Νέα

Ξενοδοχείο στο Λουτράκι για ζευγάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitrisOla
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 8K
  • Ετικέτες
    λουτράκι
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrisOla

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλες και φίλοι,

Ψάχνω ξενοδοχείο ημιδιαμονής, (ή σχετικά φθηνό γύρω στο 50ρι) διακριτικό και καθαρό στο Λουτράκι να περάσω τη νύχτα με την κοπελία μου. Σε προηγούμενη επίσκεψη μου στην περιοχή του Λουτρακίου έπαθα αυτό που λέμε πήρα "γουρούνι στο σακί". Καταλήξαμε τις βραδυνές ώρες σ ένα ξενοδοχείο στο κεντρικό το δρόμο, το οποίο μεν φθηνό αλλα μές τη ΜΠΙΧΛΑ  >:( (δεν ήξερες, δε ρώταγες). Να μην πολυλογώ θα επισκευθώ την περιοχή και παρακαλώ τους φίλους απο τα περίχωρα αν μπορούν να μ' ενημερώσουν τι παίζει. Δε μ ενδιαφέρει αν έχει πρωινό. Καθαρές πετσέτες - σεντόνια και μια TV να παίζει MAD αρκούν. Απλά Λουτράκι και όχι Κόρινθο.

Μήτσος.

 

tzanetosg

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
petit palai κοιταξε ειναι καλο φθηνο και ωραιο με θεα θαλασσα και ειναι μετα τα θερμα λουτρα στο δεξι σου χερι!!
 
OP
OP
D

dimitrisOla

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Φχαριστώ θηρίο. Θα το δοκιμάσω και θα σας πω μια γνώμη.

Καλό τσίκνισμα σε όλους.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Καλησπέρα φίλες και φίλοι,

Ψάχνω ξενοδοχείο ημιδιαμονής, (ή σχετικά φθηνό γύρω στο 50ρι) διακριτικό και καθαρό στο Λουτράκι να περάσω τη νύχτα με την κοπελία μου. Σε προηγούμενη επίσκεψη μου στην περιοχή του Λουτρακίου έπαθα αυτό που λέμε πήρα "γουρούνι στο σακί". Καταλήξαμε τις βραδυνές ώρες σ ένα ξενοδοχείο στο κεντρικό το δρόμο, το οποίο μεν φθηνό αλλα μές τη ΜΠΙΧΛΑ  >:( (δεν ήξερες, δε ρώταγες). Να μην πολυλογώ θα επισκευθώ την περιοχή και παρακαλώ τους φίλους απο τα περίχωρα αν μπορούν να μ' ενημερώσουν τι παίζει. Δε μ ενδιαφέρει αν έχει πρωινό. Καθαρές πετσέτες - σεντόνια και μια TV να παίζει MAD αρκούν. Απλά Λουτράκι και όχι Κόρινθο.

Μήτσος.


απο τα ποιο ψαγμενα που εχω διαβασει ειδικα αυτο το λουτρακι και οχι κορινθο τα λεει ολα αυτος ειναι αθηναιος παντρεμενος λεει στην γυναικα του παει για χαρτι στο καζινο αυτη ειναι κορινθια παντρεμενη και δεν θελει να δωσει στοχο στην πολη της αρα που θα πανε στο λουτρακι τους βολευει και τους δυο!!

Σωστοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςς????????
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.829
Κριτικές
14
Like
3.526
Πόντοι
2.777
170 ευρώ στον Πωσειδόνα, σε καμπανούλα;
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
51
Πόντοι
366
απο τα ποιο ψαγμενα που εχω διαβασει ειδικα αυτο το λουτρακι και οχι κορινθο τα λεει ολα αυτος ειναι αθηναιος παντρεμενος λεει στην γυναικα του παει για χαρτι στο καζινο αυτη ειναι κορινθια παντρεμενη και δεν θελει να δωσει στοχο στην πολη της αρα που θα πανε στο λουτρακι τους βολευει και τους δυο!!

Σωστοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςς????????

ρε τυπε ολη η κορινθος στο λουτρακι βγαινει αχαχαχα ακου κει δε θελει να δωσει στοχο στη πολη της  :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Καλησπέρα φίλες και φίλοι,

Ψάχνω ξενοδοχείο ημιδιαμονής, (ή σχετικά φθηνό γύρω στο 50ρι) διακριτικό και καθαρό στο Λουτράκι να περάσω τη νύχτα με την κοπελία μου. Σε προηγούμενη επίσκεψη μου στην περιοχή του Λουτρακίου έπαθα αυτό που λέμε πήρα "γουρούνι στο σακί". Καταλήξαμε τις βραδυνές ώρες σ ένα ξενοδοχείο στο κεντρικό το δρόμο, το οποίο μεν φθηνό αλλα μές τη ΜΠΙΧΛΑ  >:( (δεν ήξερες, δε ρώταγες). Να μην πολυλογώ θα επισκευθώ την περιοχή και παρακαλώ τους φίλους απο τα περίχωρα αν μπορούν να μ' ενημερώσουν τι παίζει. Δε μ ενδιαφέρει αν έχει πρωινό. Καθαρές πετσέτες - σεντόνια και μια TV να παίζει MAD αρκούν. Απλά Λουτράκι και όχι Κόρινθο.

Μήτσος.


επειδή εχουμε κανει αρκετα συνεδρια στο Λουτρακι, εκτος εποχης, καλη ωρα, με 60-70€ μένεις σε 5αστερο. Ηδη 50 δινεις. κανε 2-3 τηλ και θα δεις. με πρωινο, και ολα τα καλα.
 
OP
OP
D

dimitrisOla

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
απο τα ποιο ψαγμενα που εχω διαβασει ειδικα αυτο το λουτρακι και οχι κορινθο τα λεει ολα αυτος ειναι αθηναιος παντρεμενος λεει στην γυναικα του παει για χαρτι στο καζινο αυτη ειναι κορινθια παντρεμενη και δεν θελει να δωσει στοχο στην πολη της αρα που θα πανε στο λουτρακι τους βολευει και τους δυο!!

Σωστοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςς????????

Νταξ είναι στριμόκωλη κατάσταση αλλά όχι και παντρεμένος. Το Λουτράκι σώζει ζωές. Δίνεις 10 λεπτά από το δρόμο σου.

Έκλεισα τελικά στο Petit. Με παζάρι 50 Ε σουίτα (να τη δούμε πρώτα).
Μου είπαν παίζει βραδυνή reception - καθαρό δωμάτιο - μεγάλο κρεβάτι κ.λ.π. Το πρωινό δε με νοιάζει. Θα φύγουμε νωρίς.

Να στε καλά όλοι για τις info
 
OP
OP
D

dimitrisOla

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
170 ευρώ στον Πωσειδόνα, σε καμπανούλα;

170 είναι πολλά. Δε με παίρνει. Ποτά, βενζίνες, τσιγάρα.. χτυπάς το 250ρι και δεν ξέρεις που πήγαν τα λεφτά.

Αυτά το καλοκαίρι.

Θα το χω υπόψιν όμως. Μάγκες η κοπελιά είναι χαρτί. Τσοντάρει κάτι φορές στα ξενοδοχεία. Θα της το σφυρίξω.
 
OP
OP
D

dimitrisOla

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλες και φίλοι.

Είχα καιρό να μπω στο site η αλήθεια είναι και γράφω καθυστερημέρη κριτική για τα ξενοδοχεία Λουτρακίου.

Μπήκα και βρήκα 2 pm σχετικά με το θέμα, και αν και έχω καιρό να κατέβω προς Ισθμό είπα να γράψω τη γνώμη μου.

Το petit είναι το καλύτερο για ημιδιαμονή ή για ένα βραδύ με κοπέλα - γκόμενα - γαμήσι etc.

Δοκίμασα σε 4 ακόμα ξενοδοχείο (αυτά που είναι πάνω στον κεντρικό δρόμο στα μαγαζιά) και δε με γέμισε κανένα. Άλλο βρώμικο.. αλλό ακριβό.. άλλο πολύ παλιό με στραβοκοίταγμα.
Παιδιά πήγα μια μέρα και σ' αυτό που είναι δίπλα κωλόμπαρο ( Ω ναι...επικοινωνεί η reception). Νομίζω λεγόταν Isthmia, μπορεί να κάνω λάθος. Είναι αυτό που αν σκάσεις βράδυ χειμώνα ακούς τα στιπτο τραγούδια σε συνδιασμό με φώτα να παίζουνε. Βράδυ το σταμπάρεις 100%. Πολύ μάγκας ο ιδιοκτήτης αλλά το δωμάτιο που πήγα ήταν παρακμιακότατο. 

Το petit είχε 24ωρη reception. Μην περιμένετε όμως σαντουιτσάκια - παγωτάκια - ποτάκια το βραδυ. Αυτά δεν παίζουν.
Αν πείτε για ημιδιαμονή θα σας βάλουν σε δωμάτιο με τα κλασικά μπουκαλάκια στο μπάνιο με αφρόλουτρο κλπ. 2 φορές που πήρα όλη τη νύχτα ήταν σε καλύτερο δωμάτιο αλλά χωρίς τα εξτρα κομφόρ του στυλ σαμπουν κλπ. Ήταν μέχρι και πριν απο λίγους μήνες 30Ε το 3ωρο, 50 Ευρώ μου έπαιρνε για το βράδυ.

Καλά μαμίσια.

 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Καλημέρα φίλες και φίλοι.

Είχα καιρό να μπω στο site η αλήθεια είναι και γράφω καθυστερημέρη κριτική για τα ξενοδοχεία Λουτρακίου.

Μπήκα και βρήκα 2 pm σχετικά με το θέμα, και αν και έχω καιρό να κατέβω προς Ισθμό είπα να γράψω τη γνώμη μου.

Το petit είναι το καλύτερο για ημιδιαμονή ή για ένα βραδύ με κοπέλα - γκόμενα - γαμήσι etc.

Δοκίμασα σε 4 ακόμα ξενοδοχείο (αυτά που είναι πάνω στον κεντρικό δρόμο στα μαγαζιά) και δε με γέμισε κανένα. Άλλο βρώμικο.. αλλό ακριβό.. άλλο πολύ παλιό με στραβοκοίταγμα.
Παιδιά πήγα μια μέρα και σ' αυτό που είναι δίπλα κωλόμπαρο ( Ω ναι...επικοινωνεί η reception). Νομίζω λεγόταν Isthmia, μπορεί να κάνω λάθος. Είναι αυτό που αν σκάσεις βράδυ χειμώνα ακούς τα στιπτο τραγούδια σε συνδιασμό με φώτα να παίζουνε. Βράδυ το σταμπάρεις 100%. Πολύ μάγκας ο ιδιοκτήτης αλλά το δωμάτιο που πήγα ήταν παρακμιακότατο. 

Το petit είχε 24ωρη reception. Μην περιμένετε όμως σαντουιτσάκια - παγωτάκια - ποτάκια το βραδυ. Αυτά δεν παίζουν.
Αν πείτε για ημιδιαμονή θα σας βάλουν σε δωμάτιο με τα κλασικά μπουκαλάκια στο μπάνιο με αφρόλουτρο κλπ. 2 φορές που πήρα όλη τη νύχτα ήταν σε καλύτερο δωμάτιο αλλά χωρίς τα εξτρα κομφόρ του στυλ σαμπουν κλπ. Ήταν μέχρι και πριν απο λίγους μήνες 30Ε το 3ωρο, 50 Ευρώ μου έπαιρνε για το βράδυ.

Καλά μαμίσια.

Εγω θα κρατουσα το 50ρικο για το καζινο και θα γαμουσα στ' αμαξι
 

giovani_silva

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
συναγωνιστες... μπορειτε να βοηθησετε με κανενα "καλο", ξενοδοχειο στο Λουτράκι??

ευχαριστω
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
599
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
Πηγα την προηγούμενη εβδομάδα λουτράκι με την γκόμενα . Πήγαμε στο πετίτ και μείναμε όλο το βράδυ εκεί. Πολύ καλό ξενοδοχείο πεντακάθαρο, μεγάλο δωμάτιο και μεγάλο μπάνιο. Γενικά πάρα πολύ καλό. Τιμή 35 ευρώ για όλο το βράδυ. Μέρα καθημερινή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom