Νέα

Ξενοδοχειο για Bachelor στη Θεσσαλονίκη.Εχετε προτασεις?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα priapikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

priapikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια,θελω τα φωτα σας. Ψαχνουμε ενα ξενοδοχειο για ενα bachelor.Οι προυποθεσεις μας ειναι αρκετα συγκεκριμενες και σαφεις.Θελουμε να νοικιασουμε για ενα βραδυ μια σουιτα,και να ειμαστε μεσα 8-9 ατομα.Αυτο που θελουμε ειναι να μπορουμε να ειμαστε τοσα ατομα σε μια σουιτα,και να μην μας σπασουν τα παπαρια απο το ξενοδοχειο οτι ειμαστε πολλοί,οτι δεν προβλεπεται απο το ξενοδοχειο τοσα ατομα σε σουιτα και αλλες τετοιες παπαριες. ΔΕΝ μας ενδιαφερει να βρουμε κοπελες μεσω του ξενοδοχειου,γιατι θα εχουμε κανει κονέ ήδη από αλλού. Απλως...να μην μας σπασουν τα παπαρια αν δει ξαφνικα ο ρεψενιονιστας να μπαινουν στο ασανσερ 4-5 νοματαιοι με 3-4 μουνακια.Χρηματικο προβλημα δεν υπαρχει,καθώς...μια φορα παντρευεται ο φιλος μας και σκοπέυουμε να ξηλωθουμε!Το προτείνετε?
 

duff

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Μαϊν καντε καντε κανενα τηλεφωνο σε 4-5 ξενοδοχεια και καντε μια ερωτηση,δεν ειναι κακο. Βεβαια μην αναφερεται οτι θα φερεται και γκομενες για ξεπατωμα αλλα νομιζω πως αν το βασταει η τσεπη σας και επειδη μια φορα παντρευεται ο φιλος σας νομιζω πως καποιο κυριλε ξενοδοχειο θα ηταν οτι πρεπει. Οπως το Μακεδονια παλας(ειναι καπως ανοιχτο στα ματια το συγκεκριμενο) ή θα μπορουσατε να πατε στο νικοπολις (πρωην κεπινσκι) ή το regency. Αρκει βεβαια να εισται ετοιμοι να πληρωσετε :)
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Εγω θα σου πρωτεινα το CAPSIS η το ABC.  Aλλα πιστευω οτι ειναι καλυτερα στο CAPSIS, γιατι μπορειται να παρετε στον τελευταιο οροφο, και απο πανω ειναι το roof garden, και καφετερια, και δεν θα δινεται στοχο !!!!!!!!
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Εγω με τους φιλους μου το καναμε αρκετες φορες και στο Μ.Παλλας και στο Νικοπολις. Ψηφιζω το 2ο η σουιτα ειναι καλυτερη και δεν υπαρχει αδιακρισια
 
OP
OP
P

priapikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Εγω με τους φιλους μου το καναμε αρκετες φορες και στο Μ.Παλλας και στο Νικοπολις. Ψηφιζω το 2ο η σουιτα ειναι καλυτερη και δεν υπαρχει αδιακρισια
Καλη ιδεα το Νικοπολις.Μπορεις να μου πεις ποσοι ησασταν εσεις,ποσες κοπελες ειχατε παρει,και ποσο σας κοστισε η σουιτα?
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Καλη ιδεα το Νικοπολις.Μπορεις να μου πεις ποσοι ησασταν εσεις,ποσες κοπελες ειχατε παρει,και ποσο σας κοστισε η σουιτα?

παλιο kempinksi-Nikopolis δαγκωτο , το μονο που λογω τοποθεσιας ειναι πραγματικα διακριτικο , αλλα και σουπερ πολυτελεια καθαριοτητα και ανεσεις. Σαν να γυριζεις τσοντα ενα πραμα ... ειδικα το μπανιο στην σουιτα με το τζακουζι υπερπαραγωγη , μετα ακολουθει για μενα η Φιλιππος Β , Μακεδονια Παλας, με 2 σουπερ κρεβατοκαμαρες και σαλοναρα με θεα θαλασσα - λευκο πυργο- πολη ειναι γωνιακη και σουπερ τζακουζι 4+ ατομων ... αλλα η τιμη της ειναι αλμυρη... στο παρτυ γενεθλιων μου νοεμβριο 2010 μου ζητησαν 1500 ευρω χωρις ποτα και φυσικα εμφανιστηκα στη ρεσεψιον σαν ζευγαρι (μονο 2 ατομα δλδ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom