποιούν,θέλω να νιώσω την εξερεύνηση της καλτίλας ;) ;)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μάκη ακόμα περιμένω :o :o :sunglasses: :sunglasses:.Το ξέρεις ότι το έχω τεράστια ανάγκη :rockon: :rockon:.Οι τσάρκες δεν με ικανοποιούν,θέλω να νιώσω την εξερεύνηση της καλτίλας ;) ;)

έλα Στρατηλάτη μετά τα χθεσινά έχω ξενερώσει φίλε και δεν είμαι στα καλυτερά μου >:(

από μια μικρή έρευνα που έκανα δεν βρήκα κάτι έχω χάσει επαφή με γείτονα που ήταν φαν του συγκεκριμένου μαγαζιού.....έχει κλείσει σίγουρα αλλά δεν ξέρω αν έχει μεταφερθεί σε άλλη γειτονιά εντός της πόλης :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom